Komunikaty PR

Weź kredyt na FinAi.pl i odbierz zwrot 500 zł

2018-04-17  |  12:00
Biuro prasowe

Trwa kampania marketingowa skierowana do przyszłych użytkowników platformy kredytowej FinAi.pl.
W ramach promocji FinAi nagrodzi 1000 pierwszych klientów premią w wysokości 500 zł. Aby otrzymać atrakcyjny zwrot wystarczy zapisać się na stronie
www.finai.pl/odbierz-500pln/, a następnie wziąć kredyt za pośrednictwem platformy FinAi.

Już za kilka tygodni klienci będą mogli wziąć kredyt bankowy w 100 procentach przez Internet za pośrednictwem pierwszej niezależnej platformy kredytowej FinAi. Zapewni ona dostęp do wiążących ofert wielu banków, pozwoli na ich porównanie, a następnie podpisanie umowy z wybranym bankiem, bez konieczności wizyty w oddziale czy wysyłania umowy kurierem.

Z okazji zbliżającego się startu platformy firma przygotowała ofertę specjalną dla swoich pierwszych klientów.  Aby skorzystać z promocji i otrzymać 500 zł premii wystarczy podać swój adres e-mail i do 31 grudnia 2018 roku wziąć za pośrednictwem FinAi.pl kredyt bankowy na kwotę minimum 12 000 zł. Gdy klient będzie regularnie spłacać kredyt, FinAi nagrodzi go premią w wysokości 50 zł miesięcznie. Łącznie kwota zwrotu może wynieść nawet 500 zł.

Kampania marketingowa FinAi została podzielona na dwa etapy. W marcu rozdaliśmy przyszłym klientom 500 kredytów ze zwrotem. Zainteresowanie promocją przerosło nasze oczekiwania, dlatego zdecydowaliśmy się nagrodzić większą liczbę klientów i zwiększyliśmy promocyjną pulę o 1000 kredytów – mówi Paweł Ostrowski, Chief Marketing Officer w FinAi.

Internet jest głównym medium kampanii. W jej ramach FinAi prezentuje benefity platformy kredytowej, która - w odróżnieniu od rozwiązań funkcjonujących na rynku kredytów konsumenckich (porównywarki internetowe kredytów, agregatory ofert kredytowych) - zapewnia klientom szybki i prosty wniosek kredytowy online, dostęp do ofert wielu banków oraz jasne i rzetelne informacje na temat kosztów kredytu.

Reklamy wyświetlane na platformach społecznościowych oraz w wyszukiwarce Google kierują na landing page - www.finai.pl/odbierz-500pln/. Komunikacja jest wspierana dodatkowo za pośrednictwem mailingów i kanałów własnych.  

Kreacja oraz działania z zakresu performance marketingu są realizowane w całości „in-house” przez zespół marketingu FinAi. Dane zebrane z poprzednich kampanii pozwalają FinAi na optymalne dostosowanie kreacji, platform i grup docelowych w celu maksymalizacji efektywności prowadzonej komunikacji i obniżenie kosztów konwersji.

FinAi to założona w 2016 r. polska spółka technologiczna z branży finansowej. Firma pracuje nad wdrożeniem innowacyjnej platformy kredytowej, która uprości drogę klienta do uzyskania kredytu bankowego, a także nad usługami wspierającymi sprzedaż zdalną: modelami do zarządzania ryzykiem operacyjnym i ryzykiem kredytowym opartymi o zupełnie nowe dla sektora dane. Firma zatrudnia blisko 50 ekspertów z obszarów bankowości, IT, Data Science oraz komunikacji marketingowej. Platforma kredytowa FinAi zostanie udostępniona klientom już za kilka tygodni. W 2020 r. firma planuje udzielić za pośrednictwem platformy kredytów o wartości 1 mld zł.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Finanse Młodych myślenie o kasie Biuro prasowe
2018-04-20 | 11:30

Młodych myślenie o kasie

Młodzi – coraz częściej wierzą, że w przyszłości znajdą dobrą pracę i że poradzą sobie w życiu. Jako nastolatkowie uważają, że biedniejsi powinni liczyć na pomoc bogatych
Finanse BRAK ZDJĘCIA
2018-04-19 | 16:00

CIMA i SGH razem w nurcie etyki w biznesie

CIMA i Szkoła Główna Handlowa zacieśniają współpracę, aby wspólnie działać na rzecz promowania etyki i etycznych zachowań w świecie biznesu. Efektem jest otwarty 12 kwietnia SGH Ethics Club. To unikalne w Polsce
Finanse Firmy mówią „nie” dłużnikom, ale to tylko deklaracje
2018-04-19 | 09:50

Firmy mówią „nie” dłużnikom, ale to tylko deklaracje

Niemal cztery z dziesięciu firm z sektora MŚP deklarują, że nie podjęłyby współpracy z dłużnikiem, a blisko połowa zrobiłaby to tylko wtedy, gdy za produkt bądź usługę

Kalendarium

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także realizuje wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Wydarzenia

POZNAŃ MOTOR SHOW 2018

Zakończyły się Poznań Motor Show 2018, największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie. Tegoroczne wydarzenie odbywało się pod hasłem „Motoryzacja Jutra” – na targach można było zobaczyć ponad 60 motoryzacyjnych premier, samochodów koncepcyjnych oraz wizję motoryzacji według projektantów i inżynierów przyszłości.

Zapraszamy do śledzenia naszych relacji.

Przemysł

Coraz więcej firm zmaga się z niedoborem pracowników. Same podwyżki nie wystarczają, by przyciągnąć najlepszych

Niskie bezrobocie i duża rotacja kadr to obecnie poważne wyzwania dla pracodawców. Zyskują firmy, które dbają o swoich pracowników. Często słyszymy o rynku pracownika, natomiast nazwałbym go raczej rynkiem dobrego pracodawcy – mówi Jacek Siwiński, prezes VELUX Polska, firmy nagrodzonej tytułem „Pracodawca Roku”. Bycie dobrym pracodawcą zwyczajnie się firmie opłaca – zwiększa efektywność rekrutacji, pomaga w znalezieniu fachowców na bardzo konkurencyjnym rynku pracy i ogranicza koszty związane z rotacją i procesami rekrutacyjnymi. Same podwyżki wynagrodzeń nie są wystarczające

Konsument

Fundacja FOR: Pracownicze plany kapitałowe nie rozwiążą problemu niskich emerytur kobiet

Pracownicze programy kapitałowe mogą zwiększyć wysokość emerytur, o ile ich autorom uda się odbudować zaufanie do państwa po demontażu OFE i zachęcić pracowników do oszczędzania. Wiele zależeć będzie także od rozwiązań szczegółowych, nad którymi trwają prace w Ministerstwie Finansów – podkreśla dr Aleksander Łaszek z Fundacji FOR. Jego zdaniem PPK nie wystarczą jednak, by rozwiązać problem niskich emerytur kobiet przechodzących na emeryturę w wieku 60 lat

Podatki

Podatek od kryptowalut. Inwestorzy nie są pewni, na jakich zasadach będą się rozliczać

Opublikowane na początku miesiąca stanowiska Ministerstwa Finansów ws. rozliczania dochodów z kryptowalut wzbudziło wiele kontrowersji. Na 10 dni przed ostatecznym terminem złożenia PIT-ów wątpliwości dotyczą przede wszystkim konieczności wysyłania przy każdej transakcji formularza podatku od czynności cywilnoprawnych, co przy setkach czy tysiącach drobnych transakcji wymagałoby wypełniania ogromnej liczby dokumentów. Problemem jest także wykazanie kosztu uzyskania przychodu, czyli zainwestowanej kwoty

 

Handel

Polacy smakoszami włoskiej kuchni. Przez ostatnie pięć lat import włoskiej żywności wzrósł niemal o 50 proc.

Na talerzach Polaków rządzi kuchnia włoska. Po rodzimej, tradycyjnej kuchni to właśnie po produkty diety śródziemnomorskiej sięgamy najczęściej. Przekłada się to na rosnący import włoskiej żywności – w ciągu ostatnich 5 lat wzrost wyniósł blisko 46 proc. Na 826 mln euro eksportu włoskiej żywności do Polski składają się przede wszystkim kawa, produkty z czekolady i kakao, oliwa z oliwek, makarony, konserwy warzywne oraz świeże winogrona.