Komunikaty PR

Ikano Bank: Promocja 10 rat 0% na wszystko w IKEA

2019-01-15  |  16:00
Biuro prasowe
Kontakt
Marta Osińska
Ikano Bank

ul. Postępu 14
02-676 Warszawa
marta.osinska|ikano.pl| |marta.osinska|ikano.pl
887358660
bank.ikano/pl/
Do pobrania Pobierz ( 0.24 MB )

W sklepach IKEA trwa promocja, na którą od dawna czekało wiele osób. Za zakupy o łącznej wartości minimum 300 zł można zapłacić w 10 równych ratach 0%. Promocja dotyczy całego asortymentu oraz usług i obowiązuje do 29 stycznia 2019 roku. Sprawdź, jak z niej skorzystać.

 

Początek roku to idealny czas, żeby wraz z postanowieniami noworocznymi wprowadzić również zmiany w naszym otoczeniu, dzięki którym będzie się żyło lepiej Tobie i Twojej rodzinie. Jeśli się nie wysypiasz i codziennie budzisz z bólem kręgosłupa, pomyśl o nowym materacu. Jeżeli ubrania Twojego dziecka najczęściej lądują na krześle, zastanów się, czy dodatkowa szafa rozwiąże ten problem. A może drażnią Cię zasłony, narzuty i różne dekoracje zostawione przez poprzedniego właściciela mieszkania? Albo niedomykające się szafki w kuchni? Czas coś z tym zrobić, a promocja 10 rat 0% na wszystkie produkty w IKEA jest do tego doskonałą okazją. Dlaczego?

 

Nieoprocentowane raty w IKEA

 

Sformułowanie „10 rat 0%” (RRSO 0%) oznacza, że nie ponosisz żadnych kosztów za rozłożenie zakupów na 10 równych rat. Nie ma zatem różnicy, czy za sofę wartą 1500 zł zapłacisz od razu, czy przez 10 miesięcy będziesz płacił w ustalonym terminie po 150 zł. W obu wariantach wydasz tyle samo, jednak w przypadku zakupów na raty unikniesz jednorazowego wydatku o wyższej wartości. Z tego powodu wśród klientów IKEA promocja na raty 0% za każdym razem cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

 

Prosty Kredyt IKEA w Ikano Banku

 

Aby skorzystać z promocji, zaplanuj zakupy za minimum 300 zł, a potem wypełnij wniosek. Możesz to zrobić na dwa sposoby – albo w domu na stronie www.ikanobank-online.pl, albo podczas zakupów na jednym ze specjalnych komputerów, jakie znajdziesz na terenie sklepu IKEA. Wypełnianie wniosku jest intuicyjne i zajmie tylko kilka minut. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze możesz liczyć na pomoc sprzedawcy.

 

Najczęściej już po chwili przyjdzie do Ciebie wiadomość SMS-em i e-mailem, z której dowiesz się, jaka jest decyzja banku. Tylko w wyjątkowych przypadkach trzeba będzie na nią poczekać dłużej niż 15 minut. Jeżeli będzie pozytywna, idź do znajdującego się w sklepie IKEA Punktu Obsługi Kredytowej Ikano Banku i podpisz umowę. Podczas jednej wizyty w sklepie możesz więc szybko załatwić wszystkie formalności. Bo tak jak IKEA, również Ikano Bank stawia na proste i sensowne rozwiązania na uczciwych zasadach.

 

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie promocji dostępnym na stronie www.ikanobank.pl.

 


 

Ikano Bank to szwedzki bank działający w 8 krajach. Należy do Grupy Ikano, która do 1988 roku była częścią IKEA. W Polsce działa od 2010 roku pod nazwą Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce. Misją Ikano Banku jest ułatwianie codziennego życia wielu ludzi, żeby mogli skupiać się na tym, co naprawdę ważne. Cel ten realizuje poprzez oferowanie prostych i sensownych rozwiązań na uczciwych zasadach. Zgodnie z wizją, jaką jest „Stworzenie możliwości lepszego życia”, wszystkie produkty Ikano Banku wyróżniają się wygodnymi i przejrzystymi warunkami współpracy oraz krótkimi umowami napisanymi w przystępny sposób. Ikano Bank traktuje swoich Klientów po partnersku, stawiając na długoterminową relację i zawsze chętnych do pomocy współpracowników Banku. W niezależnych badaniach osiąga bardzo wysoki poziom lojalności oraz satysfakcji Klienta. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.ikanobank.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Konsument BRAK ZDJĘCIA
2019-08-19 | 15:00

Inteligentny dom zaczyna się od detali

Samodzielne przygotowywanie projektów mieszkań staje się coraz bardziej popularne. Chcemy mieć jak największy wpływ na to, jak będzie wyglądać przestrzeń, w której żyjemy. Włączniki i gniazdka są niezbędnym i często
Konsument Klienci Designer Outlet Warszawa wydają na zakupy więcej niż przed rokiem
2019-07-30 | 01:00

Klienci Designer Outlet Warszawa wydają na zakupy więcej niż przed rokiem

O 13,6% wzrosła sprzedaż w I półroczu 2019 r. w Designer Outlet Warszawa w porównaniu z tym samym okresem w roku poprzednim. Centrum odnotowało 3% wzrost odwiedzalności pomimo
Konsument Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej ma 25 lat
2019-07-25 | 11:00

Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej ma 25 lat

Dokładnie 25 lat temu PSSB zaczynało jako stowarzyszenie mając w swoich szeregach siedem firm-członków wspierających. Teraz jest ich blisko 30. W 1995 roku, a więc zaledwie po

Kalendarium

Patronaty Newserii

XXIX Forum Ekonomiczne - Krynica
MSPO - Targi Obronne Zbrojeniowe 2019 - Kielce

Polityka

Baltic Pipe zgodnie z planem w 2022 roku. Pierwsza umowa z amerykańską firmą już podpisana

Projekt Baltic Pipe jest realizowany zgodnie z harmonogramem, a termin 2022 roku zostanie dotrzymany – poinformował pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej Piotr Naimski. Gaz-System zawarł już pierwszy, wart ponad 0,5 mld zł kontrakt inwestorki w ramach tego projektu. Umowa z amerykańską firmą Solar Turbines jest jednocześnie jednym z największych w Polsce kontraktów w sektorze gazu. Jak podkreśla Naimski, współpraca polsko-amerykańska w sektorze energetycznym się zacieśnia, a stanowiska USA, m.in. w sprawie gazociągu North Stream 2, są zbieżne z polskimi.

Prawo

Nowa matryca VAT ułatwi życie przedsiębiorcom, ale ceny niektórych towarów mogą wzrosnąć

W kwietniu 2020 roku ma wejść w życie nowa matryca stawek VAT. Celem zmian jest uporządkowanie obecnej sytuacji, która powoduje wśród przedsiębiorców kłopoty interpretacyjne. Nowym i korzystnym dla nich rozwiązaniem ma być tzw. wiążąca informacja stawkowa, która ma zapewnić podatnikom większą ochronę na wypadek kontroli organów podatkowych. Będzie można się ubiegać o nią wcześniej, już w listopadzie br. Jednocześnie konsumenci muszą być przygotowani na to, że w przypadku niektórych towarów i usług stawki VAT zostaną podwyższone, co może się wiązać ze wzrostem cen.

IFA 2019 Berlin

Przemysł

Katowice z roku na rok tracą mieszkańców. Miasto chce zahamować ten trend poprzez ulgi i zniżki dla zameldowanych

Tylko w ubiegłym roku stolica aglomeracji śląskiej skurczyła się o 3,2 tys. mieszkańców. Ich liczba ostatni raz przekroczyła 300 tys. ponad siedem lat temu, od tego czasu katowiczan systematycznie ubywa. Przyczyną nie jest już emigracja zarobkowa, lecz rosnące ceny nieruchomości i powroty emerytów w rodzinne strony. Odwrócenie tego trendu to jeden z priorytetów władz miasta, które chcą to robić poprzez inwestycje w infrastrukturę kulturalno-sportową, bazę dydaktyczną i przyciąganie inwestorów. 

Złote Spinacze 2019

Handel

Osoby kupujące w sieci to przeważnie zadowoleni klienci. Doceniają głównie szeroki wybór produktów i szybkie płatności

W skali od 0 do 10 średni poziom satysfakcji klienta kupującego w internecie wynosi 7,8 – wynika z raportu Mobile Institute „Customer Happiness Index”. Kluczowym elementem, który buduje to zadowolenie, a często też warunkuje zakup, jest system płatności. Brak odpowiedniej dla klienta formy płatności może zdecydować o porzuceniu koszyka. Kupujący coraz chętniej dzielą się z innymi swoimi doświadczeniami z zakupów, a opinie innych internautów są często przy wyborze produktu ważniejsze niż samodzielnie wyszukane informacje.