Komunikaty PR

SOFTSWISS nagrodzony tytułem Pracodawcy Roku w konkursie SBC Awards 2024

2024-10-03  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Daryna Mihdal
SmartContent

ul. Walecznych 5
50-341 Wrocław
press|smart-content.pro| |press|smart-content.pro
726127344
https://smart-content.pro/
Do pobrania Komunikat ( 0 MB )

SOFTSWISS, międzynarodowa firma technologiczna posiadająca biura w Warszawie i Poznaniu, zwyciężyła w kategorii Pracodawca Roku w prestiżowym dorocznym konkursie branży rozrywkowej SBC Awards 2024, który odbył się w Lizbonie. Ceremonia wręczenia nagród była zwieńczeniem serii wydarzeń SBC Summit i zgromadziła najlepszych przedstawicieli branży.

Nagroda w kategorii Pracodawca Roku została przyznana firmie za stworzenie doskonałego środowiska pracy dla pracowników, a także w kontekście dbania o ich dobre samopoczucie i rozwój zawodowy. W sumie SOFTSWISS był nominowany w 8 kategoriach, co stanowiło największą liczbę nominacji wśród wszystkich uczestników konkursu.

W 2024 roku firma zwiększyła liczbę zatrudnionych osób o 22%. SOFTSWISS zatrudnia obecnie ponad 2000 osób w 26 krajach, z czego ponad 600 osób pracuje w Polsce w biurach w Warszawie i Poznaniu, a także zdalnie na terenie całego kraju.

Firma aktywnie wspiera rozwój swoich pracowników, oferując mnóstwo możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Przykładowo, ponad 800 osób uczestniczy w programach szkoleniowych, a ponad 700 bierze udział w bezpłatnych kursach językowych. SOFTSWISS zapewnia również swoim pracownikom rozszerzone programy ubezpieczeń zdrowotnych, elastyczne godziny pracy i wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego.

Ponadto firma buduje kulturę zaangażowania i spójności poprzez projekty społeczne oraz środowiskowe, a także wydarzenia sportowe. Pracownicy SOFTSWISS uczestniczyli ostatnio w programach pomocy powodziowej w Polsce i Brazylii. Ponadto firma zachęca pracowników do osiągnięć osobistych i zawodowych poprzez realizację inicjatyw takich jak Book Club i Sports Community, a także poprzez wewnętrzny system nagród WIN STYLE.

SOFTSWISS angażuje się w tworzenie pozytywnego i motywującego środowiska pracy, co zostało zauważone w styczniu 2024 roku, gdy firma otrzymała certyfikat Great Place To Work® w Polsce.

„Cieszymy się z tak cennego wyróżnienia. Kierując się podstawowymi wartościami, takimi jak „WE CARE” i „WE SEE PEOPLE”, SOFTSWISS priorytetowo traktuje dobre samopoczucie pracowników, a także ich rozwój zawodowy oraz satysfakcję. Nasz utalentowany zespół jest jednym z naszych najcenniejszych osiągnięć i jesteśmy z niego naprawdę dumni” – mówi Natalia Perkowska, Deputy Chief HR Officer w SOFTSWISS.

Kilka słów o SOFTSWISS

SOFTSWISS to międzynarodowa firma technologiczna, która w 2024 roku świętuje 15-lecie swojego istnienia. Główne centra rozwoju firmy znajdują się w Warszawie i Poznaniu, a także na Malcie i w Gruzji. Łączna liczba pracowników, w tym osób pracujących zdalnie, przekracza 2000, z czego ponad 600 pracuje w Polsce. SOFTSWISS jest pionierem w tworzeniu rozwiązań kryptowalutowych dla rozrywki online. W 2024 r. firma otrzymała certyfikat Great Place to Work® w Polsce.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: SmartContent
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Wyzwania związane z cyfryzacją firm - jak je pokonać? Biuro prasowe
2025-02-10 | 15:50

Wyzwania związane z cyfryzacją firm - jak je pokonać?

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu, cyfryzacja stała się nie tyle opcją, co koniecznością dla firm chcących utrzymać konkurencyjność. Jednak proces
IT i technologie Husqvarna szuka najstarszego robota koszącego i ogłasza technologię wizyjną opartą na sztucznej inteligencji
2025-02-07 | 15:40

Husqvarna szuka najstarszego robota koszącego i ogłasza technologię wizyjną opartą na sztucznej inteligencji

W tym roku mija 30 lat odkąd Husqvarna, światowy lider w dziedzinie innowacyjnej pielęgnacji trawników, wprowadziła na rynek swoją pierwszą automatyczną kosiarkę. W związku
IT i technologie Elektro-Koncept Kraków poszerza ofertę o system smart home Loxone
2025-01-31 | 10:20

Elektro-Koncept Kraków poszerza ofertę o system smart home Loxone

Firma elektryczna Elektro-Koncept Kraków została oficjalnym dystrybutorem systemu smart home Loxone. Od teraz klienci z Krakowa i okolic mogą na własne oczy przekonać się,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

BCC Gala Liderów

Jedynka Newserii

Prawo

Inwestycje w Polsce na rekordowo niskim poziomie. Niestabilne regulacje odstraszają kapitał

Mimo ogólnego wzrostu PKB stopa inwestycji w Polsce pozostaje na niskim poziomie w porównaniu z innymi krajami UE. Wynika to m.in. z niestabilności prawa i rosnących obciążeń regulacyjnych. Mimo zapowiedzi ofensywy inwestycyjnej rządu przedsiębiorcy nadal borykają się z niepewnością i zmiennością przepisów, które utrudniają planowanie długoterminowych działań. Problemem pozostaje też skomplikowany system podatkowy oraz brak przejrzystych konsultacji legislacyjnych. Przedstawiciele biznesu podkreślają, że uproszczenie i wprowadzenie większej stabilności w stanowieniu prawa to kluczowe czynniki, które mogłyby pobudzić gospodarkę i zwiększyć atrakcyjność Polski dla inwestorów.

Handel

Umowa UE–Mercosur budzi sprzeciw ze strony rolników m.in. z Francji i Polski. To może być główną przeszkodą w ratyfikacji porozumienia na forum UE

Chociaż umowa handlowa między UE a Mercosurem została podpisana, to do jej wejścia w życie potrzebna jest ratyfikacja wewnątrz Unii. Poszczególne punkty umowy, szczególnie w obszarze otwierania rynków dla produktów rolno-spożywczych, wzbudzają sprzeciw ze strony rolników m.in. z Francji i Polski. – Generalnie cła są złe, bo komplikują rynek. Z drugiej strony chronią rodzimy rynek, więc w niektórych wypadkach są konieczne. Takie narzędzia muszą być jednak stosowane w sposób niezwykle umiarkowany – ocenia europoseł Bogdan Zdrojewski.

Transport

Dwie trzecie wypadków na kolei jest z udziałem pieszych i kierowców. UTK planuje monitoring problematycznych przejazdów

Ponad 70 proc. wypadków na kolei to zdarzenia z udziałem pieszych oraz kierowców samochodów – wynika z ubiegłorocznych statystyk Urzędu Transportu Kolejowego. Potrzebna jest zmiana przepisów, aby automatycznie karać kierowców, którzy nie zatrzymują się przed znakiem „stop” – ocenia regulator. W walce z takim łamaniem przepisów pomaga monitoring wizyjny instalowany na przejazdach kolejowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.