Work-life balance, czyli konferencja idealna.
38PR & Content Communication Sp z o.o.
Łódź
90-729 Łódź
karina.galli|38pr.pl| |karina.galli|38pr.pl
518 343 873
38pr.pl
Hotele, w których prowadzone są kongresy rozwijają się i zwracają uwagę na potrzeby konsumentów, dlatego też dostosowują swoją ofertę do ich wymagań i wprowadzają udogodnienia na miarę XXI wieku.
Nie tylko sala i ciastka
Umiejętny dobór miejsca na konferencję może zapewnić jej uczestnikom potrzebne atrakcje podczas, jak i po zakończeniu wydarzenia. Nie muszą to być dni wyjęte z życia, w których spada zarówno produktywność, jak i burzy się plan dnia. Krakowski hotel Novotel City West, posiadający 10 sal, dla 350 osób w pakiecie konferencyjnym zapewnia też dostęp do pokoju masażu z czterema wyjątkowymi zabiegami relaksacyjnymi. Dodatkowo przedstawiciel rodziny Novotel w swojej ofercie posiada Fit Menu, specjalnie przygotowane przez szefa kuchni dla osób, starających się odżywiać zdrowo i tych pilnujących diety. W czasie wolnym warto skorzystać z dostępnych rowerów, którymi można odwiedzić Zalew Kryspinów, okolice Kopca Kościuszki, Błoń Krakowskich, gdzie można zrelaksować się po ciężkim dniu.
Okoliczne atrakcje
Hotel Novotel Kraków Centrum, położony przy głównych atrakcjach miasta oferuje 8 sal konferencyjnych, gotowych pomieścić aż 180 osób. Zatrzymując się w nim można nie tylko skorzystać z rowerów, hulajnóg, które są do dyspozycji gości i dzięki którym zwiedzanie Krakowa jest jeszcze przyjemniejsze, ale można także wybrać się na spływ kajakowy Wisłą. Wyjątkowym hotelem, w którym warto zorganizować konferencję jest Mercure Kraków Stare Miasto, nowoczesny wystrój hotelu przenika się z historią i do niej nawiązuje. W 6 salach konferencyjnych można maksymalnie zmieścić 300 osób. Stylowe pokoje i nowoczesne centrum konferencyjne odpowiedź na potrzeby szybko zmieniającego się Krakowa. Hotel oddalony jest o 5 minut piechotą od Starego Miasta oraz o minutę od Dworca Głównego. Hotelowa restauracja Winestone, dedykowana sieci Mercure, to unikatowe miejsce, gdzie serwowane są pyszne dania oraz wyśmienity wybór win.
Więcej miejsc w połączeniu
Aby zapewnić więcej miejsc noclegowych dla osób biorących udział w konferencji odbywającej się w Novotel Kraków Centrum lub zaplanować konferencję w hotelu, a zmniejszyć koszty zakwaterowania można wykupić nocleg w hotelu ibis Kraków Centrum. Pokoje tego hotelu przyozdobione są pięknymi fototapetami pokazującymi najpiękniejsze miejsca Krakowa. Można na nich znaleźć krakowski Kazimierz, Podgórze, czy Nową Hutę.
UNIFE rusza z kampanią Hop-On for our Planet

Zmiany organizacyjne w Danfoss gwarantujące przyszły wzrost

Panasonic we współpracy z YOTTA – rozwiązanie do zarządzania zasobami
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Farmacja

Dostawy szczepionek do państw UE ruszą pełną parą w II kwartale. Wtedy może pojawić się problem z wydolnością systemu szczepień
Komisja Europejska zakontraktowała do tej pory w sumie 2,3 mld dawek szczepionek na COVID-19 od sześciu firm farmaceutycznych. Jeżeli rozmowy z dwoma kolejnymi zakończą się podpisaniem umów, ta liczba jeszcze wzrośnie. – UE już w tej chwili ma dużo więcej dawek, niż sama potrzebuje – mówi dyrektor Przedstawicielstwa KE w Polsce, dr Marek Prawda. Dostawy mają ruszyć w pełni w II kwartale br., ale niektóre kraje się niecierpliwią i prowadzą z producentami indywidualne rozmowy dotyczące zakupu dodatkowych szczepionek. Jak podkreśla ekspert, te negocjacje nie mogą w żaden sposób ograniczać wywiązywania się z dostaw w ramach unijnego programu.
Problemy społeczne
Na Podhalu kryzys z branży turystycznej rozlewa się na inne branże. Część przedsiębiorców zamierza działać mimo obostrzeń

2020 rok był bardzo trudny dla przedsiębiorców turystycznych na Podhalu. Tatry mogło odwiedzić o 40 proc. turystów mniej niż przed rokiem, a największą bolączką jest zamknięcie turystyki w sezonie zimowym. Rządowe tarcze nie obejmą wszystkich poszkodowanych, co powoduje, że kryzys zaczyna się już rozlewać na inne branże. – Doszliśmy do takiego momentu, gdzie jest tylko frustracja, bunt i nieposłuszeństwo. Może się okazać, że faktycznie część biznesów otworzy się mimo obostrzeń – mówi Agata Wojtowicz, prezes Tatrzańskiej Izby Gospodarczej.
Finanse
Fundusze liczą na okazje do inwestowania w branżach dotkniętych kryzysem. Ich aktywność rośnie, ale prawie połowa spodziewa się mniejszych budżetów na inwestycje

90 proc. funduszy aktywnych w Polsce, pomimo pandemii i kryzysu, dobrze ocenia swoją obecną sytuację. 66 proc. określą ją jako stabilną, a 24 proc. spodziewa się poprawy – wynika z badania „Barometr branży Private Equity i Venture Capital”. W 2021 rok wchodzą z ostrożnym optymizmem. – Inwestorzy oceniają, że ten rok będzie szansą na zakup spółek po dobrych cenach, które zostały skorygowane podczas pandemii, albo na sprzedaż firm, które nie zostały dotknięte kryzysem – informuje Piotr Dalak z JP Weber, współautor raportu.
Problemy społeczne
Jurek Owsiak: 29. Finał WOŚP gotowy pod względem organizacyjnym i sanitarnym. Na zbiórkach i aukcjach internetowych uzbierano już ponad 10 mln zł

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gotowa do 29. finału, nietypowego ze względu na pandemię i obowiązujące obostrzenia. Tegoroczna akcja charytatywna to już blisko 8 tys. puszek stacjonarnych, 12 tys. eSkarbonek, prawie 1,4 tys. sztabów oraz rzesza wolontariuszy. – Liczymy się z tym, że w czasie pandemii zebranych pieniędzy może być dużo mniej. Ale zbiórka już trwa i o dziwo jednego dnia potrafi przybyć na naszym koncie ponad milion złotych. W tych czasach to nieprawdopodobna suma – mówi Jurek Owsiak, pomysłodawca i prezes Fundacji WOŚP. Finał rozpocznie się w sobotę 30 stycznia wieczorem.