Komunikaty PR

Archivio buduje kompetencje związane z robotami wykorzystując narzędzie Wizlink

2019-10-10  |  06:00
Biuro prasowe

1 października w Warszawie firma Archivio podpisała umowę dystrybucyjną z firmą First Byte, w ramach której otrzymuje możliwości sprzedaży licencji Wizlink – polskiego narzędzia do tworzenie robotów software’owych.

Od dłuższego czasu analizujemy wykorzystanie technologii Robotic Process Automation jako uzupełnienie naszej oferty. Zdecydowaliśmy się na współpracę z lokalnym dostawcą technologii, firmą First Byte, której elastyczne i proste narzędzie Wizlink jest w stanie zastąpić tradycyjne i niejednokrotnie drogie metody integracji systemów. Potwierdzeniem słuszności tej decyzji był fakt, że już po całodniowym szkoleniu, jeden z naszych pracowników zaczął tworzyć pierwsze roboty! Dla naszych klientów wykorzystanie technologii RPA, to przede wszystkim zmniejszenie kosztów operacyjnych oraz zwiększenie jakości poprzez tzw. Inteligentną Automatyzację, czyli połączenie technologii OCR oraz RPA.” – komentuje Agnieszka Szymczak, Prezes Zarządu Archivio Sp. z o.o.

Dla nas pozyskanie takiego partnera jakim jest Archivio, to wielki sukces, który potwierdza trend, mówiący, że robotyzacja będzie stanowić rozszerzenie innych produktów bądź usług dostępnych na rynku. Archivio, jako jedna z nielicznych firm, mająca ugruntowaną pozycję i będąca ekspertem w digitalizacji dokumentów, zauważyła w technologii RPA innowacyjne i naturalne uzupełnienie swojej oferty. Dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę.” – podkreśla Michał Wawiórko, Prezes Zarządu First Byte Sp. z o.o

 

Archivio działa na polskim rynku od 2003 roku i została założona w oparciu o polski kapitał oraz potencjał polskich specjalistów, techników i managerów. Od ponad 16 lat świadczy usługi kompleksowego zarządzania dokumentacją. Istotą usług Archivio jest usprawnianie procesów biznesowych klienta poprzez zamianę dokumentacji papierowej na elektroniczną, w tym poprzez skanowanie i rozpoznawanie informacji z obrazów dokumentów (OCR) za pomocą autorskiego systemu eReader24. Przykładowo firma obsługuje dokumentację finansowo-księgową klientów w zakresie przetwarzania dokumentów papierowych i elektronicznych, w celu tworzenia danych zasilających zewnętrzne systemy księgowe (np. SAP). Zakres tych usług obejmuje także archiwizację papierową i elektroniczną – eArchivio24. Spółka oferuje również usługę przyjmowania e-faktur i e-dokumentów z systemów księgowych, ich dystrybucję i przechowywanie zgodne z wymogami prawa, udostępniając wystawcom i odbiorcom e-dokumentów dedykowaną i bezpieczną platformę internetową – Invo24.

Więcej informacji o ofercie Archivio na stronie: archivio.pl

 

Wizlink to polskie narzędzie pomagające firmom automatyzować rutynowe czynności, takie jak wprowadzanie lub kopiowanie danych pomiędzy aplikacjami, wypełnianie formularzy lub praca z dokumentami. Używanie Wizlink nie wymaga żadnych zmian w aplikacjach, które robotyzuje. Użytkownik, który tworzy scenariusz dla robota, nie ingeruje w kod aplikacji, strukturę jej danych bądź logikę biznesową. Wizlink komunikuje się z aplikacjami poprzez wyświetlane obiekty, ale może również korzystać z baz danych, arkuszy kalkulacyjnych Excel, usług internetowych, terminali tekstowych lub innych. Wszystko w ramach jednego scenariusza.

Wizlink został tak zaprojektowany, aby poprzez  intuicyjny interfejs drag-and-drop skomplikowane technologie były niewidoczne dla użytkownika tworzącego robota. Dzięki temu, że nie trzeba posiadać wiedzy programistycznej, może być on używany przez  ludzi z biznesu. Jest bardzo łatwy do nauczenia i daje możliwość szybkiego czerpania zysków z robotyzacji.

Więcej informacji o narzędziu Wizlink na stronie: wizlink.eu

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Premiera prologu do gry Car Trader Simulator już 16 czerwca! Biuro prasowe
2020-06-04 | 15:15

Premiera prologu do gry Car Trader Simulator już 16 czerwca!

Studio Live Motion Games – specjalizujące się w grach symulacyjnych – wyznaczyło datę premiery prologu do nowego tytułu ze swojego portfolio produkcyjnego Car Trader Simulator.
IT i technologie Badanie Citrix: COVID-19 przyspieszył przejście na model pracy zdalnej
2020-06-04 | 14:00

Badanie Citrix: COVID-19 przyspieszył przejście na model pracy zdalnej

Blisko trzy czwarte (72%) managerów IT sądzi, że szybkie przejście na model pracy w domu przyspieszyło cyfrową transformację w ich organizacji, wynika z nowego badania
IT i technologie BRAK ZDJĘCIA
2020-06-04 | 12:00

Firma SER Group wyróżniona mianem „Reprezentatywnego Dostawcy”

SER Group, czołowy dostawca systemów ECM oraz platform usług dotyczących treści został wyróżniony w raporcie „Gartner Market Guide for Content Collaboration Tools 2020”* za swój produkt Doxis4®

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ruch w restauracjach coraz większy. Część lokali wprowadziła dodatkowe standardy bezpieczeństwa i higieny

Lokale gastronomiczne od ponad dwóch tygodni mogą obsługiwać klientów w nowym reżimie sanitarnym. Branża wdrożyła wszystkie standardy i procedury, które pozwolą zapewnić bezpieczeństwo gości. Część restauracji opracowała własne procedury, bardziej restrykcyjne niż wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Ruch w lokalach powoli się zwiększa – po niemal całkowitym zastoju część podmiotów notuje już sprzedaż na poziomie przekraczającym 40 proc. w stosunku do tej sprzed pandemii. 

Transport

Zanieczyszczenie powietrza wraca do poziomów sprzed pandemii. Producenci aut wprowadzają filtry chroniące przed smogiem

Wraz ze stopniowym odmrażaniem gospodarki rośnie liczba aut na ulicach i chociaż transport nie jest jedynym winnym smogu, to zanieczyszczenie powietrza w największych miastach wraca do stanu sprzed pandemii. Producenci aut wprowadzają więc nowe filtry kabinowe, które zatrzymają nawet najmniejsze, a zarazem najbardziej szkodliwe cząsteczki. To o tyle istotne, że stężenie zanieczyszczeń w kabinach, choć mniejsze niż na zewnątrz, nadal jest zbyt duże. W powietrzu zasysanym do wnętrza auta znajdują się między innymi cząstki PM2,5 – tak małe, że mogą przenikać z płuc do krwi. 

 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Handel

W Polsce coraz mniej lekarzy. Farmaceuci mogliby uzupełnić lukę w systemie ochrony zdrowia

W Polsce na 87,5 tys. lekarzy przypada 60 tys. magistrów i techników farmacji. – Ograniczenie roli farmaceutów do sprzedaży leków to błąd systemowy – podkreśla dr hab. n. med. Andrzej Fal, dyrektor Instytutu Nauk Medycznych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Potencjał tej grupy zawodowej jest dużo większy. Mogłaby ona odgrywać kluczową rolę w profilaktyce i edukacji zdrowotnej, co pozwoliłoby odciążyć lekarzy. Ostatnie miesiące pandemii koronawirusa pokazały, że farmaceuci są bardzo istotnym ogniwem systemu ochrony zdrowia. Dlatego też środowisko wyczekuje ustawy, która ureguluje pracę farmaceuty i rozszerzy jego uprawnienia.

Problemy społeczne

Dzieci i dorośli z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA) skutecznie leczeni w Polsce. Brakuje tylko badań przesiewowych

Postępujące osłabienie i wiotczenie mięśni, które prowadzi do utraty oddechu i śmierci – to objawy SMA, czyli rdzeniowego zaniku mięśni. Z tą poważną chorobą genetyczną rodzi się około 50 dzieci rocznie. Obecnie w Polsce choruje na nią ok. 900 pacjentów w różnym wieku. Od półtora roku w naszym kraju refundowany jest innowacyjny, pierwszy na świecie lek, który pozwala uchronić chorych przed przedwczesną śmiercią i niepełnosprawnością. Wyniki ostatnich badań obserwacyjnych niemieckich lekarzy przeprowadzone wśród dorosłych pacjentów potwierdziły jego skuteczność. Lekarze podkreślają jednak, że aby terapia przyniosła jak najlepsze rezultaty, musi zostać wdrożona jak najwcześniej.