Komunikaty PR

TEMARED wśród laureatów rankingu Diamenty Forbesa 2019

2019-02-01  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Łukasz Witkowski
TEMARED

Al. Lotników Polskich 1
21-045 Świdnik
lukasz.witkowski|temared.com| |lukasz.witkowski|temared.com
889 466 889
temared.com/

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma TEMARED po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł "Diamentu Forbesa”. Ranking przygotowywany przez firmę analityczną Bisnode Polska we współpracy z miesięcznikiem Forbes wyróżnia najdynamiczniej rozwijające się w danym roku firmy w kraju. TEMARED zajęła drugie miejsce w województwie lubelskim w kategorii firm z przychodami od 50 do 250 mln PLN.

Dzięki połączeniu mądrego zarządzania, nowoczesnego parku maszynowego oraz zespołu ambitnych ludzi firma TEMARED się w gronie najlepszych przedsiębiorstw w Polsce.

Tytuł Diamentu Forbesa 2019 potwierdza świetne wyniki firmy. TEMARED jest liderem rynku przyczep lekkich w Polsce. W 2018 roku wg. analizy PZPM udział w krajowym rynku grupy TEMARED wyniósł aż 32,6%, a liczba sprzedanych przyczep wyniosła 13 861 szt. W 2018 roku w zakładach grupy TEMARED wyprodukowano ponad 50 tysięcy przyczep, które sprzedawane były w ponad 250 punktach w Europie, Afryce i Azji.

Celem na najbliższe miesiące, który stawia przed sobą firma, jest pobicie aktualnych wyników poprzez dalsze inwestycje oraz optymalizację procesów, tak by wkrótce zasiąść w fotelu europejskiego lidera w kategorii O1 i O2, których DMC nie przekracza 3,5 tony.

Katalog zawierający szczegóły rankingu oraz analizy branżowe dostępny jest z aktualnym wydaniem magazynu Forbes. Wizytówka firmy TEMARED dostępna jest na stronie internetowej:

https://www.forbes.pl/diamenty/wizytowki/2019/temared-na-drogach-calego-swiata

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Motoryzacja Elektromobilność w Galerii Krakowskiej Biuro prasowe
2019-05-23 | 21:35

Elektromobilność w Galerii Krakowskiej

Rozwój nowoczesnych technologii potęguje konieczność dbania o środowisko naturalne. Po uruchomieniu stacji rowerów miejskich oraz wypożyczalni elektrycznych hulajnóg, na
Motoryzacja Średnioterminowe - usługi skrojone na potrzeby mobilnych fachowców
2019-05-23 | 12:20

Średnioterminowe - usługi skrojone na potrzeby mobilnych fachowców

Do pracy w Polsce przybywa coraz więcej obcokrajowców. Wraz z nimi rośnie rynek usług, które pozwalają szybko i wygodnie rozgościć się nad Wisłą bez skomplikowanych
Motoryzacja Nowe normy emisji CO2 i pełna ochrona wysokowydajnych silników
2019-05-23 | 01:00

Nowe normy emisji CO2 i pełna ochrona wysokowydajnych silników

Zgodnie z przepisami UE do 2021 r. wszystkie pojazdy muszą emitować mniej niż 95 g/km CO2[1]. W unijnych przepisach zwrócono uwagę na to, że producenci samochodów coraz

Transport

Resort cyfryzacji: sieć 5G spowoduje boom w rozwoju internetu rzeczy. Skorzysta na tym biznes i inteligentne miasta

Sieć 5G, której komercyjne wdrożenie w Polsce zbliża się dużymi krokami, spowoduje prawdziwy boom w rozwoju internetu rzeczy. – Umożliwi ona obsługę nawet miliona urządzeń na kilometr kwadratowy – mówi wiceminister cyfryzacji Wanda Buk. To przełoży się na upowszechnienie takich usług jak telemedycyna czy rozwiązania smart city. Dzięki urządzeniom komunikujących się ze sobą w czasie rzeczywistym służby i włodarze miast zyskają też dane niezbędne do zarządzania nowoczesną metropolią.

Ochrona środowiska

Energetyka potrzebuje innowacyjnych i zielonych rozwiązań. Najczęściej tworzą je młode firmy

Rozwiązania proponowane przez start-upy i młode firmy są szansą na zwiększenie innowacyjności w energetyce. Bardziej elastyczne i nowatorskie podejście do problemu niż w przypadku wielu koncernów energetycznych pomaga im szybciej i precyzyjniej odpowiadać na największe wyzwania w branży, czyli m.in. potrzebę magazynowania energii z odnawialnych źródeł czy poprawy jakości powietrza. Coraz więcej dużych firm decyduje się wspierać start-upy i współpracować z nimi nad nowymi rozwiązaniami. W przypadku InnoEnergy jednym ze sposobów poszukiwania obiecujących technologii jest międzynarodowy konkurs PowerUp!.

Problemy społeczne

Coraz więcej Polaków zapada na choroby psychiczne. Szpital psychiatryczny nie musi być dla nich ostatecznością, ale częścią leczenia

Wzrasta liczba Polaków z rozpoznanymi problemami psychicznymi wymagającymi leczenia. Dla diagnostyki i wdrożenia odpowiedniej terapii kluczowy jest szybki dostęp do lekarza specjalisty. W Polsce czas oczekiwania na wizytę może jednak wynieść nawet kilka miesięcy. Alternatywą dla publicznej opieki zdrowotnej stają się prywatne placówki oferujące kompleksową opiekę, dającą bardzo dobre efekty terapeutyczne i znacznie skracającą czas leczenia. Zdaniem ekspertów hospitalizacja w przypadku chorób psychicznych powinna być integralną częścią terapii, a nie ostatecznością.

Handel

Mimo ostatnich opadów w czterech województwach występuje susza rolnicza. Turbulencje pogodowe mogą wpłynąć na ceny produktów spożywczych

Zmiana pogody poprawiła w niektórych regionach kraju sytuację rolników, ale mimo to Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach stwierdził występowanie suszy. Problemy mają województwa lubuskie, zachodniopomorskie, pomorskie i wielkopolskie. Największe zagrożenie suszą IUNG odnotował w uprawach zbóż jarych, ale też zbóż ozimych i truskawkach. W innych regionach kraju problemem jest nadmiar wody. Szkody spowodowały też wiosenne przymrozki i duże wahania temperatur. Te turbulencje mogą odbić się na cenach produktów rolno-spożywczych.