Strona główna

wrzesień 2018

Holenderskie maszyny dla ogrodników na Dniach Ogrodnika 2018

2018-09-06  |  14:45

Holenderskie maszyny dla ogrodników

W dniach 14-15 września 2018 w Gołuchowie koło Kalisza na stoisku 1 w pawilonie 2 podczas XX edycji Dni Ogrodnika holenderskie maszyny dla ogrodników zaprezentuje firma DI-ZET, wieloletni przedstawiciel producenta maszyn Cyklop Nederland B.V. 

Holendrzy od wielu lat wiodą prym w Europie i na świecie w produkcji warzyw i kwiatów. Cyklop Nederland B.V. to renomowany producent maszyn i urządzeń pakujących dedykowanych dla producentów warzyw, kwiatów i ziół. 

Podczas targów firma DI-ZET zaprezentuje szereg rozwiązań w zakresie pakowania w gospodarstwach ogrodniczych, zakładach przetwórstwa i magazynach. 

​Zaprezentujemy podczas targów m.in. 

  • rozwiązania w zakresie pęczkowania warzyw, włoszczyzny i ziół na liniach i urządzeniach Cyklop AXRO
  • rozwiązania w zakresie pęczkowania kwiatów na liniach i urządzeniach Cyklop AXRO
  • rozwiązania w zakresie pęczkowania warzyw, kwiatów i ziół na urządzeniach Cyklop Elastobinder
  • rozwiązania w zakresie wiązania taśmą PP kartonów z warzywami i owocami Cyklop Mpac HE
  • rozwiązania w zakresie wiązania taśmą PP skrzynek z warzywami i owocami Cyklop Mpac PLT
  • rozwiązania pakowania w chłodniach i mroźniach Cyklop AMPAG
  • rozwiązania w pakowaniu w zakładach produkcyjnych i magazynach Cyklop BOX
  • rozwiązania w zakresie zaklejania kartonów Cyklop CT
  • rozwiązania w zakresie zaklejania kartonów Cyklop Lapomatic
  • rozwiązania w zakresie pakowania towarów na palecie Cyklop CTT, Cyklop Mpac 4 

Zapraszamy na nasze stoisko w dniach 14-15 września 2018 do Gołuchowa koło Kalisza.

Więcej: http://www.dizet.pl/xx-dni-ogrodnika---targi-mi281dzynarodowe-go322uchoacutew-2018.html

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.

Informacje z dnia: 6 września

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także realizuje wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Handel

Spada wskaźnik zadowolenia klientów z jakości obsługi. Powodem może być pogarszająca się sytuacja na rynku pracy

Wygląd placówki, zachowanie personelu czy atrakcyjność samej oferty – to niektóre czynniki, które decydują o poziomie satysfakcji klienta. Z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi wynika, że wskaźnik zadowolenia klientów nieznacznie się obniżył i wynosi 77 proc., a w kolejnych latach możemy obserwować dalszy spadek ze względu na coraz poważniejszy problem niedoboru pracowników. Dla firm to o tyle istotny wskaźnik, że najbardziej zadowoleni klienci są bardziej skłonni do ponownego zakupu i polecenia danej marki swoim znajomym.

Problemy społeczne

Na chorobę Parkinsona cierpi w Polsce ok. 100 tys. osób. Dotyka ona całe rodziny

Choroba Parkinsona postępuje powoli, latami. Chory staje się w tym czasie coraz mniej samodzielny – trudnością jest dla niego spożywanie posiłków, ubieranie się czy pokonywanie krótkich dystansów. Ciężar opieki przenosi się na barki rodziny i najbliższych, którzy nierzadko muszą całkiem zrezygnować z pracy zawodowej. Polskie Towarzystwo Neurologiczne podkreśla, że od strony medycznej sytuacja pacjentów chorych na chorobę Parkinsona jest dobra, jednak brakuje skoordynowania opieki – dlatego postuluje utworzenie specjalnych ośrodków, które zajęłyby się kompleksową terapią i rehabilitacją. 

Konsument

Połowa piętnastolatków zetknęła się z hejtem w sieci. Rusza kampania, która pomoże walczyć z tym zjawiskiem

Hejt w internecie urasta do rangi potężnego problemu społecznego. Dotyka nawet dzieci i nastolatków – więcej niż co trzeci zetknął się już w sieci z mową nienawiści. Hejterzy i trolle są jednak w mniejszości, stanowią zaledwie 5–6 proc. internautów. Fundacja Orange rusza z kampanią, która ma pokazać, że są oni w mniejszości i da się z nimi walczyć. W ramach akcji pokazuje, jak reagować na hejt w sieci i emocjonalnie sobie z nim radzić. Symbolem kampanii #jestnaswiecej jest pomarańczowa sznurówka.

Problemy społeczne

Nauczyciele WF-u zyskują sprzymierzeńca. Media społecznościowe pomagają propagować sport wśród najmłodszych

Internet to dla współczesnych dzieci naturalne środowisko, dlatego znani sportowcy i youtuberzy chcą to wykorzystać do promowania aktywności fizycznej. W ramach programu Drużyna Energii nagrywają treningi i publikują je w mediach społecznościowych, a uczniowie muszą je powtórzyć, wykazując się kreatywnością i nagrywając z tego film. Druga edycja programu cieszy się rekordową popularnością. Uczestniczy w niej 200 szkół i kilkadziesiąt tysięcy uczniów z całej Polski, rywalizując o główną nagrodę i wyposażenie sal gimnastycznych.