Komunikaty PR

F5 uruchomiło partnerski program Unity+

2019-10-15  |  01:00
Kontakt
Monday PR
Monday PR Sp. z o.o. Sp.k.

Górskiego 9
00-033 Warszawa
biuro|mondaypr.pl| |biuro|mondaypr.pl
+48 224878421
www.mondaypr.pl

Inwestycja w sukcesy partnerów przyśpieszy rozwój oprogramowania i usług

F5 Networks, wiodący dostawca w obszarze dostarczania aplikacji i usług bezpieczeństwa, uruchomił w kanale partnerskim program Unity+. Program celuje w długoterminowy wzrost zysków partnerów firmy. Oferuje zachęty i nowe źródła przychodów dla zwiększenia możliwości biznesowych współpracujących ze spółką firm. Zacieśnienie współpracy ma skutkować szerszym wsparciem w transformacji technologicznej klientów końcowych.

F5 docenia znaczenie partnerów dla strategii wzrostu. Dlatego program nawiązuje do najlepszych praktyk pierwszego – cieszącego się uznaniem w środowisku – przedsięwzięcia w kanale partnerskim. Oferuje uczestnikom nowe ścieżki zwiększania rentowności z elastycznością we wspólnych działaniach ukierunkowanych na rynek.

 „Cyfrowa transformacja dotyka każdego z naszych klientów, a to zmienia sposób, w jaki chcą oni kupować i konsumować technologię. W takim środowisku partnerzy mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta” – powiedziała Colleen McMillan, Vice President of Global Channels w F5. „Unity+ jest zbudowany tak, aby był elastyczny, prosty i zyskowny. Dzięki naszemu rosnącemu portfolio rozwiązań i usług aplikacyjnych, oferuje zróżnicowanie i korzyści, jakich partnerzy potrzebują, aby rozwijać swoją działalność”.

Program Unity+ został zaprojektowany z uwzględnieniem ewolucji rynku, F5 i partnerskich modeli biznesowych. Program ma na celu zwiększenie rentowności działalności partnerów. Wykracza poza tradycyjne, finansowe zachęty oparte na przychodzie, nagradzając partnerów za inwestowanie w nowe, strategiczne obszary biznesowe, które wykorzystują możliwości wynikające z opracowanych przez F5 linii sprzedaży, nowych narzędzi i elastycznych szkoleń.

„Podoba nam się prosty i elastyczny sposób, w jaki F5 reaguje na realia związane z naszym zmieniającym się modelem biznesowym” – powiedział Brian Ortbals, Vice President of Advanced Technologies, WWT. „Cieszymy się na zacieśnienie współpracy dzięki programowi Unity+, wspólne budowanie wartości dla naszych klientów i rozwijanie biznesu.”

Program partnerski Unity+ wyznacza obecnym i nowym partnerom prostą drogę do sukcesu w obsłudze klientów, najlepszym w swojej klasie portfolio produktowym F5. Partnerzy mają możliwość sprzedaży rozwiązań F5 w sposób najbardziej odpowiadający potrzebom ich klientów z możliwością dopasowania modelu transakcji do ich głównej działalności biznesowej. Partnerzy programu Unity+ zyskają na cenionych w branży korzyściach, takich jak wysokie marże i rabaty, dostęp do funduszy rozwoju oraz koordynacja działań z zespołami sprzedaży w terenie i usługami wsparcia.

 „Nasi partnerzy są rdzeniem całej działalności i krytycznym elementem ogólnej strategii wzrostu F5”, dodaje McMillan. „Unity+ manifestuje nasze zaangażowanie w kanał partnerski. Nie jest to jednorazowa inwestycja, ale proces ciągłych zabiegów, mających na celu osiągnięcie wspólnego sukcesu poprzez unikalne relacje współpracy i najlepsze doświadczenia, które prowadzą w skali globalnej do sprawniejszego przyjmowania rozwiązań przez klientów.”

Aktualizacje Unity+ zaczną obowiązywać w nowym roku finansowym 2020 r. (przyp. Q4 kalendarzowego roku 2019) i będą ewoluować przez kolejne lata wraz z wypracowaniem nowych dróg do rynku oraz wdrażaniem nowych narzędzi sprzedaży i marketingu przez F5 i partnerów. Obecni partnerzy zachowają w 2020 roku dotychczasowy status, ale zaczną zdobywać kwalifikacje w ramach programu Unity+ na rok budżetowy 2021 już na podstawie nowych wymagań.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Księgowość przechodzi do chmury Biuro prasowe
2020-06-01 | 01:00

Księgowość przechodzi do chmury

Pracownicy działów księgowych i biur rachunkowych, niezależni księgowi czy przedsiębiorcy prowadzący księgowość na własną rękę, stają przed coraz większymi wyzwaniami
IT i technologie Poly prezentuje zestawy Room Solutions przeznaczone do współpracy z MS Teams
2020-05-29 | 12:00

Poly prezentuje zestawy Room Solutions przeznaczone do współpracy z MS Teams

Plantronics, Inc. („Poly”, dawniej Plantronics i Polycom) (NYSE: PLT), zaprezentował dziś nową serię rozwiązań Poly Room Solutions przeznaczonych do współpracy z
IT i technologie BRAK ZDJĘCIA
2020-05-29 | 01:00

Czas kompleksowych rozwiązań

Podejście end-to-end wyzwala potencjał inteligentnych miast Kiedy w 1999 r. pierwszy raz użyto określenia Internet of Things opisywało ono wykorzystaną do identyfikacji urządzeń w sieci technologię RFID (fale radiowe)[1]. Rok

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Nadopiekuńczość i brak konsekwencji to jedne z najczęstszych błędów wychowawczych. Współczesnym rodzicom trudno ich uniknąć [DEPESZA]

– Nie ma idealnych rodziców i wszyscy popełniają jakieś błędy – mówi psycholog, dr Iwona Krosny-Wekselberg. Jak podkreśla, współczesnym rodzicom trudno uniknąć błędów wychowawczych, chociażby z powodu pośpiechu i braku czasu, nagromadzenia sprzecznych informacji czerpanych z portali czy książek o rodzicielstwie, a czasem też przez własne doświadczenia z dzieciństwa, oczekiwania rodzinne i rady mam czy teściowych. Często powodem są też popularne wśród rodziców stereotypy – np. ten, że dzieciństwo powinno być najszczęśliwszym okresem w życiu. Takie przekonanie skutkuje roztoczeniem nad dzieckiem parasola ochronnego, co zaburza rozwój jego osobowości.

Ochrona środowiska

Pandemia może pogorszyć sytuację finansową kopalń i przyspieszyć ich zamykanie. Zmiany na Śląsku wymagają odpowiedniego przygotowania

Polskie górnictwo zatrudnia ponad 80 tys. osób i to ten sektor jest w tej chwili najbardziej dotknięty przez koronawirusa. – Obawiam się, że z powodu pandemii i jej skutków wygaszanie kopalni może przyspieszyć, a jest to proces, który powinno się właściwie przygotować – podkreśla Izabela Zygmunt z CEE Bankwatch Network. To też proces, którego nie da się uniknąć ze względu chociażby na cele klimatyczne Unii Europejskiej. Powinny mu jednak towarzyszyć uzgodnienia wszystkich zainteresowanych stron, przede wszystkim górników i społeczności lokalnych, a także wykorzystanie miliardów euro w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Farmacja

Leczenie alergii na jad owadów żądlących w dobie COVID-19 nie powinno być przerywane. Jest to terapia ratująca życie

Lekarze podkreślają, że chociaż w dobie pandemii ogranicza się procedury medyczne do minimum, to zabiegi odczulania na jad owadów są  wykonywane nadal, zgodnie ze schematem leczenia. Wynika to z tego, że traktowane są jako terapia ratująca życie. Zwykle reakcja na jad owadów żądlących, typu osy, szerszenie czy pszczoły, oznacza miejscowy obrzęk i świąd w miejscu użądlenia, jednak dla niektórych osób może skończyć się wstrząsem anafilaktycznym, który zagraża życiu. Jedynym sposobem leczenia alergii na jad owadów jest odczulanie, czyli immunoterapia alergenowa. Jej skuteczność sięga 80–90 proc.

Media

Małgorzata Leitner: Pandemia koronawirusa miała duży wpływ na branżę rozrywkową. Wielu artystów zostało pozbawionych zarobku [DEPESZA]

W wywiadzie dla PRoto.pl menedżerka podkreśla, że kryzys i społeczna izolacja wywołane koronawirusem całkowicie zaburzyły rytm funkcjonowania zarówno branży rozrywkowej, jak i modowej. Wiele gwiazd z dnia na dzień zostało pozbawionych dochodów.  Nie udało się też zrealizować zagranicznych kontraktów, co więcej, nie wiadomo też, kiedy zostanie wznowiona ta współpraca. Leitner zapewnia jednak, że jej firma skupiła się na takiej formie działalności, dzięki której pomimo kryzysu nadal może oferować podopiecznym sporo zleceń.