Komunikaty PR

Program MBA realizowany na światowym poziomie

2016-11-18  |  14:00
Kontakt

Sara El Nemr
LEWIS

Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warsaw
sara.elnemr|teamlewis.com| |sara.elnemr|teamlewis.com
+48 22 661 53 61
www.teamlewis.com/pl/

WU Executive Academy jest częścią Uniwersytetu Ekonomicznego w Wiedniu (Vienna University of Economics and Business) – jednego z największych uniwersytetów ekonomicznych w Europie. Uniwersytet może poszczycić się ponad stuletnim doświadczeniem w zapewnianiu edukacji na najwyższym poziomie. Odzwierciedleniem tego są liczne akredytacje, rozpoznawalne na całym świecie (AACSB, EQUIS i AMBA). Ponadto WU Executice Academy jest umieszczane w rankingach uczelni biznesowych i MBA, ciesząc się przy tym świetną reputacją. To właśnie dlatego, tak wielu specjalistów ds. rozwoju zawodowego i mentorów kariery wybrało program MBA na WU Executive Academy.

Elastyczny sposób nauczania dopasowany do grafików studentów

Wykładowcy na WU Executive Academy doskonale rozumieją styl życia współczesnych biznesmenów, managerów i przedsiębiorców. Z tego względu programy zajęć dopasowane są do grafików studentów, a nie na odwrót. W rzeczywistości, modułowy system kształcenia pozwala zrealizować najbardziej aktualne warsztaty, spędzając przy tym jak najmniej czasu poza pracą.

Oferta programów specjalizacyjnych obejmuje:

  • Zarządzanie Energią;
  • Przedsiębiorczość i Innowacje
  • Finanse
  • Marketing i Sprzedaż
  • Zarządzanie projektami

Program Professional MBA składa się z 3 kursów, na których studenci mogą rozwijać swoje umiejętności:

·      moduł Business Core, rozwijający kompetencje w zakresie zarządzania i przywództwa

·      moduł specjalizacyjny, umożliwiający rozwój na ukierunkowanej ścieżce branżowej

·      Master Thesis, który ostatecznie integruje zdobytą wcześniej wiedzę.

Dodatkowo nowoczesna platforma e-learningowa umożliwia studentom realizację nauczania nawet w godzinach pracy, dzięki temu mogą praktycznie wykorzystać zdobyte umiejętności.

„Chciałbym zwrócić uwagę na trzy aspekty wynikające ze studiowania MBA na WU Executive Academy: dobra reputacja uczelni, doskonale zbalansowany (dopasowany) plan studiów oraz świetne perspektywy na przyszłość. Oczywiście studiowanie MBA wiąże się z ciężką pracą. Pomimo tego, bardzo ceniłem sobie modułowy system nauczania, który był idealnie dopasowany do mojej pracy na pełen etat. Według mnie, ten program jest naprawdę unikatowy. Poza korzyściami stricte zawodowymi, studia MBA dały mi możliwość poznania wielu osób ze środowiska międzynarodowego. Jestem dumny, że mogłem być częścią programu Professional MBA Marketing & Sales” – Dmitry Osokin, MBA Alumn/Strategic Account Manager/Roche Pharmaceuticals/Austria.


Czerpanie wiedzy od światowej sławy profesorów i ekspertów branży

Wydział WU Executive Academy tworzą światowej sławy profesorowie oraz uznani eksperci z branży. Nasi wykładowcy wykładają nie tylko na WU Executive Academy, ale także współpracują z ponad 200 partnerskim uniwersytetami i wybitnymi korporacjami z całego świata. Oznacza to, że studiując na WU Executive Academy, studenci mają dostęp do najlepszych specjalistów z branży, a to umożliwia im zdobywanie wiedzy o nowych odkryciach w danej dziedzinie, a także dostęp do najnowszych narzędzi i technik zarządzania.

Budowanie międzynarodowej sieci kontaktów

Podejmując naukę na Professional MBA na WU Executive Academy, dołączysz do zróżnicowanej grupy studentów – każdy o innej narodowości, pochodzeniu i doświadczeniu zawodowym. Wymiana doświadczeń z innymi studentami z różnych krajów z pewnością wzbogaci Twój pobyt na WU Executive Academy. Dzięki temu będziesz mógł stworzyć międzynarodową sieć profesjonalnych kontaktów, które z pewnością zaowocują w Twojej przyszłej karierze.

Więcej informacji o WU Executive Academy znajduje się na stronie: 

https://executiveacademy.at/en/#

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Edukacja Cichsza szkoła jest lepszym miejscem do nauki Biuro prasowe
2019-09-16 | 12:05

Cichsza szkoła jest lepszym miejscem do nauki

Dwa tygodnie temu ponad 3 miliony polskich uczniów rozpoczęło kolejny rok nauki w szkołach podstawowych. Większość z nich będzie musiała się uczyć w pogłosowych klasach
Edukacja Oblicza polskich stołówek szkolnych - jak wyglądają, a jak mogłyby wyglądać?
2019-09-12 | 11:00

Oblicza polskich stołówek szkolnych - jak wyglądają, a jak mogłyby wyglądać?

Kilka pierwszych dni września za nami – dzieci i młodzież wracają do dobrze znanych z poprzednich lat szkolnych klas lub dopiero poznają przestrzeń w nowych dla siebie szkołach. To,
Edukacja Branża komunikacji marketingowej na rzecz rozwoju kwalifikacji zawodowych.
2019-09-11 | 10:10

Branża komunikacji marketingowej na rzecz rozwoju kwalifikacji zawodowych.

Powstała Sektorowa Rada ds. Kompetencji  Głównym celem Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej jest standaryzacja oraz lepsze dopasowanie

Kalendarium

Telekomunikacja

Minister cyfryzacji: Cyberbezpieczeństwo fundamentem przy budowie sieci 5G. W 2020 roku będzie działać w co najmniej jednym mieście w Polsce

Priorytetem we wdrażaniu 5G jest cyberbezpieczeństwo, to jeden z głównych warunków stawianych dostawcom nowej technologii i jej komponentów – podkreśla minister cyfryzacji Marek Zagórski. Zgodnie z wymogami Unii Europejskiej pod koniec 2020 roku nowy standard telekomunikacyjny ma objąć zasięgiem przynajmniej jedno miasto w Polsce. W ubiegłym tygodniu Orange Polska i Ericsson wspólnie uruchomili w Warszawie testową sieć 5G. Podobne próby prowadzi też Huawei.

Patronaty Newserii

European Business & Investment Summit 2019 Warsaw

Firma

Zagrożenia terrorystyczne napędzają rynek środków ochrony indywidualnej. Wykorzystuje je nie tylko wojsko i służby specjalne, lecz także przemysł

Rynek środków ochrony indywidualnej nieustannie rośnie. Wpływają na to m.in. ryzyka związane z atakami terrorystycznymi mogącymi wykorzystywać broń chemiczną i biologiczną czy przenoszenie się wirusów. Powodzenie akcji ratowniczych czy misji wojskowych zależy w dużej mierze od stosowanego sprzętu. Rozwiązania ochrony dróg oddechowych, ale też ochrony słuchu i wzroku są już codziennością w przemyśle.  

Farmacja

Polska firma farmaceutyczna szuka młodych talentów już w liceach. Na najlepszych czekają stypendia naukowe

Adamed, jedna z największych w Polsce firm farmaceutyczno-biotechnologicznych, poszukuje młodych talentów. 5 lat temu uruchomiła program ADAMED SmartUP, którego celem jest wyszukiwanie i wspieranie utalentowanych młodych ludzi w dziedzinie nauk ścisłych oraz przyrodniczych już na etapie liceum. Najlepsi z nich mają szansę na udział w indywidualnych konsultacjach edukacyjnych oraz zdobycie stypendium finansowego, które mogą przeznaczyć na wymarzone studia i dalszy rozwój, ułatwiający im start kariery naukowej. Kolejna 6. edycja rekrutacji do programu ruszyła z początkiem września.

Transport

Polski rynek kurierski jest jednym z najszybciej rosnących w Europie. To napędza inwestycje branży w innowacje

Szacuje się, że w 2021 roku wolumen przesyłek może wzrosnąć do 500 mln sztuk z niecałych 392 w roku 2018. Szybki rozwój branży napędza inwestycje firm logistycznych w technologie i innowacje, dyktowane oczekiwaniami klientów, które są związane głównie z jak najszybszym czasem dostawy. Dlatego DHL Parcel uruchomił właśnie pod Warszawą nowy terminal, wyposażony w najnowocześniejsze urządzenie sortujące w Europie. Ten pozwala rozdzielić 7,5 tys. paczek w ciągu godziny i umożliwi dostarczanie klientom przesyłek w czasie, który jest dla nich najbardziej dogodny.