Komunikaty PR

Purmix w TOP10 firm - izolacje natryskowe na topie!

2019-09-18  |  15:57
Biuro prasowe
Kontakt

Janusz Stasiak
PURMIX

Kliczkowska 15/9
58-100 Świdnica
biuro|purmix.eu| |biuro|purmix.eu
+48 795 098 055
purmix.eu/
Do pobrania ULOTKA ( 12.12 MB )

Firma PURMIX specjalizuje się w izolacjach natryskowych od lat. Początek ich kariery rozpoczął się w Szwecji - gdzie tam stawiali pierwsze kroki. Najważniejszym krokiem w podjęciu współpracy z ich firmą jest personalizowane podejście do klienta, starają się by każdy projekt przygotować docelowo pod klienta tak by spełnił wszelkie oczekiwania. W ich pracy najważniejsze jest zrealizowanie projektu, według oczekiwań klienta. Z pasją, z którą realizują pracę starają się nie tylko budować nasza markę, a rozbudowywać grono zadowolonych klientów – jest to dla nich największa zapłata za zrealizowany projekt.

Planując izolację poddasza, należy wziąć pod uwagę materiały zapewniające stabilność energetyczną przez dziesięciolecia. Pianka poliuretanowa w pełni spełnia to kryterium, jak żaden inny izolator ciepła. Poznaj zalety i całkowity koszt izolacji termicznej poddasza z pianki o otwartych komórkach.

Izolacja poddasza z pianką - duże oszczędności!

Planując izolację poddasza, należy wziąć pod uwagę trwałość materiału i efektywność energetyczną. Otwarta komórka pianka poliuretanowa w pełni spełnia te kryteria. Ze względu na paroprzepuszczalność jest stosowany do izolacji poddaszy budynków, sufitów i ścian.

Czy wiesz, że zły rodzaj izolacji lub nieprawidłowa izolacja termiczna mogą zwiększyć rachunki za ogrzewanie w zimie nawet o 30%? Piana może przyczynić się do znacznego ogrzewania pomieszczenia do 50% poprzednich kosztów. Izolacja termiczna poddasza o powierzchni 150 m2 z warstwą pianki o otwartych komórkach o grubości 20 cm może zapewnić znaczne oszczędności. Izolacja termiczna na poddaszu spełnia nie tylko najwyższe standardy, ale także obniża koszty o kilka procent!

Izolacja poddasza pianką poliuretanową - zalety

Izolacja poddasza pianką poliuretanową - zalety Istnieje wiele zalet izolacji z pianki poddasza. Poniżej 6 kluczowych zalet tego izolatora ciepła:    

1. Idealna na zimę i lato     

Właściwie ocieplony dom powinien być przytulny zarówno zimą, jak i latem. Piana chroni przed utratą ciepła zimą, a szczelna izolacja zapewnia komfort latem, zatrzymując chłodniejsze powietrze w budynku.     

2. Bezpieczna w użyciu     

Izolacja piankowa nie ma negatywnych skutków zdrowotnych dla gospodarzy, ponieważ nie wytwarza toksyn i dziwnych zapachów.     

3. Opłacalna

Izolacja poddasza z pianką jest bardziej opłacalna niż tradycyjne metody. 5-centymetrowa warstwa pianki o otwartych komórkach wydaje się równa 10-centymetrowej warstwie styropianu. Pozwala to zaoszczędzić miejsce podczas remontu poddasza o niskim suficie.     

4. Paroprzepuszczalna   

Przepuszczalność pary pozwala piance wyeliminować kondensację pary wodnej. Wypełnia wszystkie przestrzenie i zapewnia jednolitą, ciągłą warstwę izolacji, więc nie ma mostków termicznych w pomieszczeniach izolowanych tymi materiałami.

5. Trwała

Piana zachowuje swoje właściwości przez lata. Jest odporny na takie czynniki, jak: ciepło, wilgotność lub okres użytkowania.

6. Ochrona słuchu

W pomieszczeniach izolowanych pianką nie słychać uciążliwych dźwięków, takich jak głośna muzyka lub tupot deszczu. 10 cm natrysku piany zmniejsza do 55 dB!

Izolacja pianką poliuretanową

Jaka jest wyjątkowość tego izolatora?

W jednym produkcie połączono właściwości materiału izolacyjnego, zaprawy klejowej i hydroizolacji. Popularność pianki poliuretanowej stale rośnie również ze względu na łatwość formowania, wysoką elastyczność i szczelność. Piana doskonale spełnia swoją rolę w nowych i istniejących budynkach, a wygodna forma natryskiwania umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. W większości przypadków ten rodzaj izolacji nie wymaga żadnych specjalnych środków przygotowawczych ani zakupu dodatkowych produktów. Piana stosowana w odpowiednich warunkach atmosferycznych przez wiele lat nie zmienia swoich właściwości.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Weekend Atrakcji w MediaMarkt w Parku Handlowym Matarnia Biuro prasowe
2019-10-22 | 15:00

Weekend Atrakcji w MediaMarkt w Parku Handlowym Matarnia

W ostatni weekend października MediaMarkt w gdańskim Parku Handlowym Matarnia przygotował dla swoich klientów mnóstwo atrakcji technologicznych, konkursów oraz
Firma Chimney laureatem prestiżowego konkursu Office Superstar
2019-10-22 | 09:00

Chimney laureatem prestiżowego konkursu Office Superstar

Chimney Poland, firma specjalizująca się w postprodukcji obrazu, została właśnie laureatem trzeciej edycji konkursu Office Superstar w kategorii branża kreatywna. Nagrodzone biuro znajduje
Firma Kolekcje marki Cersanit odnoszą sukcesy w konkursie Perły Ceramiki 2019
2019-10-21 | 16:00

Kolekcje marki Cersanit odnoszą sukcesy w konkursie Perły Ceramiki 2019

Celem konkursu jest wyłonienie takich płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku, które wyróżniają się na tle innych wzornictwem, kolorystyką, różnorodnymi

Kalendarium

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Bezpłatne materiały wideo, audio, zdjęcia oraz artykuły

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Przemysł

W polskiej armii służy już ponad 800 rosomaków. Ich producent poszukuje nowych rynków eksportowych

Na wyposażeniu polskiej armii jest już ponad 800 opancerzonych transporterów Rosomak w różnych wersjach: od bojowej aż po wozy ewakuacji medycznej. Rosomaki, sprawdzone przez polskich żołnierzy w warunkach bojowych na misji w Afganistanie, przeszły od tego czasu już kilkaset modyfikacji. ich producent prezentował niedawno nową koncepcję pojazdów w układzie 6x6, o zmniejszonych wymiarach, masie i cały czas poszukuje dla rosomaków nowych rynków eksportowych.

Ochrona środowiska

10 tys. czujników umieszczonych w szkołach będzie badać jakość powietrza. Edukacja dzieci, ich rodziców i nauczycieli ma pomóc w walce ze smogiem

Nie tylko przemysł i spaliny samochodów odpowiadają za smog. Największym problemem są domowe piece grzewcze opalane drewnem lub węglem. W Polsce niska emisja odpowiada za 52 proc. pyłów PM10 oraz 82 proc. benzo(a)pirenu w powietrzu. Kluczowa jest zmiana przyzwyczajeń, do tego jednak niezbędna jest edukacja. Edukacyjna Sieć Antysmogowa pomaga w zmianie przyzwyczajeń. Czujniki zanieczyszczenia powietrza umieszczone w szkołach są wysyłane do NASK za pośrednictwem internetu lub Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Do projektu dołączyło już ponad 330 szkół i 50,5 tys. uczniów.

Prawo

Polska jednym z niewielu państw na świecie z oświadczeniami majątkowymi wypełnianymi ręcznie. Kontrola nad tym systemem jest iluzoryczna

W grupie niewielu krajów na świecie, gdzie oświadczenia majątkowe są wypełniane ręcznie, wciąż znajduje się Polska. Jak podkreśla Krzysztof Izdebski z Fundacji ePaństwo, kontrola społeczna i instytucjonalna nad systemem oświadczeń majątkowych jest iluzoryczna. Dodaje, że zamiast realnych zmian, które mogłyby się przyczynić do większej skuteczności polityki antykorupcyjnej, rząd skupił się na korzystnej wizerunkowo nowelizacji przepisów o jawności majątków urzędników i ich rodzin.

Handel

Amazon powoli zdobywa polski rynek. Z platformy korzysta coraz więcej kupujących, ale polscy sprzedawcy nie do końca wykorzystują jej możliwości

Choć udział Amazona w polskim e-commerce nie przekracza dziś 5 proc., amerykański gigant zdobywa w nim udziały krok po kroku, przejmując powoli rynek, na czym w największym stopniu może stracić rodzime Allegro. Polacy na Amazonie mają dziś do wyboru ponad 200 mln artykułów z opisami tłumaczonymi na język polski i korzystają z niego w coraz większym stopniu. Polskie firmy sprzedające za pośrednictwem Amazona mogą pochwalić się dziś dużymi przychodami z tego tytułu, ale wciąż nie do końca wykorzystują możliwości, jakie platforma im oferuje.