Komunikaty PR

Za pomocą tej aplikacji zaoszczędzisz fortunę na rozmowy międzynarodowe.

2016-11-16  |  01:00
Biuro prasowe

Za pomocą tej aplikacji zaoszczędzisz fortunę na rozmowy międzynarodowe.

World Chat to aplikacja mobilna, która umożliwia tanie dzwonienie za granicę bez kompromisu na jakości połączeń. World Chat używa sieci mobilnej O2 co oferuje świetną jakość połączeń dla wszystkich użytkowników bez względu na używanego operatora komórkowego.

Po pierwsze, World Chat pozwala na dzwonienie bez używania pakietu  internetowego czy łączenia się z Wi-Fi. Oznacza to, że użytkownicy mogą wykonywać telefony w taki sam sposób jak normalne połączenia, a odbiorca nie potrzebuje World Chata na swoim telefonie czy łączenia się z Internetem aby odebrać połączenie.

Po drugie, World Chat jest darmowy do ściągnięcia dla wszystkich z Apple App Store oraz Google Play. Co więcej World Chat jest prosty w użyciu – wystarczy się tylko zarejestrować przy pomocy swojego numeru telefonu aby zacząć dzwonić międzynarodowo. Aplikacji można używać nawet po zmianie telefonu gdyż konto World Chat łączy się z numerem telefony a nie z samym urządzeniem. 

Godne wspomnienia jest również fakt, że World Chat jest bardzo tani w użyciu. Rozmowy międzynarodowe do Polski, Stanów Zjednoczonych, Francji i Niemiec zaczynają się już od 1p za minutę na telefony stacjonarne oraz 4p za minutę na telefony komórkowe, a telefony do Indii, Irlandii, Rumuni, Chin i Australii zaczynają się od 2p za minutę. Jest to taniej niż prowadzący operatorzy oferujący rozmowy zagraniczne, gdzie trzeba płacić 5p za minutę.

Używanie World Chat jest nie tylko tańsze ale również prostsze. Aplikacja ta nie wymaga zmian kart SIM czy zapamiętywania i wpisywania numerów PIN. World Chat po prostu umożliwia tanie dzwonienie za granicę z własnego telefonu smartphone.

Aby dowiedzieć się więcej sprawdź www.worldchatuk.com

KONIEC

 

Informacje o World Chat: 

World Chat jest aplikacją, która pozwala na wykonywanie tanich połączeń międzynarodowych na telefony komórkowe oraz stacjonarne od za cenę od 1p za minutę. Dostępna jest we wszystkich sieciach telefonicznych w Wielkiej Brytanii. Wspaniała jakość połączeń do ponad 200 krajów bez potrzeby łączenia się z WiFi. www.worldchatuk.com

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Telekomunikacja GIAP przyciąga nowe technologie do Polski Biuro prasowe
2020-09-10 | 10:00

GIAP przyciąga nowe technologie do Polski

Wzrasta zapotrzebowanie na cyfrowe mapowanie dróg. Technologia ta będzie już niedługo wykorzystywana powszechnie przez administrację publiczną oraz GDDKiA. Pilotażowy projekt
Telekomunikacja BRAK ZDJĘCIA
2020-08-20 | 11:00

Infobip zaufanym partnerem GSMA

Reprezentujacą interesy operatorów komórkowych GSMA przyznała firmie Infobip, specjalizującej się w globalnej komunikacji w chmurze, status zaufanego partnera w programie Identity Revenue Acceleration Initiative. Wspiera to
Telekomunikacja BRAK ZDJĘCIA
2020-08-18 | 12:30

One Equity Partners zainwestował w Infobip – światowego lidera CPaaS

Fundusz private equity One Equity Partners zainwestował w Infobip, globalną platformę komunikacyjną w chmurze pozwalającą na płynne dwukierunkowe interakcje między przedsiębiorstwami i ich klientami, a także ułatwiająca integrację

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Telekomunikacja

Rząd zmienia ustawę o cyberbezpieczeństwie. Zdaniem ekspertów może to negatywnie wpłynąć na wdrażanie w Polsce sieci 5G

Projekt zmian w ustawie o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa wprowadza duże zmiany w sektorze telekomunikacyjnym i będzie mieć istotny wpływ na wdrażanie w Polsce sieci 5G. Zawarte w nich przepisy budzą wątpliwości rynkowych graczy, którzy wskazują na luki i niezgodność z innymi aktami prawnymi. Kontrowersyjny jest także tryb procedowania projektu. Trafił on do publicznych konsultacji 8 września, a na przesyłanie opinii resort cyfryzacji dał stowarzyszeniom branżowym, przedsiębiorcom i instytutom naukowym tylko 14 dni. Termin ekspresowych konsultacji upływa na początku przyszłego tygodnia. Eksperci zauważają, że termin powinien być przynajmniej dwukrotnie dłuższy.

Handel

Handel przyspiesza z cyfryzacją. Pierwsze centra handlowe w pełni zautomatyzowały swoje programy lojalnościowe

Blisko 2/3 Polaków należy do przynajmniej jednego programu lojalnościowego, a 72 proc. korzysta z niego w aplikacji mobilnej. Galerie stawiają mocny akcent na ich wygodę i rozbudowę o kolejne funkcjonalności. Dlatego warszawskie centra: Galeria Mokotów i Westfield Arkadia oraz wrocławska Wroclavia całkiem zdigitalizowały swój program lojalnościowy, poszerzając go o cashback, czyli zwrot części pieniędzy za zakupy. – Cyfryzacja centrów handlowych jest naturalnym procesem i będziemy dalej wychodzić naprzeciw potrzebom klientów w tym zakresie – zapowiada Kamila Mąsior, digital manager w Unibail-Rodamco-Westfield.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Prawo

Nowe prawo budowlane wchodzi w życie 19 września. Uprości przygotowania do budowy domu i przyspieszy inwestycję

Nowe prawo budowlane wprowadza zmiany mające ułatwić i przyspieszyć proces inwestycyjny. Jedną z nich jest podział projektu budowlanego na trzy odrębne części. Prostsze ma być uzyskanie pozwolenia na budowę oraz przeniesienie decyzji o pozwoleniu na budowę, a dodatkowo zwiększy się lista inwestycji, które nie będą wymagały pozwoleń. Nowe prawo ułatwi też legalizację części samowoli budowlanych. – Usystematyzowanie przepisów sprawi, że łatwiej będzie zwykłemu Kowalskiemu – ocenia Konrad Młynkiewicz z Kancelarii Sadkowski i Wspólnicy.

Motoryzacja

Śląsk wspiera innowacyjne firmy technologiczne. Doinwestuje m.in. budowę pierwszej w pełni polskiej baterii dla samochodów elektrycznych

Ponad 260 zgłoszonych projektów i 20 mln zł na dokapitalizowanie małych i średnich firm, które inwestują w nowe technologie – to efekt działalności Śląskiego Funduszu Rozwoju. Projekt jest elementem Śląskiego Pakietu dla Gospodarki realizowanego przez samorząd województwa w ramach uzupełnienia rządowej tarczy antykryzysowej. – Inwestycje, w które się angażujemy, wpisują się w globalne trendy, takie jak elektromobilność, zielona energia czy automatyka i robotyka. To pierwszy krok do transformacji gospodarczej regionu śląskiego – mówi Marcin Wilk, prezes zarządu Śląskiego Funduszu Rozwoju.