Komunikaty PR

Gry i komiksy z CDP.pl dla klientów Virgin Mobile Polska

2013-04-16  |  18:10
Biuro prasowe
Kontakt
Marcin Droba
InnerValue

ul. Wilcza 46
00-679 Warszawa
md|innervalue.pl| |md|innervalue.pl
502 258 385
innervalue.pl

Członkowie Klubu Virgin mogą otrzymać kody umożliwiające bezpłatne pobranie atrakcyjnej gry komputerowej z serwisu CDP.pl, to efekt wspólnej akcji Virgin Mobile Polska oraz CDP.pl. Promocja jest przeznaczona dla osób, które przeniosły swój numer do Virgin lub w ciągu 30 dni wydały 50 zł na usługi telekomunikacyjne operatora.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że bardzo szybko i efektywnie nawiązaliśmy współpracę z firmą CDP.pl - i dzięki temu możemy udostępnić naszym klientom wyjątkową ofertę komiksów i gier PC. Jesteśmy przekonani, że liczne korzyści wynikające z efektywnej współpracy między naszymi firmami zostaną wymiernie docenione także przez naszych klientów, z których wielu jest pasjonatami zarówno komiksów, jak i gamingu" – powiedział Karol Majewski OnLine Manager Virgin Mobile Polska.

Virgin Mobile Polska zaczęła świadczyć usługi w październiku 2012 r. Operator korzysta ze wsparcia międzynarodowej grupy Virgin Mobile oraz doświadczonego lokalnego partnera biznesowego – Łukasza Wejcherta, prezesa firmy Dirlango.

W tym samym czasie działalność rozpoczęła platforma cyfrowej dystrybucji CDP.pl, która oferuje gry komputerowe, eBooki oraz komisy. Jej właścicielem jest spółka CDP.pl (dawniej CD Projekt sp. z o.o.) należąca do notowanej na GPW grupy CD PROJEKT. Obecnie w ofercie platformy znajduje się już ponad 400 różnych produktów.

„Klienci Virgin Mobile to osoby doceniające nowoczesne rozwiązania, a cyfrowy kontent do pobrania z CDP.pl doskonale spełnia ich oczekiwania” – powiedziała Agnieszka Adaszewska, New Business Development Manager  w CDP.pl. „Młodzi klienci Virgin Mobile wyznaczają trendy dlatego cieszy nas, że to właśnie nasza platforma może dostarczyć im najlepszy kontent rozrywkowy.

Kod promocyjny umożliwiający pobranie gier czy eBooków to idealna wartość dodana i sposób na wyróżnienie swojej oferty” - dodała.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Telekomunikacja W pandemii liczba połączeń na infolinie wzrosła aż o 80 proc. Pomóc mogą boty Biuro prasowe
2021-05-06 | 12:20

W pandemii liczba połączeń na infolinie wzrosła aż o 80 proc. Pomóc mogą boty

W polskich centrach telefonicznych pracuje od 20 do 25 tys. konsultantów Pod koniec pierwszego kwartału 2021 r. w Polsce było zarejestrowanych niemal 3 tys. call center -
Telekomunikacja Infobip uznany za lidera w raporcie IDC
2021-05-06 | 11:00

Infobip uznany za lidera w raporcie IDC

Infobip, specjalizujący się w komunikacji omnichannel w chmurze, został uznany za  lidera w raporcie IDC MarketScape: Worldwide Communications Platform-as-a-Service (CPaaS) 2021 Vendor
Telekomunikacja Smartfony Blackview w oficjalnej sprzedaży w Polsce z pancernym modelem 5G
2021-04-28 | 14:09

Smartfony Blackview w oficjalnej sprzedaży w Polsce z pancernym modelem 5G

Seria modeli pancernych i regular od Blackview Smartfony Blackview z serii rugged, czyli pancerne, dodatkowo wzmacniane, stworzone są do użytkowania ich w każdych, nawet trudnych warunkach.

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Kolejne ważne rozstrzygnięcie w kwestii kredytów frankowych. Najnowsza uchwała Sądu Najwyższego będzie ważną wytyczną dla sądów powszechnych [DEPESZA]

W piątek 7 maja Izba Cywilna Sądu Najwyższego w siedmioosobowym składzie orzekła m.in., że w razie upadku umowy kredytu frankowego roszczenia banku i kredytobiorców rozliczane są niezależnie od siebie. Wskazała także, od którego momentu można liczyć bieg przedawnienia tych roszczeń. Zdaniem ekspertów sąd zachował się obiektywnie, uwzględniając interesy zarówno banków, jak i kredytobiorców. Uchwała SN ma moc zasady prawnej, co oznacza, że sądy powszechne – choć nie muszą – mogą się na nią powoływać. To z kolei ma zapewnić ujednolicenie orzecznictwa. 11 maja oczekiwana jest jeszcze jedna „frankowa” uchwała SN, tym razem w pełnym składzie.

Bankowość

Rekordowe zainteresowanie kredytami hipotecznymi w kwietniu. Analitycy przewidują kolejne wzrosty

W kwietniu 2021 roku banki i SKOK-i przesłały do Biura Informacji Kredytowej informacje dotyczące wniosków o kredyty mieszkaniowe na kwotę wyższą o 94,3 proc. w porównaniu z kwietniem 2020 roku. Rekordowa jest również wartość wniosków kredytowych – średnia kwota wyniosła 320,61 tys. zł, o 6 proc. więcej niż przed rokiem. – W kolejnych miesiącach należy oczekiwać wysokiego wzrostu akcji kredytowej. Marcowy rekord 7,3 mld zł wartości udzielanych kredytów może już niebawem zostać przekroczony – ocenia dr hab. Waldemar Rogowski, profesor SGH, główny analityk BIK.

Handel

COVID-19 przemodelował nawyki bankowe i zakupowe Polaków. Rezygnujemy z rozrywki i wakacji, a stawiamy na wydatki związane z domem

Okres pandemii COVID-19 zmienił preferencje bankowe i zakupowe Polaków, powodując przyspieszoną migrację do online’u. Liczba klientów banków w kanałach cyfrowych rośnie, co może się okazać zmianą na stałe. Z drugiej strony koronawirus skłonił też Polaków do refleksji nad swoim stylem życia i wydatkami, a w efekcie – jak wynika z badań Banku Millennium – 54 proc. z nas wydaje uważniej i więcej oszczędza. Dane z systemów transakcyjnych banku pokazują, że w pandemii Polacy rezygnują głównie z wydatków na rozrywkę i podróże, w zamian stawiając na te związane z remontami i urządzaniem domu. Częściej myślą też o kupnie mieszkania albo budowie domu.

Farmacja

Wśród chorych na nowotwory krwi śmiertelność z powodu COVID-19 dochodzi do 50 proc. Szansą na ograniczenie zakażeń są wciąż nierefundowane w Polsce terapie podskórne

Pacjenci chorujący na nowotwory krwi i szpiku są narażeni na zwiększone ryzyko ciężkiego przebiegu infekcji i śmierci z powodu COVID-19. – W przypadku chorych na złośliwego szpiczaka plazmocytowego śmiertelność waha się od 30 do nawet 50 proc. – mówi prof. dr hab. n. med. Krzysztof Giannopoulos ze Stowarzyszenia Hematologii Nowej Generacji. Lekarze podkreślają, że ważne jest maksymalne ograniczenie czasu, który chorzy spędzają w szpitalach, żeby zminimalizować ryzyko zakażenia. Jednym ze sposobów, by to osiągnąć, jest szerszy dostęp do terapii doustnych i podskórnych,  które ograniczają konieczność takich wizyt, a przy okazji odciążają personel medyczny i pielęgniarski. Podskórna terapia szpiczaka czeka na decyzję w sprawie refundacji.