Komunikaty PR

Darmowe assistance samochodu - jak je otrzymać?

2020-09-22  |  13:10
Biuro prasowe
Kontakt
Biuro prasowe Ubea.pl
Ubea.pl

Powstańców Śląskich 52C/1
53-333 Wrocław
pr|ubea.pl| |pr|ubea.pl
717228000
ubea.pl

Samochód daje swobodę podróżowania, jakiej nie może zaoferować żaden inny środek transportu. W czasach koronawirusa wiele osób woli też unikać zatłoczonych autobusów czy pociągów. Jazda autem ma więc same plusy, dopóki nie przydarzy się awaria i samochód nie odmówi nagle posłuszeństwa pośrodku niczego.

Nie chcesz zostać sam w takiej sytuacji? Złap darmowe assistance od Ubea.pl i przestań się martwić, co zrobisz w razie nagłej awarii. Jak zdobyć bezpłatne assistance auta?

 

Od czego chroni darmowe assistance?

 

Usługi assistance cieszą się wśród polskich kierowców coraz większą popularnością. Zdecydowana większość bezpłatnych assistance dodawanych do OC zapewnia jednak pomoc jedynie po wypadku. Assistance od Ubea.pl pomoże natomiast zarówno w razie wypadku, jak i awarii.

Na dodatek krajowe assistance na 7 dni możesz mieć za darmo jako zupełnie niezależny produkt. Nie musisz więc ponosić żadnych kosztów ani ryzyka, aby cieszyć się ochroną auta w trakcie wyjazdu.

 

Co zawiera assistance?

 

W ramach promocji Ubea.pl proponuje Assistance, które zapewnia:

  • usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia,
  • holowanie do miejsca wskazanego przez Ciebie (limit 50 km),
  • dostarczenie paliwa,
  • infolinię motoryzacyjną.

 

Chcesz odholować auto na większą odległość? Poinformuj o tym infolinię w momencie zgłaszania zdarzenia, a konsultanci przedstawią Ci dostępne propozycje odholowania samochodu po bardzo atrakcyjnych stawkach.

 

Jakie są warianty assistance?

 

Dopasowanie ochrony do potrzeb i wymagań to podstawa w ubezpieczeniach. Dlatego też samochodowe assistance jest dostępne w różnych wariantach. 

Po pierwsze, polisa może chronić auto w:

  • Polsce
  • lub całej Europie.

 

Po drugie, masz do wyboru warianty zapewniające pomoc przez:

  • 7 dni,
  • 14 dni
  • lub cały rok.

 

Krajowe assistance na 7 dni otrzymasz zupełnie za darmo. Pakiety o szerszym zakresie ochrony dostaniesz bezpłatnie razem z innym ubezpieczeniem zakupionym na Ubea.pl (za wyjątkiem rocznej polisy assistance). Możesz też zakupić assistance w dowolnym wariancie za niską składkę, nie przejmując się żadnymi dodatkowymi warunkami. 

 

Jak otrzymać bezpłatne assistance?

 

Chcesz złapać darmowe assistance? Wykonaj 4 proste kroki, a bezpłatne ubezpieczenie będzie Twoje:

  1. Wejdź na telefonie na stronę https://darmowe-assistance.pl i wybierz odpowiadający Ci pakiet.
  2. Przygotuj dowód rejestracyjny samochodu.
  3. Zrób skan kodu Aztec w dowodzie rejestracyjnym.
  4. Odbierz polisę.

 

Oferta jest ograniczona. Nie pozwól więc, by ktoś Cię uprzedził i już dziś zaopatrz się w darmową polisę dla Twojego auta. Niech ubezpieczyciel martwi się za Ciebie.

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Ubezpieczenia Allianz Partners notuje rekordowe wyniki za 2023 rok Biuro prasowe
2024-04-24 | 12:00

Allianz Partners notuje rekordowe wyniki za 2023 rok

Kluczowe dane: Przychody w 2023 r.: 9,3 mld euro (+13% w porównaniu do 2022 r.) Zysk operacyjny: 301,2 mln euro (+5,8% w porównaniu do 2022 r.) Wskaźnik
Ubezpieczenia Czy księgowi ubezpieczają się na zbyt niskie sumy?
2024-04-18 | 15:30

Czy księgowi ubezpieczają się na zbyt niskie sumy?

Firmy księgowe i biura rachunkowe najczęściej wybierają ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC) zawodowej z sumami gwarancyjnymi na poziomie od 50 do 100 tys. zł – podaje
Ubezpieczenia BRAK ZDJĘCIA
2024-04-04 | 14:07

Holowanie to 9 na 10 interwencji assistance dla motocykli

W 2023 r. aż 92% interwencji w ramach motocyklowego assistance polegało na holowaniu pojazdu – podaje towarzystwo ubezpieczeniowe Compensa. Kierowane do warsztatu jednoślady pokonywały na lawecie średnio ponad 62 km,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Newseria na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Zmiany klimatu i dezinformacja wśród największych globalnych zagrożeń. Potrzeba nowego podejścia do zarządzania ryzykiem

Niestabilność polityczna i gospodarcza, coraz większa polaryzacja społeczeństwa, kryzys kosztów utrzymania, rosnąca liczba konfliktów zbrojnych i ryzyka cybernetyczne związane z rozwojem sztucznej inteligencji – to największe zagrożenia dla biznesu wskazywane w tegorocznym „Global Risks Report 2024”. Z raportu wynika, że obawy o bliską i dalszą przyszłość wciąż są zdominowane przez ryzyka klimatyczne i środowiskowe. Jednak w tym roku przykryły je niebezpieczeństwa związane z dezinformacją, wspieraną przez AI, która może wywoływać coraz większe niepokoje społeczne. – W tym roku na świecie 3 mld ludzi weźmie udział w wyborach, więc konieczność zaradzenia temu ryzyku staje się coraz pilniejsza – podkreśla Christos Adamantiadis, CEO Marsh McLennan w Europie.

Ochrona środowiska

Ciech od czerwca będzie działać jako Qemetica. Chemiczny gigant ma globalne aspiracje i nową strategię na sześć lat

Globalizacja biznesu, w tym możliwe akwizycje w Europie i poza nią – to jeden z głównych celów nowej strategii Grupy Ciech. Przedstawione plany na sześć lat zakładają także m.in. większe wykorzystanie patentów, współpracę ze start-upami w obszarze czystych technologii i przestawienie biznesu na zielone tory. – Mamy ambitny cel obniżenia emisji CO2 o 45 proc. do 2029 roku – zapowiada prezes spółki Kamil Majczak. Nowej strategii towarzyszy zmiana nazwy, która ma podsumować prowadzoną w ostatnich latach transformację i lepiej podkreślać globalne aspiracje spółki. Ciech oficjalnie zacznie działać jako Qemetica od czerwca br.

Finanse

72 proc. firm IT planuje podwyżki. W branży wciąż ogromna jest różnica w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn

W ubiegłym roku rynek pracy IT był znacznie mniej dynamiczny niż w poprzednich latach – wynika z „Raportu płacowego branży IT w 2024” Organizacji Pracodawców Usług IT. Przy wysokim poziomie podwyżek specjaliści rzadziej zmieniali pracę, ale niektórych zmusiły do tego cięcia w zatrudnieniu wynoszące w zależności od wielkości firmy od 12 do 26 proc. Ten rok zapowiada się bardziej optymistycznie: 61 proc. przedsiębiorstw planuje zwiększać zatrudnienie, a 72 proc. – pensje. Eksperci zwracają uwagę na wciąż duży rozstrzał między wynagrodzeniami kobiet i mężczyzn w tej branży.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.