Komunikaty PR

Villa de Charme w Warszawie czeka na mieszkańców

2021-05-15  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

Zakończyła się budowa osiedla Villa de Charme na Bemowie w Warszawie. Już niebawem rozpocznie się przekazywanie kluczy. Osiedle wzbudziło duże zainteresowanie. Na jego podstawie widać zmiany w preferencjach nabywców.

Villa de Charme to kameralne osiedle 52 domów szeregowych położone przy ul. Szeligowskiej 25A. Prace budowlane właśnie dobiegły końca i rozpoczęły się przygotowania do odbiorów lokatorskich. – Przekazywanie kluczy planujemy rozpocząć w drugiej połowie maja – informuje Cezary Grabowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w Bouygues Immobilier Polska. – Teraz sadzimy jeszcze rośliny, porządkujemy teren, podłączamy domofony i wykonujemy inne drobne prace – dodaje.

Cztery poziomy wygody

Każdy dom składa się z czterech poziomów: podziemnego z dwoma miejscami garażowymi i dwoma pomieszczeniami gospodarczymi, parteru i dwóch pięter. Przykładowy układ części mieszkalnej domu to na parterze: strefa dzienna z aneksem, toaleta, hol i taras z ogrodem, na pierwszym piętrze: korytarz, dwa pokoje i łazienka, i na drugim piętrze: korytarz, dwa pokoje, łazienka i dodatkowy taras. Łączna powierzchnia dochodzi do 161 mkw.

Domy cieszyły się dużą popularnością. Wszystkie mają właścicieli. – Naszym klientom najbardziej spodobał się komfortowy i funkcjonalny układ, w którym w prosty sposób można wydzielić przestrzeń dla rodziców, dzieci, a także część wspólną – mówi Cezary Grabowski. – Dużym atutem, który w ostatnich miesiącach stał się jeszcze bardziej doceniany, jest prywatny ogródek, zapewniający przyjemne miejsce relaksu. Większa popularność ogródków i tarasów to jedna z najbardziej zauważalnych zmian w preferencjach klientów. Wyraźnie widać także rosnące zainteresowanie domami – zauważa.

Właściciele docenili osiedle również za architekturę. Villa de Charme wpisuje się w minimalistyczny styl, który zdominował w ostatnich latach projekty mieszkaniowe w całej Polsce. Bryły budynków są proste, kolory elewacji jasne, elementy wykończenia drewniane. Ozdobą domów będą rośliny pnące się po siatkach zamontowanych na ścianach. Rośliny pojawią się także w innych miejscach. Na terenie osiedla posadzono drzewa, krzewy i trawy ozdobne.

Bezcenne M

Jednym z najważniejszych kryteriów wyboru pozostaje lokalizacja. Dużym atutem jest stacja metra Chrzanów, która powstaje 500 metrów od osiedla. – Dostęp do metra jest dla warszawiaków bezcenny, dlatego staramy się budować osiedla przy istniejących lub planowanych stacjach. Oprócz Villi de Charme są to inwestycje: Osiedle Lumea, Stalowa 39, Atelier Praga i Wileńska Express – wymienia Cezary Grabowski. – Jeżeli nie jesteśmy w stanie budować koło metra, szukamy lokalizacji z szybkim dojściem do tramwaju lub autobusu. Dostęp do komunikacji to podstawa – dodaje.

W pobliżu nowo wybudowanego osiedla funkcjonują przystanki komunikacji miejskiej oraz sieć dróg z trasą S8 i DK7 na czele. Blisko jest do sklepów i placówek oświaty. Jak blisko? 200 metrów do przedszkola i żłobka, 300 metrów do dużego marketu, 2 kilometry do centrum handlowego City Park. Niewiele dalej jest do parku Górczewska.

Bouygues Immobilier to francuska firma deweloperska o zasięgu międzynarodowym, z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie. W Polsce działa od 2001 roku i od tego czasu zrealizowała 52 inwestycje w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu – łącznie na ponad 7200 mieszkań.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Nowe mieszkania na Osiedlu Widoki w Rumi już w sprzedaży Biuro prasowe
2024-04-16 | 14:30

Nowe mieszkania na Osiedlu Widoki w Rumi już w sprzedaży

Euro Styl z Grupy Dom Development rozpoczyna realizację ostatniego etapu Osiedla Widoki w Rumi. Inwestycja powstaje w dobrze skomunikowanym miejscu, bardzo blisko centrum miasta. W sprzedaży
Nieruchomości Successful residential development - what do you need to keep in mind?
2024-04-16 | 13:10

Successful residential development - what do you need to keep in mind?

When embarking on the adventure of residential development, the road to success can be fraught with pitfalls and challenges. That's why it's worth tapping into the expertise of experts who
Nieruchomości Trwa rozbudowa Nowego Centrum Łodzi. Archicom rozpoczął II etap projektu Flow
2024-04-16 | 13:00

Trwa rozbudowa Nowego Centrum Łodzi. Archicom rozpoczął II etap projektu Flow

W Nowym Centrum Łodzi spółka Archicom realizuje jedną z najważniejszych łódzkich inwestycji. Projekt Flow stanowi integralną część 100-hektarowego obszaru zlokalizowanego w

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Coraz więcej głosów za przesunięciem systemu kaucyjnego na 2026 rok. Pospieszne zmiany mogą wywołać problemy w gminach

System kaucyjny w Polsce, zgodnie z ustawą, powinien zacząć działać od 2025 roku. To sposób na motywowanie konsumentów do zwrotu zużytych butelek i puszek, by zwiększyć poziom recyklingu. Zmniejszy się w ten sposób także ilość zmieszanych odpadów komunalnych odbieranych przez gminy. Zdaniem ekspertów bez wcześniejszego albo równoległego wprowadzenia rozszerzonej odpowiedzialności producenta (ROP) nowe przepisy mogą oznaczać jednak poważne reperkusje dla gmin. – Odpady pochodzące z systemu kaucyjnego mogą wyciągnąć ze strumieni gminnych ok. 30 proc. najbardziej przychodowego surowca – ocenia  Klaudia Subutkiewicz, dyrektorka Wydziału Gospodarki Odpadami w Urzędzie Miasta Bydgoszczy.

Finanse

Rekordowe notowania złota. Ryzyko eskalacji konfliktu na Bliskim Wschodzie będzie napędzać dalsze wzrosty

W ostatni piątek, kiedy światowe media zdominował temat planowanego irańskiego ataku na Izrael, ceny złota pobiły kolejny rekord, docierając do poziomu 2,4 tys. dol. za uncję. Inwestorzy, obawiając się o eskalację konfliktu na Bliskim Wschodzie, będą bardzo chętnie trzymać ten kruszec w swoich portfelach, co raczej nie wskazuje na możliwość korekty notowań. Podobnie jak zapowiadane obniżki stóp procentowych w Stanach Zjednoczonych, i to mimo wyższego od oczekiwań odczytu inflacji w marcu. – Bazowym scenariuszem jest łagodzenie polityki monetarnej, a niskie stopy zazwyczaj sprzyjają wyższym cenom złota – mówi Dorota Sierakowska, analityczka surowcowa z DM BOŚ.

Infrastruktura

Szybko rośnie udział odnawialnych źródeł w krajowym miksie energetycznym. Potrzebne przyspieszenie w inwestycjach w sieci przesyłowe

W ubiegłym roku odnawialne źródła energii stanowiły już ponad 40 proc. mocy zainstalowanej w krajowym miksie energetycznym i odpowiadały za 27 proc. całkowitej produkcji energii. Tym samym Polska pobiła kolejne rekordy, ale w kontekście rozwoju OZE na rodzimym rynku wciąż pozostaje wiele do zrobienia. Eksperci i branża wskazują m.in. na konieczność aktualizacji strategicznych dokumentów wyznaczających kierunki polityki energetycznej, szerszego wdrożenia magazynów energii, a przede wszystkim – pilną potrzebę rozwoju systemu przesyłowego i dystrybucyjnego oraz regulacji sprzyjających inwestorom. – Zielona energia potrzebuje przede wszystkim stabilności regulacyjnej i niskiego kosztu kapitału. To kluczowe elementy, które definiują ryzyko i tempo, w jakim możemy budować nowe źródła – mówi Piotr Maciołek, członek zarządu Polenergii.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.