Komunikaty PR

Nowe urządzenia Commvault HyperScale

2018-10-11  |  15:30
Biuro prasowe
Kontakt
Karol
Witowski

Olesińska 2
02-548 Warszawa
karol.witowski|sigma.com.pl| |karol.witowski|sigma.com.pl
668 368 803
www.sigma.com.pl

Firma Commvault, globalny lider w dziedzinie rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych oraz zarządzania danymi i chmurami w środowiskach hybrydowych, poinformowała o wzbogaceniu rodziny swoich gotowych do zastosowania w chmurze urządzeń o dwa nowe produkty. Pierwszy z nich to Commvault HyperScale Appliance (model HS3300), innowacyjna infrastruktura skalowana poziomo dla dostawców usług zarządzanych i dużych przedsiębiorstw. Kolejny produkt to Commvault Remote Office Appliance, gotowe do użycia urządzenie umożliwiające rozszerzenie rozwiązań Commvault Complete Backup & Recovery na mniejsze zdalne oddziały.

 

Wprowadzenie na rynek nowych urządzeń jest następstwem sukcesu modelu Commvault HyperScale Appliance HS1300. Firma rozszerza ofertę o urządzenia o zróżnicowanej pojemności, by dać klientom większy wybór. Sprzęt o większej pojemności oferuje zintegrowaną, skalowaną poziomo ochronę danych przy użyciu technologii Commvault HyperScale oraz oprogramowanie Commvault Complete™ Backup & Recovery — najbardziej wszechstronne na rynku rozwiązanie do korzystania z danych, ich ochrony oraz zarządzania nimi. Nowe urządzenie o mniejszej pojemności to zintegrowane rozwiązanie, które upraszcza zarządzanie zdalnymi oddziałami w ramach strategii scentralizowanego hybrydowego środowiska informatycznego na bazie większych urządzeń Commvault HyperScale. Nowe produkty umacniają pozycję Commvault jako czołowego dostawcy rozwiązań pomagających uprościć środowisko informatyczne, zmniejszyć ryzyko i zapewnić większą sprawność zarządzania danymi w centrum przetwarzania danych, chmurze, zdalnych oddziałach i punktach końcowych.

 

„Ochrona danych i zarządzanie nimi w dobie upraszczania hybrydowych środowisk informatycznych złożonych z dziesiątek aplikacji, wielu chmur i petabajtów danych to duże wyzwanie dla firm. Wprowadzając dwa nowe urządzenia, Commvault rozszerza swoją ofertę i inwestuje w rozwiązania zaprojektowane z myślą o sprostaniu tym wyzwaniom, aby móc zaspokoić wszelkie potrzeby przedsiębiorstw związane z danymi i ich wykorzystaniem w biznesie” powiedział Christophe Bertrand, analityk Enterprise Strategy Group.

 

Urządzenie Commvault HyperScale o większej pojemności

Nowe urządzenie Commvault HyperScale HS3300 oferuje od 174 do 262 terabajtów (TB) pojemności użytecznej w postaci w pełni konwergentnego produktu ściśle integrującego serwer, pamięć masową i oprogramowanie Commvault Complete™ Backup and Recovery. Skalowalna poziomo (scale-out) infrastruktura nowego urządzenia zapewnia skalowalność, elastyczność i ekonomiczność nie ustępujące chmurze. Jest to odpowiednik, dostępnego obecnie Commvault HyperScale dla średnich firm (model HS1300), jest jednak przeznaczony do obsługi większych obciążeń, której potrzebują dostawcy usług zarządzanych i przedsiębiorstwa.

 

Nowe urządzenie Commvault HyperScale dla dużych firm daje przedsiębiorstwom większą elastyczność i możliwości, ułatwiając im wdrażanie konwergentnych rozwiązań do zarządzania danymi, które spełniają ich wymagania w zakresie ochrony i odtwarzania danych, nadzoru i świadczenia usług.

 

 „Urządzenia Commvault HyperScale Appliance with Commvault Complete spotkały się z niezwykłym zainteresowaniem klientów i partnerów ze względu na uproszczenie środowiska, zwiększenie wydajności pracy oraz efektywności, a także zmniejszenie nakładów czasu i pracy poświęcanych na nabycie, instalację i integrację sprzętu oraz codzienne czynności administracyjne. Dzięki poszerzeniu naszej oferty urządzeń możemy zaoferować model elastycznej ochrony danych i zarządzania nimi nowym klientom mającym inne potrzeby, jeszcze bardziej ułatwiając firmom zmniejszanie kosztów i złożoności operacyjnej oraz wykorzystywanie danych do poprawienia wyników finansowych firmy” powiedział N. Robert Hammer, przewodniczący rady nadzorczej, prezes i dyrektor generalny firmy Commvault.

 

Nowe urządzenie Commvault dla zdalnych oddziałów

Z myślą o klientach szukających prostego do nabycia, wdrożenia, instalacji i utrzymania rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych firma Commvault wprowadza Commvault Remote Office Appliance. To gotowe do użycia rozwiązanie umożliwia przedsiębiorstwom objęcie swoich zdalnych oddziałów ochroną zapewnianą przez Commvault Complete Backup & Recovery. Jest to rozwiązanie skonsolidowane, którego instalacja i obsługa nie wymaga obecności specjalistów na miejscu i pozwala uniknąć związanych z tym komplikacji i kosztów.

 

Commvault Remote Office Appliance oferuje od 5 do 15 TB pojemności użytecznej, umożliwiając lokalną ochronę danych i kopiowanie ich do chmury lub centrum przetwarzania danych oraz centralne zarządzanie nimi. Pozwala to uprościć czynności administracyjne, usprawnić procesy i poprawić wydajność tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych. Objęcie zdalnych danych jednolitą firmową polityką to jeden z biznesowych priorytetów.

 

Urządzenia Commvault oferują pakiet zaawansowanych technologii

Gotowe do zastosowania w chmurze urządzenia Commvault mają zdecydowaną przewagę nad konkurencyjnymi produktami. Gotowość do zastosowania w chmurze oznacza skalowalność w środowisku lokalnym podobną do tej, którą oferuje chmura, oraz natywną obsługę przechowywania, automatyzacji i koordynowania obciążeń w chmurze oraz zarządzania nimi. Urządzenia Commvault to zintegrowane rozwiązania sprzętowo-programowe pozwalające klientom korzystać z elastyczności środowisk chmurowych i uzyskać podobne korzyści w nowoczesnym środowisku lokalnym. Takie bezkonkurencyjne i sprawdzone rozwiązanie łączy sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe oraz koordynowanie i automatyzację chmury z platformą, która daje klientom pełną wiedzę o własnych danych. Te możliwości wyróżniają produkty Commvault na tle różnych dostawców niszowych, startupów i starszych firm działających na rynku ochrony danych.

 

Nowoczesne i elastyczne urządzenia Commvault dostępne są w atrakcyjnych cenach i opcjach licencjonowania. Commvault dostarcza firmom konwergentne rozwiązania do zarządzania danymi oferujące pełny zestaw funkcji związanych z tworzeniem kopii zapasowych i odtwarzaniem danych. Ponadto nowe urządzenia dają partnerom elastyczne możliwości rozwijania relacji z Commvault oraz własnej działalności.

 

„Dzięki produktom Commvault Hyperscale nasi klienci mogli oddzielić strategię zarządzania danymi od infrastruktury, co pozytywnie wpłynęło na koszty, sprawność biznesową i wymagania dotyczące zgodności z przepisami. Dzięki wprowadzeniu nowych modeli urządzeń możemy dotrzeć do większej liczby klientów mających bardziej zróżnicowane wymagania, stając się dla nich ważnym strategicznym partnerem”  powiedział Damon Robertson, dyrektor generalny firmy COOLSPIRiT.

 

„Te dwa nowe urządzenia bazują na sukcesie odniesionym przez Commvault dzięki wprowadzeniu rozwiązań HyperScale Technology oraz rozszerzeniu programu partnerskiego. Dzięki ciągłej innowacyjności rozwiązania Commvault, które dostarczamy naszym klientom, zyskują na wartości” powiedziała Cheryl Neal, wiceprezes ds. rozwiązań z zakresu zarządzania danymi i sieci w firmie Tech Data.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Pamięć masowa Huawei FusionStorage wspiera migrację przedsiębiorstw do chmury Biuro prasowe
2018-12-13 | 11:00

Pamięć masowa Huawei FusionStorage wspiera migrację przedsiębiorstw do chmury

[Warszawa, 12 grudnia 2018 r.] Podczas odbywającego się w Szanghaju HUAWEI CONNECT 2018 Huawei zaprezentował najnowszą aktualizację dla pamięci masowej w chmurze nowej generacji –
IT i technologie Lenovo ThinkPad X1 Carbon Produktem Roku 2018 według redakcji IT Professional
2018-12-12 | 16:30

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Produktem Roku 2018 według redakcji IT Professional

Redakcja już po raz siódmy nagrodziła w 16 kategoriach najlepsze rozwiązania wykorzystywane w codziennej pracy informatyków i menedżerów IT.   W imieniu Lenovo
IT i technologie Najlepszy antywirus na rynku pochodzi z gdyńskiej firmy Bitdefender GravityZone
2018-12-12 | 10:00

Najlepszy antywirus na rynku pochodzi z gdyńskiej firmy Bitdefender GravityZone

Redakcja magazynu IT Professional podkreśla, że tytuł Produktu Roku zawsze trafia do najlepszych rozwiązań informatycznych - zarówno sprzętowych, jak i programowych. Zdaniem

Kalendarium

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także realizuje wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Handel

Święta wpędzają w długi. Z powodu wydatków w Boże Narodzenie ponad 60 proc. Polaków ma problemy z opłaceniem bieżących zobowiązań

Ostatni miesiąc roku to wyjątkowo trudny czas dla finansów Polaków. Święta Bożego Narodzenia, prezenty, przygotowania do sylwestra czy sezonowe wyprzedaże sprawiają, że części osób trudno jest dopiąć domowy budżet. Mają problemy ze spłatą kredytów, pożyczek czy bieżących rachunków. Co trzecia osoba na prostą wychodzi w styczniu, niektórzy dopiero w marcu – wynika z danych BIG InfoMonitor. Przekładanie płatności rachunków i zapożyczanie się nie rozwiążą problemu, a tylko pogłębią zadłużenie – podkreślają eksperci. To właśnie w lutym i marcu do rejestru trafia zazwyczaj najwięcej dłużników.

Telekomunikacja

Warszawa pierwszym europejskim miastem z mobilną siecią 5G. Już wkrótce technologia ta pomoże zrewolucjonizować produkcję, rozrywkę czy medycynę

Sieć 5G ma fundamentalne znaczenie dla polskiej gospodarki, porównywalne z wynalezieniem prądu czy półprzewodników – uważają eksperci T-Mobile. Technologia ta pozwoli rozwinąć przemysł 4.0., usprawnić produkcję i transport, medycynę, a nawet rolnictwo. W następnym kroku rozwinie się przemysł oparty o wirtualną i rozszerzoną rzeczywistość. T-Mobile uruchamia w Polsce pierwszą sieć 5G. W Warszawie powstało też centrum #5G_LAB, które pokaże wizję przyszłości możliwą dzięki nowej technologii.

Patronat Newserii

Polityka

Instytut Jagielloński: zakup fregat dla Marynarki Wojennej szkodzi jej interesom. Fregaty, które nie przetrwają nawet kilku minut w razie wojny, mogą kosztować nawet 12 mld zł

Ostatnie wydarzenia związane z rosyjską agresją na Morzu Azowskim pokazały, jak ważna jest ochrona Bałtyku – podkreślają eksperci. Tymczasem polska Marynarka Wojenna nie ma żadnych zdolności odstraszania. MON chce zakupić dla niej trzy fregaty przeciwlotnicze za około 12 mld zł, ale eksperci Instytutu Jagiellońskiego podkreślają, że taki zakup mija się z celem. Bliskość naszpikowanego rakietami Obwodu Kaliningradzkiego powoduje, że przeciwlotnicze fregaty mogą zostać zniszczone w pierwszych minutach konfliktu. Czas lotu najnowszych rosyjskich pocisków z Kaliningradu do Zatoki Gdańskiej to około  40 sekund. Co także istotne, zakup fregat oznaczać będzie koniec pozostałych programów modernizacyjnych ważnych dla zdolności bojowych Marynarki Wojennej.

Handel

Seniorzy coraz chętniej kupują w sieci. E-sklepy muszą się dostosowywać do tej grupy klientów

Osoby 55+ są coraz bardziej aktywne w sieci. Chętniej korzystają z mediów społecznościowych, a już prawie co trzeci senior robi zakupy przez internet. Eksperci podkreślają, że aby zachęcić ich do e-zakupów, sklepy powinny ułatwić nawigację na stronie, udostępnić przesyłki za pobraniem i różne formy kontaktu. Kluczowa jest również wiarygodność sprzedawcy, którą potwierdzają certyfikaty bezpieczeństwa czy opinie innych internautów.

Problemy społeczne

Mniejszy stres, większa wydajność pracowników i lepsza atmosfera. Pozytywny wpływ psów w biurach dostrzega coraz więcej firm

Obecność psa poprawia humor, pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie człowieka. Czworonogi pomagają lepiej radzić sobie ze stresem, dają też większą wiarę we własne siły i możliwości. Coraz więcej firm dostrzega korzystny wpływ zwierząt na środowisko pracy. Pies w biurze rozładowuje stres, poprawia wydajność pracowników i pomaga im zacieśniać relacje. Dlatego wiele korporacji przystosowuje przestrzeń do obecności czworonogów. Przykładem może być firma Mars Polska.