Komunikaty PR

Na pokładzie prywatnego odrzutowca

2019-01-14  |  14:30
Biuro prasowe
Kontakt
Jacek Będkowski
SNOW PR

Lwowska 6 / 15
00-658 Warszawa
jb|snowpr.pl| |jb|snowpr.pl
662052232
www.snowpr.pl

W Czechach, Polsce i na Słowacji zarejestrowanych jest ponad 100 odrzutowców wykorzystywanych na potrzeby firm i osób prywatnych, które dzięki nim, mogą jeszcze lepiej decydować o swoim czasie i wygodzie podróży.

 

W ostatnich latach w Europie znacznie wzrosło zainteresowanie prywatnymi samolotami. Wielu biznesmenów rano musi być na zagranicznych spotkaniach, po południu w swoich biurach, a pod wieczór ze swoją rodziną. Przy takich wymaganiach, prywatny odrzutowiec jest optymalnym rozwiązaniem.

Wzrost zainteresowania prywatnymi odrzutowcami

Liczba prywatnych odrzutowców w Europie Środkowej i Wschodniej stale rośnie. W 2016 r. w Czechach i na Słowacji zarejestrowano 57 prywatnych odrzutowców; w 2018 r. liczba ta wzrosła do 72.

"Możliwości finansowania oraz wzrost liczby osób o wysokim przychodzie netto w regionie Europy Środkowej i Wschodniej są oznaką dynamicznego wzmocnienia się młodych gospodarek, w efekcie czego rośnie popyt na prywatne samoloty", mówi Marian Jancarik, dyrektor ds. Sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej w Colibri Aircraft.

Na pokładzie prywatnego samolotu

Kupujący mogą wybierać spośród szerokiej gamy prywatnych samolotów o różnej wielkości. Przy wyborze samolotu najbardziej znaczącymi czynnikami, które należy wziąć pod rozwagę, jest średni zasięg, liczba pasażerów na pokładzie, oraz budżet przeznaczony na zakup odrzutowca. W przypadku podróży z dziećmi częściej pada wybór na samoloty z kilkoma oddzielnymi strefami, aby zapewnić im własną przestrzeń. Bardzo ważna jest również liczba pasażerów i ich wzrost, gdyż dla wysokich osób niektóre rodzaje samolotów mogą być znacznie mniej wygodne.

Każdy ma inne preferencje. W kabinie prywatnego samolotu może być umieszczony stół konferencyjny na spotkania biznesowe lub na wygodny lunch na pokładzie, tapczan, łazienka lub nawet łóżko na drzemkę przed dotarciem do wybranej destynacji.

Jednak wszystkie prywatne odrzutowce mają jedną wspólną cechę: zapewniają więcej swobody, niż komercyjne linie lotnicze, a co najważniejsze dają właścicielom jedną rzecz, której potrzebują najbardziej - więcej czasu.

 

O firmie Colibri Aircraft

Firma Colibri Aircraft specjalizuje się w marketingu, odsprzedaży i zakupie prywatnych statków powietrznych na rynku wtórnym. Została założona w 2011 roku w Londynie, a w roku 2013 otworzyła swoje biuro w Bratysławie. Swoim klientom oferuje następujące usługi:

 

1.    Dla sprzedających – marketing i dalsza odsprzedaż

Poprzez działania marketingowe na skalę międzynarodową Colibri Aircraft jest w stanie zlokalizować odpowiedniego kupca i przeprowadzić transakcję w sposób optymalny dla sprzedającego. Firma przeprowadza cały proces sprzedaży od początku do końca, oraz świadczy usługi marketingowe dla swoich klientów.

2.    Dla nabywców - zakup

Colibri Aircraft wyszukuje najlepsze oferty jakie w danym momencie znajdują się na rynku. Firma dokładnie analizuje historię serwisową maszyny, historię jej eksploatacji oraz trendy cenowe dla danego modelu. Wszystko po to, aby dokładnie trafić w oczekiwania i potrzeby kupującego.

3.    Dla właścicieli – doradztwo

Firma oferuje doradztwo dla osób lub organizacji będących już właścicielami prywatnych samolotów. Zakres usługi obejmuje kwestie techniczne i administracyjne, co zdecydowanie minimalizuje przestoje czy niespodziewane opłaty.

4.    Dla wynajmujących – konsulting aktywów

Posiadając głęboką wiedzę zdobytą poprzez bezpośrednie przeprowadzanie transakcji na rynku lotniczym, Colibri Aircraft świadczy także usługi konsultingowe dla instytucji finansowych. W zakres takich usług wchodzi ocena zabezpieczenia, poczynając od finansowania wstępnego, przez posiadanie, aż do sprzedaży – także w sytuacjach przejęcia.

 

Strona internetowa: www.colibriaircraft.com

 

Kontakt dla mediów:

Jacek Będkowski

SNOW PR

ul. Lwowska 6/15

00-658 Warszawa

T. + 48 662 052 232

E. Jacek.bedkowski@snowpr.pl

W. www.snowpr.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Lotnictwo CPK a największe porty lotnicze na świecie – Raport Portu Lotniczego Lublin Biuro prasowe
2019-03-18 | 10:00

CPK a największe porty lotnicze na świecie – Raport Portu Lotniczego Lublin

Centralny Port Komunikacyjny (CPK) to inwestycja, która staje się coraz bardziej realna i ma się równać z największymi lotniskami na świecie. Docelowo ma obsługiwać prawie
Lotnictwo Rynek lotniczego cargo potrzebuje inwestycji
2019-02-26 | 09:00

Rynek lotniczego cargo potrzebuje inwestycji

O sytuacji i wyzwaniach w branży lotniczego cargo w Polsce mówi Michał René, Dyrektor Frachtu Lotniczego Klastra Europy Północno-Wschodniej w DB Schenker. Dynamiczny,
Lotnictwo Które polskie lotniska mają największe opóźnienia?
2019-02-26 | 01:00

Które polskie lotniska mają największe opóźnienia?

Rok 2018 został uznany za rekordowy, jeśli chodzi o skalę zakłóceń na światowych lotniskach. Pogorszeniu uległa również sytuacja w Polsce, a ranking najbardziej

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także realizuje wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Prawo

Wypełnienie PIT zajmuje Polakom średnio 42 minuty. Od tego roku fiskus uprościł rozliczenia i zwrot podatku ma być szybszy

Choć większość podatników deklaruje, że nie mają z tym większych trudności, to połowa zleca przygotowanie rozliczenia innej osobie. Od tego roku do rozliczenia z fiskusem wystarczy chwila. Dzięki usłudze „Twój e-PIT” nie trzeba już samodzielnie wypełniać deklaracji, iść z nią do urzędu skarbowego czy wysyłać pocztą, bo wypełniony formularz przygotowuje administracja skarbowa. PIT można sprawdzić na portalu podatnika do końca kwietnia. 

Zdrowie

Z kina do medycyny. Nowoczesne techniki wizualizacji rewolucjonizują chirurgię i diagnostykę

Nowoczesne wizualizacje umożliwiają tworzenie niezwykle precyzyjnego obrazu wnętrza ludzkiego ciała. Ułatwia to stawianie diagnozy oraz zwiększa precyzję wykonywania zabiegów chirurgicznych. Stanowi też istotną pomoc w nauce anatomii dla studentów medycyny. Technologia ta wykorzystuje metody stosowane przez twórców animacji filmowych.

Prawo

Obywatele UE coraz częściej zmieniają kraj zamieszkania z powodu pracy. Nowy europejski urząd będzie chronić prawa takich pracowników

W ostatnim dziesięcioleciu liczba obywateli Unii Europejskiej mieszkających lub pracujących w innym państwie członkowskim wzrosła prawie dwukrotnie – do 17 mln w 2017 roku. Odpowiedzią na rosnącą mobilność Europejczyków ma być Europejski Urząd ds. Pracy – nowa agencja unijna, która będzie stać na straży przestrzegania przepisów regulujących mobilność pracowników i chronić ich przed nadużyciami. Nowy eurourząd będzie również źródłem informacji dla obywateli i przedsiębiorców oraz pomoże w rozstrzyganiu sporów transgranicznych, np. w przypadku restrukturyzacji firm, które działają w kilku państwach członkowskich UE.

Problemy społeczne

Ponad połowa osób z autyzmem boi się wychodzić z domu. Problemem jest brak akceptacji i nieprzystosowanie przestrzeni publicznych

Mimo że w ostatnich latach wzrosła świadomość na temat autyzmu, to osoby ze spektrum autyzmu i ich rodziny oceniają, że w społeczeństwie nadal brakuje zrozumienia. 69 proc. z nich spotkało się z dyskryminacją w miejscach publicznych. 77 proc. odczuwa stres związany z opuszczeniem domu, a dla 52 proc. jest on na tyle duży, że w ogóle unikają wychodzenia. Co dziesiąty rodzic dziecka z ASD spotkał się z bezpośrednią, słowną agresją albo groźbami – wynika z badań Fundacji JiM. Aby zwiększyć społeczną świadomość dotyczącą autyzmu, fundacja zapoczątkowała kampanię Polska na niebiesko pod hasłem „Autyzm. Wystarczy zrozumieć”.