Komunikaty PR

Aplikacja dla sieci handlowych

2014-03-11  |  13:43
Biuro prasowe

Sieci handlowe duży nacisk kładą na promocję sprzedaży swoich produktów. W codziennej pracy stosowane są zatem aplikacje, które ułatwiają w tym zakresie zarządzanie projektami. Na rynku coraz bardziej popularna staje się aplikacja, która nie tylko wspiera działania promocyjne, ale również  umożliwia komunikację.

Nie ma nic gorszego, niż zła organizacja pracy, problem z uzyskaniem właściwej informacji czy brak dostępu do danych o projektach, które są realizowane. To również efekt słabej komunikacji wewnętrznej.  Dlatego dobór właściwej aplikacji, która umożliwi pozbycie się tego typu sytuacji, jest jednym z nadrzędnych celów, jeżeli chcemy usprawnić działanie firmy i promocję usług czy produktów.

Już od jakiegoś czasu, na rynku, istnieje aplikacja PromoPlan, która może nie tylko pomóc w rozwiązaniu wspomnianych problemów, ale również oferuje dodatkowe funkcjonalności. To kompleksowa platforma wspierająca zarządzanie projektami w obszarze marketingu i trademarketingu. Dzięki niej można stworzyć profesjonalną bazę wiedzy, która zawiera aktualne dane na temat wykonywanych projektów oraz umożliwia odnalezienie informacji dotyczących projektów już wykonanych. Jest łatwa w użytkowaniu, czytelna i uporządkowana – aplikacja zawiera wszystkie dane w jednym miejscu, dzięki czemu użytkownik nie traci czasu na szukanie potrzebnej informacji. Poza możliwością przydzielania zadań pracownikom, system zawiera również moduł raportujący – raporty tworzą się automatycznie w formie tabeli.

Aplikacja wykorzystuje jeszcze mało rozpowszechnioną w Polsce komunikację społecznościową (tzw. social communication), która jest poniekąd zapożyczeniem z popularnych portali społecznościowych. Ta funkcjonalność ma duży wpływ na efektywność zarządzania projektem i usprawnienie komunikacji wewnętrznej. Dzięki niej zwiększa się prawidłowy przepływ informacji – komunikaty są zwięzłe i trafiają do całego zespołu, Co więcej, pracownik natychmiast otrzymuje informację zwrotną. Drugi element, który wzbogaca aplikację, to bazy słownikowe (obejmująca nazwy produktów, usług, punktów handlowych czy mediów), które pozwalają na uporządkowanie działań promocyjnych oraz umożliwia komunikowanie się dwóch organizacji współpracujących przy promocji (np. sieci handlowej z dostawcami).

Dla sieci handlowych PromoPlan może okazać się szczególnie przydatny w przypadku procesu tworzenia gazetki promocyjnej. Ułatwia on komunikację działu marketingu nie tylko z agencją reklamową, z którą sieć współpracuje, ale również z działem zakupów i dostawcami, którzy mają dostęp do aplikacji.

Użytkownik może poruszać się po aplikacji intuicyjnie, co ułatwia pracę. Zapisywanie danych w odpowiednich projektach następuje automatycznie. W ten sposób tworzy się bazę wiedzy firmy, która dzięki danym słownikowym może być przekazywana do innych aplikacji (np. analizujących efektywność promocji, prognozujących popyt, budżetujących). Co istotne, gdy pracownicy dodają wpisy (maile) lub pliki aplikacja sama je dystrybuuje do pozostałych uczestników projektu.

Firma, która chce przetestować aplikację, otrzymuje ją bezpłatnie na okres jednego miesiąca. Jeżeli klient wyrazi zainteresowanie użytkowaniem jej, będzie zobowiązany płacić miesięczny abonament bez konieczności inwestowania w zakup całej aplikacji. W jego ramach gwarantowane jest ulepszenie aplikacji o kolejne funkcjonalności.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie RX500e kolorowa drukarka do etykiet RFID Biuro prasowe
2020-02-28 | 15:15

RX500e kolorowa drukarka do etykiet RFID

Najnowsza drukarka firmy Primera RX500e, to w pełni kolorowa drukarka etykiet z wbudowanym, automatycznym systemem kodującym RFID. Wykorzystuje najnowszą technologię druku atramentowego o
IT i technologie Huawei Watch GT Sport i Watch GT Active teraz w nowej, atrakcyjnej cenie 499 zł
2020-02-28 | 12:15

Huawei Watch GT Sport i Watch GT Active teraz w nowej, atrakcyjnej cenie 499 zł

Huawei Watch GT Sport i Watch GT Active, inteligentne zegarki sportowe wyróżniające się wytrzymałą baterią i nowoczesnym designem, od 24 lutego można kupić w nowej rekomendowanej
IT i technologie BRAK ZDJĘCIA
2020-02-28 | 09:25

Jak usprawnić druk etykiet na opakowania?

Właściciel jednej z plantacji borówki amerykańskiej miał za zadanie przyspieszyć konfekcjonowanie świeżych owoców, aby dotrzeć z dostawami na czas. Oprócz pracy związanej ze zbiorem owoców, czekał go także

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Handel

PIE: Coroczna grypa bardziej spowalnia wzrost gospodarczy Polski, niż może to zrobić koronawirus. Wszystko zależy od skuteczności walki z tą epidemią

Wpływ koronawirusa na polską gospodarkę będzie zależał od tego, czy Chinom uda się zwalczyć epidemię w I kwartale roku, i od tego, kiedy dotrze on do Polski. Zdaniem Piotra Araka, dyrektora Polskiego Instytutu Ekonomicznego, epidemia może obniżyć wzrost chińskiego popytu o 2 proc., co oznaczałoby dynamikę PKB na poziomie 5 proc., niższą niż w Polsce w 2018 roku. To nie powinno być odczuwalne przez polską gospodarkę. Jednak poważniejsze spowolnienie w Chinach na pewno odbije się na zamówieniach dla europejskiego, w tym również polskiego przemysłu.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Prawo

Przedsiębiorcy mają czas do poniedziałku na zgłoszenie się do tzw. małego ZUS-u plus. W ciągu kilku tygodni Ministerstwo Rozwoju zaproponuje firmom kolejne ulgi

Poniedziałek 2 marca to ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń do tzw. małego ZUS-u plus, który wszedł w życie 1 lutego. W ciągu tego niespełna miesiąca skorzystało z tej możliwości 80 tys. małych firm, a łącznie małym ZUS-em objętych jest już 240 tys. podmiotów. Ministerstwo Rozwoju liczy na to, że część zaoszczędzonych pieniędzy przedsiębiorcy wykorzystają na rozwój działalności. W ciągu kilku tygodni resort ma zaproponować kolejny pakiet zachęt do inwestycji.

Praca

Rząd chce zachęcać młodych do pielęgniarstwa i położnictwa. Plan rozwoju tych zawodów rozpisany jest do 2030 roku

Zwiększenie liczby pielęgniarek i położnych w polskim systemie opieki zdrowotnej oraz powstrzymanie emigracji zarobkowej – to tylko niektóre z najważniejszych celów rządowej polityki na rzecz rozwoju obu tych zawodów. Rząd chce również zmotywować młodych ludzi do wyboru tej ścieżki kariery i utrzymać na rynku pracy osoby, które nabywają uprawnienia emerytalne. – Ważny jest również rozwój kompetencji i samodzielności – mówi Greta Kanownik, dyrektor w Ministerstwie Zdrowia. Temu służyć ma wprowadzenie porad pielęgniarskich w przychodniach.

 
 

Konsument

Ubój zwierząt w przydomowych rzeźniach nie zaszkodzi producentom mięsa. Nie powinien zagrażać także bezpieczeństwu żywności

– Ubój rolniczy w przydomowych rzeźniach nie zaszkodzi branży. Jeśli procedury będą przestrzegane, nic nikomu nie grozi – ocenia Wiesław Różański, prezes Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego. Od połowy lutego każdy rolnik może otworzyć małą ubojnię i wprowadzać mięso na rynek na małą skalę, w ramach rolniczego handlu detalicznego czy działalności lokalnej. Dotychczas, jeśli chciał zabić zwierzę, musiał korzystać z pośrednictwa dużych zakładów. Teraz może to zrobić samodzielnie, ale konieczne jest jednak spełnienie szeregu kryteriów.