Komunikaty PR

MajsterPol – najlepsze produkty pod inwestycje

2018-12-21  |  01:00
Biuro prasowe

W zależności od potrzeb MajsterPol dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu systemów dociepleń do stosowania na różnych materiałach.

Systemy ociepleń są jednymi z najważniejszych elementów nieruchomości, od których zależy zarówno trwałość elewacji, energooszczędność budynku jak i komfort życia jego mieszkańców. Prawidłowe ocieplenie budynku to istotny etap budowy, ponieważ np. w domach jednorodzinnych aż 40% strat ciepła przypada na ściany. Odpowiednie dobranie materiałów potrzebnych do ocieplenia oraz fachowe wykonanie prac sprawia, że efekt będzie nie tylko cieszył oczy, ale także optymalnie izolował wnętrze budynku. Realizacja składa się z kilku kroków, a wykonanie ich produktami MajsterPol będzie gwarancją udanego przeprowadzenia procesu.

Na styropian i na wełnę – ETICS MajsterPol

To łatwe w realizacji, ekonomiczne i szybkie rozwiązania ociepleniowe, które bardzo dobrze sprawdzą się w domach jednorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej i przemysłowych. W zależności od rodzaju podłoża, płyty mocuje się za pomocą samego kleju lub kleju i dodatkowych mocowań mechanicznych w postaci kołków. Taki system ociepleń zapewnia zwiększenie izolacyjności cieplnej i trwałości ścian, obniżenie kosztów ogrzewania, długotrwałą czystość i skuteczną ochronę przed rozwojem alg i grzybów. Dodatkowo, zastosowanie systemu ETICS na wełnę mineralną gwarantuje maksymalny współczynnik przepuszczalności pary wodnej (tzw. oddychanie ścian) i bezpieczeństwo użytkowania – system jest klasyfikowany jako niepalny.

Różne systemy w zależności od potrzeb

Wyjątkowym systemem oferującym zastosowanie dwóch alternatywnych rozwiązań dekoracyjnych jest MajsterPol Natural. Dzięki niemu można wykończyć elewację cegłą Master Brick, która zapewni elegancki, tradycyjny charakter w szybkim czasie lub zastosować tynk gładki Master Poli doskonale wpisujący się w modernistyczne, minimalistyczne trendy elewacyjne. Systemem ociepleniowym sprawdzającym się przy rozmaitych inwestycjach jest MajsterPol Deko, który stanowi zestaw wyrobów przeznaczonych do wykonywania okładzin ścian wewnętrznych i zewnętrznych. Może być używany na podłożach z elementów murowanych lub betonu z warstwą tynku lub bez. Wszystko to sprawia, że jest niezwykle uniwersalny i gwarantuje sprawne wykonanie trwałego oraz solidnego ocieplenia.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Surowce BRAK ZDJĘCIA
2019-05-27 | 13:00

Grupa Synthos zarządza kadrami dzięki SAP HCM i Gavdi

Grupa Synthos, jeden z największych producentów surowców chemicznych w Polsce, od stycznia 2019 roku zarządza obszarem HR dzięki rozwiązaniu SAP HCM i autorskim produktom Gavdi. W ramach projektu przygotowano obsługę
Surowce Re – made in Sweden. Stena Recycling i Volvo Cars ze wspólną kampanią
2019-05-21 | 15:50

Re – made in Sweden. Stena Recycling i Volvo Cars ze wspólną kampanią

  Re – made in Sweden Stena Recycling i Volvo Cars ze wspólną kampanią na rzecz recyklingu samochodów  Ruszyła wspólna kampania
Surowce Komentarz surowcowy Aforti Exchange: Złoto da zarobić inwestorom w 2019 roku
2019-01-24 | 11:30

Komentarz surowcowy Aforti Exchange: Złoto da zarobić inwestorom w 2019 roku

Rok 2018 na rynku złota wielokrotnie zaskakiwał inwestorów. Wysokim wycenom złotego kruszcu towarzyszyły równie spektakularne spadki. Bez wątpienia surowiec ten był jednak

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Konsument

Polacy coraz chętniej personalizują i zmieniają wygląd swoich aut. Hitem stało się zabezpieczanie lakieru folią ochronną

Prawie 9 na 10 kierowców przywiązuje wagę do wyglądu i estetyki swojego samochodu – wynika z sondażu SW Research „Czy pasja do motoryzacji ma płeć?” na zlecenie 3M. Mężczyźni bardziej dbają o stan lakieru, a kobiety poświęcają większą uwagę temu, aby samochód miał atrakcyjny kolor, i chętniej personalizują jego wnętrze. Coraz popularniejszą metodą, która pozwala zmienić wygląd auta, jest car wrapping, czyli oklejanie samochodu specjalną folią. Umożliwia to zabezpieczenie karoserii samochodu przed odpryskami i uszkodzeniami mechanicznymi. Takie rozwiązanie bierze pod uwagę już blisko 2/3 kierowców. 

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Ochrona środowiska

Innowacyjne firmy z szansą na dofinansowanie i współpracę z rynkowymi gigantami. Zostało kilka dni na zgłoszenie

Unikatowy pomysł, dostęp do finansowania, know-how i ekspozycja na klientów – to główne czynniki, które przesądzają o sukcesie start-upu bądź młodej firmy wprowadzających na rynek innowacje. Te, które mają pomysł na nowe produkty i usługi w branży energetycznej, cleantech, mobility czy smart cities, mogą liczyć na wsparcie w ramach konkursu PowerUp! Challenge organizowanego przez EIT InnoEnergy. Jego cel to wyłonienie najlepszych projektów i umożliwienie im współpracy z największymi graczami na rynku. Start-upy i firmy mogą zgłaszać się do konkursu do 5 marca. Na zwycięzców czeka 50 tys. euro i możliwość międzynarodowego rozwoju. 

Prawo

Do połowy maja potrwają konsultacje unijnej strategii rozwoju sztucznej inteligencji. Nowe przepisy mają pomóc Europie dogonić Chiny i USA

Komisja Europejska chce uregulować i ujednolicić przepisy dotyczące sztucznej inteligencji oraz wesprzeć rozwój tej technologii na europejskim rynku. W tym celu opublikowała tydzień temu tzw. białą księgę AI, która do maja będzie przedmiotem publicznej debaty. KE proponuje w niej m.in. zacieśnienie współpracy między państwami członkowskimi oraz zwiększenie inwestycji w rozwój i wdrażanie AI. Na te działania ma zostać przeznaczone ok. 17,5 mld euro. Celem jest maksymalizacja korzyści płynących z tej technologii – ale przy jednoczesnym poszanowaniu praw obywateli i dbałości o ich bezpieczeństwo.

 
 

Ochrona środowiska

Rząd zapowiada uproszczenie w programie Czyste Powietrze. Powodem jest zbyt małe wykorzystanie dostępnych funduszy

Program Czyste Powietrze ma przyczynić się do ograniczenia emisji do atmosfery szkodliwych substancji, które są efektem spalania niskiej jakości paliwa i wykorzystania przestarzałych instalacji w gospodarstwach domowych. Na dofinansowanie wymiany pieców i termomodernizacji budynków rząd przeznaczył 103 mld zł, które chce rozdysponować przez 10 lat. – Dotąd wartość zakontraktowanego wsparcia to zaledwie 1,6 mld zł. Musimy przyspieszyć ten proces i sprawić, aby program był powszechnie dostępny – zapowiada Ireneusz Zyska z Ministerstwa Klimatu.