Komunikaty PR

Zostały już ostatnie dni wyzwania RakReaton! Wzywamy do wsparcia - pomóżmy dziec

2024-09-25  |  08:50
Biuro prasowe
Kontakt
Justyna Zalewska
Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

Ślężna 114s/1
53-111 Wrocław
justyna.zalewska|naratunek.org| |justyna.zalewska|naratunek.org
665929699
www.naratunek.org

Poniedziałek, 30 września będzie ostatnim dniem, aby ukończyć wyzwanie sportowe na rzecz

dzieci chorych na nowotwory - wspólnie musimy osiągnąć nasz cel, czyli zebrać 2 miliony

kilometrów. Każdy krok ma znaczenie, a szeroka mobilizacja może przynieść ogromne wsparcie

dla Podopiecznych Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

 

Reaton to ogólnopolska inicjatywa sportowo-charytatywna, która ma na celu wsparcie dzieci chorych na nowotwory. We wrześniu uczestnicy podejmują wyzwanie, pokonując kilometry w różnych formach aktywności, takich jak bieganie, chodzenie czy jazda na rowerze. Każdy pokonany kilometr przekłada się na wsparcie finansowe dla dzieci i ich rodzin, a zebrane środki są przeznaczane na leczenie, rehabilitację oraz wsparcie psychologiczne. W wyzwaniu biorą udział nie tylko sportowcy, celebryci i influencerzy, ale także wszyscy, którzy chcą przyczynić się do tej szczytnej sprawy.

Wśród naszych Przyjaciół znajdują się takie organizacje jak Fundacja Santander, Dr. Schumacher, Fundacja Unum, Jysk Polska, Lego, Rekeep Polska, Sixt, Tim, Totalizator Sportowy, VELO Bank i Orlen Aviation.

 

Ambasadorami RakReatonu są: Jan Mela, Łukasz Wróbel i Adrian Kostera, którzy również zapraszają wszystkich do udziału w tej wyjątkowej akcji.

Razem możemy stworzyć silną społeczność, która walczy o lepsze jutro dla dzieci dotkniętych nowotworami. RakReaton łączy ludzi w walce z nowotworami dziecięcymi, promując jednocześnie zdrowy styl życia i solidarność w obliczu choroby.

Dodatkowo, nasi partnerzy (Fundacja Lotto, Impel Group, SGB Banki Spółdzielcze), zobowiązali się do przekazania 120 tysięcy złotych na rzecz dzieci, co czyni tę inicjatywę jeszcze bardziej znaczącą. Każdy pokonany kilometr ma zatem nie tylko wartość symboliczną, ale także realny wpływ na życie Podopiecznych Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

W ciągu trwania wyzwania zebraliśmy już imponującą liczbę kilometrów, ale teraz potrzebujemy mobilizacji wszystkich!

Jak można pomóc? Wystarczy:

1. Pobrać aplikację Activy.

2. Zarejestrować się i dołączyć do wyzwania RakReaton.

3. Zbierać kilometry.

To ostatnia szansa, aby dołączyć do akcji, która ma na celu wsparcie najmłodszych pacjentów i ich rodzin w trudnych chwilach. Zachęcamy do pokazania swojej aktywności z hashtagiem #RakReaton.

O organizatorach:

Organizatorami RakReatonu jest Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, która od lat angażuje się w pomoc dzieciom dotkniętym nowotworami, zapewniając im kompleksową opiekę oraz wsparcie w trudnych chwilach. Naszą wizją jest świat, w którym wszystkie dzieci i nastolatkowie chorzy onkologicznie pokonają nowotwór i będą mieli szansę wieść zdrowe i szczęśliwe życie.

 

Kontakt dla mediów:

Kamil Kuchta

Specjalista ds. komunikacji zewnętrznej i PR

tel. 500 168 660

e-mail: kamil.kuchta@naratunek.org

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport Porusz swój umysł z ASICS Biuro prasowe
2024-09-25 | 10:00

Porusz swój umysł z ASICS

Już 1 października 2024 roku o godz. 18:00 w sklepie Sportano przy ul. Malborskiej 45 w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie inaugurujące kampanię "Style gry w sportach halowych
Sport Chcę być triathlonistą – jak zacząć przygodę z tym sportem?
2024-09-24 | 11:00

Chcę być triathlonistą – jak zacząć przygodę z tym sportem?

W stolicy Wielkopolski w kolebce polskiego triathlonu odbyły się niedawno kolejne z cyklu zawody Enea IRONMAN 70.3 Poznań. Są to nie tylko zawody, to przede wszystkim styl życia. Jednym z
Sport Badanie ASICS: Nieustanna praca przy biurku zagrożeniem dla zdrowia psychicznego
2024-09-24 | 11:00

Badanie ASICS: Nieustanna praca przy biurku zagrożeniem dla zdrowia psychicznego

Globalne badanie ASICS, obejmujące 26 tysięcy uczestników, wykazało silny związek pomiędzy siedzącym trybem życia a dobrostanem psychicznym. W imieniu marki głos zabrał znany

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

W przyszłym roku spodziewana jest fala inwestycji ze środków UE. Prawo zamówień publicznych wymaga pewnych korekt

W 2025 roku spodziewany jest w Polsce początek boomu inwestycyjnego, związanego głównie z większym niż dotychczas napływem funduszy z KPO i regularnych środków unijnych. Skorzysta na tym przede wszystkim budownictwo, ale pewne obawy budzi przewidywana kumulacja inwestycji, również w kontekście systemu zamówień publicznych. – O ile może prawo zamówień publicznych wymagać pewnych punktowych korekt, o tyle chyba nie ma potrzeby jego gruntownego przemeblowania – ocenia Mariusz Haładyj, prezes Prokuratorii Generalnej RP. Jak wskazuje, niektóre elementy zamówień publicznych wymagają raczej wypracowania praktycznych rozwiązań niż zmian legislacyjnych.

Prawo

Polska prezydencja w Radzie UE będzie szansą na kształtowanie polityki gospodarczej Unii. Przedsiębiorcy mają swoje oczekiwania

Poprawa otoczenia prawnego, uproszczenie regulacji, likwidacja protekcjonizmu w poszczególnych krajach członkowskich wobec innych rynków UE, ale też budowanie otoczenia sprzyjającego rozwojowi innowacji i nowoczesnego rynku technologicznego – to główne postulaty Federacji Przedsiębiorców Polskich wobec nadchodzącej polskiej prezydencji w Radzie UE. Wszystkie te elementy mają wzmocnić konkurencyjność unijnych firm i przemysłu na arenie międzynarodowej, gdzie dziś przegrywają wyścig z USA i Azją.

DlaWas.info

Transport

Sejm pracuje nad nowelizacją ustawy o przetwarzaniu danych pasażera. Linie lotnicze liczą na uniknięcie miliardowych kar

Parlament pracuje nad nowelizacją ustawy o przetwarzaniu danych dotyczących przelotu pasażera. Wymaga tego orzeczenie Trybunału Sprawiedliwości UE, który orzekł, że niektóre wprowadzone dyrektywą i wdrożone w krajach członkowskich regulacje są zbyt restrykcyjne. Chodzi m.in. o obowiązek przekazywania danych pasażerów na wszystkich lotach wewnątrz UE. Poprawy w polskiej ustawie wymaga także mechanizm nakładania kar na przewoźników za niewywiązanie się z obowiązków. Na razie nad liniami lotniczymi wisi widmo 4 mld zł kar, ale projekt ustawy zawiera propozycję abolicji.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.