Komunikaty PR

Nowe urządzenia Commvault HyperScale

2018-10-11  |  15:30
Biuro prasowe
Kontakt
Karol
Witowski

Olesińska 2
02-548 Warszawa
karol.witowski|sigma.com.pl| |karol.witowski|sigma.com.pl
668 368 803
www.sigma.com.pl

Firma Commvault, globalny lider w dziedzinie rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych oraz zarządzania danymi i chmurami w środowiskach hybrydowych, poinformowała o wzbogaceniu rodziny swoich gotowych do zastosowania w chmurze urządzeń o dwa nowe produkty. Pierwszy z nich to Commvault HyperScale Appliance (model HS3300), innowacyjna infrastruktura skalowana poziomo dla dostawców usług zarządzanych i dużych przedsiębiorstw. Kolejny produkt to Commvault Remote Office Appliance, gotowe do użycia urządzenie umożliwiające rozszerzenie rozwiązań Commvault Complete Backup & Recovery na mniejsze zdalne oddziały.

 

Wprowadzenie na rynek nowych urządzeń jest następstwem sukcesu modelu Commvault HyperScale Appliance HS1300. Firma rozszerza ofertę o urządzenia o zróżnicowanej pojemności, by dać klientom większy wybór. Sprzęt o większej pojemności oferuje zintegrowaną, skalowaną poziomo ochronę danych przy użyciu technologii Commvault HyperScale oraz oprogramowanie Commvault Complete™ Backup & Recovery — najbardziej wszechstronne na rynku rozwiązanie do korzystania z danych, ich ochrony oraz zarządzania nimi. Nowe urządzenie o mniejszej pojemności to zintegrowane rozwiązanie, które upraszcza zarządzanie zdalnymi oddziałami w ramach strategii scentralizowanego hybrydowego środowiska informatycznego na bazie większych urządzeń Commvault HyperScale. Nowe produkty umacniają pozycję Commvault jako czołowego dostawcy rozwiązań pomagających uprościć środowisko informatyczne, zmniejszyć ryzyko i zapewnić większą sprawność zarządzania danymi w centrum przetwarzania danych, chmurze, zdalnych oddziałach i punktach końcowych.

 

„Ochrona danych i zarządzanie nimi w dobie upraszczania hybrydowych środowisk informatycznych złożonych z dziesiątek aplikacji, wielu chmur i petabajtów danych to duże wyzwanie dla firm. Wprowadzając dwa nowe urządzenia, Commvault rozszerza swoją ofertę i inwestuje w rozwiązania zaprojektowane z myślą o sprostaniu tym wyzwaniom, aby móc zaspokoić wszelkie potrzeby przedsiębiorstw związane z danymi i ich wykorzystaniem w biznesie” powiedział Christophe Bertrand, analityk Enterprise Strategy Group.

 

Urządzenie Commvault HyperScale o większej pojemności

Nowe urządzenie Commvault HyperScale HS3300 oferuje od 174 do 262 terabajtów (TB) pojemności użytecznej w postaci w pełni konwergentnego produktu ściśle integrującego serwer, pamięć masową i oprogramowanie Commvault Complete™ Backup and Recovery. Skalowalna poziomo (scale-out) infrastruktura nowego urządzenia zapewnia skalowalność, elastyczność i ekonomiczność nie ustępujące chmurze. Jest to odpowiednik, dostępnego obecnie Commvault HyperScale dla średnich firm (model HS1300), jest jednak przeznaczony do obsługi większych obciążeń, której potrzebują dostawcy usług zarządzanych i przedsiębiorstwa.

 

Nowe urządzenie Commvault HyperScale dla dużych firm daje przedsiębiorstwom większą elastyczność i możliwości, ułatwiając im wdrażanie konwergentnych rozwiązań do zarządzania danymi, które spełniają ich wymagania w zakresie ochrony i odtwarzania danych, nadzoru i świadczenia usług.

 

 „Urządzenia Commvault HyperScale Appliance with Commvault Complete spotkały się z niezwykłym zainteresowaniem klientów i partnerów ze względu na uproszczenie środowiska, zwiększenie wydajności pracy oraz efektywności, a także zmniejszenie nakładów czasu i pracy poświęcanych na nabycie, instalację i integrację sprzętu oraz codzienne czynności administracyjne. Dzięki poszerzeniu naszej oferty urządzeń możemy zaoferować model elastycznej ochrony danych i zarządzania nimi nowym klientom mającym inne potrzeby, jeszcze bardziej ułatwiając firmom zmniejszanie kosztów i złożoności operacyjnej oraz wykorzystywanie danych do poprawienia wyników finansowych firmy” powiedział N. Robert Hammer, przewodniczący rady nadzorczej, prezes i dyrektor generalny firmy Commvault.

 

Nowe urządzenie Commvault dla zdalnych oddziałów

Z myślą o klientach szukających prostego do nabycia, wdrożenia, instalacji i utrzymania rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych firma Commvault wprowadza Commvault Remote Office Appliance. To gotowe do użycia rozwiązanie umożliwia przedsiębiorstwom objęcie swoich zdalnych oddziałów ochroną zapewnianą przez Commvault Complete Backup & Recovery. Jest to rozwiązanie skonsolidowane, którego instalacja i obsługa nie wymaga obecności specjalistów na miejscu i pozwala uniknąć związanych z tym komplikacji i kosztów.

 

Commvault Remote Office Appliance oferuje od 5 do 15 TB pojemności użytecznej, umożliwiając lokalną ochronę danych i kopiowanie ich do chmury lub centrum przetwarzania danych oraz centralne zarządzanie nimi. Pozwala to uprościć czynności administracyjne, usprawnić procesy i poprawić wydajność tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych. Objęcie zdalnych danych jednolitą firmową polityką to jeden z biznesowych priorytetów.

 

Urządzenia Commvault oferują pakiet zaawansowanych technologii

Gotowe do zastosowania w chmurze urządzenia Commvault mają zdecydowaną przewagę nad konkurencyjnymi produktami. Gotowość do zastosowania w chmurze oznacza skalowalność w środowisku lokalnym podobną do tej, którą oferuje chmura, oraz natywną obsługę przechowywania, automatyzacji i koordynowania obciążeń w chmurze oraz zarządzania nimi. Urządzenia Commvault to zintegrowane rozwiązania sprzętowo-programowe pozwalające klientom korzystać z elastyczności środowisk chmurowych i uzyskać podobne korzyści w nowoczesnym środowisku lokalnym. Takie bezkonkurencyjne i sprawdzone rozwiązanie łączy sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe oraz koordynowanie i automatyzację chmury z platformą, która daje klientom pełną wiedzę o własnych danych. Te możliwości wyróżniają produkty Commvault na tle różnych dostawców niszowych, startupów i starszych firm działających na rynku ochrony danych.

 

Nowoczesne i elastyczne urządzenia Commvault dostępne są w atrakcyjnych cenach i opcjach licencjonowania. Commvault dostarcza firmom konwergentne rozwiązania do zarządzania danymi oferujące pełny zestaw funkcji związanych z tworzeniem kopii zapasowych i odtwarzaniem danych. Ponadto nowe urządzenia dają partnerom elastyczne możliwości rozwijania relacji z Commvault oraz własnej działalności.

 

„Dzięki produktom Commvault Hyperscale nasi klienci mogli oddzielić strategię zarządzania danymi od infrastruktury, co pozytywnie wpłynęło na koszty, sprawność biznesową i wymagania dotyczące zgodności z przepisami. Dzięki wprowadzeniu nowych modeli urządzeń możemy dotrzeć do większej liczby klientów mających bardziej zróżnicowane wymagania, stając się dla nich ważnym strategicznym partnerem”  powiedział Damon Robertson, dyrektor generalny firmy COOLSPIRiT.

 

„Te dwa nowe urządzenia bazują na sukcesie odniesionym przez Commvault dzięki wprowadzeniu rozwiązań HyperScale Technology oraz rozszerzeniu programu partnerskiego. Dzięki ciągłej innowacyjności rozwiązania Commvault, które dostarczamy naszym klientom, zyskują na wartości” powiedziała Cheryl Neal, wiceprezes ds. rozwiązań z zakresu zarządzania danymi i sieci w firmie Tech Data.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie DataArt odnotowała rekordowe przychody w 2018 roku Biuro prasowe
2019-02-19 | 11:57

DataArt odnotowała rekordowe przychody w 2018 roku

Przychody DataArt, firmy zajmującej się konsultingiem technologicznym na skalę globalną, wyniosły w 2018 roku 140 milionów dolarów, o 13 procent więcej niż w ubiegłym roku i
IT i technologie Nowe rozwiązania Mantar dla bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych.
2019-02-19 | 09:00

Nowe rozwiązania Mantar dla bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych.

  Wraz z rozwojem nowych technologii przesyłu informacji- najpierw telewizja kablowa, a z czasem Internet i technologie światłowodowe- pojawił się popyt na nowy rodzaj obudów
IT i technologie Polskie technolgie mają kobiecą twarz
2019-02-19 | 01:00

Polskie technolgie mają kobiecą twarz

  Najnowsze dane Eurostatu opublikowane 11 lutego z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet w Nauce potwierdzają, że Polki znalazły się wysoko ponad średnią unijną jeśli chodzi o

Kalendarium

CES 2019

Firma

Duże zmiany na rynku nieruchomości komercyjnych. Przez 10 lat przybyło dwa razy więcej powierzchni handlowej, trzy razy więcej biur i magazynów

Od 2009 roku niemal dziesięciokrotnie wzrosła wartość inwestycji w magazyny na polskim rynku. Liczba biur jest trzykrotnie większa, a powierzchni handlowej jest dwa razy więcej niż 10 lat temu – wynika z analizy CBRE, będącej odpowiedzią na #10yearschallenge. Ostatnia dekada na rynku nieruchomości komercyjnych to przede wszystkim diametralne zmiany. Nie tylko znacznie przybyło nowych budynków w każdym segmencie, lecz także zmieniła się ich jakość. W kolejnych latach na rynek największy wpływ będą miały rosnące oczekiwania użytkowników oraz rozwój nowych technologii.

Bankowość

Nowa strategia banku Citi Handlowy oparta na innowacyjnych technologiach. Do 2021 roku cyfryzacja obejmie klientów, pracowników i usługi banku

Sztuczna inteligencja, wykorzystanie danych oraz technologie chmurowe – te obszary zamierza rozwijać Citi Handlowy w ramach cyfrowej transformacji, która jest głównym filarem nowej strategii do 2021 roku. Jeszcze w tym półroczu bank wdroży system, który pozwoli udzielać finansowania klientom w oparciu o biometrię twarzy. W obszarze detalicznym Citi postawi na bankowość kontekstową – bank dostępny zawsze wtedy, gdy klient go potrzebuje. Cyfrowa transformacja ma objąć również pracowników banku. 

Konsument

Klienci Volvo stopniowo odchodzą od diesla, za to rośnie popularność hybryd. W krótkim czasie koncern chce kilkukrotnie zwiększyć ich sprzedaż

Ubiegły rok był najlepszym w dotychczasowej historii Volvo na polskim rynku. Marka po raz szósty z rzędu pobiła swój rekord sprzedaży i zanotowała 15-proc. wzrost. Wyraźnym trendem jest stopniowe odchodzenie od silników diesla – w ubiegłym roku wybrało je 60 proc. kierowców, ale rok wcześniej było to 76 proc. Hybrydy wciąż stanowią niecałe 2 proc., ale ich popularność rośnie skokowo. W ciągu kilkunastu miesięcy koncern chce zwielokrotnić ich sprzedaż. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się też SUV-y, które w Polsce stanowią 70 proc. sprzedaży Volvo.

Firma

Rynek pracy przechodzi transformację. Wymuszają ją nowe technologie, starzejące się społeczeństwo i brak pracowników

Niedobory siły roboczej, zmiany demograficzne i rosnący udział technologii to dziś główne czynniki, które przeobrażają rynek pracy w Europie. Wpływają na niego również zmieniające się oczekiwania młodych pracowników, którzy szukają nowych sposobów zatrudnienia. Wszystko to wymaga zmian w edukacji i legislacji, tak by zapewnić rynkowi pracy większą elastyczność i dopasować go do potrzeb przedsiębiorstw. Polska może czerpać dobre wzorce z takich państw jak Niemcy, Szwajcaria czy Wielka Brytania.