Komunikaty PR

Oferta Wonga dostępna na platformie Lendo

2019-12-03  |  08:00
Kontakt
CCG
CCG

CCG
02-518 Warszawa
clearcom|clearcom.pl| |clearcom|clearcom.pl
512 643 009
CCG
Do pobrania docx ( 0.06 MB )

Od 27 listopada klienci Lendo Polska mogą skorzystać z pożyczek oferowanych przez Wonga Polska, jednego z liderów branży finansów online. Współpracą z Lendo jest dla Wongi naturalnym kierunkiem zwiększania dostępności swoich produktów. Internetowy pośrednik zyskuje natomiast dobrego i rozpoznawalnego partnera z bardzo konkurencyjnym cenowo produktem.

Platforma pożyczkowa Lendo działa w Polsce od marca 2019 roku. Na polski rynek weszła po sukcesie, który odniosła w Skandynawii. W Szwecji Lendo może pochwalić się wysoką rozpoznawalnością marki, obecnie z powodzeniem rozwija się także w Polsce.

- Nawiązanie współpracy z Lendo to dla nas możliwość dotarcia do nowych klientów, którzy szukają finansowania online. Wierzymy, że dzięki konkurencyjnym warunkom oraz bardzo sprawnym procesom wspieranym technologią, klienci Lendo będą często wybierać naszą ofertę – mówi Tomasz Fedyna, prezes Wonga. – Naszym naturalnym środowiskiem jest internet, gdzie oferujemy prosty i szybki proces uzyskania pożyczki, której spłata rozłożona jest nawet na 60 miesięcy – dodaje. 

Platforma Lendo Polska udostępnia klientom bezpłatny i w pełni zautomatyzowany serwis internetowy. Za pośrednictwem serwisu lendopolska.pl można szybko złożyć wnioski i otrzymać oferty od wielu instytucji finansowych. Procedura odbywa się w wygodny sposób – całkowicie online. Po kilku minutach klient otrzymuje spersonalizowane i dopasowane do swoich potrzeb i aktualnej sytuacji finansowej oferty pożyczek i kredytów.

- Bardzo cieszymy się, że do grona firm, których ofertę można znaleźć na lendopolska.pl dołączyła Wonga Polska, jeden z wiodących pożyczkodawców na rodzimym rynku. Zgodnie z naszą strategią chcemy dawać klientom możliwość jak największego wyboru. Dlatego w najbliższych miesiącach będziemy dynamicznie rozszerzać naszą ofertę o kolejnych partnerów – mówi Tomasz Kowalski, Country Manager Lendo Polska.

Wonga oferuje głównie pożyczki ratalne do 20 000 zł z atrakcyjnymi systemami spłat. Klienci mają do wyboru bezkosztową przerwę w spłacaniu, jedną ratę gratis lub odroczenie o 7 dni dowolnej, wybranej raty. Strategią firmy jest stałe poszerzanie ofert pożyczek ratalnych i długookresowych na wyższe kwoty.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O wonga.com

Wonga jest częścią Grupy KRUK. Specjalizuje się w pożyczkach internetowych i jest liderem branży finansów online. Firma działa w Polsce od kwietnia 2013 roku. Wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie consumer finance. Swoją ofertę kieruje do świadomych konsumentów, potrafiących zarządzać swoim budżetem i dbających o płynność finansową. Wonga zapewnia im wygodny dostęp online do produktów finansowych, konkurencyjnych w stosunku do oferty banków. Wonga koncentruje się na sprzedaży pożyczek ratalnych, które już dziś stanowią 90 proc. jej portfela. Firma zamierza sukcesywnie zwiększać oferowane maksymalne kwoty oraz okresy finansowania dla tego produktu.

Jako pierwsza firma pożyczkowa na polskim rynku podpisała umowę z Biurem Informacji Kredytowej w zakresie wymiany informacji na temat rzetelnych płatników. Firmę wyróżnia oferta, która wynagradza klientom terminowe spłaty.

Wonga wierzy w praktyczną i efektywną edukację finansową. W 2015 r. firma uruchomiła platformę edukacyjną Kapitalni.org, której celem jest dostarczanie użytkownikom wiedzy finansowej w przyjazny sposób. Kapitalni.org są częścią Program Korzyści Wonga, który premiuje rzetelnych i pogłębiających swoją wiedzę z zakresu finansów klientów. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org, klienci mogą otrzymać 10 zł zwrotu kosztów swojej aktywnej pożyczki w Wonga.

O Lendo

Serwis lendopolska.pl jest dostępny dla polskich konsumentów od 6 marca 2019 roku. Obecnie wśród partnerów są dwa banki: BNP Paribas i Nest Bank oraz sześć firm pożyczkowych: Fellow Finance, AASA, Euroloan, Provident, hapipożyczki i Wonga. Dzięki platformie klient może otrzymać ofertę kredytu lub pożyczki na okres od miesiąca do 10 lat oraz o wartości do 120 tysięcy złotych. Lendo cały czas aktywnie pozyskuje nowych partnerów, tak aby dać klientom jak największy wybór. Do końca roku firma planuje mieć już kilkunastu partnerów.

Lendo Polska jest częścią skandynawskiej grupy Lendo, która powstała w 2007 roku. Dziś Lendo jest największym brokerem finansowym on-line w Szwecji i Norwegii. Jest też w pierwszej trójce brokerów w Finlandii. Lendo w Polsce dzięki doświadczeniom ze Skandynawii skutecznie łączy konsumentów, którzy poszukują pożyczki z instytucjami finansowymi – bankami i firmami pożyczkowymi.

Cały proces odbywa się w Internecie, w serwisie pod adresem www.lendopolska.pl. Klient po złożeniu wniosku otrzymuje specjalnie dla niego przygotowane oferty od banków i firm pożyczkowych, by następnie podpisać umowę. W większości przypadków jest to możliwe online, bez wychodzenia z domu. Lendo Polska nie pobiera żadnych opłat od klientów, wynagrodzeniem jest prowizja od instytucji finansowych za sfinalizowaną transakcję.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bankowość Getin Noble Bank wspiera swoich pracowników, którzy pracują zdalnie Biuro prasowe
2020-04-02 | 15:30

Getin Noble Bank wspiera swoich pracowników, którzy pracują zdalnie

Bankowy kącik zabaw zapewniający dzieciom pracowników Getin Noble Banku codzienną dawkę rozrywki, zbiór wskazówek dla menadżerów i pracowników dotyczący
Bankowość Banki analizują coraz większe zbiory danych
2020-03-31 | 13:30

Banki analizują coraz większe zbiory danych

Felieton przygotował Bartosz Tomczyk - Przewodniczący Rady Nadzorczej w firmie Provema. Banki wiedzą o nas coraz więcej. Z jednej strony nam się to nie podoba, ale
Bankowość Wakacje kredytowe w Banku Pocztowym w okresie pandemii
2020-03-25 | 11:25

Wakacje kredytowe w Banku Pocztowym w okresie pandemii

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w związku wyjątkową sytuacją spowodowaną epidemią koronawirusa, Bank Pocztowy wprowadza możliwość zawieszenia rat kapitałowych przy

Więcej ważnych informacji

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Transport

Zmniejszony ruch na drogach spowodował spadek liczby wypadków. Serwisy samochodowe mimo to pracują pełną parą

Pandemia koronawirusa przyczyniła się do zmniejszenia ruchu drogowego i spadku liczby ofiar śmiertelnych. W lutym i marcu – po raz pierwszy od dwóch lat – na polskich drogach zginęło mniej osób. W obecnej sytuacji przemieszczanie się własnym samochodem jest bezpieczniejsze niż korzystanie z transportu publicznego, ale eksperci apelują o bezpieczną jazdę, ponieważ służba zdrowia koncentruje się na zakażonych SARS-CoV-2. Polacy dbają o bezpieczeństwo swoich aut, gdyż ruch w serwisach wciąż jest duży. W przeciwieństwie do salonów motoryzacyjnych, w których większość usług związanych ze sprzedażą samochodów i obsługą klienta działa online.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Sport

Koronawirus całkowicie zatrzymał świat sportu. Część klubów i federacji może czekać bankructwo, a niektórzy sportowcy będą rezygnować z kariery

Pandemia koronawirusa sprawiła, że świat sportu stanął. Już wiadomo, że na 2021 rok zostały przełożone igrzyska olimpijskie w Tokio i Euro 2020. Wstrzymane są rozgrywki, wyścigi i turnieje we wszystkich dyscyplinach. Oszacowanie strat jest praktycznie niemożliwe, bo nie wiadomo, jak długo potrwa pandemia. Dla części klubów zawieszenie rozgrywek na dłuższy czas może oznaczać  praktycznie likwidację, także sponsorzy będą renegocjować kontrakty. – Dopóki nie zobaczymy, jak rynek sportu przetrwa pierwszą falę tsunami ekonomicznego, nie jesteśmy w stanie określić, co będzie dalej – ocenia Grzegorz Kita, prezes Sport Management Polska.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Prawo

[DEPESZA] Pracownicy z Ukrainy w obawie przed utratą środków do życia wracają do kraju. Brakuje oficjalnych komunikatów polskich władz skierowanych do tej grupy

Zgodnie z nową ustawą cudzoziemcy mogą pozostać w Polsce nawet po wygaśnięciu wiz lub zezwoleń na pobyt. Mimo to wielu Ukraińców, stanowiących największą grupę mieszkających w Polsce obcokrajowców, wyjechało lub nosi się z zamiarem wyjazdu po otwarciu granicy polsko-ukraińskiej. Polskie władze, choć przez lata zasłaniały się przed relokacją uchodźców milionem przyjętych pracowników zza wschodniej granicy, zapomniały zadbać o skierowanie do nich rzetelnej informacji o koronawirusie.