Komunikaty PR

Python has Power! STX Next z digitalowym eventem w Amsterdamie

2019-12-03  |  10:00
Biuro prasowe

STX Next, największy w Europie software house specjalizujący się w języku Python, otwiera się na rynki zagraniczne. Niedawno spółka otworzyła swój pierwszy zagraniczny oddział w Holandii, a dokładnie w Hadze. W związku z zagranicznym rozwojem spółki, STX Next zaprasza na branżowy event Python has Power, który spółka współorganizuje z amsterdamską społecznością Python. Wydarzenie odbędzie się 7 grudnia 2019 roku w Amsterdamie.

Python has Power jest bezpłatnym spotkaniem, organizowanym dla profesjonalnych programistów i testerów, a także miłośników oprogramowań IT oraz fanów języka Python – język ten króluje w dziedzinie data science, a ponadto jest językiem wieloplatformowym. Event umożliwi słuchaczom, w tym programistom, pozyskania aktualnej wiedzy branżowej oraz pozwoli im pozostać na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami branżowymi.

- Python has Power to event, podczas którego chcemy zwiększyć świadomość na temat języka Python oraz podzielić się ze słuchaczami naszym kilkunastoletnim doświadczeniem programistycznym. Dzięki naszej wszechstronnej ofercie możemy świadczyć usługi programistyczne dla klientów we wszystkich branżach. Mamy więc nadzieję że wydarzenie w Amsterdamie pozwoli słuchaczom uczestniczyć w interesującym dla programistów spotkaniu branżowym – mówi Maciej Dziergwa, założyciel i prezes STX Next.

W 2004 roku Maciej Dziergwa, założyciel i prezes STX Next, zdobył pierwsze doświadczenie jako programista Python w Holandii. Dzięki nowemu oddziałowi STX Next Netherlands w Hadze, spółka wraca do korzeni.

- W ostatnich miesiącach bacznie przyglądaliśmy się globalnemu rynkowi IT. Analizowaliśmy różne drogi i możliwości rozwoju. Rozbudowaliśmy struktury managerskie, przygotowując się na dalsze wzrosty oraz weszliśmy w nowe specjalistyczne i trendujące obszary technologiczne, m.in. DevOps, React Native, czy Machine Learning. Uznaliśmy więc, że jest to odpowiedni moment na ekspansję zagraniczną, czego efektem jest powstający oddział w Holandii, na którym to rynku chcemy znacząco zwiększyć swoją rozpoznawalność. Jednym z działań z tym związanych jest współorganizowanie tegorocznego wydarzenia Python has Power, na który z niecierpliwością czekamy – dodaje Maciej Dziergwa, założyciel i prezes STX Next.

 

O STX Next

STX Next to największy w Europie software house specjalizujący się w języku Python. Firma działa w Polsce
od 2005 roku. Obecnie w pięciu biurach, zlokalizowanych w Poznaniu, Wrocławiu, Pile, Łodzi i Gdańsku, współpracuje z ponad 330 osobami. Firma specjalizuje się w dostarczaniu usług niezależnie od branży, skali i lokalizacji klienta, współpracuje zarówno ze start-upami, jak i wielotysięcznymi organizacjami finansowymi z londyńskiego city. Przez 14 lat działalności z powodzeniem zrealizowała ponad 350 projektów dla ponad 130 klientów. Firma znajduje się w czołówce najszybciej rozwijających się biznesów w Europie (22. miejsce w rankingu "Financial Times") i jest laureatem wielu prestiżowych nagród związanych z marką pracodawcy.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Domena .org przejęta za ponad miliard dolarów Biuro prasowe
2019-12-12 | 10:10

Domena .org przejęta za ponad miliard dolarów

Internet Society, organizacja zarządzająca PIR (Public Interest Registry), czyli rejestrem domen .org, zdecydowała się na jego sprzedaż funduszowi inwestycyjnemu Ethos Capital za 1,135
IT i technologie Deepcool GAMMAXX 400 - nowa seria chłodzeń na każdą kieszeń
2019-12-12 | 01:00

Deepcool GAMMAXX 400 - nowa seria chłodzeń na każdą kieszeń

Już w styczniu na półki sklepowe trafią trzy nowe chłodzenia z rodziny Deepcool GAMMAXX 400. Mają one podbić serca nieco mniej zamożnych, komputerowych entuzjastów i tych,
IT i technologie BRAK ZDJĘCIA
2019-12-12 | 01:00

Asustor zaprezentował Lockerstor 10 AS6510T - NAS stworzony dla biznesu

Asustor Lockerstor 10 AS6510T jako jeden z pierwszych, obok Lockerstora 8, umożliwia transfer danych z prędkością do 20 Gbps. Tak wysoką przepustowość uzyskano dzięki instalacji duetu kart sieciowych Ethernet firmy Intel (10 Gbps) i

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Obecny system gospodarowania odpadami jest kosztowny i nieefektywny. Bez jego reformy konsumenci muszą liczyć się z dalszym wzrostem cen

Koszty gospodarki odpadami będą rosły. – Wynika to m.in. z faktu, że w tej chwili są niedoszacowane, a cały system nieefektywny, co uderza po kieszeni zarówno samorządy, jak i wszystkich konsumentów – mówi Leszek Karski, ekspert prawa ochrony środowiska. Dodatkowym czynnikiem napędzającym podwyżki są też rosnące ceny energii czy paliw, które przekładają się na koszty transportu. Ekspert podkreśla, że w Polsce cały system gospodarki odpadami wymaga reformy, która powinna zacząć się już na etapie edukacji konsumentów. 

Prawo

Brytyjczycy wybierają nowy parlament. Od tego zależy m.in. scenariusz brexitu i status Szkocji

12 grudnia już drugi raz w ciągu trzech lat obywatele Zjednoczonego Królestwa wezmą udział w przedterminowych wyborach do niższej izby parlamentu. Według sondaży Partia Konserwatywna Borisa Johnsona powinna odzyskać utraconą dwa i pół roku temu większość i doprowadzić do brexitu. Według dra Grzegorza Mathei z Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie najważniejszym zadaniem nowego rządu będzie uchronienie brytyjskiego państwa przed rozpadem.

CES Las Vegas 2020

Problemy społeczne

Połowa pracowników w Polsce ma nieprawidłową wagę, a co piąty – podwyższony cholesterol. Do dbania o zdrowie chcą ich zmotywować pracodawcy

Choć według połowy Polaków sport ma największy wpływ na zdrowie, to blisko 60 proc. nie uprawia żadnej aktywności fizycznej. W efekcie co drugi pracownik biurowy ma nieprawidłowy wskaźnik BMI, czyli problemy z wagą, a co piąty – nieprawidłowy cholesterol – wynika z raportu Medicover Polska. Zauważają to pracodawcy, którzy często wśród pozapłacowych benefitów oferują pakiety sportowe. – Możemy zmniejszyć w ten sposób absencję pracowniczą i poprawić efektywność zakładu pracy – ocenia Artur Białkowski z Medicover Polska.

Handel

Współczesny konsument kupuje coś więcej niż sam produkt. Sprzedawcy kreują więc pozytywne emocje z nim związane

Blisko 2/3 klientów przed zakupem czerpie inspirację z mediów społecznościowych – wynika z badań PwC. Współczesny konsument kupuje już nie tylko sam produkt czy usługę, ale również wrażenia i emocje związane z jego zakupem. Dlatego kreowanie pozytywnych doświadczeń konsumenckich, niezależnie od kanału sprzedaży, jest obecnie jednym z największych wyzwań dla marketerów i fundamentem trendu experience economy.