Kalendarium

13 czerwca
Konferencja: 18:30 do 20:00
Organizator:
Liferay
Miejsce: HubHub Postępu 14
Kontakt:
Imię i nazwisko: Zuza Gąsiorek
Telefon: +48 505 106 155
E-mail: zuzanna.gasiorek|cohnwolfe.pl| |zuzanna.gasiorek|cohnwolfe.pl

Liferay Warsaw Tech Meetup

Tajniki platform e-commerce
Kolejne spotkanie z cyklu Liferay Warsaw Tech Meetup odbędzie się już 13 czerwca w godzinach 18:30-20:00 w HubHub Postępu 14. Tematem wydarzenia będzie Liferay Commerce – nowe narzędzie Liferay do zarządzania platformami e-commerce.

Informacje ogólne

Kolejne spotkanie z cyklu Liferay Warsaw Tech Meetup odbędzie się już 13 czerwca w godzinach 18:30-20:00 w HubHub Postępu 14. Tematem wydarzenia będzie Liferay Commerce – nowe narzędzie Liferay do zarządzania platformami e-commerce. Uczestnicy spotkania będą mieć niepowtarzalną okazję do poznania korzyści wynikających z wdrożenia produktu podczas prezentacji Demo. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Liferay Tech Meetups to cykl wydarzeń z udziałem ekspertów ze świata technologii, którzy podejmują kluczowe zagadnienia związane z zarządzaniem platformami internetowymi w przedsiębiorstwach. W trakcie zeszłorocznej serii spotkań Liferay Tech Meetups Warsaw uczestnicy mieli możliwość wysłuchania m.in. guru Javy i założyciela Agile Developer Venkat Subramaniama oraz Ondreja Mihalyiego – kluczowego członka Payara i MicroProfile oraz lidera Czech JUG.

Na drugim spotkaniu Liferay Tech Meetup Warsaw 2019 uczestnicy dowiedzą się więcej o pracy z nowym produktem Liferay Commerce – platformą sprzedażową w pełni zintegrowaną z podstawowym produktem Liferay DXP. Daniel de Francisco – Presales Engineer z Liferay Spain – za pomocą demonstracji na żywo zaprezentuje kompleksowy i techniczny przegląd nowego rozwiązania Liferay. Spotkanie będzie prowadzone
w języku angielskim.

Agenda:

18:00 – 18:30 Rejestracja

18:30 – 19:00 Liferay Commerce – Wprowadzenie

19:00 – 19:15 Beer & Snacks break

19:15 – 20:00 Liferay Commerce – Demo

20:00 – 21:00 Networking & Q&A

Wezmą udział

Prelegent:

Daniel de Francisco, Liferay Spain

Daniel de Francisco pracuje jako konsultant oraz inżynier ds. sprzedaży w Liferay. Zajmuje się wyznaczaniem i rozwojem działań takich jak świadczenie profesjonalnych usług Liferay na najwyższym poziomie, wsparcie zespołu sprzedaży oraz pomaga kluczowym klientom w rozwiązywaniu kwestii technicznych oraz funkcjonalnych. Jest ekspertem w dziedzinie tworzenia platform e-commerce oraz e-learningowych. 

Warunki akredytacji

RSVP:

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na wydarzenie obowiązują zapisy. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia pod linkiem:

https://www.meetup.com/pl-PL/Liferay-Warsaw-Tech-Meetup/events/261477086/?eventId=261477086&isFirstPublish=true