Komunikaty PR

Ikano Bank: Promocja 10 rat 0% na wszystko w IKEA

2019-01-15  |  16:00
Biuro prasowe
Kontakt
Marta Osińska
Ikano Bank

ul. Postępu 14
02-676 Warszawa
marta.osinska|ikano.pl| |marta.osinska|ikano.pl
887358660
bank.ikano/pl/
Do pobrania Pobierz ( 0.24 MB )

W sklepach IKEA trwa promocja, na którą od dawna czekało wiele osób. Za zakupy o łącznej wartości minimum 300 zł można zapłacić w 10 równych ratach 0%. Promocja dotyczy całego asortymentu oraz usług i obowiązuje do 29 stycznia 2019 roku. Sprawdź, jak z niej skorzystać.

 

Początek roku to idealny czas, żeby wraz z postanowieniami noworocznymi wprowadzić również zmiany w naszym otoczeniu, dzięki którym będzie się żyło lepiej Tobie i Twojej rodzinie. Jeśli się nie wysypiasz i codziennie budzisz z bólem kręgosłupa, pomyśl o nowym materacu. Jeżeli ubrania Twojego dziecka najczęściej lądują na krześle, zastanów się, czy dodatkowa szafa rozwiąże ten problem. A może drażnią Cię zasłony, narzuty i różne dekoracje zostawione przez poprzedniego właściciela mieszkania? Albo niedomykające się szafki w kuchni? Czas coś z tym zrobić, a promocja 10 rat 0% na wszystkie produkty w IKEA jest do tego doskonałą okazją. Dlaczego?

 

Nieoprocentowane raty w IKEA

 

Sformułowanie „10 rat 0%” (RRSO 0%) oznacza, że nie ponosisz żadnych kosztów za rozłożenie zakupów na 10 równych rat. Nie ma zatem różnicy, czy za sofę wartą 1500 zł zapłacisz od razu, czy przez 10 miesięcy będziesz płacił w ustalonym terminie po 150 zł. W obu wariantach wydasz tyle samo, jednak w przypadku zakupów na raty unikniesz jednorazowego wydatku o wyższej wartości. Z tego powodu wśród klientów IKEA promocja na raty 0% za każdym razem cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

 

Prosty Kredyt IKEA w Ikano Banku

 

Aby skorzystać z promocji, zaplanuj zakupy za minimum 300 zł, a potem wypełnij wniosek. Możesz to zrobić na dwa sposoby – albo w domu na stronie www.ikanobank-online.pl, albo podczas zakupów na jednym ze specjalnych komputerów, jakie znajdziesz na terenie sklepu IKEA. Wypełnianie wniosku jest intuicyjne i zajmie tylko kilka minut. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze możesz liczyć na pomoc sprzedawcy.

 

Najczęściej już po chwili przyjdzie do Ciebie wiadomość SMS-em i e-mailem, z której dowiesz się, jaka jest decyzja banku. Tylko w wyjątkowych przypadkach trzeba będzie na nią poczekać dłużej niż 15 minut. Jeżeli będzie pozytywna, idź do znajdującego się w sklepie IKEA Punktu Obsługi Kredytowej Ikano Banku i podpisz umowę. Podczas jednej wizyty w sklepie możesz więc szybko załatwić wszystkie formalności. Bo tak jak IKEA, również Ikano Bank stawia na proste i sensowne rozwiązania na uczciwych zasadach.

 

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie promocji dostępnym na stronie www.ikanobank.pl.

 


 

Ikano Bank to szwedzki bank działający w 8 krajach. Należy do Grupy Ikano, która do 1988 roku była częścią IKEA. W Polsce działa od 2010 roku pod nazwą Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce. Misją Ikano Banku jest ułatwianie codziennego życia wielu ludzi, żeby mogli skupiać się na tym, co naprawdę ważne. Cel ten realizuje poprzez oferowanie prostych i sensownych rozwiązań na uczciwych zasadach. Zgodnie z wizją, jaką jest „Stworzenie możliwości lepszego życia”, wszystkie produkty Ikano Banku wyróżniają się wygodnymi i przejrzystymi warunkami współpracy oraz krótkimi umowami napisanymi w przystępny sposób. Ikano Bank traktuje swoich Klientów po partnersku, stawiając na długoterminową relację i zawsze chętnych do pomocy współpracowników Banku. W niezależnych badaniach osiąga bardzo wysoki poziom lojalności oraz satysfakcji Klienta. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.ikanobank.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Konsument Czy warto brać pożyczkę na święta? Biuro prasowe
2019-04-18 | 01:00

Czy warto brać pożyczkę na święta?

Święta Wielkanocne są coraz droższe, w tym roku wydamy na nie już ponad 550 zł na osobę. Tradycyjnie przed świętami rośnie liczba zapytań pożyczkowych, trzeba jednak uważać na
Konsument „KOPALNIA NAGRÓD” W GALERII KATOWICKIEJ
2019-04-03 | 13:00

„KOPALNIA NAGRÓD” W GALERII KATOWICKIEJ

Już wkrótce ruszy „Kopalnia Nagród” – loteria paragonowa Galerii Katowickiej organizowana po raz pierwszy od pięciu lat na tak dużą skalę i z tak oryginalną
Konsument Fashion Outlet Kraków dołącza do listy najemców dostawców mody męskiej
2019-03-08 | 01:00

Fashion Outlet Kraków dołącza do listy najemców dostawców mody męskiej

Pierre Cardin, Lavard, Kubenz i Borgio to kolejne sklepy, tym razem dla mężczyzn, które będą dostępne w powstającym Fashion Outlet Kraków. Największą powierzchnię zajmie

Kalendarium

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także realizuje wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Partner sekcji zdrowie

Farmacja

Liczba niezaszczepionych dzieci wzrosła prawie sześciokrotnie. Resort zdrowia chce edukować Polaków i wzmacniać ich zaufanie do lekarzy

Już ponad 30 tys. rodziców odmówiło poddania dziecka szczepieniom ochronnym. Zdaniem resortu zdrowia to jedna z przyczyn wzrostu zachorowań na odrę, jaki miał miejsce w 2016 i 2018 roku. Rząd obawia się powrotu innych chorób, takich jak błonica i tężec, stąd nacisk na kampanie edukacyjne. Prowadzi je m.in. Główna Inspekcja Sanitarna, a ich celem jest przekonanie Polaków, że szczepienia nie powodują negatywnych skutków ubocznych, mogą natomiast ratować życie i zdrowie

Prawo

Od niedzieli ważna zmiana w przepisach dotyczących zadłużonych lokatorów. Może ona oznaczać problemy dla właścicieli lokali

21 kwietnia wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie praw lokatorów oraz Kodeksu postępowania cywilnego. Na zmianę art. 1046 kodeksu powinni zwrócić uwagę zwłaszcza nabywcy lokali w licytacjach komorniczych, ale również wynajmujący mieszkania osobom, które zalegają z czynszem. Zniknie bowiem zapis, że na wniosek komornika gmina powinna w ciągu 6 miesięcy znaleźć dłużnikowi lokal zastępczy. Teraz to będzie mogło trwać znacznie dłużej.

Handel

Jajka są nawet o połowę tańsze niż na Boże Narodzenie. W najbliższych latach ceny mogą jednak znacznie wzrosnąć

Znacznie niższe ceny jaj w porównaniu do końcówki 2018 roku to wynik dużej nadpodaży, bo produkcja rośnie, a konsumpcja pozostaje na stabilnym poziomie. Jeśli zostaną wprowadzone zapowiedzi o wycofywaniu jaj z chowu klatkowego, to w najbliższych latach konsumenci muszą się liczyć z dużymi podwyżkami. Ten rodzaj jaj ze względu na cenę jest dziś najchętniej wybierany. Coraz częściej też kupujemy je na bazarkach. Jeśli decydujemy się na zakup jaj w miejscach poza systemem weterynaryjnym, bierzemy na siebie ryzyko przede wszystkim różnych zakażeń bakteryjnych – podkreśla Mariusz Szymyślik, dyrektor Krajowej Izby Producentów Drobiu i Pasz.

 

Handel

Polacy bardziej niż Niemcy i Brytyjczycy są przywiązani do tradycyjnych sklepów. Mimo to już połowa robi zakupy w sieci

Handel internetowy rozwija się w Polsce bardzo szybko – w tym roku będzie wart już 50 mld zł, a zakupy online robi już 15 mln Polaków. Z drugiej strony polscy konsumenci wyróżniają się na tle innych nacji przywiązaniem do tradycyjnego kanału sprzedaży. 49 proc. chce mieć możliwość przetestowania produktów w fizycznym sklepie przed zakupem – wynika z badań SAP. Polacy oczekują spójnego podejścia marek do klientów we wszystkich kanałach sprzedaży. To dla sprzedawców wyzwanie, w którym wsparciem może być wdrożenie odpowiednich technologii.