Komunikaty PR

Promocje i nowości w ofercie dealerskiej sklepu rolniczego TwojaZagroda.pl

2019-09-23  |  01:00
Biuro prasowe

Sklep rolniczy TwojaZagroda.pl nieustannie poszerza swoją ofertę dealerską. Klienci znajdą w ofercie sklepu ciągniki i maszyny rolnicze wielu topowych producentów. Wśród nich są takie marki jak: Metal-Fach czy Farmtrac.

Dodatkowo rolnicy, którzy robią zakupy w sklepie TwojaZagroda.pl, otrzymają profesjonalną pomoc przy wypełnieniu wniosków o unijne dofinansowanie oraz wsparcie w negocjacjach z bankami przy załatwianiu formalności kredytowych. Eksperci sklepu zupełnie za darmo doradzą również wybór odpowiedniego sprzętu i zaoferują jazdę testową w siedzibie sklepu w Sokółce przy ulicy Kresowej 62.

Głębosz U484 Metal-Fach taniej o 7 500 zł

Hitem tego sezonu jest Głębosz U484 marki Metal-Fach w świetnej cenie. To idealny moment na zakup tej właśnie maszyny. Głębosz Metal-Fach jest maszyną wyposażoną w 6 prostych zębów, umożliwiających pracę na głębokości maksymalnie 40 cm.

Głębosz U484 został wyposażony w praktyczną stopkę podporową, regulację głębokości pracy, sprężynowe zabezpieczenie przeciążeniowe elementów bocznych, dobre jakościowo ogumienie. Podwójny wał zębowy regulowany jest za pomocą hydrauliki. Wszystkie elementy robocze są wymienne, co wpływa na komfort pracy. Cena ostateczna po rabacie to 26 000 zł netto.

Nowość w ofercie Farmtrac

Sklep TwojaZagroda.pl jest oficjalnym dealerem ciągników marki Farmtrac, która właśnie wprowadziła na rynek nowy model ciągnika – 6075 NETS, a sokólski sklep ma go już w swojej ofercie. Ciągnik został zaprojektowany wspólnie z konstruktorami Porsche. Do jego najważniejszych zalet można zaliczyć między innymi to, że spełnia normy emisji spalin oraz wysoki moment obrotowy, porównywalny do ciągników 90-konnych.

Dodatkowo ten model jest wyposażony w mocny podnośnik, a przekładnia i mosty Carraro dają mu siłę uciągu największą w swoim segmencie mocy. Moc znamionowa silnika wynosi 55.9 kW (76 KM) przy 2000 obr/min. Masa ciągnika bez obciążników to 3418 kg. Natomiast ochronna, dwudrzwiowa kabina zapewni komfort pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Farmtrac – 4 lata gwarancji i finansowanie fabryczne

Farmtrac to ceniona przez rolników marka. Jest gwarancją trwałości, niezawodności i komfortu pracy. Ciągniki Farmtrac mają teraz wydłużoną gwarancję do 48 miesięcy.

Farmtrac daje również rolnikom możliwość finansowania fabrycznego. To rozwiązanie umożliwiające zakup traktora bez posiadania całej potrzebnej kwoty. Wystarczy jedna wizyta u dealera, by wymarzony ciągnik był w zasięgu ręki.

Rozwiązanie to może zadowolić wielu rolników, ponieważ nie muszą oni tracić czasu na załatwienie licznych formalności, a sklep maksymalnie ułatwia otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej. Co ważne, pomoc w wypełnieniu wniosku nic nie kosztuje, oprocentowanie zaczyna się już od 0%, a okres finansowania to maksymalnie 8 lat.

Oferta dealerska sklepu rolniczego

Sklep TwojaZagroda.pl jest oficjalnym dealerem na Podlasiu ciągników Farmtrac https://www.twojazagroda.pl/pl/i/Dealer-Farmtrac/22, dealerem maszyn Metal-Fach, POM Augustów, Samasz, Amazone, Zuptor, EX POM, Enorossi, Meprozet, czy KFMR Krukowiak.

– W naszej ofercie jest naprawdę duży wybór maszyn i urządzeń rolniczych. Klientom proponujemy prezentację maszyn, darmową jazdę testową ciągnikami, atrakcyjne finansowanie oraz możliwość zakupu w korzystnych ratach. Dodatkowo każde urządzenie ma zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w naszym stacjonarnym sklepie w Sokółce przy ulicy Kresowej. Nasi eksperci udzielą pomocy i doradzą w wyborze odpowiedniego sprzętu zupełnie za darmo – mówi przedstawiciel sokólskiego sklepu rolniczego TwojaZagroda.pl.

Dofinansowanie z TwojaZagroda.pl

Prowadzenie gospodarstwa rolnego to duża odpowiedzialność i bardzo ciężka praca. Wydajną pracę, a jednocześnie zyski dla gospodarza może zagwarantować profesjonalny sprzęt. To jednak sporo kosztuje, więc warto skorzystać z różnych form dofinansowania. I tu mogą pojawić się problemy. Wypełnianie odpowiednich wniosków, załatwianie licznych formalności, dostarczenie właściwych dokumentów – to wszystko może wydawać się zbyt skomplikowane. Z pomocą przychodzi sklep TwojaZagroda.pl, który oferuje darmową i profesjonalną pomoc.

– Nasi pracownicy przeprowadzą każdego rolnika przez wszystkie etapy starania się o różne formy dotacji, pomogą także zebrać niezbędną dokumentację, przypomną o terminach i pomogą prawidłowo wypełnić wniosek. Nasz sklep rolniczy to jedyne takie miejsce w regionie, w którym klienci obsługiwani są w tak kompleksowy i szybki sposób – dodaje przedstawiciel sklepu.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Rolnictwo Powierzchnia ziemi jest naszym największym zasobem Biuro prasowe
2019-10-21 | 13:00

Powierzchnia ziemi jest naszym największym zasobem

Między klimatem a sposobem użytkowania ziemi istnieją silne zależności. Opisuje je IPCC w swoim ostatnim Raporcie Specjalnym, przyjętym 7 sierpnia 2019 r. w Genewie przez rządy państw
Rolnictwo Continental wspiera rozwój technologiczny branży rolniczej
2019-09-12 | 11:00

Continental wspiera rozwój technologiczny branży rolniczej

Continental, firma technologiczna i producent opon, kontynuuje rozwój działalności w sektorze rolnym szczególnie w dziedzinie digitalizacji, automatyzacji oraz
Rolnictwo Nowy kombajn na piątkę: Jak to zrobić w firmie usługowej?
2019-09-04 | 08:35

Nowy kombajn na piątkę: Jak to zrobić w firmie usługowej?

Nawet do 500 tys. zł dofinansowania może otrzymać z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich rolnik, który prowadzi działalność usługową i planuje wprowadzenie nowych technologii.

Kalendarium

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Bezpłatne materiały wideo, audio, zdjęcia oraz artykuły

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Patronaty Newserii

Gala Złote Spinacze 2019

Handel

Na tegoroczne święta Polacy wydadzą średnio 1,7 tys. zł. Tylko co trzeci zamierza na nich oszczędzać

Do świąt Bożego Narodzenia pozostało mniej niż półtora miesiąca. Na ich organizację w tym roku najwięcej – ponad 2 tys. zł – zamierzają przeznaczyć rodziny z dziećmi – wynika z Barometru Providenta. Większość badanych, bo aż 84 proc., zapowiada, że sfinansuje świąteczne wydatki z bieżącego budżetu, a tylko 4 proc. przyznaje, że pomogą im w tym środki z programów socjalnych. 80 proc. Polaków spodziewa się znaleźć pod choinką prezenty, a wśród najbardziej pożądanych są biżuteria, perfumy, kosmetyki, elektronika i małe AGD.

Prawo

Ciepłownictwo ma problemy z rentownością. Pod koniec przyszłego roku mogą pojawić się przerwy w dostawach ciepła

Wskaźniki rentowności w ciepłownictwie systemowym i płynności finansowej przedsiębiorstw z tego sektora są niepokojąco niskie. – Oznacza to brak środków na konieczne inwestycje i zwiększa ryzyko upadłości oraz przerw w dostawach ciepła, które mogą pojawić się w końcówce przyszłego albo na początku 2021 roku, jeżeli nie zmieni się model regulacji w ciepłownictwie – prognozuje Jacek Szymczak, prezes IGCP. Poprawa rentowności sektora jest o tyle istotna, że w najbliższym czasie czeka go wiele wyzwań związanych z dostosowywaniem się do regulacji unijnych i wymogów środowiskowych.

Problemy społeczne

Wrocławskie firmy będą wspierać start młodych na rynku pracy. Od grudnia ruszy Klub Młodego Przedsiębiorcy

Klub Młodego Przedsiębiorcy pomoże młodzieży Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania świadomie wkroczyć na rynek pracy, zdobyć kompetencje zawodowe lub założyć własną firmę. Zainicjowany przez Europejski Fundusz Leasingowy Klub Młodego Przedsiębiorcy wystartuje w grudniu. Wciąż mogą się zapisywać firmy, które chcą włączyć się w rozwój lokalnej społeczności i umożliwić młodym odbywanie praktyk wakacyjnych w swoim przedsiębiorstwie. Program obejmuje na razie tylko Wrocław, ale docelowo będzie rozszerzony również na inne miasta w Polsce.

Handel

Zwalnia konsolidacja przemysłu spożywczego. Przejęcia czekają jeszcze rozdrobniony rynek mięsny

– Przejęcia na rynku spożywczym w ostatnim roku, a nawet i w dłuższym okresie, znacznie spowolniły w stosunku do tego, co miało miejsce wcześniej – mówi Jan Kolański, prezes Grupy Colian. Jak ocenia, na rynku nie zostało już zbyt wielu graczy do przejęcia, ale proces konsolidacji wciąż może jeszcze dotknąć mocno rozdrobniony w tej chwili przemysł mięsny.