Komunikaty PR

Promocje i nowości w ofercie dealerskiej sklepu rolniczego TwojaZagroda.pl

2019-09-23  |  01:00
Biuro prasowe

Sklep rolniczy TwojaZagroda.pl nieustannie poszerza swoją ofertę dealerską. Klienci znajdą w ofercie sklepu ciągniki i maszyny rolnicze wielu topowych producentów. Wśród nich są takie marki jak: Metal-Fach czy Farmtrac.

Dodatkowo rolnicy, którzy robią zakupy w sklepie TwojaZagroda.pl, otrzymają profesjonalną pomoc przy wypełnieniu wniosków o unijne dofinansowanie oraz wsparcie w negocjacjach z bankami przy załatwianiu formalności kredytowych. Eksperci sklepu zupełnie za darmo doradzą również wybór odpowiedniego sprzętu i zaoferują jazdę testową w siedzibie sklepu w Sokółce przy ulicy Kresowej 62.

Głębosz U484 Metal-Fach taniej o 7 500 zł

Hitem tego sezonu jest Głębosz U484 marki Metal-Fach w świetnej cenie. To idealny moment na zakup tej właśnie maszyny. Głębosz Metal-Fach jest maszyną wyposażoną w 6 prostych zębów, umożliwiających pracę na głębokości maksymalnie 40 cm.

Głębosz U484 został wyposażony w praktyczną stopkę podporową, regulację głębokości pracy, sprężynowe zabezpieczenie przeciążeniowe elementów bocznych, dobre jakościowo ogumienie. Podwójny wał zębowy regulowany jest za pomocą hydrauliki. Wszystkie elementy robocze są wymienne, co wpływa na komfort pracy. Cena ostateczna po rabacie to 26 000 zł netto.

Nowość w ofercie Farmtrac

Sklep TwojaZagroda.pl jest oficjalnym dealerem ciągników marki Farmtrac, która właśnie wprowadziła na rynek nowy model ciągnika – 6075 NETS, a sokólski sklep ma go już w swojej ofercie. Ciągnik został zaprojektowany wspólnie z konstruktorami Porsche. Do jego najważniejszych zalet można zaliczyć między innymi to, że spełnia normy emisji spalin oraz wysoki moment obrotowy, porównywalny do ciągników 90-konnych.

Dodatkowo ten model jest wyposażony w mocny podnośnik, a przekładnia i mosty Carraro dają mu siłę uciągu największą w swoim segmencie mocy. Moc znamionowa silnika wynosi 55.9 kW (76 KM) przy 2000 obr/min. Masa ciągnika bez obciążników to 3418 kg. Natomiast ochronna, dwudrzwiowa kabina zapewni komfort pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Farmtrac – 4 lata gwarancji i finansowanie fabryczne

Farmtrac to ceniona przez rolników marka. Jest gwarancją trwałości, niezawodności i komfortu pracy. Ciągniki Farmtrac mają teraz wydłużoną gwarancję do 48 miesięcy.

Farmtrac daje również rolnikom możliwość finansowania fabrycznego. To rozwiązanie umożliwiające zakup traktora bez posiadania całej potrzebnej kwoty. Wystarczy jedna wizyta u dealera, by wymarzony ciągnik był w zasięgu ręki.

Rozwiązanie to może zadowolić wielu rolników, ponieważ nie muszą oni tracić czasu na załatwienie licznych formalności, a sklep maksymalnie ułatwia otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej. Co ważne, pomoc w wypełnieniu wniosku nic nie kosztuje, oprocentowanie zaczyna się już od 0%, a okres finansowania to maksymalnie 8 lat.

Oferta dealerska sklepu rolniczego

Sklep TwojaZagroda.pl jest oficjalnym dealerem na Podlasiu ciągników Farmtrac https://www.twojazagroda.pl/pl/i/Dealer-Farmtrac/22, dealerem maszyn Metal-Fach, POM Augustów, Samasz, Amazone, Zuptor, EX POM, Enorossi, Meprozet, czy KFMR Krukowiak.

– W naszej ofercie jest naprawdę duży wybór maszyn i urządzeń rolniczych. Klientom proponujemy prezentację maszyn, darmową jazdę testową ciągnikami, atrakcyjne finansowanie oraz możliwość zakupu w korzystnych ratach. Dodatkowo każde urządzenie ma zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w naszym stacjonarnym sklepie w Sokółce przy ulicy Kresowej. Nasi eksperci udzielą pomocy i doradzą w wyborze odpowiedniego sprzętu zupełnie za darmo – mówi przedstawiciel sokólskiego sklepu rolniczego TwojaZagroda.pl.

Dofinansowanie z TwojaZagroda.pl

Prowadzenie gospodarstwa rolnego to duża odpowiedzialność i bardzo ciężka praca. Wydajną pracę, a jednocześnie zyski dla gospodarza może zagwarantować profesjonalny sprzęt. To jednak sporo kosztuje, więc warto skorzystać z różnych form dofinansowania. I tu mogą pojawić się problemy. Wypełnianie odpowiednich wniosków, załatwianie licznych formalności, dostarczenie właściwych dokumentów – to wszystko może wydawać się zbyt skomplikowane. Z pomocą przychodzi sklep TwojaZagroda.pl, który oferuje darmową i profesjonalną pomoc.

– Nasi pracownicy przeprowadzą każdego rolnika przez wszystkie etapy starania się o różne formy dotacji, pomogą także zebrać niezbędną dokumentację, przypomną o terminach i pomogą prawidłowo wypełnić wniosek. Nasz sklep rolniczy to jedyne takie miejsce w regionie, w którym klienci obsługiwani są w tak kompleksowy i szybki sposób – dodaje przedstawiciel sklepu.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Rolnictwo MITY NA TEMAT NAWOZÓW W UPRAWIE ROŚLIN Biuro prasowe
2020-05-20 | 15:00

MITY NA TEMAT NAWOZÓW W UPRAWIE ROŚLIN

Mimo wielu przeprowadzonych zróżnicowanych badań oraz dostępu do sprawdzonych źródeł wiedzy, mity na temat stosowania nawozów w uprawie roślin wciąż są powielane.
Rolnictwo Filtry w maszynach rolniczych – rodzaje oraz eksploatacja
2020-05-11 | 10:00

Filtry w maszynach rolniczych – rodzaje oraz eksploatacja

Maszyny rolnicze, takie jak ciągniki, ładowarki czy kombajny, są niezastąpionym wyposażeniem każdego gospodarstwa rolnego. Napędzane silnikami spalinowymi potrzebują do prawidłowej pracy
Rolnictwo PROSTE METODY NA SKUTECZNY ZABIEG I EFEKTYWNE ODŻYWIANIE ROŚLIN UPRAWNYCH
2020-04-29 | 11:30

PROSTE METODY NA SKUTECZNY ZABIEG I EFEKTYWNE ODŻYWIANIE ROŚLIN UPRAWNYCH

Coraz częściej niesprzyjające warunki pogodowe występujące w okresie wegetacyjnym roślin są powodem, który w sposób ciągły zmusza branżę rolniczą do tworzenia nowych, a

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce stopniowo się poprawia. Mimo to medycy i szpitale apelują o utrzymanie dotychczasowego wsparcia

Od wykrycia w Polsce pierwszego przypadku zachorowania na COVID-19 minęły trzy miesiące. Ponad 2,1 tys. osób wciąż jest hospitalizowanych. Mimo że sytuacja powoli się stabilizuje, zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej, do dezynfekcji oraz środki czystości wciąż jest ogromne, znacznie większe niż jeszcze w styczniu czy lutym. Dlatego też szpitale i medycy apelują do darczyńców o utrzymanie dotychczasowego wsparcia, bez którego trudno im będzie walczyć z pandemią. Chodzi nie tylko o pomoc materialną, lecz również o pokazanie pracownikom medycznym, jak ważna jest ich praca.

Firma

Coraz więcej pracowników wraca z pracy zdalnej do biur. Pandemia zmieni model pracy i rynek najmu powierzchni biurowej

Po tygodniach pracy zdalnej biura przygotowują się na powrót pracowników. Kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa osób w biurze, czyli m.in. odpowiedniego dystansu i dezynfekcji miejsc wspólnych. Zarządców biur może też wspomóc technologia, np. aplikacje, które pozwalają na bezdotykowe otwieranie drzwi czy sprawdzające liczbę osób w danym pomieszczeniu. Wraz z powrotem pracowników do biur wraca też zainteresowanie wynajmem powierzchni biurowej. – Dzisiaj jest dobra okazja, żeby podpisywać kontrakty ze względu na lepsze warunki niż jeszcze kilka miesięcy temu – ocenia Sebastian Świstak z Cavatina Holding.

 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Konsument

W sobotę teatry wznawiają działalność. Spektakle będą grane tylko dla połowy widowni

Od 6 czerwca teatry – podobnie jak kina, opery i filharmonie – mogą wznowić działalność w nowym reżimie sanitarnym. Spektakle przy udziale publiczności będą mogły odbywać się tylko przy maksymalnie połowie zajętych miejsc na widowni. Widzowie będą też zobowiązani do noszenia maseczek i podawania swoich danych osobowych. Część teatrów liczy się z tym, że widzowie nie będą szturmować spektakli ze względu na obawę przed zakażeniem. Obecny sezon spisują na straty, skupiając się na zintensyfikowaniu prób i z nadzieją na pełne otwarcie sezonu we wrześniu. Większość podkreśla też, że pandemia oraz związane z nią obostrzenia i wydatki powoduje spustoszenie w budżetach instytucji teatralnych.

Problemy społeczne

Polacy podczas pandemii docenili więzy rodzinne i kontakt z ludźmi. Brakowało im przestrzeni i dostępu do rozrywki

Pandemia i przymusowa izolacja sprawiły, że bardziej doceniamy wartość rodzinnych i przyjacielskich więzów – wynika z Barometru Providenta. Po zniesieniu obostrzeń większość z nas chce wrócić do dawnych przyzwyczajeń. Blisko połowa osób deklaruje, że w ciągu trzech najbliższych miesięcy zamierza spotykać się ze znajomymi częściej i regularniej. Inni już planują wakacyjne wyjazdy i zaległe badania lekarskie.