Komunikaty PR

Bezpłatny program badania stanu akumulatorów w sieci serwisów Premio

2020-02-14  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Marlena Garucka-Kubajek
Biuro Prasowe Goodyear

Migdałowa 4
02-796 Warszawa
goodyear|alertmedia.pl| |goodyear|alertmedia.pl
506 051 987
https://news.goodyear.eu/
Do pobrania PREMIO ( 0.87 MB )

Musisz odebrać dziecko z popołudniowych zajęć, zawieźć mamę na długo oczekiwaną wizytę u specjalisty, a może śpieszysz się na ważne spotkanie biznesowe? Wsiadasz do auta, przekręcasz kluczyk, ale Twój samochód nie odpala. Takie sytuacje zdarzają się bardzo często – według badań ponad 1/3 awarii samochodowych spowodowanych jest niesprawnością akumulatora. Takim zdarzeniom można łatwo zapobiec. Premio zaprasza na bezpłatny program testowania akumulatorów opracowany przez firmę VARTA.

Regularne testowanie stanu akumulatora pozwala na wychwycenie nieprawidłowości w jego pracy i zapobiega unieruchomieniu pojazdu. Eksperci Premio i VARTA przygotowali dla kierowców specjalną akcję. Każdy, kto odwiedzi wybrany serwis sieci będzie mógł skorzystać z bezpłatnego badania akumulatora. Po skończonym teście kierowca otrzyma od serwisanta Premio wynik, dalsze rekomendacje postępowania, a także kupon promocyjny na zakup nowego akumulatora marki VARTA, ważny 12 miesięcy od daty przeprowadzenia kontroli. Lista serwisów Premio biorących udział w akcji dostępna jest na stronie https://www.premio.pl/pl/promocje/varta.

Dlaczego warto badać akumulator?

Akumulator to serce pojazdu. Zasila wszystko – od zapłonu, po stale działające elementy układu elektrycznego pojazdu i pokładowe systemy rozrywki. Mimo że technologia produkcji akumulatorów bardzo się rozwinęła, nadal istnieją czynniki, które mogą negatywnie wpływać na ich długość życia np.:

       1. Skrajne temperatury

Mogą powodować przyspieszoną korozję wewnątrz akumulatora. Ten problem zwykle daje się we znaki w chłodniejsze dni, ciężko wtedy uruchomić silnik.

        2. Nieregularne użytkowanie pojazdu

Zaparkowany samochód wykorzystuje energię z akumulatora. W zależności od temperatury otoczenia i wieku alkumulatora, proces samorozładowania może nastąpić w ciągu kilku tygodni.

        3. Jazda na krótkich odcinkach

Jazda na krótkich trasach powoduje, że akumulator nie ma wystarczająco dużo czasu na naładowanie się. Zimą sytuacja wygląda jeszcze gorzej z uwagi na korzystanie z dodatkowych funkcji jak podgrzewanie szyb czy foteli.

        4. Wiek pojazdu

W miarę starzenia się samochodu parametry akumulatora pogarszają się ze względu na korozję i zasiarczenie. Kryształki siarczanu ołowiu mogą zatykać pory akumulatora utrudniając właściwe ładowanie.

Program testowania akumulatorów w sieci Premio potrwa do 31 marca 2020 roku.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Motoryzacja Opony Goodyear EfficientGrip Performance 2 zawiozą Cię dalej Biuro prasowe
2020-02-13 | 16:10

Opony Goodyear EfficientGrip Performance 2 zawiozą Cię dalej

Goodyear wprowadza na rynek nową EfficientGrip Performance 2 o szacowanym przebiegu dłuższym o 50%[1] niż poprzedni model i o 20% dłuższym niż Michelin[2] Zapowiadając debiut
Motoryzacja Porsche Cars Canada wybiera DB Schenker
2020-02-06 | 14:00

Porsche Cars Canada wybiera DB Schenker

Nowe centrum DB Schenker-Porsche dołącza do dwóch innych centrów dystrybucji części, które już działają w Chinach i Korei. W pierwszym roku ma obsłużyć około 282
Motoryzacja Dołącz do nas na Rema Days i zostań sędzią 3M Wrap!t Show
2020-02-06 | 01:00

Dołącz do nas na Rema Days i zostań sędzią 3M Wrap!t Show

Warsztaty Car Wrap Design z Rafałem Żmudą certyfikowanym trenerem 3M, projektantem Michałem Małachowskim oraz Piotrem Kaczyńskim właścicielem jednej z największych w Polsce

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

CES 2020

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Sześć na dziesięć mikro-, małych i średnich firm ma duży problem z pozyskaniem kredytu. Szansą dla nich są gwarancje BGK

Sześć na dziesięć mikro-, małych i średnich firm w Polsce miałoby utrudniony dostęp do kredytu bankowego, gdyby nie realizowany przez BGK program gwarancji de minimis. Co czwarta firma w ogóle nie miałaby szans na kredyt, a co trzecia – uzyskałaby go na gorszych warunkach. Program, z którego skorzystało już ok. 160 tys. firm, jak dotąd przyczynił się do utworzenia bądź utrzymania ponad 200 tys. miejsc pracy, a całkowita wartość kredytu objętego gwarancjami to blisko 120 mld zł. Zdecydowana większość przedsiębiorstw deklaruje też, że jego efektami były: stabilizacja sytuacji finansowej firmy, poprawa jej sytuacji rynkowej i wzrost obrotów.

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Ochrona środowiska

Samorządy walczą ze zmianami klimatycznymi. Zmuszają biznes do działań proekologicznych

Gdyby wszyscy Polacy zdecydowali się korzystać wyłącznie z zielonej energii, emisję CO2 można byłoby ograniczyć o 57 mln ton, czyli 17 proc. rocznej emisji Polski. Jak przekonują eksperci DNB Bank Polska i firmy PwC w raporcie „Kierunki 2020”, styl życia pojedynczych osób nie zmieni w znaczący sposób wpływu na środowisko. Ogromna rola spoczywa na biznesie, jednak to polityka, w tym samorządy, jest w głównej mierze odpowiedzialna za wprowadzanie proekologicznych inicjatyw. Polskie samorządy podpisały deklarację o współpracy na rzecz ochrony klimatu, a powołana koalicja klimatyczna pozwoli do 2050 roku osiągnąć im neutralność klimatyczną.

Handel

Allegro zainwestuje w tym roku 1 mld zł w rozwój platformy. 200 mln ofert i 20 proc. więcej sprzedawców do końca roku

– Przygotowaliśmy na ten rok długą listę innowacji – zapowiada François Nuyts, prezes Allegro. W tym roku ulubiony serwis e-zakupów Polaków​ zainwestuje w rozwój swojej platformy e-commerce’owej 1 mld zł. Skupi się głównie na ulepszeniach w obszarze dostaw i rozwoju usługi Allegro Smart!. Zaproponuje także lepszą wyszukiwarkę opartą na sztucznej inteligencji, uczeniu maszynowym i bardziej spersonalizowanych ofertach. Dla sprzedawców pojawią się nowe narzędzia, które ułatwią im rozpoczęcie biznesu i obniżenie jego kosztów. Dzięki temu liczba profesjonalnych sprzedawców w tym roku ma się zwiększyć o 20 proc., a liczba ofert wzrosnąć do 200 mln na koniec roku.

 
 

Farmacja

Skuteczne leczenie raka prostaty jest dostępne dopiero na etapie z przerzutami. Pacjentów z wcześniejszym stadium nowotworu nie obejmuje program lekowy

Rak prostaty jest już najczęściej występującym nowotworem u mężczyzn. Co roku diagnozuje się więcej zachorowań i w coraz młodszym wieku, nawet przed 50. rokiem życia. Ubiegły rok przyniósł pewną poprawę w leczeniu pacjentów z tym nowotworem, ale jest ono dostępne wyłącznie dla chorych z przerzutami. Pacjenci, u których rak prostaty jest oporny na kastrację, ale jeszcze nie dał przerzutów, nie mają dostępu do nowych leków. – Muszą więc czekać, aż ich stan się pogorszy – podkreślają lekarze i oceniają, że jest to nieetyczne. Polska w dalszym ciągu znacząco odbiega od państw Europy Zachodniej w leczeniu tego nowotworu.