Komunikaty PR

QCZAJ ukochał Orangetheory Fitness

2019-08-06  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Piotr Krynicki
Okaeri Consulting

ul. Łowicka 58/3
02-531 Warszawa
piotr.krynicki|okpr.pl| |piotr.krynicki|okpr.pl
+48 605 284 502
okpr.pl
Do pobrania pdf ( 0.41 MB )

Daniela QCZAJ’a nie trzeba nikomu przedstawiać - to wulkan pozytywnej energii oraz dystansu i przemyślanego podejścia do fitnessu. Od kilku lat w charakterystyczny, zabawny sposób zachęca wszystkich Polaków do ćwiczeń i motywuje do walki o własne zdrowie i kondycję. Znany z nietypowego poczucia humoru i góralskiego akcentu trener szybko zyskał popularność i podbił serca setek tysięcy osób, w szczególności kobiet. Teraz QCZAJ, którego znakiem rozpoznawczym jest hasło: „Ukochoj sie!”, rozpoczyna treningi w rytm bicia swojego serca i zostaje ambasadorem Orangetheory Fitness, nowej na polskim rynku sieci klubów fitness prosto z USA.  

- Na co dzień ukochuję ludzi. Staram się motywować jak to tylko możliwe, jednak i ja potrzebuję czasami skupić się tylko i wyłącznie na sobie. Przychodząc do Orangetheory Fitness wiem, że przez godzinę skupiam się na treningu i ćwiczę w 100%.– mówi QCZAJ. 

Orangetheory Fitness to popularny w USA, interwałowy trening całego ciała, który w Polsce pojawił się pod koniec zeszłego roku. Ten rodzaj personalnego treningu w grupie, oparty o fazy pracy serca, ukochało już niemal milion osób na całym świecie m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii, Nowej Zelandii, Japonii, Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii. Za sukcesem Orangetheory Fitness stoi prosta obietnica - nawet do 1200 kcal spalonych w niecałe 60 minut. Dzięki opatentowanej metodzie ćwiczeń z wykorzystaniem pulsometrów, ponad milion Klubowiczów w 23 krajach realizuje marzenia o wysportowanej sylwetce.       

Uwielbiam ćwiczyć interwałowo, stąd, gdy pojawiłem się na treningu Orangetheory Fitness wiedziałem, że będę w swoim żywiole. Kontrola tętna przez cały czas, opieka trenera i możliwość patrzenia na swoje postępy na ekranie sprawiają, że czuję się jak na personalnym treningu ćwicząc w grupie. – dodaje QCZAJ.

- QCZAJ jest wulkanem pozytywnej energii, z sercem otwartym na ludzi. Pokazuje, że niezależnie od aktualnej sytuacji i warunków, zawsze można i trzeba zawalczyć o siebie, swoje zdrowie i samopoczucie. Misja Daniela jest spójna z ideą marki Orangetheory Fitness w Polsce. My również, poprzez pomarańczowe treningi, chcemy dawać naszym Klubowiczom siłę do tego, aby mogli czerpać więcej z życia. -  mówi Radosław Jarmuła, odpowiedzialny za wprowadzenie marki do Polski.

Do tej pory sieć otworzyła dwa studia w Warszawie, na Mokotowie i Wilanowie. W ciągu najbliższych lat planowane jest otwarcie w sumie 30 klubów, w największych miastach Polski.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport BRAK ZDJĘCIA
2021-05-04 | 13:30

SIXT Business League

Świat biznesu, organizacji pożytku publicznego oraz sportu jednoczą się w ramach pierwszej w historii Polski inicjatywy, która wykorzystuje e-kolarstwo do tworzenia… Realnej zmiany gospodarczej i społecznej. Już 15 maja
Sport Polbruk sponsoruje i kibicuje drużynie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2021-04-29 | 23:05

Polbruk sponsoruje i kibicuje drużynie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Firma Polbruk SA jest jednym ze sponsorów drużyny Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Nasi siatkarze zagrają wkrótce w wielkim Superfinale Ligi Mistrzów we włoskiej
Sport Prosto do celu. Zegarki sportowe Suunto wspierane przez platformę komoot.
2021-04-28 | 01:00

Prosto do celu. Zegarki sportowe Suunto wspierane przez platformę komoot.

Dzięki współpracy Suunto wraz z platformą komoot odkrywanie nowych miejsc może być jeszcze prostsze. Nowoczesne narzędzia nawigacyjne, dokładne mapy oraz GPS pomogą dotrzeć do

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Niemal połowa firm hazardowych na rynku online działa nielegalnie. Głównym powodem są wysokie podatki i restrykcyjne przepisy [DEPESZA]

– Restrykcyjne zapisy polskiej ustawy o grach hazardowych zwiększają atrakcyjność oferty nielegalnych operatorów – podkreśla Katarzyna Mikołajczyk, prezes Stowarzyszenia Graj Legalnie. Z raportu EY wynika, że w Polsce średnia efektywna stawka opodatkowania w latach 2010–2019 wynosiła ok. 33 proc. przychodów, a w ubiegłym roku było to blisko 40 proc. To zniechęca operatorów zagranicznych do wchodzenia oficjalnie na polski rynek i starania się o krajową licencję. Część z nich decyduje się na działalność w szarej strefie, która stanowi niemal połowę rynku hazardu online. 

Finanse

Praca zdalna znacząco zwiększyła sprzedaż sprzętu komputerowego. Firmy najczęściej wybierały nowe laptopy

Po ponad roku od wybuchu pandemii COVID-19 blisko jedna trzecia Polaków nadal pracuje zdalnie. Koronawirus wymusił jednak nie tylko przeniesienie pracowników do domu, lecz także konieczność wyposażenia ich w sprzęt i narzędzia do pracy w cyfrowym środowisku. Jak wynika z badania NielsenIQ przeprowadzonego na zlecenie Dell Technologies Polska, co druga firma współpracująca z producentem musiała kupić w tym okresie dodatkowy sprzęt. Prawie 9 na 10 przedsiębiorstw podczas ostatnich zakupów postawiło na nowe laptopy, a sprzedaż tych urządzeń rok do roku wzrosła o 70 proc. W nadchodzących miesiącach ten trend się utrzyma, polskie firmy zamierzają się skupić na dalszym upowszechnianiu pracy zdalnej i migracji swoich pracowników z komputerów stacjonarnych na laptopy.

Regionalne - Śląskie

Gminy górnicze także chcą rozmów z rządem o transformacji Śląska. Jedną z głównych kwestii jest zagospodarowanie terenów po kopalniach

Przedstawiciele gmin górniczych oraz branży okołogórniczej chcą w rozmowach prowadzonych z rządem zwrócić uwagę na takie kwestie jak zagospodarowanie terenów pogórniczych, wsparcie dla samorządów, które utracą część dochodów podatkowych, tworzenie nowych miejsc pracy oraz przebranżawianie firm z sektora górniczego. – Trzeba stworzyć tym przedsiębiorstwom warunki prawne i finansowe do zmiany profilu i uruchomienia działalności w sektorze np. czystej energii, który będzie wspierany finansowo przez Unię Europejską – mówi Piotr Kuczera, prezydent Rybnika i przewodniczący Śląskiego Związku Gmin i Powiatów. Jak podkreśla, transformacja górnictwa będzie ogromnym przedsięwzięciem dla całego regionu i nie można przy tym zapominać o kwestiach społecznych.

Farmacja

„Superbiałko” laktoferyna ma właściwości przeciwwirusowe. Jest szczególnie ważne dla kobiet w ciąży

Regulowanie aktywności układu odpornościowego, działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze oraz przeciwpasożytnicze, wsparcie metabolizmu żelaza czy też działanie prebiotyczne, sprzyjające rozwojowi właściwej flory jelitowej – to tylko część długiej listy funkcji, jaką spełnia w organizmie laktoferyna. Z przeprowadzonych dotychczasowych badań in vitro wynika, że ma ona działanie przeciwwirusowe względem SARS-CoV, czyli koronawirusa podobnego do SARS-CoV-2 wywołującego COVID-19. Lekarze podkreślają, że laktoferyna i jej suplementacja jest szczególnie ważna dla kobiet w ciąży, ponieważ zmniejsza ryzyko anemii i porodu przedwczesnego, przez co wpływa na prawidłowy przebieg ciąży i rozwój dziecka.