Komunikaty PR

Największy podmiot zarządzający nieruchomościami w Polsce Zarządcą Roku 2018

2018-10-12  |  13:00
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.03 MB )

TuMieszkamy, największy podmiot w Polsce oferujący usługi kompleksowego zarządzania nieruchomościami, na początku października został nagrodzony tytułem Zarządcy Roku 2018. Marka obecna jest na rynku od niespełna roku i już znalazła się w gronie Liderów Rynku Nieruchomości.

Konkurs na Zarządcę Roku – Lidera Rynku Nieruchomości odbył się już po raz trzeci. Jak co roku, celem konkursu jest wyłonienie oraz uhonorowanie najprężniej działających firm z obszaru zarządzania nieruchomościami. Niezależna komisja poddała ocenie różne obszary działalności firm, takich jak: zaangażowanie w działalność na rzecz zarządzanych nieruchomości, śledzenie najnowszych trendów, wdrażanie nowości technicznych, działania na rzecz ekologii oraz otwartość i przejrzystość stosowanych procedur i standardów. –  Ankiety oraz załączniki, które TuMieszkamy dostarczyło do analizy w konkursie, nie pozostawiały wątpliwości, że marka ma wdrożone procedury i stosuje standardy, które powinny zapewnić prawidłową realizację umów ze wspólnotami mieszkaniowymi. Informacje o działaniach na rzecz nieruchomości, którymi zarządza firma świadczyły o efektywności inwestycyjnej  – mówi Sabina Augustynowicz, organizator VIII Forum Zarządzania Nieruchomościami oraz członek jury Konkursu Zarządca Roku 2018 – Lider Rynku Nieruchomości. Komisja pozytywnie oceniła także inicjatywę edukacyjną TuMieszkamy, czyli Akademię Zarządów Wspólnot Mieszkaniowych. Według jury Akademia umożliwia porozumienie zarządów - przedstawicieli właścicieli lokali - z zarządcami administrującymi nieruchomościami. Pozwala także na zminimalizowanie ilości nieporozumień zarządów z zarządcami, które często są wynikiem innej interpretacji prawa. Rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez redakcję miesięcznika Administrator oraz wręczenie nagród odbyło się 3 października br. podczas VIII Forum Zarządzania Nieruchomościami. – Świadczenie najlepiej ocenianych na rynku usług w zakresie zarządzania nieruchomościami, które będą przez naszych klientów postrzegane jako standard jakości – to nasza wizja. Ta nagroda dowodzi, że nie jest to puste hasło, lecz, że codziennie jest ono przekuwane przez nas w realne czyny, które tworzą realną siłę naszej marki -  mówi Prezes Zarządu marki TuMieszkamy, Anna Górecka-Kolasa. - Nagroda jest też dla nas potwierdzeniem, że utrzymywanie wysokich standardów pracy i dbałość o zadowolenie mieszkańców to klucz do sukcesu. Wyróżnienie mobilizuje nas do dalszego podnoszenia jakości naszych usług i oferty. Nagroda to sukces Naszych pracowników, którym dziękujemy za codzienne zaangażowanie i prace na rzecz obsługiwanych nieruchomości – dodaje.

Pod marką TuMieszkamy pracują lokalni polscy zarządcy nieruchomościami należący do międzynarodowej grupy City Service. W portfolio marki znajduje się obecnie dziewięć firm posiadających ponad 100 placówek w każdym regionie Polski, zarządzających budynkami o łącznej powierzchni przekraczającej 10 mln mkw.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Rusza sprzedaż mieszkań w II etapie Aroma Park Biuro prasowe
2018-10-19 | 14:45

Rusza sprzedaż mieszkań w II etapie Aroma Park

Osoby zainteresowane kupnem mieszkania na osiedlu Aroma Park, realizowanym na warszawskiej Białołęce przez fińską firmę YIT, mogą od dziś zapoznać się z ofertą lokali powstających w
Nieruchomości Dni otwarte w Zielonym Zamieniu już w najbliższy weekend – 20-21 października
2018-10-19 | 12:00

Dni otwarte w Zielonym Zamieniu już w najbliższy weekend – 20-21 października

  W najbliższy weekend, w dniach 20-21 października w biurze sprzedaży Zielonego Zamienia odbędą się dni otwarte inwestycji. Osiedle realizowane przez White Stone Development
Nieruchomości Rybnicka Park: zostało 6 ostatnich mieszkań
2018-10-19 | 11:00

Rybnicka Park: zostało 6 ostatnich mieszkań

W Rybnickiej Park na Księżu Małym można jeszcze kupić ostatnie mieszkania. Wolnych pozostało tylko sześć lokali – o metrażach od 57 do 112 metrów kwadratowych, zlokalizowane

Kalendarium

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także realizuje wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Handel

W ciągu 8 lat handel w internecie osiągnie 40 proc. całkowitej sprzedaży w skali globalnej. Trend ten napędza sztuczna inteligencja i analiza big data

Personalizacja, customer experience, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe oraz analiza big data to główne czynniki, które w nadchodzącym czasie będą w największym stopniu decydować o kierunku rozwoju e-commerce. Do jej rozwoju przyczyni się również wprowadzony w marcu zakaz handlu w wybrane niedziele oraz rosnący udział kanału mobilnego, z którego na koniec tego roku może już pochodzić 70 proc. ruchu w sprzedaży internetowej.

Handel

W sprzedaży bezpośredniej pracuje już milion konsultantów. 90 proc. jest zadowolonych ze swojej pracy

Elastyczne godziny pracy, możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy i bezpośredni kontakt z ludźmi to w ocenie konsultantów największe korzyści z zajęcia się sprzedażą bezpośrednią. W branży jest już prawie milion osób, z których 90 proc. jest zadowolonych ze współpracy i zamierza ją kontynuować – wynika z badań IPSOS, zaprezentowanych z okazji VII Polskiego Dnia Sprzedaży Bezpośredniej w tym roku obchodzonego 23 października. 

Patronat Newserii

Transport

Warszawa inwestuje w ekotransport. Blisko połowa taboru jest już napędzana energią elektryczną

Ponad 80 proc. warszawiaków, którzy korzystają ze stołecznej komunikacji miejskiej, wystawia jej pozytywną ocenę. Niskopodłogowy tabor, dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych, nowoczesne tramwaje i pociągi SKM oraz elektryczne autobusy sprawiają, że stolica jest liderem pod względem zmian w publicznym transporcie. Warszawa staje się też coraz bardziej eko. Już połowa taboru komunikacji miejskiej jest napędzana energią elektryczną. Do 2020 roku po stołecznych ulicach ma jeździć 130 autobusów elektrycznych.

Bankowość

Jeden z największych banków na świecie uruchamia w Polsce globalne centrum usług. W ciągu 5 lat chce zatrudnić w sumie 750 specjalistów

Blisko 750 pracowników w ciągu najbliższych pięciu lat zamierza zatrudnić w Polsce Standard Chartered, jedna z największych instytucji bankowych na świecie, która w tym roku weszła na polski rynek. Brytyjski bank utworzył w Warszawie jedyne globalne centrum usług zlokalizowane poza Azją. Będzie świadczyć usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa, zapobiegania przestępczości finansowej oraz HR.