Komunikaty PR

Największy podmiot zarządzający nieruchomościami w Polsce Zarządcą Roku 2018

2018-10-12  |  13:00
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.03 MB )

TuMieszkamy, największy podmiot w Polsce oferujący usługi kompleksowego zarządzania nieruchomościami, na początku października został nagrodzony tytułem Zarządcy Roku 2018. Marka obecna jest na rynku od niespełna roku i już znalazła się w gronie Liderów Rynku Nieruchomości.

Konkurs na Zarządcę Roku – Lidera Rynku Nieruchomości odbył się już po raz trzeci. Jak co roku, celem konkursu jest wyłonienie oraz uhonorowanie najprężniej działających firm z obszaru zarządzania nieruchomościami. Niezależna komisja poddała ocenie różne obszary działalności firm, takich jak: zaangażowanie w działalność na rzecz zarządzanych nieruchomości, śledzenie najnowszych trendów, wdrażanie nowości technicznych, działania na rzecz ekologii oraz otwartość i przejrzystość stosowanych procedur i standardów. –  Ankiety oraz załączniki, które TuMieszkamy dostarczyło do analizy w konkursie, nie pozostawiały wątpliwości, że marka ma wdrożone procedury i stosuje standardy, które powinny zapewnić prawidłową realizację umów ze wspólnotami mieszkaniowymi. Informacje o działaniach na rzecz nieruchomości, którymi zarządza firma świadczyły o efektywności inwestycyjnej  – mówi Sabina Augustynowicz, organizator VIII Forum Zarządzania Nieruchomościami oraz członek jury Konkursu Zarządca Roku 2018 – Lider Rynku Nieruchomości. Komisja pozytywnie oceniła także inicjatywę edukacyjną TuMieszkamy, czyli Akademię Zarządów Wspólnot Mieszkaniowych. Według jury Akademia umożliwia porozumienie zarządów - przedstawicieli właścicieli lokali - z zarządcami administrującymi nieruchomościami. Pozwala także na zminimalizowanie ilości nieporozumień zarządów z zarządcami, które często są wynikiem innej interpretacji prawa. Rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez redakcję miesięcznika Administrator oraz wręczenie nagród odbyło się 3 października br. podczas VIII Forum Zarządzania Nieruchomościami. – Świadczenie najlepiej ocenianych na rynku usług w zakresie zarządzania nieruchomościami, które będą przez naszych klientów postrzegane jako standard jakości – to nasza wizja. Ta nagroda dowodzi, że nie jest to puste hasło, lecz, że codziennie jest ono przekuwane przez nas w realne czyny, które tworzą realną siłę naszej marki -  mówi Prezes Zarządu marki TuMieszkamy, Anna Górecka-Kolasa. - Nagroda jest też dla nas potwierdzeniem, że utrzymywanie wysokich standardów pracy i dbałość o zadowolenie mieszkańców to klucz do sukcesu. Wyróżnienie mobilizuje nas do dalszego podnoszenia jakości naszych usług i oferty. Nagroda to sukces Naszych pracowników, którym dziękujemy za codzienne zaangażowanie i prace na rzecz obsługiwanych nieruchomości – dodaje.

Pod marką TuMieszkamy pracują lokalni polscy zarządcy nieruchomościami należący do międzynarodowej grupy City Service. W portfolio marki znajduje się obecnie dziewięć firm posiadających ponad 100 placówek w każdym regionie Polski, zarządzających budynkami o łącznej powierzchni przekraczającej 10 mln mkw.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Czy rynek mieszkaniowy hamuje Biuro prasowe
2019-03-22 | 01:00

Czy rynek mieszkaniowy hamuje

Prognozy wskazują na dalszy spadek podaży nowych mieszkań. Jakie czynniki mają decydujący wpływ tempo wprowadzania na rynek nowych inwestycji i wielkość oferty mieszkaniowej. Co, zdaniem
Nieruchomości Więcej nowej powierzchni magazynowej od SEGRO dla AQ Wiring w Łodzi
2019-03-21 | 11:00

Więcej nowej powierzchni magazynowej od SEGRO dla AQ Wiring w Łodzi

Na terenie SEGRO Logistics Park Łódź rozpoczęła się budowa nowego obiektu produkcyjno-magazynowego o powierzchni 12 200 m2 dla AQ Wiring Systems, firmy zajmującej się
Nieruchomości BRAK ZDJĘCIA
2019-03-21 | 11:00

Mieszkanie znoszące złote jajka? Ruszył serwis renters.pl z profesjonalną usługą

Wynajmowanie mieszkania turystom może być lukratywnym sposobem na biznes. Są jednak pewne warunki – oferta wynajmu musi odpowiadać rynkowym trendom, a obsługa gości gwarantować najwyższy komfort pobytu. Jak to osiągnąć?

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także realizuje wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Praca

Polska pielęgniarka z nagrodą od królowej Szwecji. Chce rozwijać opiekę nad seniorami

Spada liczba osób, które decydują się na zdobycie uprawnień pielęgniarskich. Promowanie tego zawodu wśród młodych ludzi to jeden z celów Nagrody Pielęgniarskiej Królowej Sylwii, od trzech lat przyznawanej także w Polsce. Tegoroczną laureatką konkursu została Paulina Pergoł – jury doceniło jej pomysł listów pisanych przez studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego do emerytowanych lekarzy i pielęgniarek mieszkających w Domu Lekarza Seniora.

Problemy społeczne

Minister zdrowia: Nowy model opieki zdrowotnej będzie stawiać na jakość usług. Pomoże w tym cyfryzacja

Stopniowa informatyzacja systemu opieki medycznej usprawni obieg informacji, dzięki czemu zmniejszą się obciążenia lekarzy i liczba wykonywanych niepotrzebnie badań. To oznacza, że pacjent szybciej otrzyma świadczenie i opiekę, których potrzebuje. Temu służyć ma także analiza dużych zbiorów danych na temat pacjentów, której uczą się placówki w Polsce. – Odchodzi wizja medycyny jako działalności usługowej. Teraz patrzymy bardziej całościowo, nie tylko na koszty NFZ, lecz także na koszty społeczne, absencje chorobowe i jakość życia, co przekłada się na całą gospodarkę – mówi minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Finanse

Polskie start-upy wciąż w tyle za zachodnioeuropejskimi. Różni je doświadczenie założycieli i dostęp do kapitału

Wciąż różnią się polskie start-upy od zachodnioeuropejskich czy izraelskich pod względem doświadczenia zespołu i dostępu do kapitału – ocenia Grzegorz Borowski, dyrektor zarządzający Infoshare. W Polsce jest też mniej rozwiązań dotyczących infrastruktury informatycznej, trudniejszych do wprowadzania na rynek, bo wymagają one więcej kapitału w fazie badań i rozwoju. Specjalizacją polskich start-upów jest za to e-zdrowie, fintech, big data, internet rzeczy czy rozwiązania oparte na platformach sprzedażowych. Najlepsze młode spółki powalczą w maju o główną nagrodę na Infoshare 2019, największej i najbardziej prestiżowej imprezie start-upowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Zdrowie

Komórki macierzyste wyhodowane w laboratorium pomagają wyleczyć rzadką chorobę wzroku. Lekarze liczą na dostęp do terapii także w Polsce

Niedobór komórek macierzystych rąbka rogówki to rzadka choroba, która prowadzi do utraty wzroku. W Polsce co roku 100–200 osób wymaga leczenia, przy czym u ok. 30 osób taką dysfunkcję wywołało termiczne lub chemiczne poparzenie oczu. Szansą dla tej grupy jest innowacja – przeszczep komórek macierzystych rąbka rogówki pochodzących z hodowli w laboratorium. Taką terapię stosuje i refunduje obecnie kilka państw w Europie, m.in. Wielka Brytania i Włochy. W Polsce jest na razie dostępna w ramach badań klinicznych i tylko w dwóch ośrodkach, ale lekarze liczą, że wkrótce się to zmieni.