Komunikaty PR

Weterynaria Przyszłości – zainwestuj w ideę, bliską wszystkim.

2019-12-02  |  14:34
Biuro prasowe

Między człowiekiem, a zwierzęciem zrodziła się szczególna i niezwykle ważna więź emocjonalna. Wielką zaletą posiadania czworonożnych przyjaciół, jest to, że poprawiają naszą jakość życia. Niejednokrotnie poprawiają nam nastrój, a kiedy mamy gorszy dzień – pomagają przetrwać niejeden kryzys. Kiedy czujemy się samotni, zawsze możemy liczyć na ich bliskość. Kiedy coś nam nie wyjdzie, nie robią nam wyrzutów i z całą pewnością o nic nas nie obwiniają. Kochają nas i akceptują takimi, jakimi jesteśmy. Jest to bezgraniczna miłość, wdzięczność i poświęcenie.

Niewątpliwie zwierzęta mają korzystny wpływ na nasze zdrowie. Nikt nie zaprzeczy temu, że ich posiadanie sprzyja aktywności fizycznej. Poza tym pozytywnie oddziałują na nasze zdrowie psychiczne, redukcję stresu i obniżenie ciśnienia.

Zwierzęta cierpiąc – nie płaczą.

Opiekując się swoimi pupilami, bierzemy jednak na siebie odpowiedzialność za drugie życie. Stajemy się ich przewodnikami. Zwierzęta odczuwają ból tak samo jak ludzie. Nawet jeśli wydaje się, że czworonogom nic nie dolega, warto zwrócić uwagę na ich nadmierną senność, apatię, agresję, potulność czy też nietypowe relacje z właścicielem. Aby nie narażać ich na cierpienie, konieczna jest właściwa profilaktyka.

VetiCover – niezbędny pakiet dla każdego czworonoga.

VetiCover to jedyne w Polsce kompleksowe pakiety weterynaryjne stworzone przez lekarzy weterynarii, dzięki którym dbamy o właściwą profilaktykę naszego czworonoga. W każdym z pakietów zawarte są holistyczne działania, które pomogą nam szybko wykryć ewentualne stany chorobowe i rozpocząć prawidłowe leczenie. Co więcej, analogicznie jak w przypadku wyboru lekarza rodzinnego Klient wybiera dla swojego Pupila konkretnego lekarza weterynarii. Pakiety profilaktyczne dla psa i kota dostępne są w formie miesięcznego abonamentu - w cenie zawarte są wszystkie usługi, a także leki i szczepionki, które należy zastosować. Zakup pakietów odbywa się on-line, poprzez stronę internetową www.veticover.pl lub aplikację mobilną VetiApp .

Nowa jakość weterynarii w Polsce

Z pasji zawodowej i miłości do zwierząt powstał Polski Program Weterynaryjny (PPWET S.A.). Założyciele firmy to wybitni lekarze weterynarii, a także praktycy biznesu, których połączyła misja dostarczenia na rynek pet care innowacyjnych rozwiązań w zakresie szeroko pojętych usług weterynaryjnych dla dwóch grup odbiorców: Lekarzy Weterynarii oraz Właścicieli Zwierząt.

W Polsce mamy świetnych lekarzy weterynarii, w pełni kompetentny personel pomocniczy, nowoczesny sprzęt – mówi Mirosław Furyk – Prezes Zarządu PPWET S.A. Rynek usług weterynaryjnych jest jednak bardzo rozdrobniony. Działając na rzecz zintegrowanej oferty dla tego sektora oraz wzrost standardów opieki nad zwierzętami tworzymy unikalne rozwiązania.

Wspieramy lekarzy weterynarii oferując im profesjonalne, innowacyjne narzędzia biznesowe optymalizujące ich działalność oraz właścicieli zwierząt poprzez dostarczanie im nowej jakościowo oferty produktów i usług – dodaje

PPWET S.A. wychodzi naprzeciw wyzwaniom rynkowym i zapotrzebowaniu płynącemu od lekarzy weterynarii i właścicieli zwierząt.

Poprzez wnikliwe analizy i obserwacje rosnących oczekiwań konsumenckich, założyciele firmy patrząc w przyszłość kreują trendy i przestawiają unikalne rozwiązania. Synergia wszystkich produktów i usług oferowanych przez PPWET S.A. sprawia, iż mamy do czynienia z nową jakością i standardami opieki nad zwierzętami towarzyszącymi.

Więcej informacji na: www.weterynariaprzyszlosci.pl

Rynek pet care oparty na głębokiej więzi emocjonalnej i empatii, jest wyjątkowo odporny na kryzysy ekonomiczne i wahania koniunkturalne.

Jeżeli chcesz zostać akcjonariuszem firmy proponującej innowacyjne i pionierskie rozwiązania w świadomej opiece nad zwierzętami towarzyszącymi, weź udział w akcji crowdfundingowej dostępnej na www.weterynariaprzyszlosci.pl .

„Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter promocyjny i reklamowy, a rodzaj oferty publicznej nie wymaga udostępnienia prospektu emisyjnego, ani memorandum informacyjnego”.

Mirosław Furyk, Prezes Zarządu CEO Polskiego Programu Weterynaryjnego

Współwłaściciel i współzałożyciel powstałej w 1991 roku hurtowni leków weterynaryjnych PPH Eskulap Sp. J. z Gliwic, która była partnerem lub wyłącznym dystrybutorem produktów takich firma jak Solvay Duphar Animal Health, Hill’s Pet Nutrition, Lohmann Animal Health. Nieprzerwanie od 1994 roku współpracuje z firmą IDEXX Laboratories, Inc. – światowym liderem w zakresie weterynaryjnej diagnostyki laboratoryjnej. W PPW nadzoruje dział operacyjny i rozwój produktów.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Finanse Epidemia zmieniła priorytety płatności firm Biuro prasowe
2020-06-05 | 10:26

Epidemia zmieniła priorytety płatności firm

Na pierwszym miejscu listy płatności w przedsiębiorstwach wciąż są wynagrodzenia dla pracowników, ale na znaczeniu zyskały zobowiązania wobec kluczowych kontrahentów i firm
Finanse Finansowe startupy budują ekonomiczną infrastrukturę internetu
2020-06-04 | 01:00

Finansowe startupy budują ekonomiczną infrastrukturę internetu

O tym, dlaczego startupy z sektora fintech mają coraz większe powodzenie u inwestorów pisze Bartosz Tomczyk – przewodniczący rady nadzorczej w Provema sp. z o.o. Jeszcze
Finanse Cykl ABC Windykacji. Co to jest windykacja online?
2020-06-02 | 16:00

Cykl ABC Windykacji. Co to jest windykacja online?

Tylko 27 proc. respondentów biorących udział w badaniu SW Research zrealizowanym na zlecenie Związku Przedsiębiorstw Finansowych w ramach kampanii „Windykacja? Jasna Sprawa”

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce stopniowo się poprawia. Mimo to medycy i szpitale apelują o utrzymanie dotychczasowego wsparcia

Od wykrycia w Polsce pierwszego przypadku zachorowania na COVID-19 minęły trzy miesiące. Ponad 2,1 tys. osób wciąż jest hospitalizowanych. Mimo że sytuacja powoli się stabilizuje, zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej, do dezynfekcji oraz środki czystości wciąż jest ogromne, znacznie większe niż jeszcze w styczniu czy lutym. Dlatego też szpitale i medycy apelują do darczyńców o utrzymanie dotychczasowego wsparcia, bez którego trudno im będzie walczyć z pandemią. Chodzi nie tylko o pomoc materialną, lecz również o pokazanie pracownikom medycznym, jak ważna jest ich praca.

Firma

Coraz więcej pracowników wraca z pracy zdalnej do biur. Pandemia zmieni model pracy i rynek najmu powierzchni biurowej

Po tygodniach pracy zdalnej biura przygotowują się na powrót pracowników. Kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa osób w biurze, czyli m.in. odpowiedniego dystansu i dezynfekcji miejsc wspólnych. Zarządców biur może też wspomóc technologia, np. aplikacje, które pozwalają na bezdotykowe otwieranie drzwi czy sprawdzające liczbę osób w danym pomieszczeniu. Wraz z powrotem pracowników do biur wraca też zainteresowanie wynajmem powierzchni biurowej. – Dzisiaj jest dobra okazja, żeby podpisywać kontrakty ze względu na lepsze warunki niż jeszcze kilka miesięcy temu – ocenia Sebastian Świstak z Cavatina Holding.

 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Konsument

W sobotę teatry wznawiają działalność. Spektakle będą grane tylko dla połowy widowni

Od 6 czerwca teatry – podobnie jak kina, opery i filharmonie – mogą wznowić działalność w nowym reżimie sanitarnym. Spektakle przy udziale publiczności będą mogły odbywać się tylko przy maksymalnie połowie zajętych miejsc na widowni. Widzowie będą też zobowiązani do noszenia maseczek i podawania swoich danych osobowych. Część teatrów liczy się z tym, że widzowie nie będą szturmować spektakli ze względu na obawę przed zakażeniem. Obecny sezon spisują na straty, skupiając się na zintensyfikowaniu prób i z nadzieją na pełne otwarcie sezonu we wrześniu. Większość podkreśla też, że pandemia oraz związane z nią obostrzenia i wydatki powoduje spustoszenie w budżetach instytucji teatralnych.

Problemy społeczne

Polacy podczas pandemii docenili więzy rodzinne i kontakt z ludźmi. Brakowało im przestrzeni i dostępu do rozrywki

Pandemia i przymusowa izolacja sprawiły, że bardziej doceniamy wartość rodzinnych i przyjacielskich więzów – wynika z Barometru Providenta. Po zniesieniu obostrzeń większość z nas chce wrócić do dawnych przyzwyczajeń. Blisko połowa osób deklaruje, że w ciągu trzech najbliższych miesięcy zamierza spotykać się ze znajomymi częściej i regularniej. Inni już planują wakacyjne wyjazdy i zaległe badania lekarskie.