Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Kalendarium

14 marca
Konferencja: 09:00 do 2019-03-15 15:00
Instytucja: Elamed Miedia Group
Organizator:
IndustryStock.pl
Miejsce: Rzeszów
Kontakt:
Imię i nazwisko: Łukasz Cholewa
Funkcja: PR Manager
Firma: IndustryStock.pl
Telefon: +48 885 058 811
E-mail: lukasz.cholewa|industrystock.pl | |lukasz.cholewa|industrystock.pl

Jak sprzedać polskie produkty na rynkach eksportowych?

II Międzynarodowa Konferencja
"Jak sprzedać polskie produkty na rynkach eksportowych"?

Informacje ogólne

Konferencja jest jednym z nielicznych wydarzeń na polskim rynku, które stawia na rozwój, poszerzanie kompetencji i efektywną współpracę całego sektora eksporterów i polskich firm chcących poszerzać swoją działalność na rynkach zagranicznych. 

Kompleksowa i interdyscy­plinarna wiedza międzynarodowego grona wykładowców poparta będzie praktycznymi informacjami na temat efektywnego prowadzenia działań na zróżnicowanych rynkach eksportowych.

Pierwszemu dniu obrad nadaliśmy strukturę panelową. Każdy z paneli będzie składał się z dwóch części: eksperckiego wprowadzenia oraz moderowanej, zakończonej konkluzjami debaty zaproszonych ekspertów – praktyków – i słuchaczy.

Drugi dzień konferencji w całości poświęcimy zajęciom warsztatowym, podczas których – pod okiem eksperta – przećwiczymy postępowanie w szeregu sytuacjach, jakie mogą nam się przydarzyć podczas kontaktów i negocjacji na rynkach eksportowych.

Zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji będzie bankiet, podczas którego, w niezobowiązującej atmosferze, będziemy mogli lepiej się poznać, wymienić doświadczenia i – co szczególnie ważne – nawiązać szereg trwałych i owocnych kontaktów biznesowych.

Wezmą udział

To wyjątkowe wydarzenie skupiać będzie w jednym miejscu doborowe grono osób zaangażowanych w procesy internacjonalizacji polskich produktów, know-how oraz polskiej gospodarki – menadżerów, przedsiębiorców, przedstawicieli biznesu z kraju i zagranicy.

Warunki akredytacji

Rejestracja w serwisie internetowym https://konferencjaeksport.elamed.pl