Komunikaty PR

Lokalizacja jakich mało

2019-06-18  |  14:02
Biuro prasowe
Do pobrania png ( 0.93 MB )

Mieszkać w granicach dużego miasta, a jednocześnie mieć w najbliższym otoczeniu 3 jeziora i hektary lasu. Taka lokalizacja to marzenie osób szukających domu czy mieszkania. Taka lokalizacja to jednak rzeczywistość, a owe marzenie może urealnić inwestycja Osiedle Przy Jeziorach.

Jezioro Kierskie, Kierskie Małe oraz Strzeszyńskie. Ponadto las, a w nim bez liku tras rowerowych czy ścieżek spacerowych. To czeka na mieszkańców projektu mieszkaniowego Osiedle Przy Jeziorach, zlokalizowanego w północno zachodniej części Poznania. U zbiegu ulic Złotnickiej i Koszalińskiej deweloper More Place buduje osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. W I etapie powstanie ich 12, a proponowana powierzchnia waha się od 109,4 do 112,2 mkw. Na parterze zaplanowano salon, kuchnię i łazienkę, 1 lub 2 pokoje oraz oddzielną garderobę. Natomiast na piętrze znajdują się 2 pokoje, garderoba, łazienka oraz osobne pomieszczenie np. na pralnię z suszarnią. Ten układ pomieszczeń można także dostosować do indywidualnych potrzeb. Co istotne, a jednocześnie niespotykane u innych deweloperów, inwestycję wyróżniają przestronne ogrody. Ich powierzchnia to nawet 535 mkw. Tym samym możliwości jego wykorzystania i aranżacji są ogromne. Ponadto, całe osiedle zostanie ogrodzone oraz powstanie dojazdowa droga wewnętrzna.

Domy na Osiedlu Przy Jeziorach, są komfortowym wyborem dla osób chcących mieszkać w mieście, a jednocześnie w oddaleniu od centrum, w otoczeniu terenów zielonych i rekreacyjnych, blisko jezior i plaż. Okolica osiedla sprzyja aktywności sportowej. Nad Jeziorem Kierskim mieści się plaża Łabędzia, przy której można wypocząć, a także skorzystać z siłowni plenerowej. Dla miłośników sportów wodnych dostępne są wypożyczalnie sprzętów wodnych oraz kluby i szkółki żeglarskie. Pasjonatów rowerowych z pewnością zainteresuje atrakcyjna trasa rowerowa, która prowadzi od osiedla wzdłuż jezior Strzeszyńskiego i Rusałki, a dalej przez Park Sołacki, aż do centrum Poznania. Znaczna jej część otoczona jest zielenią i terenami leśnymi. Po drodze można zatrzymać się przy dobrze zagospodarowanej plaży miejskiej, na Jeziorem Strzeszyńskim. – Decydując się na realizację Osiedla Przy Jeziorach, byliśmy pewni, że to idealny wybór pod względem lokalizacji. To nie tylko cisza i spokój, ale również niezliczone możliwości aktywności fizycznej – wskazuje Tomasz Pietrzyński, z firmy More Place.

Lokalizacja Osiedla Przy Jeziorach zapewnia także dogodne połączenia komunikacji miejskiej. Obok inwestycji mieści się przystanek autobusowy linii 195, którą mieszkańcy mogą dojechać w okolice Sołacza, czy do pętli tramwajowej Ogrody. Natomiast do najbliższej stacji kolejowej w Kiekrzu, są zaledwie 2 km i tyle samo do nowego węzła przesiadkowego Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, w sąsiedniej miejscowości Złotniki. Ponadto, w odległości około 5 km od Osiedla Przy Jeziorach znajduje się zjazd do drogi S11, która łączy się z autostradą A2. W pobliżu osiedla jest także szkoła, przedszkole oraz punkty usługowo handlowe.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Moda na kompaktowe mieszkania Biuro prasowe
2019-11-20 | 09:40

Moda na kompaktowe mieszkania

Posiadanie własnych czterech kątów znajduje się na liście marzeń niejednej osoby. Wysokie tempo wzrostu gospodarczego, spadek bezrobocia i stabilna sytuacja finansowa Polaków
Nieruchomości Biuro – coś więcej niż miejsce pracy
2019-11-19 | 15:00

Biuro – coś więcej niż miejsce pracy

Wystawy, koncerty, wspólne warsztaty, degustacje potraw i świąteczne spotkania – to wydarzenia i atrakcje, którymi zarządcy biurowców starają się integrować
Nieruchomości W ścisłym centrum czy na przedmieściach? Biurowe problemy startupów
2019-11-19 | 13:55

W ścisłym centrum czy na przedmieściach? Biurowe problemy startupów

Link do pobrania zdjęć: https://wetransfer.com/downloads/bddbacad636db6307b6ecda55e75e47d20191115092658/06c683c3da1a331bd795a5d0ef04a5ea20191115092658/f10eb9 Centrum miasta, wysoki czynsz,

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Niższe zbiory jabłek przełożyły się na wyższe ceny skupu. W przyszłym roku owoce mogą być jeszcze droższe

Zbiory jabłek są w tym roku niższe o 25 proc. od ubiegłorocznych, co przełożyło się na wyższe ceny skupu zarówno jabłek deserowych, jak i przemysłowych. Pod tym względem przyszły rok może się okazać dla sadowników jeszcze bardziej korzystny, zwłaszcza jeśli wystąpią kolejne problemy z produkcją spowodowane niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Czynnikiem, który powoduje wzrost cen jabłek, są też spadki produkcji w innych krajach.

Patronaty Newserii

Gala Złote Spinacze 2019

Firma

Branża ubezpieczeniowa ociąga się z wdrażaniem nowych technologii. Ubezpieczyciele muszą przyspieszyć, żeby wygrać walkę o klientów

Rosnące oczekiwania klientów, którzy preferują cyfrowe usługi i kanały kontaktu, to główny czynnik napędzający zwrot ku innowacjom w sektorze ubezpieczeń. Do tego dochodzą silna pozycja porównywarek internetowych oraz konkurencja ze strony sektora insurtechów i cyfrowych gigantów typu Amazon. Jak ocenia partner zarządzający Sollers Consulting Michał Trochimczuk, na razie cyfryzacja i wdrażanie nowych technologii idzie ubezpieczycielom zbyt wolno i nie pozwala im realnie konkurować o klientów z bardziej innowacyjnymi podmiotami. Aby utrzymać się na rynku, ubezpieczyciele muszą przyspieszyć proces digitalizacji i radykalnie zmienić dotychczasowe kanały dystrybucji i kontaktu z klientami.

 

Firma

Lawinowo rośnie liczba przesyłanych danych. Połączenia bezpośrednie zapewnią firmom bezpieczną wymianę informacji

W cyfrowej gospodarce dane i ich analiza stanowią dla przedsiębiorstw podstawę działalności. Aby utrzymać konkurencyjność, firmy muszą obsłużyć ich rosnącą liczbę i przyspieszać wymianę informacji. Służą temu połączenia bezpośrednie – według badań Equinix 39 proc. polskich decydentów IT uważa je za kluczowy czynnik transformacji cyfrowej, który pozwala m.in. uzyskać przewagę konkurencyjną, redukować koszty i podnosić bezpieczeństwo.

Handel

Polscy przedsiębiorcy coraz uważniej przyglądają się Gruzji. Przyciągają ich tam chłonny rynek i liczne inwestycje w infrastrukturę

Polska i Gruzja pozostają w przyjaznych relacjach politycznych, co pozytywnie przekłada się na współpracę gospodarczą. W ubiegłym roku wartość polskiego eksportu do Gruzji sięgnęła 488,3 mln zł, z kolei import gruzińskich produktów był wart 72,8 mln zł. To wciąż stosunkowo niewiele, ale Gruzja jest już największym odbiorcą polskich towarów spośród krajów południowego Kaukazu. Wśród najbardziej perspektywicznych sektorów tamtejszego rynku jest m.in. energetyka i turystyka. Polskie przedsiębiorstwa są zainteresowane także inwestycjami infrastrukturalnymi.