Komunikaty PR

NAJLEPSZE ZNIŻKI ISIC NA GATEWAY CITY

2019-04-25  |  15:30
Biuro prasowe
Kontakt

Andrzej Bromski
Bromo

ul. Płowiecka 4/189
00-585 Warszawa
materialy.prasowedszkodowania|gmail.com| |materialy.prasowedszkodowania|gmail.com
510 139 576
www.bromo.pl

Wyrabiając  właśnie taką  kartę uzyskasz dostęp do największej bazy korzyści i zniżek dla studentów na całym świecie! Dlatego zawsze zabieraj ze sobą legitymację ISIC, niezależnie od tego gdzie jedziesz. Korzystaj z  benefitów w trakcie podróży po świecie lub  nawet podczas planowania wycieczki i skorzystaj z atrakcyjnych zniżek ISIC online. ISIC od lat stara się dostarczyć jak najwięcej korzyści dla studentów, tak aby każdy mógł znaleźć dla siebie atrakcyjne oferty zniżkowe.

 

Gateway City to projekt, w którym wybieramy najciekawsze zniżki w miastach Europy. Śledź nowości na naszej stronie internetowej https://www.isic.pl/pl/gatewaycity.html, bądź odwiedź naszego Facebooka i Instagrama, aby odkryć niesamowite korzyści w największych europejskich miastach.

Wybierz się do Paryża i wykorzystaj zniżki na wejścia do muzeów, Paryskiego Oceanarium czy nawet Disneylandu. Zasmakuj w lokalnej kuchni, wiele restauracji oferuje atrakcyjne zniżki dla posiadaczy legitymacji ISIC.  Wybierz się również na zakupy, gdzie w wielu sklepach także będziesz  miał możliwość zaoszczędzenia wraz z ISIC. Natomiast podczas pobytu w Londynie skorzystaj ze zniżek na transport i zakwaterowanie, dzięki szerokiemu wachlarzowi opcji, jakie daje Ci legitymacja ISIC podczas szukania hotelu lub biletu na komunikację miejską.

Skorzystaj ze zniżek w Amsterdamie. Poszerz swoje horyzonty podczas pobytu w Science Center Nemo i zaspokój głód w wielkim stylu w Hard Rock Cafe oraz wybierz się na zwiedzanie miasta słynnymi kanałami z pokładu wycieczkowej łodzi, a to wszystko tylko za część należnej ceny, dzięki korzyściom jakimi mogą się cieszyć użytkownicy karty ISIC.

Zniżki jednak nie kończą się na Europie. Na Facebooku i Instagramie ISIC Global Office przedstawiamy TOP 5 korzyści w wybranych miastach na całym świecie. Na fanpage’u goszczą takie kultowe miejsca jak Singapur, Bejrut czy peruwiańska Arequipa. We wszystkich tych lokacjach czeka na Ciebie masa zniżek i okazji, dzięki którym następna podróż nie zrujnuje twojego portfela.

To wszystko to tylko kilka przykładów z całej gamy możliwości, odwiedź naszą stronę internetową oraz media społecznościowe, gdzie znajdziesz różnorodne zniżki i już teraz zacznij planować swoją kolejną podróż.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja 3 najważniejsze zasady, jak skutecznie uczyć online. Biuro prasowe
2020-04-06 | 12:55

3 najważniejsze zasady, jak skutecznie uczyć online.

3 najważniejsze zasady, jak skutecznie uczyć online. Prosty poradnik dla szkół i uczelni przygotowany przez Martę Kozak-Gołębiowską, dyrektor Działu Edukacji Cyfrowej Uczelni
Edukacja BRAK ZDJĘCIA
2020-04-01 | 01:00

CIMA wprowadza egzaminy zdalne w odpowiedzi na pandemię koronawirusa

W maju 2020 r. studenci CIMA będą mogli po raz pierwszy zdawać egzaminy zdalnie. Jest to reakcja na zamknięcie wielu centrów egzaminacyjnych na świecie i uniemożliwienie przeprowadzenia egzaminów Objective Test oraz Case
Edukacja Przesunięcie terminu rejestracji do konkursu International VELUX Award 2020
2020-03-30 | 16:00

Przesunięcie terminu rejestracji do konkursu International VELUX Award 2020

Studenci architektury, którzy chcieliby wziąć udział w międzynarodowym konkursie International VELUX Award 2020, a nie zdążyli się zarejestrować, mają jeszcze na to czas. Termin

Więcej ważnych informacji

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Transport

Zmniejszony ruch na drogach spowodował spadek liczby wypadków. Serwisy samochodowe mimo to pracują pełną parą

Pandemia koronawirusa przyczyniła się do zmniejszenia ruchu drogowego i spadku liczby ofiar śmiertelnych. W lutym i marcu – po raz pierwszy od dwóch lat – na polskich drogach zginęło mniej osób. W obecnej sytuacji przemieszczanie się własnym samochodem jest bezpieczniejsze niż korzystanie z transportu publicznego, ale eksperci apelują o bezpieczną jazdę, ponieważ służba zdrowia koncentruje się na zakażonych SARS-CoV-2. Polacy dbają o bezpieczeństwo swoich aut, gdyż ruch w serwisach wciąż jest duży. W przeciwieństwie do salonów motoryzacyjnych, w których większość usług związanych ze sprzedażą samochodów i obsługą klienta działa online.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Sport

Koronawirus całkowicie zatrzymał świat sportu. Część klubów i federacji może czekać bankructwo, a niektórzy sportowcy będą rezygnować z kariery

Pandemia koronawirusa sprawiła, że świat sportu stanął. Już wiadomo, że na 2021 rok zostały przełożone igrzyska olimpijskie w Tokio i Euro 2020. Wstrzymane są rozgrywki, wyścigi i turnieje we wszystkich dyscyplinach. Oszacowanie strat jest praktycznie niemożliwe, bo nie wiadomo, jak długo potrwa pandemia. Dla części klubów zawieszenie rozgrywek na dłuższy czas może oznaczać  praktycznie likwidację, także sponsorzy będą renegocjować kontrakty. – Dopóki nie zobaczymy, jak rynek sportu przetrwa pierwszą falę tsunami ekonomicznego, nie jesteśmy w stanie określić, co będzie dalej – ocenia Grzegorz Kita, prezes Sport Management Polska.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Prawo

[DEPESZA] Pracownicy z Ukrainy w obawie przed utratą środków do życia wracają do kraju. Brakuje oficjalnych komunikatów polskich władz skierowanych do tej grupy

Zgodnie z nową ustawą cudzoziemcy mogą pozostać w Polsce nawet po wygaśnięciu wiz lub zezwoleń na pobyt. Mimo to wielu Ukraińców, stanowiących największą grupę mieszkających w Polsce obcokrajowców, wyjechało lub nosi się z zamiarem wyjazdu po otwarciu granicy polsko-ukraińskiej. Polskie władze, choć przez lata zasłaniały się przed relokacją uchodźców milionem przyjętych pracowników zza wschodniej granicy, zapomniały zadbać o skierowanie do nich rzetelnej informacji o koronawirusie.