Komunikaty PR

Ikano Bank: Promocja 10 rat 0% na wszystko w IKEA

2019-01-15  |  16:00
Biuro prasowe
Kontakt
Marta Osińska
Ikano Bank

ul. Postępu 14
02-676 Warszawa
marta.osinska|ikano.pl| |marta.osinska|ikano.pl
887358660
bank.ikano/pl/
Do pobrania Pobierz ( 0.24 MB )

W sklepach IKEA trwa promocja, na którą od dawna czekało wiele osób. Za zakupy o łącznej wartości minimum 300 zł można zapłacić w 10 równych ratach 0%. Promocja dotyczy całego asortymentu oraz usług i obowiązuje do 29 stycznia 2019 roku. Sprawdź, jak z niej skorzystać.

 

Początek roku to idealny czas, żeby wraz z postanowieniami noworocznymi wprowadzić również zmiany w naszym otoczeniu, dzięki którym będzie się żyło lepiej Tobie i Twojej rodzinie. Jeśli się nie wysypiasz i codziennie budzisz z bólem kręgosłupa, pomyśl o nowym materacu. Jeżeli ubrania Twojego dziecka najczęściej lądują na krześle, zastanów się, czy dodatkowa szafa rozwiąże ten problem. A może drażnią Cię zasłony, narzuty i różne dekoracje zostawione przez poprzedniego właściciela mieszkania? Albo niedomykające się szafki w kuchni? Czas coś z tym zrobić, a promocja 10 rat 0% na wszystkie produkty w IKEA jest do tego doskonałą okazją. Dlaczego?

 

Nieoprocentowane raty w IKEA

 

Sformułowanie „10 rat 0%” (RRSO 0%) oznacza, że nie ponosisz żadnych kosztów za rozłożenie zakupów na 10 równych rat. Nie ma zatem różnicy, czy za sofę wartą 1500 zł zapłacisz od razu, czy przez 10 miesięcy będziesz płacił w ustalonym terminie po 150 zł. W obu wariantach wydasz tyle samo, jednak w przypadku zakupów na raty unikniesz jednorazowego wydatku o wyższej wartości. Z tego powodu wśród klientów IKEA promocja na raty 0% za każdym razem cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

 

Prosty Kredyt IKEA w Ikano Banku

 

Aby skorzystać z promocji, zaplanuj zakupy za minimum 300 zł, a potem wypełnij wniosek. Możesz to zrobić na dwa sposoby – albo w domu na stronie www.ikanobank-online.pl, albo podczas zakupów na jednym ze specjalnych komputerów, jakie znajdziesz na terenie sklepu IKEA. Wypełnianie wniosku jest intuicyjne i zajmie tylko kilka minut. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze możesz liczyć na pomoc sprzedawcy.

 

Najczęściej już po chwili przyjdzie do Ciebie wiadomość SMS-em i e-mailem, z której dowiesz się, jaka jest decyzja banku. Tylko w wyjątkowych przypadkach trzeba będzie na nią poczekać dłużej niż 15 minut. Jeżeli będzie pozytywna, idź do znajdującego się w sklepie IKEA Punktu Obsługi Kredytowej Ikano Banku i podpisz umowę. Podczas jednej wizyty w sklepie możesz więc szybko załatwić wszystkie formalności. Bo tak jak IKEA, również Ikano Bank stawia na proste i sensowne rozwiązania na uczciwych zasadach.

 

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie promocji dostępnym na stronie www.ikanobank.pl.

 


 

Ikano Bank to szwedzki bank działający w 8 krajach. Należy do Grupy Ikano, która do 1988 roku była częścią IKEA. W Polsce działa od 2010 roku pod nazwą Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce. Misją Ikano Banku jest ułatwianie codziennego życia wielu ludzi, żeby mogli skupiać się na tym, co naprawdę ważne. Cel ten realizuje poprzez oferowanie prostych i sensownych rozwiązań na uczciwych zasadach. Zgodnie z wizją, jaką jest „Stworzenie możliwości lepszego życia”, wszystkie produkty Ikano Banku wyróżniają się wygodnymi i przejrzystymi warunkami współpracy oraz krótkimi umowami napisanymi w przystępny sposób. Ikano Bank traktuje swoich Klientów po partnersku, stawiając na długoterminową relację i zawsze chętnych do pomocy współpracowników Banku. W niezależnych badaniach osiąga bardzo wysoki poziom lojalności oraz satysfakcji Klienta. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.ikanobank.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Konsument Pomysły na walentynki w restauracjach Biuro prasowe
2019-02-13 | 01:00

Pomysły na walentynki w restauracjach

Wspólna kolacja w romantycznym miejscu to jeden z najczęstszych pomysłów na spędzenia dnia zakochanych. Polacy są w większości skłonni wydać na ten wieczór od
Konsument Nowe marki casual w Fashion Outlet Kraków
2019-02-06 | 01:00

Nowe marki casual w Fashion Outlet Kraków

Do listy najemców Fashion Outlet Kraków dołączają nowe sklepy z ofertą casual dla kobiet i mężczyzn – Only, Cross Jeans, Lee Cooper, a także Samanta. Największą
Konsument Jak wprowadzić na rynek innowacyjny produkt i przetrwać?
2019-02-05 | 12:00

Jak wprowadzić na rynek innowacyjny produkt i przetrwać?

Na rynku z każdym rokiem panuje coraz większa konkurencja. Oznacza to, że coraz trudniej wypromować nowy produkt tak, aby w niedługim czasie stał się on rozpoznawalny i tym samym zaczął

Kalendarium

CES 2019

Konsument

Dziś startuje usługa Twój e-PIT. Urząd skarbowy wypełni deklaracje za podatników

15 lutego startuje usługa Twój e-PIT, w ramach której urząd skarbowy wypełni deklaracje PIT-37 i PIT-38 zamiast podatników. Może skorzystać z niej nawet 20 mln osób. W tym celu należy się zalogować w systemie i sprawdzić, czy dane w automatycznie wygenerowanym formularzu są poprawne. Jeśli nie, można je uaktualnić, uzupełniając deklarację m.in. o ulgi i odliczenia. Jeśli podatnik nie wprowadzi zmian, zeznanie roczne w zaproponowanej formie zostanie złożone do 30 kwietnia. W przyszłym roku podobna intuicyjna usługa zostanie uruchomiona również dla przedsiębiorców – zapowiada minister finansów Teresa Czerwińska.

Transport

Procedowane w UE zmiany mogą oznaczać koniec dominacji polskiej branży transportowej. Zagrożonych jest wiele miejsc pracy

Proponowane przez Unię Europejską nowe przepisy o zabezpieczeniu społecznym, w połączeniu z Pakietem mobilności czy zmianami w zakresie dostępu do zawodu i rynku mogą oznaczać katastrofę dla polskich firm przewozowych. Ich sytuację może pogorszyć także twardy brexit. W konsekwencji kilkadziesiąt tysięcy firm ograniczy swoją działalność lub upadnie, a to oznacza likwidację wielu miejsc pracy – ostrzega Maciej Wroński, prezes Związku Pracodawców „Transport i Logistyka Polska”.

Przemysł

W ciągu pięciu lat światowa sprzedaż robotów dla przemysłu wzrośnie dziesięciokrotnie. W Polsce ich wykorzystanie wciąż niewielkie

Popyt na roboty współpracujące, zaprojektowane do pracy z ludźmi, zwiększy się przynajmniej dziesięciokrotnie w ciągu nadchodzących pięciu lat. W Polsce ten wzrost będzie jeszcze większy, bo pod względem wykorzystania robotów w przemyśle na razie odstajemy od sąsiadów – prognozuje Enrico Krog Iversen, dyrektor generalny OnRobot. Dla polskich firm wykorzystanie robotów może być odpowiedzią na niedobory kadr i rosnące płace, a dodatkowo pozwoli zwiększyć wydajność i obniżyć koszty. Zakres możliwości robotów stale się poszerza, więc mogą być wykorzystywane w coraz większej liczbie gałęzi przemysłu.

Media i PR

Najgorsze w historii wyniki dla szukających pracy w branży PR. W 2018 roku pojawiło się dla nich jedynie 1,1 tys. ogłoszeń

Tylko nieco ponad 1,1 tys. ofert pracy dla PR-owców pojawiło się w 2018 roku. To najgorszy wynik od kiedy prowadzone są badania, czyli od 2008 roku – wynika z danych PRoto.pl. Z analizy ubiegłorocznych ogłoszeń wynika, że w agencjach PR zmienia się profil stanowisk, na które poszukiwano pracowników. Choć na najwięcej ofert pracy mogą liczyć konsultanci i asystenci, do których skierowane jest mniej więcej co trzecie ogłoszenie, coraz częściej poszukiwani są też specjaliści. Na pracę mogą liczyć osoby, które mają już kilkuletnie doświadczenie. Najwięcej ofert pracy w firmach dotyczyło branż IT i nowych technologii.