Komunikaty PR

Huawei wprowadza na rynek dedykowane rozwiązania dla przemysłu

2018-06-25  |  13:40
Biuro prasowe

Podczas tegorocznych targów CEBIT Huawei uruchomił  dedykowane rozwiązanie dla przemysłu – Intent-Driven Network (IDN). Inteligentne, uproszczone, ultra-szerokopasmowe, otwarte i bezpieczne sieci umożliwiają i przyspieszają transformację cyfrową oraz maksymalizują wartość biznesową dla przedsiębiorstw w branżach takich jak finanse, dostawy usług internetowych, handel detaliczny.

Transformacja cyfrowa w różnych gałęziach przemysłu otworzyła ogromną gospodarczą przestrzeń i stała się siłą napędową światowego wzrostu ekonomicznego. Według Globalnego Wskaźnika Łączności (GCI) Huawei z 2018 r. światowa gospodarka cyfrowa osiągnęła w 2017 r. wartość 12,9 bln USD, co stanowi 17,1% światowego PKB. Do 2025 r., dzięki Intelligent Connectivity, osiągnie ona 23 biliony USD, co otworzy nowe możliwości w zakresie innowacji i gospodarki.

– Integracja Internetu z przemysłem przyniosła pierwszą falę dywidendy cyfrowej i nadal wpływa na światowe rynki przemysłowe. Wprowadzenie sztucznej inteligencji rozpocznie kolejną turę wzrostu gospodarki cyfrowej. Huawei ma nadzieję, że dzięki rozwiązaniu IDN przyczyni się do dogłębnej integracji infrastruktury teleinformatycznej, sztucznej inteligencji oraz systemów produkcyjnych specyficznych dla danej branży, przyspieszając w ten sposób cyfrową transformację w różnych obszarach gospodarki i przyczyniając się do sukcesu biznesowego klientów – powiedział Kevin Hu, prezes linii produktów sieciowych Huawei.

Rozwiązanie Huawei pomaga na przykład organizacjom świadczącym usługi finansowe budować ultra duże sieci centrów danych w chmurze. Automatyzuje ono również projektowanie sieci. Ponadto pojedynczy system klastrów sieciowych w centrum danych można elastycznie skalować do obsługi nawet 100 000 serwerów. Dodatkowo analiza Big Data i samouczenie się maszyn jest tutaj wykorzystywane do budowania modeli zachowania sieci, co zapewnia widoczność aplikacji, sieci i zasobów IT. Funkcje te pomagają klientom lokalizować i usuwać usterki w ciągu kilku minut oraz zapewniają niezawodne i nieprzerwane świadczenie usług finansowych przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

W dziedzinie innowacyjnych oraz wysokowydajnych obliczeń AI, wobec sieci wymaga się bardzo małych opóźnień. Niestety do tej pory istniejące łącza nie były w stanie dostarczyć odpowiedniej jakości usług. Odpowiedzią na potrzeby klientów jest tutaj rozwiązanie IDN firmy Huawei, która wprowadza na rynek ultraszybką bezstratną Ethernet AI Fabric wykorzystującą unikalny system rozwiązywania zatorów komunikacyjnych, a  także skracający reakcję nawet o 40% i obniżający całkowity koszt utrzymania sieci (TCO) nawet o 53%. Pomaga to dostawcom usług internetowych i przedsiębiorstwom w szybkim i efektywnym kosztowo wprowadzaniu innowacji w usługach wykorzystujących AI.

Dla rządowych i korporacyjnych sieci łączących sieci lokalne w jedną całość, rozwiązanie IDN zapewnia zarządzanie w chmurze w pełnym cyklu życia produktów oraz otwartą platformę. Umożliwia to planowanie online, szybkie wdrażanie, elastyczne skalowanie i dostarczanie usług na żądanie, a jednocześnie znacznie poprawia dostęp do Internetu dla użytkowników w całej sieci, dzięki wykorzystaniu analizy dużych zbiorów danych i AI. Ponadto tradycyjny system O&M odpowiadający za urządzenia został zastąpiony przez proaktywny system O&M, skoncentrowany na wygodzie użytkownika i zapewniający wysoką jakość oraz bezpieczeństwo korzystania z sieci przez użytkowników. Co więcej, dzięki połączeniu technologii Wi-Fi i IoT rozwiązanie to umożliwia przedsiębiorstwom detalicznym zapewnienie klientom wygodniejszych zakupów.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Telekomunikacja Pobierz jedną z trzech aplikacji z Huawei AppGallery i odbierz atrakcyjne bonusy Biuro prasowe
2020-02-13 | 13:30

Pobierz jedną z trzech aplikacji z Huawei AppGallery i odbierz atrakcyjne bonusy

Huawei przygotował atrakcyjne promocje za pobranie jednej z trzech aplikacji z Huawei AppGallery. Każdy, kto zainstaluje na swoim urządzeniu aplikację Legimi, otrzyma kod na darmowego e-booka
Telekomunikacja Pobierz jedną z trzech aplikacji z Huawei AppGallery i odbierz atrakcyjne bonusy
2020-02-13 | 13:30

Pobierz jedną z trzech aplikacji z Huawei AppGallery i odbierz atrakcyjne bonusy

Huawei przygotował atrakcyjne promocje za pobranie jednej z trzech aplikacji z Huawei AppGallery. Każdy, kto zainstaluje na swoim urządzeniu aplikację Legimi, otrzyma kod na darmowego e-booka
Telekomunikacja BRAK ZDJĘCIA
2020-02-13 | 13:00

Podziel się opinią o aplikacji w Huawei AppGallery i wygraj bezprzewodowe słuch

Huawei zaprasza do udziału w konkursie „Skomentuj i wygraj”, w którym użytkownicy sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery mogą otrzymać Punkty Huawei, a także wygrać bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3. By

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Infrastruktura

Nad firmami z branży utrzymania czystości zbierają się czarne chmury. Rosną koszty działalności i brakuje rąk do pracy

Brak pracowników oraz dobrze przygotowanych do pracy zespołów – to najpoważniejsze wyzwania, które stoją przed branżą utrzymania czystości. Dziś zatrudnia ona ok. 700 tys. osób, również takich, które do tej pory z różnych względów nie pracowały. Rozwiązanie tych bolączek umożliwiłoby przyjmowanie większej liczby zleceń i dalszy dynamiczny rozwój sektora. Jednym z pomysłów jest włączenie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji certyfikatu dla osób sprzątających.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Transport

Przewozy w regionach wracają na właściwe tory. W tym roku spółka Polregio zamierza rozpocząć unowocześnianie pociągów i przewieźć 91 mln pasażerów

Komisja Europejska wciąż prowadzi formalne postępowanie dotyczące pomocy publicznej dla spółki Przewozy Regionalne, która od miesiąca funkcjonuje pod nazwą Polregio. To oznacza, że przewoźnik wciąż nie może korzystać z unijnych grantów, ale realizuje plany inwestycyjne we własnym zakresie. W tym roku rozpocznie obliczony na kilka lat program modernizacji swojego taboru. Czteroletnia restrukturyzacja spółki zaowocowała też systematycznym przyrostem liczby pasażerów – na koniec tego roku Polregio chce ich mieć już ponad 91 mln.

Firma

15 tys. hoteli na świecie i 600 w Polsce. Następca Neckermann Polska startuje z ofertą wyjazdową

Na polskim rynku rozpoczyna działalność Nekera, nowy touroperator, który jest niejako następcą Neckermanna, bo tworzony przez ten sam zespół. –  Upadek polskiego oddziału nie miał nic wspólnego z jego kondycją ekonomiczną, był to efekt bankructwa całej grupy Thomas Cook – mówi założyciel nowego biura Maciej Nykiel. Nekera startuje z ofertą wyjazdową do 15 tys. hoteli na całym świecie, zarówno w najpopularniejszych kurortach, jak i egzotycznych krajach. Będzie też mocno rozwijać wycieczki z dojazdem własnym oraz turystykę krajową. W ofercie ma ponad 600 hoteli w Polsce.

 
 

Konsument

Branżę kosmetyczną czeka rewolucja opakowaniowa. Producenci będą odchodzić od plastiku

Producenci kosmetyków stopniowo zmieniają swoje podejście do opakowań. Coraz częściej zamieniają stosowany plastik na w pełni przetwarzalny lub na tekturę, drewno lub szkło. Starają się „odchudzać” opakowania, żeby były mniej kłopotliwe w transporcie. Takie działania to przede wszystkim efekt troski o środowisko, ale wymuszają je także unijne zmiany prawne oraz proekologiczne oczekiwania konsumentów. Zdecydowana większość z nich, kupując kosmetyki, zwraca uwagę na to, czy opakowanie jest przyjazne dla środowiska – wynika z raportu „Strategia Plastikowa i Kosmetyki” przygotowanego przez Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego i Deloitte Advisory.