Komunikaty PR

SER pomyślnie uzyskał certyfikat ISO 9001:2015

2019-12-10  |  13:00
Kontakt
Monday PR
Monday PR Sp. z o.o. Sp.k.

Górskiego 9
00-033 Warszawa
biuro|mondaypr.pl| |biuro|mondaypr.pl
+48 224878421
www.mondaypr.pl

Zarządzanie jakością w najlepszym wydaniu - certyfikat ISO 9001 potwierdza kompetencje Grupy SER w zakresie tworzenia oprogramowania

(Grudzień 10, 2019 – Bonn) Po audycie przeprowadzonym przez TÜV Rheinland firma SER Software Technology GmbH uzyskała certyfikat zgodności z normą ISO 9001:2015
w zakresie rozwoju oprogramowania. ISO 9001 jest najważniejszym międzynarodowym standardem zarządzania jakością. Certyfikat systemu zarządzania jest uważany za gwarancję wysokiej jakości, standardów i bezpieczeństwa w tworzeniu oprogramowania.

SER Software Technology GmbH w Bonn jest spółką zależną od SER Group, odpowiedzialną za rozwój oprogramowania. Tworzy Doxis4, platformę technologiczną oraz rozwiązania programowe dla ECM, BPM oraz usług współpracy i usług kognitywnych. W rozwój produktów w grupie SER jest zaangażowanych ponad 100 pracowników.

Struktura Doxis4 Quality Management zgodna z ISO

SER Software Technology wykorzystuje własny pakiet rozwiązań zarządzania jakością: Doxis4 Quality Management. W ten sposób dokumentuje cały proces tworzenia i modyfikacji instrukcji zarządzania jakością. Wszystkie dokumenty QM (instrukcja, opisy procesów, instrukcje pracy, formularze itp.), a także odpowiednie dokumenty pomocnicze są zarządzane centralnie z możliwością kontroli wersji. Oznacza to, że w każdej chwili można sprawdzić, kto i kiedy utworzył, zredagował, wprowadził lub wycofał dokumenty. Pakiet rozwiązań zarządzania jakością Doxis4 ma strukturę zgodną z ISO, dzięki czemu może być przez nie certyfikowany.

Certyfikat ISO 9001 potwierdza, że ​​rozwój oprogramowania w Grupie SER w znakomitym stopniu spełnia międzynarodowe wymagania jakości i został dodany do listy „Certyfikatów Doxis4” dla klientów Grupy SER.

Wysoka satysfakcja klienta dzięki aktywnemu zarządzaniu jakością

Certyfikat ISO 9001 podkreśla wagę jaką SER Software Technology GmbH przywiązuje
do zarządzania jakością w rozwoju rozwiązania ECM, jakim jest Doxis4. Zadowolenie klienta jest najwyższym priorytetem firmy.

 „Od samego początku naszym celem nie była tylko formalna zgodność z ISO 9001:2015 jako najważniejszym standardem w zarządzaniu jakością, ale też aktywna praktyka i tym samym ciągłe doskonalenie”, wyjaśnia Klaus Eulenbach, Dyrektor Zarządzający w SER Software Technology GmbH.

 „Zapewnienie i ciągłe zwiększanie zadowolenia klientów jest jedną z naszych nadrzędnych zasad. Spełniamy wymagania jakościowe naszych klientów i partnerów oraz wymogi ustawowe poprzez konsekwentne planowanie, kontrolowanie i monitorowanie działań związanych z jakością rozwoju oprogramowania. Widzimy naszą firmę jako dostawcę premium, który gwarantuje produkty najlepszej jakości. Fakt, że otrzymaliśmy ten certyfikat, świadczy o tym, że skutecznie sprostaliśmy wymaganiom, które sobie stawiamy” dodaje Eulenbach.

Certyfikat ISO 9001 jest ważny przez trzy lata i będzie weryfikowany poprzez regularne audyty monitorujące procesy i jakość. Oznacza to, że klienci SER Group na całym świecie mogą polegać na niezmiennie wysokiej jakości rozwiązania Doxis4.

Doxis4 zapewnia firmom wszechstronne i przyjazne użytkownikowi oprogramowanie do digitalizacji wszystkich obszarów ich działalności. Może zharmonizować zmienne
i znormalizowane procesy, skalować aplikacje, użytkowników i zakres, usuwać problemy systemowe i bariery językowe oraz zapewniać płynną obsługę.

Aby pobrać certyfikat kliknij tutaj.

O standardach ISO

ISO 9001 jest dobrowolnym standardem dla systemów zarządzania jakością opublikowanym przez ISO, Międzynarodową Organizację Normalizacyjną.

Norma ISO 9001 została ustanowiona, aby pomóc organizacjom upewnić się, że spełniają potrzeby swoich klientów, a jakość jest stale podnoszona. System zarządzania jakością oznaczony symbolem TÜV Rheinland został poddany audytowi i certyfikacji przez TÜV Rheinland, niezależnego dostawcę usług kontrolnych.

Informacje o Grupie SER

SER jest czołowym dostawcą oprogramowania na międzynarodowym rynku usług zarządzania treścią w przedsiębiorstwie (ECM) i rynku usług dotyczących treści. Z platformy ECM Doxis4 Grupy SER codziennie korzysta ponad pięć milionów użytkowników. Za pomocą ujednoliconych usług ECM i BPM oraz usług współpracy i usług kognitywnych duże firmy, korporacje, instytucje publiczne i organizacje opracowują rozwiązania cyfrowe do inteligentnego zarządzania informacjami
i procesami. Grupa SER ma 35 lat doświadczenia i zatrudnia 550 pracowników w 22 lokalizacjach na całym świecie.
www.sergroup.com/en

SER Software Technology GmbH w Bonn jest spółką zależną od SER Group, odpowiedzialną za rozwój oprogramowania, w tym tworzenie Doxis4.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Efektywna sprzedaż i wzrost konkurencyjności Biuro prasowe
2020-01-21 | 14:00

Efektywna sprzedaż i wzrost konkurencyjności

Rozwój technologii i nowoczesnych sposobów sprzedaży, a także zmiany makroekonomiczne i społeczne powodują, że rynek detaliczny w Polsce ulega i ulegać będzie dalszym zmianom.
IT i technologie PT Aneka Gas Industri (AGI) wdroży kompleksowe rozwiązanie IFS Applications
2020-01-21 | 12:00

PT Aneka Gas Industri (AGI) wdroży kompleksowe rozwiązanie IFS Applications

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że PT Aneka Gas Industri, czołowa indonezyjska firma z branży gazu przemysłowego, podjęła decyzję
IT i technologie BRAK ZDJĘCIA
2020-01-21 | 11:34

BLI Winter Pick dla Ricoh IM C300

Ricoh IM C300 – model z nowej generacji inteligentnych urządzeń drukujących został nagrodzony BLI Winter Pick w kategorii Wyróżniające się kolorowe wielofunkcyjne urządzenie drukujące dla średnich grup roboczych. Sercem

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

CES 2020

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Cyberataki wśród najpoważniejszych zagrożeń dla biznesu. Ściganie hakerów wciąż pozostaje dużym wyzwaniem

Prawie 40 proc. firm uznaje incydenty cybernetyczne za najważniejsze ryzyko biznesowe na świecie – wynika z Barometru Ryzyk Allianz 2020. Globalnie zajmują one pierwsze miejsce, a w Polsce trzecie wśród największych zagrożeń dla przedsiębiorców. Chociaż walka z hakerami jest coraz bardziej zacięta, to wciąż pozostaje dużym wyzwaniem. Ostatnie lata były bardzo aktywne pod względem tworzenia nowych regulacji, zarówno na forum unijnym, jak i krajowym. Jak podkreśla prezes ISSA Polska Tomasz Wodziński, w polskim systemie wciąż brakuje jednak edukacji, która przyczyniłaby się do większej świadomości zagrożeń wśród internautów, a z drugiej – regulacji poprawiających ściganie cyberprzestępstw.

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Finanse

1,3 mln gospodarstw domowych w Polsce jest dotkniętych ubóstwem energetycznym. Brakuje rozwiązań dla tego problemu

Niskie dochody, wysokie koszty energii i niedostateczna efektywność energetyczna budynków to główne przyczyny ubóstwa energetycznego. W Polsce boryka się z tym problemem ok. 10 proc. gospodarstw domowych, czyli 3,35 mln osób. Największe ryzyko związane z zapewnieniem ciepła dotyczy rodzin zamieszkujących domy jednorodzinne na wsi. – Liczymy, że Europejski Zielony Ład da impuls polskim władzom, aby zajęły się tym tematem – zakładają analitycy Forum Energii.

Transport

W Polsce jest zbyt mało stacji do tankowania pojazdów LNG. To hamuje rozwój rynku tego paliwa

Udział LNG w transporcie morskim i drogowym będzie rósł. – To paliwo przyszłości: ekologiczne, bardziej ekonomiczne, cichsze i jednocześnie szeroko dostępne – ocenia Marcin Płocharski z Polskiej Platformy LNG. Skroplony gaz ziemny sprawdzi się w transporcie drogowym pod warunkiem rozwoju odpowiedniej infrastruktury. W Polsce działają zaledwie cztery punkty ładowania, a pojazdów napędzanych LNG jest nieco ponad pół tysiąca. Na podobną barierę napotyka wykorzystanie LNG jako paliwa w transporcie morskim.

Telekomunikacja

Polskim firmom będzie trudniej o projekty z Europejskiej Agencji Kosmicznej. Koniec mechanizmu wsparcia napędzi konkurencję z innymi państwami

Po siedmioletnim okresie przejściowym zakończył się specjalny program wsparcia dla polskich firm, który miał za zadanie ułatwić im budowanie kompetencji w sektorze kosmicznym. Tym samym Polska weszła w etap dojrzałego członkostwa w Europejskiej Agencji Kosmicznej, a krajowe przedsiębiorstwa będą teraz mierzyć się w otwartych przetargach z zagraniczną konkurencją. Jak podkreśla dr Aleksandra Bukała z Polskiej Agencji Kosmicznej, zainteresowanie tą branżą jest duże i rośnie. Siłą polskiego sektora kosmicznego jest to, że tworzą go głównie podmioty MŚP, które cechują się dużą kreatywnością i elastycznością. Z kolei brak doświadczenia, zaplecza i kapitału to obszary, które wciąż wymagają nadgonienia w stosunku do innych państw.