Komunikaty PR

Fundacja Child & Family oraz myWorld obdarowały dzieci z polskich domów dziecka

2019-01-17  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
HK
Hill+Knowlton Strategies

Branickiego
02-972 Warszawa
biuroprasowe|hkstrategies.com| |biuroprasowe|hkstrategies.com
+48 22 536 38 00
hkstrategies.pl
Do pobrania Informacja ( 0 MB )

Child & Family Foundation postanowiła sprawić świąteczną niespodziankę podopiecznym z czterech polskich domów dziecka, wręczając im wyjątkowe prezenty gwiazdkowe. Upominki zostały przygotowane przez pracowników grupy myWorld w Austrii i Słowenii.

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w 2018 roku Child & Family Foundation zorganizowała w Polsce świąteczną akcję dobroczynną. Dzięki licznemu wsparciu pracowników grupy myWorld gwiazdkowe prezenty otrzymali podopieczni z domów dziecka w Kaliszu, Woli Gałęzowskiej, Liskowie i Kraśniku.

Pracownicy myWorld przekazali łącznie 165 prezentów. Upominki zostały przygotowane indywidualnie dla każdego dziecka. Uroczyste wręczenie świątecznych podarunków z udziałem pracowników Child & Family Foundation oraz myWorld z Polski odbyło się 11 grudnia 2018 r. Obdarowani chłopcy nie kryli swojego zadowolenia z powodu otrzymania wymarzonych butów sportowych, klocków LEGO®, ciepłych swetrów i bluz, a także czekolad i perfum. Z kolei dziewczęta znalazły w swoich paczkach zegarki, modne torebki, ciepłe szaliki, także między innymi kosmetyki do makijażu.

Ponadto wiele paczek zawierało osobiste wiadomości od pracowników myWorld, jak na przykład zdjęcie własnej rodziny czy dedykowane świąteczne życzenia w języku polskim.

– Tegoroczna akcja świąteczna odniosła ogromny sukces. Reakcje dzieci na prezenty były naprawdę wzruszające, co tylko pokazuje, że takie akcje są bardzo potrzebne – mówi Alejandro Nájera, Project Manager w Child & Family Foundation.

Specjalne podziękowania należą się życzliwym pracownikom grupy myWorld w Austrii i Słowenii, a także w szczególności Marcie Rusinowskiej oraz jej kolegom i koleżankom z biura myWorld Poland. Ich bezinteresowne zaangażowanie i wsparcie pozwoliły dzieciom cieszyć się wyjątkowymi Świętami Bożego Narodzenia.


O Stowarzyszeniu Child & Family Foundation

Child & Family Foundation to stowarzyszenie charytatywne z siedzibą w Graz, które z zgodnie ze swoim motto Edukacja. Szanse. Przyszłość pomaga i wspiera potrzebujące dzieci, młodzież i rodziny na całym świecie. W ciągu ostatnich kilku lat stowarzyszenie zrealizowało około 90 projektów edukacyjnych i pomocowych w 40 krajach, co pozytywnie zmieniło życie tysięcy dzieci i ich rodzin.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Problemy społeczne Rozlicz PIT w Avenidzie – bezpiecznie, szybko i wygodnie Biuro prasowe
2019-03-13 | 15:00

Rozlicz PIT w Avenidzie – bezpiecznie, szybko i wygodnie

Każdego roku marzec i kwiecień są przepełnione gorączką rocznych rozliczeń podatkowych (PIT). 16 marca w godz. 12:00-20:00 w Avenidzie urzędnicy z Krajowej Izby Skarbowej bezpłatnie
Problemy społeczne Wsparcie dla 375 projektów społecznych w całej Polsce
2019-03-06 | 11:00

Wsparcie dla 375 projektów społecznych w całej Polsce

Ogłoszono zwycięzców V edycji programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”! Tesco wraz z Fundacją Tesco wesprze 375 najciekawszych inicjatyw społecznych. Od 2016 roku, w
Problemy społeczne Jula dobrym sąsiadem
2019-03-05 | 15:45

Jula dobrym sąsiadem

Budowanie dobrosąsiedzkich relacji i społeczeństwa obywatelskiego rozpoczęliśmy od siebie programem „Jula dobrym sąsiadem”. Każdego roku pracownicy wszystkich

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także realizuje wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Telekomunikacja

Sieć 5G pozwoli na rozwój nowych modeli biznesowych i usług. Wymaga to jednak pilnych zmian w prawie oraz w sposobie wykorzystywnia danych przez firmy

Zbyt rygorystyczne normy pola magnetycznego, konieczność uporządkowania zakresu częstotliwości, żeby móc je alokować do 5G, oraz przygotowanie polskich przedsiębiorstw do tego, żeby były w stanie w pełni z tej technologii korzystać, to obecnie największe bariery dla rozwoju sieci 5G w Polsce – uważa Wojciech Pytel, członek rady nadzorczej Polkomtela i Netii. Jak podkreśla, firmy muszą przede wszystkim zrozumieć, jak wielkie znaczenie dla ich rozwoju mają dane i nauczyć się je lepiej wykorzystywać. – Także klient musi zrozumieć, że wchodzimy w nowy świat, który jest bardzo mocno zrobotyzowany – dodaje Wojciech Pytel. 

Prawo

Liczba mikroprzedsiębiorców w Polsce rośnie z roku na rok. Blisko połowa dobrze ocenia swoją sytuację

W Polsce na tysiąc mieszkańców przypada średnio 58,6 mikrofirm. Stanowią 96 proc. wszystkich przedsiębiorstw, a 2/3 z nich to firmy jednoosobowe. Choć zwracają uwagę na uciążliwe bariery w prowadzeniu działalności – wysokie podatki, rosnące koszty zatrudnienia oraz konkurencję ze strony przedsiębiorstw działających w szarej strefie, to blisko połowa ocenia swoją sytuację finansową jako dobrą. Ogólnie nasz mikroprzedsiębiorca ma się całkiem nieźle i oby tak dalej – ocenia Katarzyna Dębkowska z Polskiego Instytutu Ekonomicznego.

Finanse

Sektor usług biznesowych walczy o pracowników. Pracodawcy muszą się prześcigać w benefitach

Polski sektor usług biznesowych cechuje szybki rozwój i duże zapotrzebowanie na nowych pracowników. Najbardziej poszukiwani są kandydaci wielojęzyczni, posługujący się więcej niż jednym językiem obcym. Ze względu na niską podaż specjalistów i dużą rotację pracodawcy muszą przykładać coraz większą wagę do świadczeń pozapłacowych, które są już niemal równie istotne co wysokość wynagrodzenia. Obecnie kandydaci oczekują już nie tylko podstawowych benefitów, lecz także spersonalizowanych świadczeń dopasowanych do ich potrzeb.

Finanse

Sektor usług biznesowych walczy o pracowników. Pracodawcy muszą się prześcigać w benefitach

Polski sektor usług biznesowych cechuje szybki rozwój i duże zapotrzebowanie na nowych pracowników. Najbardziej poszukiwani są kandydaci wielojęzyczni, posługujący się więcej niż jednym językiem obcym. Ze względu na niską podaż specjalistów i dużą rotację pracodawcy muszą przykładać coraz większą wagę do świadczeń pozapłacowych, które są już niemal równie istotne co wysokość wynagrodzenia. Obecnie kandydaci oczekują już nie tylko podstawowych benefitów, lecz także spersonalizowanych świadczeń dopasowanych do ich potrzeb.