Komunikaty PR

Nowe urządzenia Commvault HyperScale

2018-10-11  |  15:30
Biuro prasowe
Kontakt
Karol
Witowski

Olesińska 2
02-548 Warszawa
karol.witowski|sigma.com.pl| |karol.witowski|sigma.com.pl
668 368 803
www.sigma.com.pl

Firma Commvault, globalny lider w dziedzinie rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych oraz zarządzania danymi i chmurami w środowiskach hybrydowych, poinformowała o wzbogaceniu rodziny swoich gotowych do zastosowania w chmurze urządzeń o dwa nowe produkty. Pierwszy z nich to Commvault HyperScale Appliance (model HS3300), innowacyjna infrastruktura skalowana poziomo dla dostawców usług zarządzanych i dużych przedsiębiorstw. Kolejny produkt to Commvault Remote Office Appliance, gotowe do użycia urządzenie umożliwiające rozszerzenie rozwiązań Commvault Complete Backup & Recovery na mniejsze zdalne oddziały.

 

Wprowadzenie na rynek nowych urządzeń jest następstwem sukcesu modelu Commvault HyperScale Appliance HS1300. Firma rozszerza ofertę o urządzenia o zróżnicowanej pojemności, by dać klientom większy wybór. Sprzęt o większej pojemności oferuje zintegrowaną, skalowaną poziomo ochronę danych przy użyciu technologii Commvault HyperScale oraz oprogramowanie Commvault Complete™ Backup & Recovery — najbardziej wszechstronne na rynku rozwiązanie do korzystania z danych, ich ochrony oraz zarządzania nimi. Nowe urządzenie o mniejszej pojemności to zintegrowane rozwiązanie, które upraszcza zarządzanie zdalnymi oddziałami w ramach strategii scentralizowanego hybrydowego środowiska informatycznego na bazie większych urządzeń Commvault HyperScale. Nowe produkty umacniają pozycję Commvault jako czołowego dostawcy rozwiązań pomagających uprościć środowisko informatyczne, zmniejszyć ryzyko i zapewnić większą sprawność zarządzania danymi w centrum przetwarzania danych, chmurze, zdalnych oddziałach i punktach końcowych.

 

„Ochrona danych i zarządzanie nimi w dobie upraszczania hybrydowych środowisk informatycznych złożonych z dziesiątek aplikacji, wielu chmur i petabajtów danych to duże wyzwanie dla firm. Wprowadzając dwa nowe urządzenia, Commvault rozszerza swoją ofertę i inwestuje w rozwiązania zaprojektowane z myślą o sprostaniu tym wyzwaniom, aby móc zaspokoić wszelkie potrzeby przedsiębiorstw związane z danymi i ich wykorzystaniem w biznesie” powiedział Christophe Bertrand, analityk Enterprise Strategy Group.

 

Urządzenie Commvault HyperScale o większej pojemności

Nowe urządzenie Commvault HyperScale HS3300 oferuje od 174 do 262 terabajtów (TB) pojemności użytecznej w postaci w pełni konwergentnego produktu ściśle integrującego serwer, pamięć masową i oprogramowanie Commvault Complete™ Backup and Recovery. Skalowalna poziomo (scale-out) infrastruktura nowego urządzenia zapewnia skalowalność, elastyczność i ekonomiczność nie ustępujące chmurze. Jest to odpowiednik, dostępnego obecnie Commvault HyperScale dla średnich firm (model HS1300), jest jednak przeznaczony do obsługi większych obciążeń, której potrzebują dostawcy usług zarządzanych i przedsiębiorstwa.

 

Nowe urządzenie Commvault HyperScale dla dużych firm daje przedsiębiorstwom większą elastyczność i możliwości, ułatwiając im wdrażanie konwergentnych rozwiązań do zarządzania danymi, które spełniają ich wymagania w zakresie ochrony i odtwarzania danych, nadzoru i świadczenia usług.

 

 „Urządzenia Commvault HyperScale Appliance with Commvault Complete spotkały się z niezwykłym zainteresowaniem klientów i partnerów ze względu na uproszczenie środowiska, zwiększenie wydajności pracy oraz efektywności, a także zmniejszenie nakładów czasu i pracy poświęcanych na nabycie, instalację i integrację sprzętu oraz codzienne czynności administracyjne. Dzięki poszerzeniu naszej oferty urządzeń możemy zaoferować model elastycznej ochrony danych i zarządzania nimi nowym klientom mającym inne potrzeby, jeszcze bardziej ułatwiając firmom zmniejszanie kosztów i złożoności operacyjnej oraz wykorzystywanie danych do poprawienia wyników finansowych firmy” powiedział N. Robert Hammer, przewodniczący rady nadzorczej, prezes i dyrektor generalny firmy Commvault.

 

Nowe urządzenie Commvault dla zdalnych oddziałów

Z myślą o klientach szukających prostego do nabycia, wdrożenia, instalacji i utrzymania rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych firma Commvault wprowadza Commvault Remote Office Appliance. To gotowe do użycia rozwiązanie umożliwia przedsiębiorstwom objęcie swoich zdalnych oddziałów ochroną zapewnianą przez Commvault Complete Backup & Recovery. Jest to rozwiązanie skonsolidowane, którego instalacja i obsługa nie wymaga obecności specjalistów na miejscu i pozwala uniknąć związanych z tym komplikacji i kosztów.

 

Commvault Remote Office Appliance oferuje od 5 do 15 TB pojemności użytecznej, umożliwiając lokalną ochronę danych i kopiowanie ich do chmury lub centrum przetwarzania danych oraz centralne zarządzanie nimi. Pozwala to uprościć czynności administracyjne, usprawnić procesy i poprawić wydajność tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych. Objęcie zdalnych danych jednolitą firmową polityką to jeden z biznesowych priorytetów.

 

Urządzenia Commvault oferują pakiet zaawansowanych technologii

Gotowe do zastosowania w chmurze urządzenia Commvault mają zdecydowaną przewagę nad konkurencyjnymi produktami. Gotowość do zastosowania w chmurze oznacza skalowalność w środowisku lokalnym podobną do tej, którą oferuje chmura, oraz natywną obsługę przechowywania, automatyzacji i koordynowania obciążeń w chmurze oraz zarządzania nimi. Urządzenia Commvault to zintegrowane rozwiązania sprzętowo-programowe pozwalające klientom korzystać z elastyczności środowisk chmurowych i uzyskać podobne korzyści w nowoczesnym środowisku lokalnym. Takie bezkonkurencyjne i sprawdzone rozwiązanie łączy sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe oraz koordynowanie i automatyzację chmury z platformą, która daje klientom pełną wiedzę o własnych danych. Te możliwości wyróżniają produkty Commvault na tle różnych dostawców niszowych, startupów i starszych firm działających na rynku ochrony danych.

 

Nowoczesne i elastyczne urządzenia Commvault dostępne są w atrakcyjnych cenach i opcjach licencjonowania. Commvault dostarcza firmom konwergentne rozwiązania do zarządzania danymi oferujące pełny zestaw funkcji związanych z tworzeniem kopii zapasowych i odtwarzaniem danych. Ponadto nowe urządzenia dają partnerom elastyczne możliwości rozwijania relacji z Commvault oraz własnej działalności.

 

„Dzięki produktom Commvault Hyperscale nasi klienci mogli oddzielić strategię zarządzania danymi od infrastruktury, co pozytywnie wpłynęło na koszty, sprawność biznesową i wymagania dotyczące zgodności z przepisami. Dzięki wprowadzeniu nowych modeli urządzeń możemy dotrzeć do większej liczby klientów mających bardziej zróżnicowane wymagania, stając się dla nich ważnym strategicznym partnerem”  powiedział Damon Robertson, dyrektor generalny firmy COOLSPIRiT.

 

„Te dwa nowe urządzenia bazują na sukcesie odniesionym przez Commvault dzięki wprowadzeniu rozwiązań HyperScale Technology oraz rozszerzeniu programu partnerskiego. Dzięki ciągłej innowacyjności rozwiązania Commvault, które dostarczamy naszym klientom, zyskują na wartości” powiedziała Cheryl Neal, wiceprezes ds. rozwiązań z zakresu zarządzania danymi i sieci w firmie Tech Data.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Marcin Bodziak wzmocni Dział Analityków PAYBACK Polska Biuro prasowe
2019-04-24 | 16:40

Marcin Bodziak wzmocni Dział Analityków PAYBACK Polska

1 kwietnia 2019 roku do Działu Analityków PAYBACK Polska dołączył Marcin Bodziak, który objął stanowisko Advanced Analytics Principal. Będzie on odpowiedzialny za wszystkie
IT i technologie 18-letni uczeń z Nowego Jorku pozywa Apple na kwotę 1 miliarda dolarów
2019-04-24 | 11:00

18-letni uczeń z Nowego Jorku pozywa Apple na kwotę 1 miliarda dolarów

Chłopak twierdzi, że stosowana przez firmę technologia rozpoznawania twarzy zaczęła go błędnie identyfikować po tym, gdy zgubił swój dokument tożsamości. Przypuszcza się, że
IT i technologie Ta współpraca się opłaca, czyli jak biznes wspiera naukę
2019-04-24 | 01:00

Ta współpraca się opłaca, czyli jak biznes wspiera naukę

Rozwój wielkiego biznesu w Polsce to szansa na budowę rodzimej Doliny Krzemowej. Dzięki inwestowaniu w naukę firmy podnoszą poziom kształcenia uczelni, a przy okazji zapewniają sobie

Kalendarium

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także realizuje wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Partner sekcji zdrowie

Firma

Polski rynek pracy czeka dalszy odpływ pracowników. Firmy już zabezpieczają sobie kadrę poprzez współpracę ze szkołami zawodowymi

Ponad połowa pracodawców w Polsce zgłasza problemy ze znalezieniem pracowników o pożądanych kwalifikacjach – wynika z badania Manpower. Problem będzie się pogłębiał m.in. przez niż demograficzny, otwarcie niemieckiego rynku na pracowników ze Wschodu i rozwój Przemysłu 4.0, który powoduje, że powstają stanowiska wymagające nowych umiejętności. W tej sytuacji firmy muszą się angażować w pozyskanie pracowników już na etapie ich edukacji. Współpraca ze szkołami zawodowymi zapewnia stały dopływ wykwalifikowanej kadry i zabezpiecza przyszły rozwój, a absolwentom pozwala wejść na rynek pracy z konkretną branżową wiedzą i doświadczeniem.

Farmacja

Krajowe firmy farmaceutyczne mogą być silnym graczem w Europie. Potrzebny im jednak specjalny program rozwoju i stabilne prawo

Polski przemysł farmaceutyczny potrzebuje wieloletniego, stabilnego programu wsparcia, żeby osiągnąć taką wartość eksportu leków, jaką notują obecnie Francja, Niemcy czy Szwajcaria. Potwierdza to przykład Hiszpanii – od momentu uruchomienia takiego programu podwoiła się wysokość wydatków firm farmaceutycznych na badania i rozwój, a dynamika przyrostu eksportu leków zrównała się z unijną średnią – wynika z raportu IQVIA „Refundacyjny Tryb Rozwojowy. Rozwiązania europejskie i perspektywy dla Polski”.

 

Prawo

Prezes NIK: Brak dialogu i nadmierna hierarchizacja problemami administracji publicznej

Polska administracja publiczna jeszcze w dużej części jest silnie zhierarchizowana i czasami mało otwarta na dialog – podkreśla prezes Najwyższej Izby Kontroli Krzysztof Kwiatkowski. W sytuacji, kiedy urzędy i instytucje państwowe nie mogą konkurować z sektorem prywatnym atrakcyjnymi zarobkami, kluczowe jest budowanie przyjaznego miejsca pracy z odpowiednią komunikacją między zatrudnionymi a pracodawcami. Dziś nie tylko w urzędach pracownicy narzekają na złe relacje w miejscu pracy i duży stres z tym związany. Widać to także ze statystyk Biura Rzecznika Praw Obywatelskich, do którego trafia coraz więcej spraw o mobbing.

Zdrowie

Na choroby rzadkie w Polsce cierpi 3 mln osób. Ich największym problemem jest brak dostępu do nowoczesnych terapii

W Polsce z chorobami rzadkimi lub ultrarzadkimi boryka się od 2,3 mln do nawet 3 mln osób. Podstawową potrzebą pacjentów jest dostęp do leczenia, ale możliwość włączenia skutecznej terapii istnieje tylko w 3–5 proc. wszystkich tego typu schorzeń. Na dodatek wiele z nich w Polsce nie podlega refundacji. Tymczasem szybkie wdrożenie leczenia zwiększa szansę chorego na relatywnie normalne funkcjonowanie i utrzymanie aktywności zawodowej, co zmniejsza obciążenia dla budżetu państwa. Dlatego pilnie potrzebne są zmiany w zakresie finansowania innowacyjnych terapii.