Komunikaty PR

Diners Club Polska przyśpiesza proces wydawania kart

2019-12-17  |  12:00
Kontakt
CCG
CCG

CCG
02-518 Warszawa
clearcom|clearcom.pl| |clearcom|clearcom.pl
512 643 009
CCG
Do pobrania docx ( 0.05 MB )

Karty Diners Club będzie można otrzymać jeszcze szybciej, i to bez wychodzenia z domu. Po wypełnieniu wniosku na stronie internetowej, kurier dostarczy umowę do podpisu wraz z gotową kartą. Jako pierwsze z przyśpieszonej procedury korzystają osoby, które dotychczas posiadały instrumenty płatnicze ze wspólnym logo Diners Club i PKO Banku Polskiego, a teraz decydują się zamówić kartę Diners Club u jej wyłącznego obecnie wydawcy.

- Doskonalenie procesu wydawania kart jest jednym z elementów naszej strategii. Chcemy, żeby był on maksymalnie uproszczony, szybki i jednocześnie wygodny dla klienta. Bez odwiedzania oddziału, bez czekania na spotkanie z doradcą, bez kompletowania kolejnych przesyłek, aby móc w końcu skorzystać z karty. Za to w miejscu i czasie, który najbardziej klientowi odpowiada – mówi Monika Masztakowska z Diners Club Polska.

W przyśpieszonym trybie karty otrzymały już setki osób. Wstępnie była to ścieżka dostępna dla klientów, którzy posiadali karty Diners Club wydane przez bank PKO BP - wygasły one 30 listopada br. z powodu rozwiązania umowy o współpracy pomiędzy bankiem a Diners Club Polska. Pozostali klienci będą otrzymywać karty Diners Club tą drogą od początku 2020 r.

- W praktyce proces zamówienia i wydania karty jest bardzo prosty. Klient wypełnia wniosek na stronie internetowej dinersclub.pl. Zajmuje to około 5 minut. Po kilku dniach do klienta przyjeżdża kurier w uzgodnionym uprzednio terminie i miejscu oraz przygotowaną kartą. Następnie dokonuje weryfikacji tożsamości i odbiera podpisaną umowę. Po wprowadzeniu podpisanej umowy do systemu klient może aktywować kartę i nadać numer PIN, w tym momencie jest ona gotowa do użytku. To najszybszy sposób na uzyskanie naszej karty – dodaje Monika Masztakowska.

Specjalna oferta dla byłych posiadaczy kart PKO Diners Club

Klienci, którzy posiadali karty ze wspólnym logo Diners Club i PKO BP (wygasły one 30 listopada br.) mogą dodatkowo skorzystać ze specjalnej promocji. Oferta zakłada zwolnienie z pierwszej opłaty rocznej w przypadku kart: Diners Club Klasyczna, Traveler i LOT. Natomiast dla prestiżowej karty Premium Vintage wysokość tej opłaty zostanie obniżona o połowę.  Promocyjne warunki dostępne są dla wszystkich klientów – indywidualnych i firmowych.

- Zależy nam, by klienci, którzy posiadali nasze karty wydane przez bank mogli nadal korzystać z szerokiego wachlarza usług Diners Club, niezależnie od zakończenia współpracy z bankiem. Mamy nadzieję, że uproszczona procedura skorzystania bezpośrednio z kart Diners Club okaże się przyjazna, prosta i wygodna, a przygotowana oferta specjalna wynagrodzi konieczność wymiany karty – mówi Monika Masztakowska.

Diners Club Polska oferuje karty kredytowe i obciążeniowe z okresem bezodsetkowym do 59 dni i jednym z najniżej oprocentowanych kredytów w karcie w wysokości już od 6 proc. w skali roku. Te instrumenty płatnicze posiadają unikatowy pakiet usług dodatkowych, przeznaczonych przede wszystkim dla osób, które często podróżują służbowo i prywatnie (m.in. kompleksowe ubezpieczenie podróży zagranicznej do 1 mln zł, obejmujące właściciela i współtowarzyszy podróży, usługę Fast Track czy wstęp do saloników lotniskowych). Posiadacze najbardziej luksusowej karty mają do dyspozycji także usługę concierge i home assistance. Wszystkie rodzaje kart można połączyć z programem lojalnościowym i wymieniać zebrane punkty np. na bilety lotnicze.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacja o Diners Club Polska

Diners Club Polska jest jedynym niebankowym podmiotem na terenie Polski, który wydaje karty obciążeniowe i kredytowe, z okresem bezodsetkowym do 59 dni i atrakcyjnym oprocentowaniem kredytu w wysokości od 6 proc. Oferta kart Diners Club jest kierowana do dużych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, przedstawicieli wolnych zawodów i aktywnych podróżników, oraz wszystkich, którzy cenią wygodę i bezpieczeństwo. Karty są akceptowane w ponad 29 mln punktów handlowo-usługowych i 1 mln bankomatów w ponad 190 krajach. Spółka jest częścią Diners Club International, najstarszego wydawcy kart płatniczych oraz jednej z największych i najbardziej znanych niebankowych instytucji finansowych na świecie.

Więcej informacji na stronie: http://www.dinersclub.pl/pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bankowość Biegły rewident – zawód z przyszłością Biuro prasowe
2020-01-29 | 01:00

Biegły rewident – zawód z przyszłością

Młodzi ludzie stają przed niezliczonymi perspektywami zawodowymi, jednak często nie potrafią jednoznacznie wskazać, która z nich jest dla nich najatrakcyjniejsza. Czy przy wyborze
Bankowość Toyota Financial Services doskonali obsługę klientów
2020-01-28 | 12:00

Toyota Financial Services doskonali obsługę klientów

Toyota Bank Polska oraz Toyota Leasing Polska, które wchodzą w skład Toyota Financial Services (TFS), zgodnie z filozofią Kaizen oraz zasadą Customer First znacząco ulepszają poziom
Bankowość Toyota Financial Services wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku
2020-01-20 | 11:00

Toyota Financial Services wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku

Toyota Bank Polska oraz Toyota Leasing Polska działające w strukturze Toyota Financial Services (TFS) w Grupie Toyota, mogą zaliczyć ubiegły rok do bardzo udanych. Firma po raz kolejny

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

CES 2020

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Telekomunikacja

Co czwarty nastolatek doświadcza przemocy w internecie. Świadomość zagrożeń wśród rodziców jest wciąż niewystarczająca

Średnio co piąty nastolatek był ośmieszany, a co czwarty – wyzywany w internecie. Tymczasem aż 84 proc. rodziców sądzi, że ich dzieci nigdy nie doświadczyły w sieci słownej przemocy – wynika z badań NASK. Oprócz hejtu młodzież coraz powszechniej styka się też z takimi zagrożeniami jak patostreaming, treści pornograficzne czy fake newsy, a ich lista stale się wydłuża. Kluczem do obrony przed nimi jest edukacja i świadomość po stronie rodziców i nauczycieli. W tym celu w lutym – w ramach obchodów 16. Dnia Bezpiecznego Internetu – odbywa się w całej Polsce blisko 4 tys. inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa młodych internautów.

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Konsument

UOKiK wytypował kolejne potencjalne piramidy finansowe. W ostatnich trzech latach znalazł na rynku 19 takich podmiotów

W ciągu ostatnich trzech lat UOKiK wytypował – zgodnie z oficjalnymi komunikatami – 19 firm działających na zasadzie piramidy finansowej. W tym tygodniu postawił zarzuty nieuczciwych praktyk kolejnym trzem spółkom, których działalność opierała się na sprzedaży pakietów członkowskich i obiecywaniu korzyści w zamian za namawianie do zakupu kolejnych osób. UOKiK podkreśla, że inwestowanie w piramidy finansowe – których struktura przypomina domek z kart – każdorazowo wiąże się z dużym ryzykiem utraty środków, dlatego konsumenci powinni być wyczuleni na konkretne sygnały ostrzegawcze.

Problemy społeczne

Zagrożonych ubóstwem jest 7 mln Polaków. Do 2030 roku ich liczba może spaść do 1,5 mln

W skrajnym ubóstwie żyje 2 mln Polaków, a blisko 7 mln jest zagrożonych ubóstwem. Dzięki połączeniu środków krajowych i unijnych do 2030 roku liczba osób zagrożonych biedą może spaść do 1,5 mln. – Konieczne jest jednak, by polityka rządowa i wydatki ze środków unijnych wzajemnie się uzupełniały, a procedury rozliczania projektów były prostsze – ocenia dr hab. Ryszard Szarfenberg z Polskiego Komitetu Europejskiej Sieci Przeciw Ubóstwu.

 
 

Transport

PESA i Orlen coraz bardziej zaawansowane w budowie lokomotywy na wodór. Ma być gotowa w 2021 roku

W 2021 roku ma być gotowa lokomotywa wodorowa, nad którą wspólnie pracują bydgoska PESA i PKN Orlen. Pojazd ma być wyposażony w autonomiczne sterowanie, a obie spółki są już na zaawansowanym etapie przygotowywania pełnej specyfikacji, po której ruszy faza projektu i budowy. Docelowo nowa technologia ma zostać wdrożona komercyjnie na dużą skalę, również w pojazdach do przewozu osób.