Komunikaty PR

W Dzień Liczby Pi w Osieku będą bić matematyczny Rekord Polski

2019-02-12  |  07:00
Biuro prasowe
Kontakt
Paweł Chwalibóg
Biuro Rekordów

ul. Kochanowskiego 4/8
60-844 Poznań
info|biurorekordow.pl| |info|biurorekordow.pl
+48 790 457 469
https://biurorekordow.pl/
Do pobrania Plakat ( 0.31 MB )

Zapraszamy do udziału w Kociewskim Festynie Matematycznym, który dzięki oficjalnej próbie pobicia Rekordu Polski na najdłuższy łańcuch rozwinięcia liczby Pi, z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników!

Bicie rekordu odbędzie się na Placu przy Publicznej Szkole Podstawowej w Osieku, przy ulicy Partyzantów Kociewskich 51. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę: 12:00. Aby próba się powiodła, rekordowy łańcuch rozwinięcia liczby Pi musi utworzyć przynajmniej 331 osób. 

Oficjalna próba bicia Rekordu Polski na najdłuższy łańcuch rozwinięcia liczby Pi nie będzie jedyną atrakcją odbywającego się w tym dniu Kociewskiego Festynu Matematycznego. Organizatorzy zaplanowali sporo innych atrakcji, m. in.: liczne konkursy, gry i zabawy matematyczne oraz degustację regionalnych potraw.

Więcej informacji: https://biurorekordow.pl/event/kociewski-festyn-matematyczny/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Podsumowanie programu Aktywne Szkoły Multisport Biuro prasowe
2019-02-20 | 15:30

Podsumowanie programu "Aktywne Szkoły Multisport"

Czy dzieci faktycznie nie chcą i nie lubią się ruszać? Z badań przeprowadzonych w ramach projektu Aktywne Szkoły MultiSport (ASM) wynika, że 79 proc. uczniów szkół
Edukacja Kreatywne ferie w Empiku Silesia
2019-02-12 | 17:50

Kreatywne ferie w Empiku Silesia

Tegoroczny program warsztatów jest niezwykle bogaty. Uczestnicy będą mogli wykonać stemple, zakładki, a na sam koniec za pomocą scrapbookingu kolorowe, karnawałowe zaproszenia.
Edukacja Kocie piękności po raz czwarty zawitają do Zielonych Arkad
2019-02-12 | 12:10

Kocie piękności po raz czwarty zawitają do Zielonych Arkad

Kryją w sobie wiele tajemnic i są świetnymi kompanami do zabawy. Mowa o kotach, które uchodzą za najmilsze zwierzęta domowe. Poznać ich tajemniczą naturę będą mogli wszyscy

Kalendarium

CES 2019

Farmacja

Liczba aptek spadła do poziomu sprzed 4 lat. W 2019 roku z rynku może zniknąć kolejnych 600 placówek

Przez ostatnich kilkanaście lat liczba aptek nieprzerwanie rosła. Rok 2018 jednak ten trend zakończył. Liczba otwarć aptek zmniejszyła się trzykrotnie, a liczba zamknięć pozostała na tym samym poziomie. Tym samym na koniec grudnia działało w Polsce nieco ponad 14,3 tys. aptek i punktów aptecznych, czyli o ponad pół tysiąca mniej niż rok wcześniej – wynika z danych IQVIA. W tym roku z rynku może zniknąć kolejnych 500–600 placówek. Dla aptek, które pozostaną na rynku, oznacza to coraz większe obroty.

Konsument

Natrętny telemarketing na celowniku UODO. Konsumenci nieostrożnie udzielają zgody na przetwarzanie swoich danych

Niechcianych telefonów od telemarketerów można uniknąć. UODO przypomina, że należy przykładać większą wagę do tego, gdzie, komu i w jakich okolicznościach udzielamy zgody na przetwarzanie informacji o sobie. W trakcie rozmowy z telemarketerem można też zażądać usunięcia swoich danych przez firmę albo odnotowania sprzeciwu wobec przetwarzania ich w celach marketingowych. Mając informację o tym, kto jest administratorem naszych danych osobowych, można złożyć do UODO skargę na bezprawne działania. 

Prawo

Inwestycje w Polsce mogą nabrać tempa. Potrzebne stabilne prawo i polityka imigracyjna

Po załamaniu w 2016 roku i dłuższym zastoju inwestycje w ostatnich kwartałach przyspieszyły. W 2018 roku nakłady brutto na środki trwałe wzrosły o 7,3 proc. wobec 3,9 proc. rok wcześniej. To dobra wiadomość dla polskiej gospodarki, której nie da się budować tylko na konsumpcji. Wciąż jednak wielu przedsiębiorców wstrzymuje się z inwestowaniem, m.in. ze względu na niepewne otoczenie regulacyjne i niekorzystną sytuację na rynku pracy. Jak podkreśla prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, rząd musi przestać fundować przedsiębiorcom legislacyjny rollercoaster i jak najszybciej wdrożyć politykę migracyjną, która pozwoli uzupełnić luki kadrowe.