Komunikaty PR

Biuro Tłumaczeń 123Tlumacz.pl uzyskało certyfikat ISO 9001:2009

2015-04-09  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Ula Skwarek
Biuro tłumaczeń 123tłumacz.pl

ul. Łobzowska 48/8
31-345 Kraków
pr|123tlumacz.pl| |pr|123tlumacz.pl
+48 888 500 123
123tlumacz.pl

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. (123tlumacz.pl) działające na rynku usług tłumaczeniowych przeszło kontrolę i uzyskało pozytywny wynik auditu przeprowadzonego przez zewnętrzną  i niezależną jednostkę certyfikującą,  otrzymując w dniu dzisiejszym Certyfikat ISO 9001:2009 w zakresie tłumaczeń i obsługi tłumaczeniowej firm.

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. od lat zajmuje się tłumaczeniami w ponad 40 językach, zapewniając swoim klientom zarówno tłumaczenia pisemne, jak i ustne  (symultaniczne i  konsekutywne). Główna siedziba firmy mieści się w Krakowie, przy ul. Łobzowskiej 48/8, jednak działa ona na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Certyfikat uzyskany przez Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. (ang.  EN ISO 9001:2009 Quality management systems – Requirements) to międzynarodowa norma, która określa wymagania konieczne do spełnienia w systemie zarządzania jakością w organizacji. Model zarządzania ISO 9001 opiera się na czterech zasadach, które wzajemnie wiążą się ze sobą, a są nimi: realizacja wyrobu i pomiary, odpowiedzialność kierownictwa, zarządzanie zasobami oraz analizy i udoskonalenia.

„Wprowadzenie normy ISO 9001:2009 to kolejny krok na drodze do doskonalenia i ulepszania jakości naszych usług. Dzięki stosownemu szkoleniu i późniejszemu uzyskaniu pozytywnego wyniku auditu, dajemy gwarancję naszym klientom, że każdy pracownik doskonale zna zakres swoich obowiązków, a produkty, którymi w naszym przypadku są usługi tłumaczeniowe, są zgodne z międzynarodowymi wymaganiami. Będziemy stale monitorować postępy oraz dążyć do tego, aby wszyscy nasi zleceniodawcy byli pewni co do jakości  naszych usług.”

Uzyskanie certyfikatu ISO 9001 to znaczący krok w działalności Biura Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. Daje on gwarancję wszystkim zleceniodawcom, szczególnie klientom biznesowym, którzy sami doskonale wiedzą jak wiele pracy i wysiłku należy włożyć, aby pracować zgodnie z zaleceniami normy ISO 9001, że wszystkie usługi tłumaczeniowe wykonane przez to Biuro 123Tłumacz.pl, spełnią ich wymagania i oczekiwania. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma W gąszczu wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska Biuro prasowe
2018-08-21 | 01:00

W gąszczu wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska

Mnogość aktów prawnych, do tego wielokrotnie nowelizowanych, ale i brak świadomości istnienia określonych wymagań to najczęstsze powody, dla których firmy nie spełniają
Firma Jungheinrich Polska rośnie. Nowa lokalizacja katowickiego oddziału firmy
2018-08-21 | 01:00

Jungheinrich Polska rośnie. Nowa lokalizacja katowickiego oddziału firmy

Jungheinrich, światowy dostawca kompleksowych usług dla logistyki wewnątrzmagazynowej, zmienił lokalizację katowickiego oddziału.  Od 13-go sierpnia 2018 mieści się on w Piekarach
Firma Inspektor ZAiKS podczas kontroli – jakie są jego prawa?
2018-08-16 | 14:34

Inspektor ZAiKS podczas kontroli – jakie są jego prawa?

Na samą myśl o kontroli ZAiKS-u to przechodzą Cię dreszcze? Nie wiesz jakie przysługują Ci prawa podczas niej? Pomożemy Ci się do niej przygotować!  Poniższy artykuł pozwoli Ci

Kalendarium

31 sierpnia
4 września

Patronat Newserii

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także realizuje wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Transport

Protekcjonizm hamuje rozwój m.in. firm transportowych i producentów żywności. To zagrożenie dla globalnej gospodarki

W ocenie OECD i Europejskiego Banku Centralnego narastający protekcjonizm to obecnie największe zagrożenie dla światowej gospodarki. Z tegorocznego raportu Euler Hermes wynika, że tylko w 2017 roku na całym świecie wdrożono 467 nowych środków protekcjonistycznych. Z problemem mierzą się już m.in. polskie firmy transportowe i producenci żywności. Rosnąca skala protekcjonizmu w światowym handlu i gospodarce oraz przyczyny tego zjawiska będą jednym z zagadnień szeroko omawianych podczas tegorocznego 28. Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju. Największa konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się w dniach 4–6 września.

Handel

Konsumenci oczekują już nie tylko dobrej jakości za odpowiednią cenę. Głównym motorem decyzji zakupowych staje się wygoda

Konsumenci są dziś bardziej zabiegani niż kiedykolwiek wcześniej, a z drugiej strony dzięki dostępowi do technologii coraz bardziej świadomi. Dlatego oczekują rozwiązań wygodnych, użytecznych, które ułatwiają im życie i oszczędzają czas, a przy tym zdrowych i ekologicznych. Te oczekiwania to wyzwanie dla branży FMCG i handlu detalicznego. Obok dobrej jakości za odpowiednią cenę, to właśnie wygoda staje się dziś głównym motorem decyzji zakupowych – wynika z globalnego raportu Nielsena „The Quest for Convenience”.

 

Firma

Wzrost cen materiałów budowlanych i brak pracowników przekładają się na rosnącą popularność budownictwa modułowego. Ta metoda jest znacznie szybsza w porównaniu z tradycyjną

Z modułów powstaje szereg obiektów, przy czym prym na świecie wiodą hotele, szkoły czy budynki o funkcji akademików. Jednym z ciekawych trendów opartych na tej technologii jest dogęszczanie tkanki miejskiej poprzez lokalizowanie modułów mieszkalnych na dachach centrów handlowych czy wielokondygnacyjnych parkingów. – Mówimy o budownictwie, które niczym nie odstaje od technologii tradycyjnej, a wręcz ją przewyższa w zakresie jakościowym – mówi Ewelina Woźniak-Szpakiewicz, prezes spółki DMDmodular.

Problemy społeczne

Freelancerzy i menadżerowie wyższego szczebla szczególnie narażeni na pracoholizm. To grozi wypaleniem zawodowym i problemami zdrowotnymi

Pracoholizm to coraz poważniejszy problem społeczny. Może prowadzić do szybkiego wypalenia zawodowego oraz kłopotów ze zdrowiem, m.in. zawału serca i udaru mózgu. Podatność wynika z indywidualnych cech osobowości, np. skłonności do perfekcjonizmu, i przynależności do określonych grup zawodowych. Na uzależnienie od pracy narażeni są przede wszystkim freelancerzy oraz menadżerowie wyższego szczebla, mający elastyczny czas pracy i zmuszani do stałego wykazywania osiągnięć. Pracoholizm jest groźny nie tylko dla pracownika, lecz także dla pracodawcy.