Komunikaty PR

Weterynaria Przyszłości – zainwestuj w ideę, bliską wszystkim.

2019-12-02  |  14:34
Biuro prasowe

Między człowiekiem, a zwierzęciem zrodziła się szczególna i niezwykle ważna więź emocjonalna. Wielką zaletą posiadania czworonożnych przyjaciół, jest to, że poprawiają naszą jakość życia. Niejednokrotnie poprawiają nam nastrój, a kiedy mamy gorszy dzień – pomagają przetrwać niejeden kryzys. Kiedy czujemy się samotni, zawsze możemy liczyć na ich bliskość. Kiedy coś nam nie wyjdzie, nie robią nam wyrzutów i z całą pewnością o nic nas nie obwiniają. Kochają nas i akceptują takimi, jakimi jesteśmy. Jest to bezgraniczna miłość, wdzięczność i poświęcenie.

Niewątpliwie zwierzęta mają korzystny wpływ na nasze zdrowie. Nikt nie zaprzeczy temu, że ich posiadanie sprzyja aktywności fizycznej. Poza tym pozytywnie oddziałują na nasze zdrowie psychiczne, redukcję stresu i obniżenie ciśnienia.

Zwierzęta cierpiąc – nie płaczą.

Opiekując się swoimi pupilami, bierzemy jednak na siebie odpowiedzialność za drugie życie. Stajemy się ich przewodnikami. Zwierzęta odczuwają ból tak samo jak ludzie. Nawet jeśli wydaje się, że czworonogom nic nie dolega, warto zwrócić uwagę na ich nadmierną senność, apatię, agresję, potulność czy też nietypowe relacje z właścicielem. Aby nie narażać ich na cierpienie, konieczna jest właściwa profilaktyka.

VetiCover – niezbędny pakiet dla każdego czworonoga.

VetiCover to jedyne w Polsce kompleksowe pakiety weterynaryjne stworzone przez lekarzy weterynarii, dzięki którym dbamy o właściwą profilaktykę naszego czworonoga. W każdym z pakietów zawarte są holistyczne działania, które pomogą nam szybko wykryć ewentualne stany chorobowe i rozpocząć prawidłowe leczenie. Co więcej, analogicznie jak w przypadku wyboru lekarza rodzinnego Klient wybiera dla swojego Pupila konkretnego lekarza weterynarii. Pakiety profilaktyczne dla psa i kota dostępne są w formie miesięcznego abonamentu - w cenie zawarte są wszystkie usługi, a także leki i szczepionki, które należy zastosować. Zakup pakietów odbywa się on-line, poprzez stronę internetową www.veticover.pl lub aplikację mobilną VetiApp .

Nowa jakość weterynarii w Polsce

Z pasji zawodowej i miłości do zwierząt powstał Polski Program Weterynaryjny (PPWET S.A.). Założyciele firmy to wybitni lekarze weterynarii, a także praktycy biznesu, których połączyła misja dostarczenia na rynek pet care innowacyjnych rozwiązań w zakresie szeroko pojętych usług weterynaryjnych dla dwóch grup odbiorców: Lekarzy Weterynarii oraz Właścicieli Zwierząt.

W Polsce mamy świetnych lekarzy weterynarii, w pełni kompetentny personel pomocniczy, nowoczesny sprzęt – mówi Mirosław Furyk – Prezes Zarządu PPWET S.A. Rynek usług weterynaryjnych jest jednak bardzo rozdrobniony. Działając na rzecz zintegrowanej oferty dla tego sektora oraz wzrost standardów opieki nad zwierzętami tworzymy unikalne rozwiązania.

Wspieramy lekarzy weterynarii oferując im profesjonalne, innowacyjne narzędzia biznesowe optymalizujące ich działalność oraz właścicieli zwierząt poprzez dostarczanie im nowej jakościowo oferty produktów i usług – dodaje

PPWET S.A. wychodzi naprzeciw wyzwaniom rynkowym i zapotrzebowaniu płynącemu od lekarzy weterynarii i właścicieli zwierząt.

Poprzez wnikliwe analizy i obserwacje rosnących oczekiwań konsumenckich, założyciele firmy patrząc w przyszłość kreują trendy i przestawiają unikalne rozwiązania. Synergia wszystkich produktów i usług oferowanych przez PPWET S.A. sprawia, iż mamy do czynienia z nową jakością i standardami opieki nad zwierzętami towarzyszącymi.

Więcej informacji na: www.weterynariaprzyszlosci.pl

Rynek pet care oparty na głębokiej więzi emocjonalnej i empatii, jest wyjątkowo odporny na kryzysy ekonomiczne i wahania koniunkturalne.

Jeżeli chcesz zostać akcjonariuszem firmy proponującej innowacyjne i pionierskie rozwiązania w świadomej opiece nad zwierzętami towarzyszącymi, weź udział w akcji crowdfundingowej dostępnej na www.weterynariaprzyszlosci.pl .

„Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter promocyjny i reklamowy, a rodzaj oferty publicznej nie wymaga udostępnienia prospektu emisyjnego, ani memorandum informacyjnego”.

Mirosław Furyk, Prezes Zarządu CEO Polskiego Programu Weterynaryjnego

Współwłaściciel i współzałożyciel powstałej w 1991 roku hurtowni leków weterynaryjnych PPH Eskulap Sp. J. z Gliwic, która była partnerem lub wyłącznym dystrybutorem produktów takich firma jak Solvay Duphar Animal Health, Hill’s Pet Nutrition, Lohmann Animal Health. Nieprzerwanie od 1994 roku współpracuje z firmą IDEXX Laboratories, Inc. – światowym liderem w zakresie weterynaryjnej diagnostyki laboratoryjnej. W PPW nadzoruje dział operacyjny i rozwój produktów.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Finanse BRAK ZDJĘCIA
2019-12-05 | 07:00

Kartą Diners Club zapłacisz w Cinema City

Prestiżowe karty Diners Club są już akceptowane w Cinema City. To jedna z największych sieć w kraju, która posiada 35 kin w 20 miastach. Instrumenty płatnicze Diners Club akceptowane są w ponad 190 krajach. W Polsce zapłacić
Finanse TAKTO Finanse dołącza do oferty Lendo Polska
2019-12-05 | 01:00

TAKTO Finanse dołącza do oferty Lendo Polska

Od 5 grudnia 2019 roku do grona partnerów pośrednika kredytowego Lendo Polska dołącza TAKTO Finanse. W serwisie lendopolska.pl będzie można skorzystać już z oferty dziewięciu
Finanse Toksyczni multidłużnicy
2019-12-04 | 09:09

Toksyczni multidłużnicy

Aż 1,3 mld zł wynoszą zaległości firm-multidłużników, widniejące w bazie danych Krajowego Rejestru Długów. Multidłużnicy to przedsiębiorstwa, które są winne

Więcej ważnych informacji

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Blisko 200 mln euro trafi na transport kolejowy i paliwa alternatywne. BGK i Komisja Europejska rozdysponują granty na realizację takich projektów

Przyspieszenie rozwoju europejskiej sieci transportowej oraz paliw alternatywnych – to dwa priorytety finansowania w ramach instrumentu CEF Transport Blending Facility. Prywatne i publiczne podmioty mogą się ubiegać w nim o unijne granty na realizację projektów z tych obszarów. Do rozdysponowania jest w sumie 198 mln euro. Dofinansowanie w minimalnej wysokości 1 mln euro na projekt przyznaje Komisja Europejska. Dotacja łączy się z kredytem udzielanym przez Bank Gospodarstwa Krajowego. To pierwsza instytucja narodowa, która współpracuje z Komisją Europejką przy wdrażaniu tego programu.

Polityka

Pracodawcy RP: Wprowadzenie prezydenckiego pomysłu emerytur stażowych doprowadziłoby do braku pracowników. Wypłacane świadczenia byłyby niskie

Kobiety po 35 latach pracy, a mężczyźni po 40 latach mogliby zyskać prawo do wcześniejszej emerytury stażowej – proponuje Andrzej Duda. Eksperci podkreślają, że jest to postulat, który spodoba się związkowcom, natomiast pracodawcy mogą mieć problem ze znalezieniem pracowników, bowiem osoby ze średnim wykształceniem zyskiwałyby prawo do świadczenia o około 5–7 lat wcześniej niż obecnie. Zdaniem głównego ekonomisty Pracodawców RP przy obecnym stanie demografii sami zainteresowani będą się borykać z niskim poziomem emerytur, niewystarczającym na zaspokojenie podstawowych potrzeb.

CES Las Vegas 2020

Bankowość

Klienci niechętni udostępnianiu fintechom swoich danych transakcyjnych. Bezpieczeństwo kluczowym aspektem zmian w bankowości

Dyrektywa PSD2, która wdraża otwartą bankowość, pozwala fintechom tworzyć całkiem nowe usługi finansowe dla klientów banków. Otwiera także nowe możliwości współpracy tych podmiotów z bankami. Może się jednak okazać, że największym beneficjentem nowych przepisów będą nie fintechy, ale właśnie zaawansowane technologicznie banki. Wynika to po części z niechęci klientów do udostępniania swoich danych transakcyjnych innym podmiotom.

Konsument

96 proc. rodziców świadomie planuje posiłek w podróży z dziećmi. Przy wyborze miejsca kierują się głównie bezpieczeństwem żywności i czystością

Prawie wszyscy rodzie podróżujący z dziećmi na dłuższych trasach świadomie planują posiłki w drodze – wynika z raportu Federacji Konsumentów „Posiłki w podróży z dziećmi”. Przy wyborze miejsca postoju najważniejsza jest higiena przygotowywania posiłków, czystość miejsca i zróżnicowane menu. 82 proc. wybiera restauracje sieciowe.