Komunikaty PR

Gdańsk – Berlin Sprawdź Specjalną Ofertę PolskiBus.com!

2015-02-26  |  18:00
Biuro prasowe

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu i prośbom, które otrzymujemy od naszych Pasażerów, już od 27 lutego wprowadzamy połączenie skomunikowane, dzięki któremu będzie można podróżować pomiędzy Gdańskiem a Berlinem na pokładach komfortowych autokarów PolskiBus.com. Planując podróż pomiędzy tymi wspaniałymi miastami każdy z pasażerów, wykonując jedną transakcję, będzie miał możliwość skorzystania z naszych usług w stałej i niezwykle atrakcyjnej cenie, wynoszącej 70 zł (wraz z opłatą rezerwacyjną)! Bilety już od dziś można rezerwować za pośrednictwem www.polskibus.com.


Nowa propozycja PolskiBus.com umożliwia pasażerom podróż pomiędzy Gdańskiem a Berlinem bez konieczności przesiadania się. Połączenie skomunikowane będzie realizowane w ramach linii P13 oraz P3. Zamówienie biletów przez stronę internetową www.polskibus.com odbywa się na dotychczasowych zasadach. Wystarczy w wyszukiwarce wybrać podróż na trasie Gdańsk – Berlin, interesującą datęi wyszukać dostępne połączenie. Podczas jednej transakcji każdy pasażer otrzyma potwierdzenie z numerem rezerwacji oraz dwa bilety na podróż na trasie P13 (na odcinku Gdańsk – Poznań) oraz P3 (na odcinku Poznań – Berlin).

Jest to idealna propozycja dla osób chcących spędzić niezapomniany weekend w stolicy Niemiec. Wyjazd z Gdańska, z Dworca PKS przy ulicy 3 Maja 12 odbywa się o godzinie 7:30, by już o 17:30 znaleźć się w centrum Berlina. Podróż powrotna odbywa się kursem wieczornym – wyjazd z Berlina z przystanku ZOB Masurenallee 4-6 o godzinie 19:30 i przyjazdem do Gdańska o 5:15.

„Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym Pasażerom nową propozycję, która za pośrednictwem jednej transakcji umożliwia podróżowanie pomiędzy Gdańskiem i Berlinem na pokładach naszych czerwonych, komfortowych autokarów. Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjną i stałą cenę biletów, które już teraz są dostępne na naszej stronie internetowej. Dodatkowym atutem podróży z PolskiBus.com jest bezpłatny poczęstunek, który otrzyma każdy z pasażerów. Zapraszamy do planowania podróży!” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.

Wybierając się w podróż z PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, uchylne skórzane fotele, klimatyzację, toaletę oraz gniazdka elektryczne. Dodatkowo każdy pasażer na pokładzie autokaru otrzyma bezpłatny poczęstunek. Flota PolskiBus.com składa się wyłącznie z nowoczesnych i komfortowych autokarów marki Van Hool i ADL Plaxton.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Transport DACHSER organizuje logistykę szczepionek w Berlinie Biuro prasowe
2021-01-18 | 13:00

DACHSER organizuje logistykę szczepionek w Berlinie

DACHSER organizuje logistykę szczepionek w Berlinie Wraz ze startem szczepień przeciwko Covid-19 w Niemczech, DACHSER na zlecenie berlińskiego senatu organizuje logistykę szczepionek w
Transport DACHSER z setnym lotem czarterowym w 2020 roku
2021-01-18 | 12:00

DACHSER z setnym lotem czarterowym w 2020 roku

Na początku grudnia 2020 roku DACHSER Air & Sea Logstics zorganizował setny lot czarterowy. W ramach dedykowanego programu czarterowego, DACHSER obsłużył trasę Frankfurt –
Transport Rohlig Suus Logistics otwiera spółkę w Rumunii
2021-01-14 | 11:07

Rohlig Suus Logistics otwiera spółkę w Rumunii

Rohlig Suus Logistcis założył nową spółkę w stolicy Rumunii – Bukareszcie. To, poza Polską, jeden z rynków o największym potencjale gospodarczym w Europie

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego: Szczepienia podstawą bezpieczeństwa uczniów i nauczycieli. Powinny być przeprowadzane równolegle ze szczepieniami seniorów

– Szczepienia są sprawą podstawową z punktu widzenia bezpieczeństwa uczniów, nauczycieli i pracowników niebędących nauczycielami – podkreśla Sławomir Broniarz, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego. Dlatego ZNP postulował do rządu o wykonywanie ich wśród nauczycieli równolegle z grupą seniorów, którzy będą szczepieni od 25 stycznia. Na to jednak nie ma na razie szans, tym bardziej że w następnych tygodniach możliwe jest ograniczenie dostaw szczepionek przez firmę Pfizer. Jak podkreśla prezes ZNP, wszystkim zależy na bezpiecznym powrocie do nauki stacjonarnej, zwłaszcza że ma to duże znaczenie dla normalnego funkcjonowania milionów rodziców.

Prawo

W 2060 roku dwie trzecie seniorów będzie otrzymywać minimalną emeryturę. Brak reform może pogrążyć polski system emerytalny

– O ile dzisiaj jesteśmy mniej więcej w środku peletonu europejskiego pod względem wysokości emerytur, o tyle w 2060 roku będziemy należeć do krajów o najniższych emeryturach – mówi Krzysztof Nowak, prezes Mercera. Według różnych szacunków za 40 lat wysokość emerytury w Polsce będzie stanowić 25–30 proc. ostatniej pensji, czyli prawie dwukrotnie mniej niż dzisiaj. To efekt nie tylko zmian demograficznych, lecz także niskiego wieku emerytalnego. Stopa zastąpienia będzie jeszcze niższa dla kobiet ze względu na to, że przechodzą na emeryturę o pięć lat wcześniej niż panowie. – Emeryt w Polsce dziś nie jest bogaty, w przyszłości będzie biedny, a kobiety będą jeszcze biedniejsze – podkreśla ekspert.

Bankowość

Nowy system ułatwi służbom dostęp do informacji o kontach bankowych Polaków. Eksperci ostrzegają przed ryzykiem nadużyć

W resorcie finansów trwają prace nad Systemem Informacji Finansowej, który pozwoli odpowiednim służbom i instytucjom szybko ustalić, w jakich bankach Polacy mają konta oraz czy korzystają ze skrytek bankowych lub kont maklerskich. Zgodnie z unijnymi przepisami ma to być narzędziem walki z poważnymi przestępstwami. – Służby powinny mieć dostęp do danych finansowych w przypadku ścigania poważnych przestępstw, jednak istnieje ogromne ryzyko, że będzie to wykorzystywane także w innych, błahych sprawach, a być może nawet w sytuacjach, które są zwykłym nadużyciem – mówi Wojciech Klicki, prawnik z Fundacji Panoptykon.

Ochrona środowiska

Kwestie środowiskowe coraz ważniejsze dla inwestorów. Nie będą finansować spółek nieraportujących swojego wpływu na klimat

ESG, czyli czynniki niefinansowe obejmujące np. dbałość firmy o środowisko i kwestie ważne społecznie, mają coraz większe znaczenie w podejmowaniu decyzji przez inwestorów. Takich danych szukają m.in. ubezpieczyciele czy banki, które dzięki nim mogą ocenić, czy firma działa w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju i opłaca się udzielić jej finansowania. W tym roku duże polskie spółki giełdowe będą już po raz czwarty obowiązkowo publikować dane ESG w swoich raportach niefinansowych, ale już wkrótce większą wagę do tego aspektu będą musiały przyłożyć również podmioty średnie i mniejsze. W przeciwnym razie grozi im utrudniony dostęp do kapitału.