Komunikaty PR

Konferencje w Krakowie – rozbudowana oferta Grupy Accor

2018-08-23  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Karina Galli
38PR & Content Communication Sp z o.o.

Łódź
90-729 Łódź
karina.galli|38pr.pl| |karina.galli|38pr.pl
518 343 873
38pr.pl
Do pobrania docx ( 0.47 MB )

Ich doskonała lokalizacja pozwala na poznanie Krakowa, miasta pełnego atrakcji, zabytków oraz historii, w którym wolny czas można spędzić na 1000 sposobów.

 

Oferta skrojona na miarę

Kraków pomimo tego, że jest średniej wielkości miastem posiada bogatą ofertę miejsc dostępnych na szkolenia czy konferencje. W obiektach sieci hoteli Accor goście liczyć mogą nie tylko na funkcjonalne, dobrze wyposażone sale, przystosowane do różnych spotkań, profesjonalizm obsługi, pomoc pracowników, ale także na wyjątkowe wnętrza oraz kuchnię na najwyższym poziomie. Powierzchnie konferencyjne w krakowskich hotelach przygotowane są tak, aby nie odbiegały od światowych standardów. Nowoczesne sale, sprzęt i wyśmienite jedzenie są częściami składowymi całokształtu wrażeń jakie powinny na długo zostać w pamięci uczestników. Aby każdy znalazł miejsce dostosowane do swoich wymagań, czy to spotkania, konferencji prasowej czy dużego seminarium, wielkość pomieszczeń jest bardzo zróżnicowana. Od najmniejszego w hotelu XyZ o powierzchni XYZ, mogącego pomieścić X osób, do największego w hotelu XYZ. Dla osób pragnących zorganizować wydarzenie w hotelu Novotel Kraków Centrum, a dysponujących ograniczonym budżetem zaplanowano ofertę łączoną. Zakłada ona nocleg w oddalonym o kilka minut hotelu ibis Kraków Centrum, jego pokoje nie tylko są wykończone w wysokim standardzie, ale na ścianach mają fototapety z najpiękniejszymi miejscami Krakowa. Hotelem łączącym teraźniejszość i nowoczesne centrum konferencyjne z historią i dbałością o detale jest Mercure Kraków Stare Miasto. W 6 salach konferencyjnych można zmieścić do 300 osób. Stylowe pokoje i centrum, które podąża za duchem czasu to odpowiedź na potrzeby szybko zmieniającego się Krakowa. Hotel oddalony jest o 5 minut piechotą od Starego Miasta oraz o minutę od Dworca Głównego. Całości dopełnia dedykowana tej sieci hoteli restauracja Winestone, w której można zjeść wyśmienite dania.

 

Dodatki, które umilą czas

Osoby korzystające z oferty konferencyjnej w hotelach Novotel mogą korzystać także z ich oferty rekreacyjnej. Novotel Kraków Centrum udostępnia całą strefę fitness, oraz strefą odnowy biologicznej.  W Novotel Kraków City West dostępny jest natomiast pokój masażu, w którym można wybrać jeden z czterech zabiegów, a także idealne do odpoczynku, położone na terenie hotelu, strefy zielone. W obu obiektach do dyspozycji gości są także rowery i hulajnogi, którymi można z łatwością poruszać się po byłej stolicy Polski oraz wybrać na wycieczkę w czasie wolnym.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Infrastruktura Jesienne inspiracje naturą w Twojej łazience Biuro prasowe
2020-11-23 | 10:02

Jesienne inspiracje naturą w Twojej łazience

Urządzając łazienkę, szczególnie w okresie jesiennym, szukamy przepisu na wnętrze, które już od progu zaprasza do środka i epatuje przytulnym ciepłem. Na szczęście
Infrastruktura Emitel z 5 gwiazdkami w globalnym badaniu zrównoważonego rozwoju
2020-11-12 | 10:00

Emitel z 5 gwiazdkami w globalnym badaniu zrównoważonego rozwoju

Emitel otrzymał 5 gwiazdek w globalnym badaniu zaangażowania społecznego i zrównoważonego rozwoju GRESB 2020. GRESB jest międzynarodową organizacją non-profit, która
Infrastruktura Nowa sortownia DPD Polska w Rudzie Śląskiej
2020-11-07 | 20:00

Nowa sortownia DPD Polska w Rudzie Śląskiej

DPD Polska oddała do użytku sortownię regionalną w Rudzie Śląskiej. Obiekt docelowo będzie obsługiwał do 300 tys. paczek na dobę, optymalizując procesy obsługi przesyłek z

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Biogen

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Aktualnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na tej podstronie.

Farmacja

W wyniku pandemii tysiące chorych na osteoporozę pozostają bez pomocy. Lekarze i pacjenci apelują o proste zmiany umożliwiające diagnostykę i leczenie [DEPESZA]

Na osteoporozę choruje w Polsce aż 2,1 mln osób, a liczba nowych przypadków rośnie. Nieleczona prowadzi do niepełnosprawności i trwałego kalectwa, a nawet śmierci. Tymczasem pandemia COVID-19 spowodowała kilkumiesięczny przestój w diagnostyce i terapii tej choroby. Dane NFZ pokazują, że liczba porad udzielonych w poradniach leczenia osteoporozy spadła w tym roku o ponad 20 proc., a wizyt w gabinetach reumatologów i ortopedów – o 1/3. Lekarze alarmują, że opóźnienia będą mieć nieodwracalne konsekwencje dla tysięcy pacjentów, i apelują do Ministerstwa Zdrowia o wdrożenie prostych rozwiązań, które odciążą system. 

 

Infrastruktura

Firmy budowlane nie odczuwają dużego spowolnienia. Osłabienie koniunktury w budownictwie spodziewane jest w przyszłym roku

Pandemia nie zatrzymała budowlanki. Jak pokazuje listopadowa ankieta PZPB, firmy budowlane mają zapełnione portfele zleceń pozyskanych jeszcze przed pandemią COVID-19, a większość z nich pracuje w tej chwili z 80–90-proc. wydajnością. Ostatnie miesiące przyniosły pewne odbicie zwłaszcza w sektorze mieszkaniowym. Branża budowlana musi jednak przygotować się na skutki kryzysu gospodarczego w następstwie pandemii, choć osłabienie koniunktury pojawi się z pewnym opóźnieniem.

Serwis specjalny

Wyprzedaże u dealerów mają pobudzić sprzedaż aut przed końcem grudnia. Mimo to w całym roku spadki przekroczą 20 proc.

Sprzedaż samochodów osobowych i dostawczych przez pierwsze 10 miesięcy 2020 roku spadła o 26 proc. Po 20 dniach listopada widać większe zainteresowanie klientów – w osobówkach wzrost sięgnął 7 proc., w autach dostawczych – 26,5 proc. r/r. To może być efekt rozpoczętych wyprzedaży roczników 2020. Pod tym względem pandemiczny rok nie będzie znacząco różnił się od poprzednich. Tym bardziej że od 2021 roku wchodzi w życie nowa norma Euro 6d związana z emisją spalin. Przedstawiciele branży podkreślają, że każdy impuls popytowy byłby na wagę złota, np. programy dopłat połączone ze złomowaniem.

 
 

Infrastruktura

Mniejsze miasta dzięki pandemii mogą zahamować odpływ ludności. Nowych mieszkańców przyciągnęłyby inwestycje w czyste środowisko i oferta mieszkań na wynajem

Wyludnianie się małych i średnich miast i ucieczka młodych do większych aglomeracji to zjawisko obserwowane od dawna. Dzięki pandemii i pracy zdalnej okazało się, że nie trzeba mieszkać blisko miejsca pracy, co może okazać się szansą dla mniejszych ośrodków. Ich dużym plusem są też niższe koszty utrzymania. Jeśli lokalne społeczności zaproponują wykształconym ludziom warunki do wygodnego i przyjemnego życia, m.in. czyste środowisko i atrakcyjną ofertę mieszkaniową, będą mogły konkurować z większymi miastami o nowych mieszkańców. To może pomóc samorządom pozyskać wykwalifikowanych pracowników m.in. do pracy w urzędach, szpitalach czy szkołach.