Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Komunikaty PR

Lider XV-lecia – wyjątkowy Laur Konsumenta dla Podravka Polska

2019-05-15  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Monika Zgierun
Walk PR

Dzielna 60
01-029 Warszawa
monika.zgierun|walk.pl| |monika.zgierun|walk.pl
519 022 008
www.walk.pl
Do pobrania InfPras ( 0.03 MB )

Chorwacka firma Podravka od lat odnosi duże sukcesy na polskim rynku. Po raz kolejny zadowolenie klientów zostało potwierdzone w plebiscycie Laur Konsumenta, który już od 15 lat nagradza najlepsze marki. Z okazji jubileuszu firma Podravka Polska otrzymała specjalne godło – Laur Konsumenta – Lider XV-lecia (2004-2019).  

Plebiscyt Laur Konsumenta toogólnopolski projekt, którego celem jest wyłonienie najpopularniejszych produktów, marek i usług. Przyznawany jestw 3 kategoriach: Laur Konsumenta/Klienta, Top Marka oraz Odkrycie Roku. Wyróżnienie w tym plebiscycie jest szczególnie ważne, gdyż nagroda przyznawana jest na podstawie badań konsumenckich. Każdy oddany głos, to potwierdzenie zadowolenia i zaufania klientów, a to niewątpliwie wyznacznik sukcesu dla każdej firmy.

W tegorocznej, jubileuszowej edycji wyłoniono również grupę Liderów XV-lecia. Nagroda stworzona została z myślą o markach, które podczas minionych edycji programu osiągały najwyższe pozycje w swoich kategoriach plebiscytu i zostało to dodatkowo poparte wynikiem najnowszego sondażu. Tytuł Lidera przyznano całej ofercie produktowej firmy Podravka Polska, która do tej pory została wyróżniona już siedem razy w różnych kategoriach plebiscytu:

 

  • Złoty Laur Konsumenta 2005 dla Vegety
  • Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2010 dla marki Vegeta Natur
  • Złoty Laur Konsumenta 2013 w kategorii przyprawy uniwersalne
  • Laur Konsumenta - Lider Dekady Konkursu (2004-2014)
  • Złoty Laur Konsumenta 2019 dla marki Podravka w kategorii pasty warzywne
  • Złoty Laur Konsumenta 2019 dla marki Vegeta w kategorii przyprawy
  • Laur Konsumenta - Lider XV-lecia (2004-2019) dla marki Podravka 

 

Podravka Polska jest obecna na rynku od ponad 25lat, jednak sprzedaż w Polsce chorwacka firma zaczęła już w latach 70-tych, wprowadzając na rynek Vegetę. Firma stale wychodzi naprzeciw potrzebom polskich konsumentów i rozwija swoje portfolio. Obecnie produkty firmy Podravka Polska są obecne w ponad 10 kategoriach spożywczych. Flagową marką firmy jest Vgeta, która na przestrzeni lat zwiększyła swoją ofertę podążając za trendami rynkowymi. Obok docenianej przez Polaków przyprawy uniwersalnej pojawiła się linia Vegeta Natur, oferująca także przyprawy uniwersalne, mieszanki przypraw oraz kostki rosołowe produkowane w 100% z naturalnych składników. Druga kluczową marką firmy jest Podravka, która oferuje m.in. szeroką gamę produktów śródziemnomorskich: produkty pomidorowe, makarony 100% durum, Ajvar i inne pasty warzywne, pesto, suszone pomidory oraz oliwki.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma KRZYSZTOF SADECKI MÓWCĄ KONGRESU 60 MILIONÓW Biuro prasowe
2019-08-23 | 09:00

KRZYSZTOF SADECKI MÓWCĄ KONGRESU 60 MILIONÓW

Kongres 60 milionów ma na celu zrzeszenie polskich środowisk biznesowych rozsianych w kraju i poza jego granicami. Nazwa wydarzenia nawiązuje do żyjącej na świecie liczby
Firma DB Schenker dla Nissens Automotive A/S
2019-08-21 | 10:00

DB Schenker dla Nissens Automotive A/S

DB Schenker w Polsce, rozwijając współpracę z branżą automotive, otworzył w Poznaniu magazyn części zamiennych dla swojego nowego klienta. Firma Nissens to jeden z największych
Firma BRAK ZDJĘCIA
2019-08-21 | 01:00

Czy ustawa antylichwiarska wykosi małe firmy?

• Rząd pracuje nad ustawą ograniczającą działalność firm pożyczkowych.   • Koszty kredytów w bankach mogą wzrosnąć, kiedy część konkurencji w postaci firm pożyczkowych zniknie z rynku. 

Kalendarium

Patronaty Newserii

MSPO - Targi Obronne Zbrojeniowe 2019 - Kielce
XXIX Forum Ekonomiczne - Krynica

Infrastruktura

Polska będzie mogła kupować tańszy gaz od różnych producentów. Wkrótce spodziewane jest pozwolenie na budowę i wybór wykonawcy podmorskiego odcinka Baltic Pipe

Budowa Baltic Pipe oznacza niższe ceny i większe bezpieczeństwo dostaw – mówi Tomasz Stępień, prezes Gaz-System. Jak podkreśla, niedługo projekt powinien uzyskać pozwolenia na budowę, a na przełomie tego i przyszłego roku będą uruchamiane kolejne przetargi na dostawy dla tej inwestycji. Błękitny surowiec ze złóż na Morzu Północnym ma popłynąć do Polski w październiku 2022 roku i pozwoli uniezależnić się od dostaw z Rosji, skąd pochodzi obecnie ok. 90 proc. importowanego gazu.

Problemy społeczne

Psychiatria w reformie. Resort zdrowia chce odbudować kadry i poprawić opiekę psychiatryczną dla dzieci i młodzieży

Psychiatria – przez lata zaniedbywana – jest na etapie głębokiej reformy, ale ten proces nie potrwa miesiąc czy nawet rok – mówi minister zdrowia Łukasz Szumowski. Jak ocenił, wprowadzony w ubiegłym roku pilotaż Centrów Zdrowia Psychicznego działa dobrze i zostanie rozszerzony. Niedługo ruszy też kompleksowa reforma psychiatrii dzieci i młodzieży, wśród których zaburzenia psychiczne są coraz częstszym problemem. Celem jest to, żeby opieka psychiatryczna była łatwiej dostępna, dostosowanego do indywidualnych potrzeb pacjentów i nie wiązała się z długimi pobytami na oddziałach psychiatrycznych.

IFA 2019 Berlin

Konsument

Coraz więcej Polaków przygotowuje przetwory. Robią to głównie kobiety, ale panowie specjalizują się w nalewkach

Nawet 75 proc. Polaków deklaruje, że robi przetwory na zimę. W spiżarniach będą królować ogórki kiszone, dżemy i konfitury, soki, a także nalewki – wynika z Barometru Providenta. Choć przetwory to domena przede wszystkim osób starszych, to także i młodzi coraz częściej kultywują tradycję. Weki to gwarancja smaku i naturalnych składników, a część osób przygotowuje przetwory ze względu na oszczędności.

Złote Spinacze 2019

Finanse

Prawidłowe oszacowanie wartości czynszu to duży problem przy transakcjach najmu. Pomocne są internetowe porównywarki

Na polskim rynku co roku dochodzi do nawet 1 mln transakcji najmu. Określenie wartości czynszu najmu stanowi częsty problem zarówno dla właścicieli mieszkań, jak i potencjalnych lokatorów. Wynajmującym i najemcom przychodzi z pomocą technologia – internetowe porównywarki agregują dane z portali ogłoszeniowych i na tej podstawie tworzą automatyczną kalkulację ceny. Zdarza się jednak, że nie biorą pod uwagę indywidualnych atutów danej nieruchomości, jak np. widok z okna, na co właściciele mieszkań powinni zwracać uwagę.