Komunikaty PR

Obchody 25-lecia Metal-Fachu na branżowych targach

2014-09-28  |  21:00
Biuro prasowe
Kontakt
Janusz Mroczkowski
Opublikowani Creative Communication Advisors

Modrzewiowa 9/3
15-238 Białystok
janusz|opublikowani.pl| |janusz|opublikowani.pl
501035853
www.opublikowani.pl

Ponad 2 tys. mkw. powierzchni, a na niej prawie 60 maszyn rolniczych, w tym wiele nowości. Tak zaprezentował się ich producent - firma Metal-Fach z Sokółki na Bednary Agro Show 2014. Jej stoisko było jednym z największych, a zainteresowanie ofertą ogromne. Sukces cieszy tym bardziej, że właśnie na targach firma obchodziła swoje 25-lecie.

Impreza zaczęła się w miniony piątek, a zakończyła w poniedziałek. Firma Metal-Fach jako znany i ceniony przez klientów producent maszyn rolniczych zaprezentowała niemal 60 swoich urządzeń. W Bednarach pojawiła się już tradycyjnie, jak przez ostatnich kilka lat. Targi są bowiem doskonałą okazją do przedstawienia swojej oferty potencjalnym klientom. Bednary Agro Show to jedne z największych targów tej branży w Polsce oraz znaczące w Europie. Odbywają się od kilkunastu lat. W tegorocznej edycji wzięło udział około 800 wystawców.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu – ocenia Andrzej Kolędo, kierownik działu marketingu w Metal-Fachu. – Na targi przyjechały tysiące zwiedzających z całego kraju i Europy, setki z nich odwiedziły nasze stoisko. Każdy kto chciał mógł obejrzeć i kupić nasze produkty.

Zwiedzający mieli co oglądać. Metal-Fach do Wielkopolski przywiózł dobrze znane maszyny, ale też sporo nowości.

- Mamy nowości właściwie w każdym segmencie produkcji, począwszy od pras belujących, poprzez agregaty i ładowacze, a skończywszy na przyczepach – mówi Andrzej Kolędo.

Inżynierowie z Metal-Fachu mają powody do dumy. Zainteresowaniem oglądających cieszyła się na przykład nowa prasa belująca Z587. Różni się od innych urządzeń tego typu zarówno kształtem, jak i parametrami technicznymi. To prasa łańcuchowa, która pozwala zebrać od 20 do nawet 35 bel w ciągu jednej godziny pracy. Poza wydajnością, jej zaletami są także stosunkowo prosta konstrukcja i niezawodność. Jeśli do tego dodać jeszcze system obwiązywania sznurkiem w standardzie z możliwością regulacji gęstości owijania, to ta prasa jest bardzo interesującą propozycją dla rolników.

Odwiedzający mogli też oglądać nową przyczepę Tridem T951, która jest nowością w nadchodzącym sezonie. Jest ogromna – ma 26 ton ładowności, a zarazem niezwykle zwrotna – gwarantują to dwie osie skrętne. Nadaje się do przewożenia płodów rolnych, żwiru i innych materiałów. Dzięki dużej ładowności można zrobić mniej kursów, co jest bardziej ekonomiczne.

Ilość zwiedzających przełożyła się na wymierny rezultat. - Udało się zawrzeć kilka dobrych kontraktów – nie kryje radości kierownik działu marketingu w Metal-Fachu.

Wyjazd na targi był także okazją do świętowania 25-lecia działalności firmy. Z tej okazji odbył się uroczysty bankiet inaugurujący nowy sezon wystawienniczy. Metal-Fach jest obecnie jednym z największych producentów maszyn rolniczych w regionie. Przy ich produkcji wykorzystuje się najnowocześniejsze technologie. Na uwagę zasługuje także fakt, że klienci Metal-Fachu mogą liczyć na bardzo dobrą obsługę posprzedażową np. w zakresie serwisu. Ostatnie lata minęły pod znakiem nieustającego, dynamicznego rozwoju. Firma stale poszerza swoją ofertę o nowe urządzenia, także spoza segmentu maszyn rolniczych tak, by reagować na zapotrzebowanie rynku.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Przemysł AR Packaging w pełni zintegruje BSC Drukarnia Opakowań po sukcesie wezwania Biuro prasowe
2020-03-31 | 15:30

AR Packaging w pełni zintegruje BSC Drukarnia Opakowań po sukcesie wezwania

Spółki z grupy AR Packaging nabędą w ramach wezwania ponad 37% akcji BSC Drukarnia Opakowań. Z udziałem 98,17% w akcjonariacie polskiego producenta opakowań z tektury, AR
Przemysł STEICO przekazuje darowiznę na rzecz polskich szpitali
2020-03-30 | 14:35

STEICO przekazuje darowiznę na rzecz polskich szpitali

Trzysta tysięcy złotych przekazanych na wsparcie opieki zdrowotnej w regionie to wyraz wzajemnej solidarności w czasie pandemii. STEICO pokazuje znak solidarności w czasach COVID-19.
Przemysł Universal Robots wprowadza zestawy aplikacji UR+ ułatwiające robotyzację
2020-03-26 | 12:20

Universal Robots wprowadza zestawy aplikacji UR+ ułatwiające robotyzację

Dzięki UR+ Application Kits aktualny lider w dziedzinie robotyki współpracującej poszerzy swoją platformę UR+ z certyfikowanymi produktami partnerów o zestawy aplikacji,

Więcej ważnych informacji

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Transport

Branża transportowa nie skorzysta na tarczy antykryzysowej. Bez realnej pomocy przewoźników czeka fala upadłości

– Branża transportowa znalazła się w tragicznej sytuacji, przewoźnicy stoją pod ścianą – mówi Jan Buczek, prezes Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce. Jak podkreśla, przedsiębiorcy bardzo liczyli na rozwiązania zawarte w rządowej tarczy antykryzysowej, ale ta praktycznie nie objęła branży transportowej. Bez rządowej kroplówki i zastrzyku finansowania czeka ją fala upadłości. Część właścicieli firm działających w branży, która zatrudnia ponad 0,5 mln pracowników, już rozpoczęła zwolnienia.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Alior modernizuje swoje oddziały. Stawia także na rozwój usług online

Klienci bankowości oczekują przede wszystkim wygody, a budowanie ich pozytywnych doświadczeń jest opłacalne. Co drugi klient poleci usługi banku, z którego jest usatysfakcjonowany wynika z badań PwC. Alior Bank prowadzi szeroko zakrojone analizy satysfakcji i potrzeb klientów i na tej podstawie rozpoczął już proces modernizacji swoich placówek. Stawia na ich digitalizację oraz zapewnienie klientom komfortu i dyskrecji, a dodatkowo każda z nich ma też być proekologiczna. 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Infrastruktura

Jerzy Kurella: 1,5 mld dol. od Gazpromu trzeba przeznaczyć na racjonalne inwestycje w wydobycie krajowe oraz produkcję biogazu

Cena gazu w kontrakcie jamalskim była nierynkowa i przez lata zawyżana – uznał Trybunał Arbitrażowy w Sztokholmie, który wydał wyrok kończący ponad pięcioletni spór o zmianę formuły ceny gazu pomiędzy rosyjskim Gazpromem i PGNiG na korzyść polskiej spółki. Nakazał też wstecznie zmienić sposób naliczania ceny gazu w kontrakcie jamalskim. Nowa formuła będzie ściśle powiązana z notowaniami tego surowca w Europie Zachodniej. PGNiG szacuje, że w związku z tą zmianą Gazprom będzie musiał zwrócić jej nadpłatę w wysokości 1,5 mld dol., czyli ok. 6,2 mld zł. – Ta kwota powinna zostać przeznaczona na racjonalnie prowadzone inwestycje w wydobycie krajowe oraz technologie związane z produkcją biogazu – zauważa były prezes spółki Jerzy Kurella.