Komunikaty PR

Prezentacja najnowszych rozwiązań dla sektora Enterprise na Huawei Enterprise

2013-10-29  |  11:54
Kontakt
Monday PR
Monday PR Sp. z o.o. Sp.k.

Górskiego 9
00-033 Warszawa
biuro|mondaypr.pl| |biuro|mondaypr.pl
+48 224878421
www.mondaypr.pl

Warszawa, 24 października 2013: Huawei, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), po raz pierwszy organizuje spotkanie z partnerami i dystrybutorami z całego regionu Europy Wschodniej i Skandynawii, by zaprezentować najnowsze rozwiązania dla wszystkich sektorów przemysłowych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz administracji publicznej. Huawei Enterprise Channel Congress odbędzie się w dniach 28 - 29 października w podwarszawskim Serocku w Hotelu Narvil. W spotkaniu weźmie udział Jim Lu (Yong), Prezydent Regionu CEE & Nordic w Huawei. Jim Lu przedstawi wizję i plany firmy Huawei Enterprise Business Group na najbliższe lata oraz opowie o aktualnych trendach i kierunkach rozwoju poszczególnych lini produktowych.  W spotkaniu weźmą udział około 250 osób z ponad 10 krajów.

 

Podczas zaplanowanych prelekcji będzie mowa m.in. o debiutującym na rynku, nowoczesnym systemie do przechowywania kluczowych dla przedsiębiorstw danych – HVS Enterprise Storage System. Jego głównym atutem jest niezawodność – rozwiązanie zapewnia niemal 100% skuteczności odzyskiwania danych w dwudziestokrotnie krótszym czasie w porównaniu z dotychczas dostępnymi rozwiązaniami. HVS cechuje gwarantowana płynność funkcjonowania, nawet przy długotrwałym działaniu systemu nie grożą mu spowolnienie czy przestoje.

 

Drugą z nowości, o której mowa będzie podczas kongresu, jest rozwiązanie TE30 - pierwszy na świecie, zintegrowany i inteligentny system, który pozwala na prowadzenie wideokonferencji w jakości HD. Zapewnia on najwyższą jakość obrazu i dźwięku, a jego działanie nie wiąże się z tak znacznymi, jak dotychczas, kosztami wysokiej przepustowości, ponoszonymi przez przedsiębiorstwa. Kompaktowy rozmiar, łatwość instalacji i obsługi, modem Wi-Fi, system rozpoznawania twarzy i dostosowywania się do warunków oświetleniowych to tylko niektóre z zalet tego rozwiązania.

 

Eksperci Huawei Enterprise opowiedzą również o tym, jak innowacyjne rozwiązania bezprzewodowe, w tym szerokopasmowy trunking i LTE pozytywnie wpływają na działanie przedsiębiorstw. Uczestnicy kongresu sprawdzą, na ile skuteczne jest wykorzystanie systemu LTE Trunking do organizacji głosowej łączności dyspozytorskiej oraz przekazywania obrazu wideo pomiędzy poszczególnymi użytkownikami. Innowacyjny system Huawei korzysta z kanałów o szerokości pasma 5/10 lub 20 MHz i zapewnia tym samym szerokopasmową trasmisję danych wraz ze wsparciem dla wielu przydatnych w zarządzaniu kryzysowym funkcji m.in. push – to video.

 

“Spotkania takie, jak Huawei Enterprise Channel Congress, są z jednej strony platformą wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy uczestnikami, z drugiej szansą na zaprezentowanie partnerom najnowszych rozwiązań opracowanych przez Huawei. Szczególnie cenna jest dla nas możliwość dyskusji o aktualnych trendach w obszarze Enterprise, a także o wizji i strategii rozwoju rozwiązań dla tego sektora w Huawei. Przewidziane wystąpienia ekspertów, prezentacje case study, a także panele dyskusyjne pozwalają naszym partnerom na zasięgnięcie merytorycznych informacji o najnowszych trendach, dzięki czemu eksperckie zaplecze naszej firmy ma szansę stać się wartością dla wszystkich zainteresowanych” – podkreśla Yan Linxiang, CEE & Nordic Enterprise Business General Manager.

 

Huawei rozumie potrzebę podnoszenia kompetencji z zakresu nowoczesnych technologii, dlatego regularnie organizuje oraz chętnie uczestniczy w spotkaniach wspierających współpracę między operatorami, producentami, integratorami i użytkownikami sieci.

 

 

O HUAWEI:

HUAWEI to światowy lider w dostarczaniu najnowszych technologii informatycznych i telekomunikacyjnych (ICT). Firma oferuje przedsiębiorstwom szerokie spektrum rozwiązań IT m.in. cloud computing, systemy ERP, data storage, czy systemy do tele- i wideokonferencji, umożliwiające bardziej efektywne prowadzenie działalności biznesowej. HUAWEI jest liczącym się na światowym rynku producentem switchy, routerów i modemów do bezprzewodowej transmisji danych, telefonów komórkowych, smartfonów oraz tabletów. Z rozwiązań HUAWEI korzysta 45 z 50 największych operatorów telekomunikacyjnych, m.in. British Telecom, Vodafone, France Telecom/Orange, Deutsche Telekom, Telefonica O2, China Telecom, China Mobile, Telecom Italia, China Unicom oraz KPN.

HUAWEI obecne jest w 140 krajach, zatrudniając ponad 150 tysięcy pracowników, z czego aż 46% pracuje w 16 centrach badawczo-rozwojowych. Firma intensywnie pracuje nad rozwojem nowych technologii – 13% rocznego dochodu inwestowane jest w badania i rozwój.

W Polsce HUAWEI działa od 2004 roku, zatrudniając obecnie ponad 500 pracowników. Od 2008 roku Warszawa jest centralą firmy na region Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii. HUAWEI Polska współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi operatorami telekomunikacyjnymi w zakresie sieci transmisyjnych i urządzeń dostępowych (modemy, routery), a od 2011 roku dostępne są w Polsce także telefony, smartfony i tablety HUAWEI.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Telekomunikacja TVN24 i TVN24 BiS już teraz w PLAY NOW i PLAY NOW TV Biuro prasowe
2020-05-25 | 16:35

TVN24 i TVN24 BiS już teraz w PLAY NOW i PLAY NOW TV

   W dzisiejszych czasach codzienny dostęp do najnowszych informacji stał się szczególnie ważny, a programy informacyjne są jednym z głównych źródeł
Telekomunikacja BRAK ZDJĘCIA
2020-05-12 | 17:10

Infobip wraz z WhatsApp pomagają w walce z koronawirusem

Okazuje się, że w dobie pandemii COVID-19, publiczne i rządowe organizacje ochrony zdrowia stoją przed wyzwaniem szybkiego dostarczania informacji na dużą skalę. Z pomocą mogą przyjść rozwiązania dotychczas związane z platformami
Telekomunikacja W Polsce będzie zlokalizowany 16 region MS Azure w Europie
2020-05-06 | 12:00

W Polsce będzie zlokalizowany 16 region MS Azure w Europie

Start projektu #polskadolinacyfrowa W czasie specjalnie zorganizowanej konferencji online, 5 maja Microsoft oficjalnie zapowiedział, że Polska dołączy do listy krajów, gdzie zostanie

Więcej ważnych informacji

Lotnictwo

Lotniska gotowe na przyjęcie pierwszych pasażerów. Podobnie jak przewoźnicy czekają na informacje o otwarciu ruchu lotniczego

Na blisko 400 mld dol. szacowane są globalne straty przewoźników lotniczych spowodowane pandemią koronawirusa. Zagrożonych jest ok. 25 mln miejsc pracy związanych z lotnictwem. Straty liczą także polskie lotniska i działający w kraju przewoźnicy. Terminal pasażerski Portu Lotniczego w Gdańsku obsługiwał dziennie 14 tys. pasażerów, dziś jest to znacznie poniżej 100 osób. – Każdy miesiąc postoju generuje kilkanaście milionów złotych kosztów, a niestety nie wiadomo, jak długo będzie trwał powrót do normalności – mówi Michał Dargacz, rzecznik prasowy Portu Lotniczego Gdańsk.

Prawo

W czerwcu wygasa pomoc dla firm w ramach tarczy antykryzysowej. Pilnie potrzebne są zasady funkcjonowania w nowej normalności

Mimo tradycyjnego rozdźwięku między związkowcami a pracodawcami w obliczu pandemii obie strony starają się zgodnie działać w celu uratowania firm, a co za tym idzie, miejsc pracy. – Nalegamy na to, aby już dzisiaj, zanim wejdziemy w III kwartał, jak najszybciej zbudować przepisy, które umożliwią pracownikom i pracodawcom przetrwanie tego najcięższego okresu – mówi przedstawiciel Forum Związków Zawodowych. Wśród niezbędnych regulacji wymienia te promujące powrót przedsiębiorstw do pełnego funkcjonowania i utrzymywania zatrudnienia, a także konieczność dostosowywania rozwiązań do poszczególnych branż.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Farmacja

Odkryta przez polskich naukowców cząsteczka 1-MNA pomoże w walce z koronawirusem. Może wzmocnić odporność i wspomóc organizm w walce z infekcjami wirusowymi [DEPESZA]

Naukowcy od lat próbują opracować przeciwciała do nowych metod leczenia infekcji bakteryjnych i wirusowych. Poszukują też cząsteczek, które pozwoliłyby szybciej zwalczać choroby. Odkryte niedawno przez polskich badaczy właściwości cząsteczki 1-MNA pomagają m.in. w walce z miażdżycą czy zakrzepami. Najnowsze badania wskazują, że może być pomocna także przeciw koronawirusowi, gdyż wykazujee właściwości przeciwzapalne.

Prawo

Koronawirus w wielu krajach może posłużyć za pretekst do ograniczania praw i wolności obywatelskich. Zmiany mogą obowiązywać także po ustaniu pandemii

Na całym świecie rządy zdecydowały się na wykorzystanie technologii i innych środków nadzoru w walce z pandemią SARS-CoV-2. Ta wyjątkowa sytuacja wiąże się też z ograniczeniami dotyczącymi przemieszczania się, prawa zgromadzeń czy prawa do prywatności. To, jak długo zostaną utrzymane, zależy w dużej mierze od społecznego przyzwolenia na takie działania. – Opinia publiczna skupiona na pandemii koronawirusa często bezrefleksyjnie się na nie godzi – podkreśla prawnik i ekspert Fundacji Panoptykon Wojciech Klicki.