Komunikaty PR

Diners Club Polska przyśpiesza proces wydawania kart

2019-12-17  |  12:00
Kontakt
CCG
CCG

CCG
02-518 Warszawa
clearcom|clearcom.pl| |clearcom|clearcom.pl
512 643 009
CCG
Do pobrania docx ( 0.05 MB )

Karty Diners Club będzie można otrzymać jeszcze szybciej, i to bez wychodzenia z domu. Po wypełnieniu wniosku na stronie internetowej, kurier dostarczy umowę do podpisu wraz z gotową kartą. Jako pierwsze z przyśpieszonej procedury korzystają osoby, które dotychczas posiadały instrumenty płatnicze ze wspólnym logo Diners Club i PKO Banku Polskiego, a teraz decydują się zamówić kartę Diners Club u jej wyłącznego obecnie wydawcy.

- Doskonalenie procesu wydawania kart jest jednym z elementów naszej strategii. Chcemy, żeby był on maksymalnie uproszczony, szybki i jednocześnie wygodny dla klienta. Bez odwiedzania oddziału, bez czekania na spotkanie z doradcą, bez kompletowania kolejnych przesyłek, aby móc w końcu skorzystać z karty. Za to w miejscu i czasie, który najbardziej klientowi odpowiada – mówi Monika Masztakowska z Diners Club Polska.

W przyśpieszonym trybie karty otrzymały już setki osób. Wstępnie była to ścieżka dostępna dla klientów, którzy posiadali karty Diners Club wydane przez bank PKO BP - wygasły one 30 listopada br. z powodu rozwiązania umowy o współpracy pomiędzy bankiem a Diners Club Polska. Pozostali klienci będą otrzymywać karty Diners Club tą drogą od początku 2020 r.

- W praktyce proces zamówienia i wydania karty jest bardzo prosty. Klient wypełnia wniosek na stronie internetowej dinersclub.pl. Zajmuje to około 5 minut. Po kilku dniach do klienta przyjeżdża kurier w uzgodnionym uprzednio terminie i miejscu oraz przygotowaną kartą. Następnie dokonuje weryfikacji tożsamości i odbiera podpisaną umowę. Po wprowadzeniu podpisanej umowy do systemu klient może aktywować kartę i nadać numer PIN, w tym momencie jest ona gotowa do użytku. To najszybszy sposób na uzyskanie naszej karty – dodaje Monika Masztakowska.

Specjalna oferta dla byłych posiadaczy kart PKO Diners Club

Klienci, którzy posiadali karty ze wspólnym logo Diners Club i PKO BP (wygasły one 30 listopada br.) mogą dodatkowo skorzystać ze specjalnej promocji. Oferta zakłada zwolnienie z pierwszej opłaty rocznej w przypadku kart: Diners Club Klasyczna, Traveler i LOT. Natomiast dla prestiżowej karty Premium Vintage wysokość tej opłaty zostanie obniżona o połowę.  Promocyjne warunki dostępne są dla wszystkich klientów – indywidualnych i firmowych.

- Zależy nam, by klienci, którzy posiadali nasze karty wydane przez bank mogli nadal korzystać z szerokiego wachlarza usług Diners Club, niezależnie od zakończenia współpracy z bankiem. Mamy nadzieję, że uproszczona procedura skorzystania bezpośrednio z kart Diners Club okaże się przyjazna, prosta i wygodna, a przygotowana oferta specjalna wynagrodzi konieczność wymiany karty – mówi Monika Masztakowska.

Diners Club Polska oferuje karty kredytowe i obciążeniowe z okresem bezodsetkowym do 59 dni i jednym z najniżej oprocentowanych kredytów w karcie w wysokości już od 6 proc. w skali roku. Te instrumenty płatnicze posiadają unikatowy pakiet usług dodatkowych, przeznaczonych przede wszystkim dla osób, które często podróżują służbowo i prywatnie (m.in. kompleksowe ubezpieczenie podróży zagranicznej do 1 mln zł, obejmujące właściciela i współtowarzyszy podróży, usługę Fast Track czy wstęp do saloników lotniskowych). Posiadacze najbardziej luksusowej karty mają do dyspozycji także usługę concierge i home assistance. Wszystkie rodzaje kart można połączyć z programem lojalnościowym i wymieniać zebrane punkty np. na bilety lotnicze.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacja o Diners Club Polska

Diners Club Polska jest jedynym niebankowym podmiotem na terenie Polski, który wydaje karty obciążeniowe i kredytowe, z okresem bezodsetkowym do 59 dni i atrakcyjnym oprocentowaniem kredytu w wysokości od 6 proc. Oferta kart Diners Club jest kierowana do dużych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, przedstawicieli wolnych zawodów i aktywnych podróżników, oraz wszystkich, którzy cenią wygodę i bezpieczeństwo. Karty są akceptowane w ponad 29 mln punktów handlowo-usługowych i 1 mln bankomatów w ponad 190 krajach. Spółka jest częścią Diners Club International, najstarszego wydawcy kart płatniczych oraz jednej z największych i najbardziej znanych niebankowych instytucji finansowych na świecie.

Więcej informacji na stronie: http://www.dinersclub.pl/pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bankowość Czy USA rzeczywiście przegrywają wojnę handlową z Chinami? Biuro prasowe
2020-09-08 | 01:00

Czy USA rzeczywiście przegrywają wojnę handlową z Chinami?

Autor: Grzegorz Szulik – prezes zarządu polskiego fintechu Provema Okazuje się, że odpowiedź na pytanie nie jest taka prosta a wielu polityków i komentatorów wydaje się
Bankowość Prosper Capital Dom Maklerski partnerem Instytutu Energetyki Odnawialnej
2020-09-03 | 09:00

Prosper Capital Dom Maklerski partnerem Instytutu Energetyki Odnawialnej

Z roku na rok rynek energetyki odnawialnej w Polsce rozwija się coraz szybciej. O korzystnych warunkach jego ekspansji decyduje wiele czynników. Po pierwsze, rynek ten jest silnie
Bankowość BRAK ZDJĘCIA
2020-09-02 | 10:00

Klienci Alior Banku coraz chętniej sięgają po karty kredytowe

W czasie pandemii Polacy chętniej poszukują rozwiązań, które pomogą im zarządzać finansami. W tym celu coraz więcej z nich korzysta z kart kredytowych. Jak wynika z danych udostępnionych przez Alior Bank w ostatnim czasie

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Telekomunikacja

Rząd zmienia ustawę o cyberbezpieczeństwie. Zdaniem ekspertów może to negatywnie wpłynąć na wdrażanie w Polsce sieci 5G

Projekt zmian w ustawie o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa wprowadza duże zmiany w sektorze telekomunikacyjnym i będzie mieć istotny wpływ na wdrażanie w Polsce sieci 5G. Zawarte w nich przepisy budzą wątpliwości rynkowych graczy, którzy wskazują na luki i niezgodność z innymi aktami prawnymi. Kontrowersyjny jest także tryb procedowania projektu. Trafił on do publicznych konsultacji 8 września, a na przesyłanie opinii resort cyfryzacji dał stowarzyszeniom branżowym, przedsiębiorcom i instytutom naukowym tylko 14 dni. Termin ekspresowych konsultacji upływa na początku przyszłego tygodnia. Eksperci zauważają, że termin powinien być przynajmniej dwukrotnie dłuższy.

Handel

Handel przyspiesza z cyfryzacją. Pierwsze centra handlowe w pełni zautomatyzowały swoje programy lojalnościowe

Blisko 2/3 Polaków należy do przynajmniej jednego programu lojalnościowego, a 72 proc. korzysta z niego w aplikacji mobilnej. Galerie stawiają mocny akcent na ich wygodę i rozbudowę o kolejne funkcjonalności. Dlatego warszawskie centra: Galeria Mokotów i Westfield Arkadia oraz wrocławska Wroclavia całkiem zdigitalizowały swój program lojalnościowy, poszerzając go o cashback, czyli zwrot części pieniędzy za zakupy. – Cyfryzacja centrów handlowych jest naturalnym procesem i będziemy dalej wychodzić naprzeciw potrzebom klientów w tym zakresie – zapowiada Kamila Mąsior, digital manager w Unibail-Rodamco-Westfield.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Prawo

Nowe prawo budowlane wchodzi w życie 19 września. Uprości przygotowania do budowy domu i przyspieszy inwestycję

Nowe prawo budowlane wprowadza zmiany mające ułatwić i przyspieszyć proces inwestycyjny. Jedną z nich jest podział projektu budowlanego na trzy odrębne części. Prostsze ma być uzyskanie pozwolenia na budowę oraz przeniesienie decyzji o pozwoleniu na budowę, a dodatkowo zwiększy się lista inwestycji, które nie będą wymagały pozwoleń. Nowe prawo ułatwi też legalizację części samowoli budowlanych. – Usystematyzowanie przepisów sprawi, że łatwiej będzie zwykłemu Kowalskiemu – ocenia Konrad Młynkiewicz z Kancelarii Sadkowski i Wspólnicy.

Motoryzacja

Śląsk wspiera innowacyjne firmy technologiczne. Doinwestuje m.in. budowę pierwszej w pełni polskiej baterii dla samochodów elektrycznych

Ponad 260 zgłoszonych projektów i 20 mln zł na dokapitalizowanie małych i średnich firm, które inwestują w nowe technologie – to efekt działalności Śląskiego Funduszu Rozwoju. Projekt jest elementem Śląskiego Pakietu dla Gospodarki realizowanego przez samorząd województwa w ramach uzupełnienia rządowej tarczy antykryzysowej. – Inwestycje, w które się angażujemy, wpisują się w globalne trendy, takie jak elektromobilność, zielona energia czy automatyka i robotyka. To pierwszy krok do transformacji gospodarczej regionu śląskiego – mówi Marcin Wilk, prezes zarządu Śląskiego Funduszu Rozwoju.