Komunikaty PR

Lokalizacja jakich mało

2019-06-18  |  14:02
Biuro prasowe
Do pobrania png ( 0.93 MB )

Mieszkać w granicach dużego miasta, a jednocześnie mieć w najbliższym otoczeniu 3 jeziora i hektary lasu. Taka lokalizacja to marzenie osób szukających domu czy mieszkania. Taka lokalizacja to jednak rzeczywistość, a owe marzenie może urealnić inwestycja Osiedle Przy Jeziorach.

Jezioro Kierskie, Kierskie Małe oraz Strzeszyńskie. Ponadto las, a w nim bez liku tras rowerowych czy ścieżek spacerowych. To czeka na mieszkańców projektu mieszkaniowego Osiedle Przy Jeziorach, zlokalizowanego w północno zachodniej części Poznania. U zbiegu ulic Złotnickiej i Koszalińskiej deweloper More Place buduje osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. W I etapie powstanie ich 12, a proponowana powierzchnia waha się od 109,4 do 112,2 mkw. Na parterze zaplanowano salon, kuchnię i łazienkę, 1 lub 2 pokoje oraz oddzielną garderobę. Natomiast na piętrze znajdują się 2 pokoje, garderoba, łazienka oraz osobne pomieszczenie np. na pralnię z suszarnią. Ten układ pomieszczeń można także dostosować do indywidualnych potrzeb. Co istotne, a jednocześnie niespotykane u innych deweloperów, inwestycję wyróżniają przestronne ogrody. Ich powierzchnia to nawet 535 mkw. Tym samym możliwości jego wykorzystania i aranżacji są ogromne. Ponadto, całe osiedle zostanie ogrodzone oraz powstanie dojazdowa droga wewnętrzna.

Domy na Osiedlu Przy Jeziorach, są komfortowym wyborem dla osób chcących mieszkać w mieście, a jednocześnie w oddaleniu od centrum, w otoczeniu terenów zielonych i rekreacyjnych, blisko jezior i plaż. Okolica osiedla sprzyja aktywności sportowej. Nad Jeziorem Kierskim mieści się plaża Łabędzia, przy której można wypocząć, a także skorzystać z siłowni plenerowej. Dla miłośników sportów wodnych dostępne są wypożyczalnie sprzętów wodnych oraz kluby i szkółki żeglarskie. Pasjonatów rowerowych z pewnością zainteresuje atrakcyjna trasa rowerowa, która prowadzi od osiedla wzdłuż jezior Strzeszyńskiego i Rusałki, a dalej przez Park Sołacki, aż do centrum Poznania. Znaczna jej część otoczona jest zielenią i terenami leśnymi. Po drodze można zatrzymać się przy dobrze zagospodarowanej plaży miejskiej, na Jeziorem Strzeszyńskim. – Decydując się na realizację Osiedla Przy Jeziorach, byliśmy pewni, że to idealny wybór pod względem lokalizacji. To nie tylko cisza i spokój, ale również niezliczone możliwości aktywności fizycznej – wskazuje Tomasz Pietrzyński, z firmy More Place.

Lokalizacja Osiedla Przy Jeziorach zapewnia także dogodne połączenia komunikacji miejskiej. Obok inwestycji mieści się przystanek autobusowy linii 195, którą mieszkańcy mogą dojechać w okolice Sołacza, czy do pętli tramwajowej Ogrody. Natomiast do najbliższej stacji kolejowej w Kiekrzu, są zaledwie 2 km i tyle samo do nowego węzła przesiadkowego Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, w sąsiedniej miejscowości Złotniki. Ponadto, w odległości około 5 km od Osiedla Przy Jeziorach znajduje się zjazd do drogi S11, która łączy się z autostradą A2. W pobliżu osiedla jest także szkoła, przedszkole oraz punkty usługowo handlowe.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Dekpol wśród największych firm budowlanych w Polsce Biuro prasowe
2019-07-23 | 10:00

Dekpol wśród największych firm budowlanych w Polsce

Dekpol został sklasyfikowany na 24. miejscu największych firm budowlanych w naszym kraju. Firma jest jednocześnie jednym z wiodących podmiotów na rynku w zakresie realizacji prywatnych
Nieruchomości Poleć nam pracownika i zarabiaj - Murapol uruchamia system poleceń zewnętrznych
2019-07-23 | 09:40

Poleć nam pracownika i zarabiaj - Murapol uruchamia system poleceń zewnętrznych

Grupa Murapol, jedna z czołowych polskich firm deweloperskich, realizująca swoje projekty w 15 lokalizacjach w całej Polsce planuje zwiększyć zatrudnienie zarówno w obszarze
Nieruchomości Otwarta Wilda zachwyca nowoczesnością
2019-07-22 | 13:00

Otwarta Wilda zachwyca nowoczesnością

BPI Real Estate Poland realizuje inwestycję Vilda Park w poznańskiej dzielnicy Wilda. Osiedle o nowoczesnym i otwartym charakterze dopasowane jest do warunków zabudowy w tej zmieniającej

Kalendarium

MSPO - Targi Obronne Zbrojeniowe 2019 - Kielce

Firma

Prywatna opieka zdrowotna stawia na stomatologię. Rynek jest już wart ponad 10 mld zł

W kolejnych latach dynamiczny wzrost rynku usług stomatologicznych będzie napędzany m.in. przez rosnącą świadomość Polaków dotyczącą stanu zdrowia i wyglądu uzębienia. Pacjenci w zdecydowanej większości korzystają z usług prywatnych gabinetów i mają coraz większe oczekiwania. Aby na nie lepiej odpowiadać, polski rynek stomatologiczny musi się konsolidować. Duże sieci szukają innowacyjnych gabinetów, które chcą do nich dołączyć, z korzyścią dla siebie i pacjentów. Po konsolidacji są w stanie zwiększyć przychody o ok. 30 proc. – wynika z obserwacji Medicover Stomatologia.

Finanse

Organizacje pozarządowe i spółdzielnie socjalne mają problem z pozyskaniem finansowania z banków komercyjnych. Wsparcie BGK pozwoliło im stworzyć już tysiąc miejsc pracy

Blisko 900 beneficjentów, 1,1 tys. pożyczek o wartości ok. 100 mln zł, prawie tysiąc nowych i 1,5 tys. utrzymanych istniejących miejsc pracy – to dotychczasowy bilans realizowanego przez Bank Gospodarstwa Krajowego programu wsparcia Ekonomii Społecznej, dzięki któremu organizacje pozarządowe, spółdzielnie i spółki non profit mogą aplikować o tanie pożyczki i gwarancje do kredytów. Takie podmioty mają dużą potrzebę finansowania, ale mocno ograniczoną możliwość skorzystania z oferty banków komercyjnych. Dla wielu z nich program BGK to jedyna możliwość pozyskania finansowego wsparcia.

Patronaty Newserii

XXIX Forum Ekonomiczne - Krynica

Prawo

Pracownicze plany kapitałowe mogą pomóc polskiej giełdzie. Spodziewany jest znaczący wzrost obrotów i większa liczba debiutów

Warszawska giełda liczy na duży zastrzyk kapitału w związku z wejściem nowego inwestora instytucjonalnego, jakim będą pracownicze plany kapitałowe. Na polski parkiet napłynie dodatkowych kilka miliardów złotych rocznie, co może pobudzić obroty, zniechęcić spółki do wycofywania się z notowań, za to zachęcić nowe podmioty do debiutów. – Dodatkowy kapitał z kraju powinien także zachęcić zagranicznych inwestorów. Tym bardziej że na rynku nie brakuje taniego pieniądza – mówi Tomasz Prusek, prezes Fundacji Przyjazny Kraj.

IFA 2019 Berlin

Telekomunikacja

M. Boni: Budowa 5G wymaga odpowiednich regulacji i zachęt do inwestycji. Polskie firmy na razie są mało zaawansowane cyfrowo

Co trzecia firma w Polsce należy do cyfrowych „naśladowców" i „spóźnialskich” z ograniczonymi inwestycjami lub bez żadnych planów związanych z cyfryzacją biznesu. Jedynie 5 proc. to liderzy transformacji. Dzięki przyjęciu przez Sejm megaustawy, cyfryzacja polskich firm może znacznie przyspieszyć. Konieczne są jednak decyzje rządu i regulatorów, aby Polska dogoniła liderów. Niezbędne też są zachęty dla firm do inwestowania – podkreśla Michał Boni, były minister cyfryzacji.

Złote Spinacze 2019