Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Komunikaty PR

MINI Autocasco w TUZ TUW

2019-03-26  |  13:00
Biuro prasowe
Do pobrania TUZ TUW ( 0.02 MB )

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych poszerzyło ofertę o nowe ubezpieczenie komunikacyjne.

Mini Autocasco w TUZ TUW to innowacyjny produkt, wychodzący naprzeciw oczekiwaniom klientów poszukujących ochrony AC od konkretnych zdarzeń.

Ochroną ubezpieczeniową objęte są szkody polegające na utracie pojazdu w wyniku kradzieży (kradzież całkowita), a także szkody całkowite powstałe na skutek działania sił przyrody, jak: pożar, powódź, grad, huragan, deszcz nawalny, osuwanie i trzęsienie ziemi. Z ubezpieczenia mogą skorzystać właściciele samochodów osobowych i ciężarowych nie starszych niż 15 lat, o wartości do 30 000 zł.

Mini Autocasco w TUZ TUW to produkt elastyczny, z opcją dostosowania zakresu ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb klienta. W ramach dostępnych wariantów kupujący polisę ma możliwość skorzystania z jednej z trzech dostępnych opcji, obejmujących: żywioły, kradzież, żywioły i kradzież.

Ubezpieczenie zapewnia ochronę w przypadku szkód powstałych na terytorium RP oraz na terytorium innych państw Unii Europejskiej. Przy braku udziału własnego, rozliczenie szkody odbywa na podstawie przedłożonego kosztorysu.

Niewątpliwym atutem ubezpieczenia jest fakt, iż za dodatkową, symboliczną składką, klient ma możliwość rozszerzenia zakresu ochrony o usługę pomocy Auto Assistance w przypadku unieruchomienia pojazdu na skutek zatrzaśnięcia kluczyków.

Żródło: TUZ TUW

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Ubezpieczenia Szkolna wyprawka ubezpieczeniowa Biuro prasowe
2019-08-21 | 12:52

Szkolna wyprawka ubezpieczeniowa

Pierwszy dzwonek coraz bliżej. Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego warto pomyśleć o bezpieczeństwie najmłodszych i wyposażyć ich w polisę NNW. Takie rozwiązanie pozwoli
Ubezpieczenia BRAK ZDJĘCIA
2019-08-12 | 14:48

Aon pomaga klientom w podróży

Aon Polska Services Sp. z o.o. wspólnie z Europ Assistance Polska przygotował dla swoich klientów ofertę ubezpieczenia turystycznego. Zakres ochrony Aon Travel obejmuje ubezpieczenie kosztów leczenia i assistance,
Ubezpieczenia Dlaczego sektor ubezpieczeniowy powinien przejść transformację cyfrową
2019-08-07 | 11:00

Dlaczego sektor ubezpieczeniowy powinien przejść transformację cyfrową

Jest oczywiste, że branża, która była uznawana za konserwatywną, mierzy się z gwałtownie zmieniającymi się zachowaniami zakupowymi klientów. Jesteśmy samowystarczalni,

Kalendarium

Patronaty Newserii

XXIX Forum Ekonomiczne - Krynica
MSPO - Targi Obronne Zbrojeniowe 2019 - Kielce

Infrastruktura

Polska będzie mogła kupować tańszy gaz od różnych producentów. Wkrótce spodziewane jest pozwolenie na budowę i wybór wykonawcy podmorskiego odcinka Baltic Pipe

Budowa Baltic Pipe oznacza niższe ceny i większe bezpieczeństwo dostaw – mówi Tomasz Stępień, prezes Gaz-System. Jak podkreśla, niedługo projekt powinien uzyskać pozwolenia na budowę, a na przełomie tego i przyszłego roku będą uruchamiane kolejne przetargi na dostawy dla tej inwestycji. Błękitny surowiec ze złóż na Morzu Północnym ma popłynąć do Polski w październiku 2022 roku i pozwoli uniezależnić się od dostaw z Rosji, skąd pochodzi obecnie ok. 90 proc. importowanego gazu.

Problemy społeczne

Psychiatria w reformie. Resort zdrowia chce odbudować kadry i poprawić opiekę psychiatryczną dla dzieci i młodzieży

Psychiatria – przez lata zaniedbywana – jest na etapie głębokiej reformy, ale ten proces nie potrwa miesiąc czy nawet rok – mówi minister zdrowia Łukasz Szumowski. Jak ocenił, wprowadzony w ubiegłym roku pilotaż Centrów Zdrowia Psychicznego działa dobrze i zostanie rozszerzony. Niedługo ruszy też kompleksowa reforma psychiatrii dzieci i młodzieży, wśród których zaburzenia psychiczne są coraz częstszym problemem. Celem jest to, żeby opieka psychiatryczna była łatwiej dostępna, dostosowanego do indywidualnych potrzeb pacjentów i nie wiązała się z długimi pobytami na oddziałach psychiatrycznych.

IFA 2019 Berlin

Konsument

Coraz więcej Polaków przygotowuje przetwory. Robią to głównie kobiety, ale panowie specjalizują się w nalewkach

Nawet 75 proc. Polaków deklaruje, że robi przetwory na zimę. W spiżarniach będą królować ogórki kiszone, dżemy i konfitury, soki, a także nalewki – wynika z Barometru Providenta. Choć przetwory to domena przede wszystkim osób starszych, to także i młodzi coraz częściej kultywują tradycję. Weki to gwarancja smaku i naturalnych składników, a część osób przygotowuje przetwory ze względu na oszczędności.

Złote Spinacze 2019

Finanse

Prawidłowe oszacowanie wartości czynszu to duży problem przy transakcjach najmu. Pomocne są internetowe porównywarki

Na polskim rynku co roku dochodzi do nawet 1 mln transakcji najmu. Określenie wartości czynszu najmu stanowi częsty problem zarówno dla właścicieli mieszkań, jak i potencjalnych lokatorów. Wynajmującym i najemcom przychodzi z pomocą technologia – internetowe porównywarki agregują dane z portali ogłoszeniowych i na tej podstawie tworzą automatyczną kalkulację ceny. Zdarza się jednak, że nie biorą pod uwagę indywidualnych atutów danej nieruchomości, jak np. widok z okna, na co właściciele mieszkań powinni zwracać uwagę.