Komunikaty PR

Nowi najemcy Pasaży Tesco

2017-03-20  |  16:30
Biuro prasowe
Kontakt
Alicja Mroczkowska
Garden of Words

Zawojska 36
02-927 Warszawa
a.mroczkowska@gardenofwords.pl
519 429 154
www.

W marcu grono najemców Pasaży Tesco powiększy się o 7 brandów: sklep zoologiczny Maxi Zoo, supermarket dekoracyjny JYSK, salon sieci komórkowej T-Mobile, sklep z akcesoriami fryzjerskimi Toto Hair Company, sklep z akcesoriami GSM Tommix, punkt telewizji satelitarnej NC+ oraz sklep z odzieżą dziecięcą Atut GT. Otwarcie nowych lokali i punktów usługowych jest odpowiedzią na potrzeby klientów oraz wiąże się ze stałym rozwojem Pasaży Tesco.

Maxi Zoo to sieć sklepów, która posiada w swojej ofercie ponad 6 000 produktów. Każdy z klientów może otrzymać fachowe porady dotyczące doboru diety dla swojego pupila oraz odpowiedniej pielęgnacji. 11 sklep Maxi Zoo otworzy się w Pasażu Tesco przy ul. Górczewskiej 218 w Warszawie już 22 marca. Ponadto w lokalizacji tej klienci będą mogli skorzystać z oferty sklepu z odzieżą dziecięcą Atut GT, a także z usług oferowanych przez salon sieci T-Mobile. Operator ten otworzy także punkty w dwóch warszawskich pasażach - przy ul. Stalowej 60/64 oraz w Centrum Handlowym Gocław przy ul. Fieldorfa 44.

W Pasażu Tesco przy ul. Dęblińskiej 18D w Puławach otwarty zostanie supermarket dekoracyjny JYSK. Obecnie jest to jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych na świecie i jeden z najważniejszych w Europie sprzedawców oferujących artykuły wyposażenia sypialni i mieszkania. Z kolei w Pasażu Tesco przy ul. Wielickiej 259 w Krakowie otworzy się sklep z akcesoriami fryzjerskimi Toto Hair Company, w którym klienci będą mogli zaopatrzyć się w profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów takie jak farby, szampony, czy odżywki. 

Nowego najemcę zyska także obiekt przy ul. Broni Pancernej 15 w Żarach – w ofercie pasażu pojawi się sklep z akcesoriami GSM – Tommix. Z kolei miłośnicy telewizji będą mogli odwiedzić punkt nc+ w Pasażu Tesco przy al. Legionów 45 w Żywcu.

Warto dodać, że od początku roku w 3 warszawskich obiektach – przy al. KEN 14, Górczewskiej 218 oraz Fieldorfa 41 można skorzystać z innowacyjnej usługi 4 mobility, która oferuje car sharing, czyli krótkoterminowe wypożyczanie samochodów.

„Od początku tego roku możemy pochwalić się aż kilkunastoma otwarciami. Poszerzenie naszej oferty jest efektem wychodzenia naprzeciw potrzebom klientów. Chcemy, aby konsumenci robiąc zakupy
w Pasażach Tesco mogli znaleźć w nich bogatą ofertę, dlatego stale powiększamy portfolio naszych najemców.”
– komentuje Łukasz Kędzior, Marketing Manager Działu Zarządzania Pasażami Handlowymi Tesco Polska.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Handel Auta na minuty już dostępne dla klientów Pasaży Tesco Biuro prasowe
2017-03-28 | 10:30

Auta na minuty już dostępne dla klientów Pasaży Tesco

Firma 4Mobility jako pierwsza w Warszawie i jedna z pierwszych w Polsce, wprowadziła innowacyjną usługę car sharingu, czyli wynajmu aut na minuty. Pasaże Tesco to pierwszy sieciowy partner, z
Handel Wrocław Fashion Outlet wita się z klientami
2017-03-21 | 12:00

Wrocław Fashion Outlet wita się z klientami

– Wrocław to jedno z najprężniej rozwijających się miast w tej części Europy, dlatego inwestując w we wrocławski outlet dostrzegliśmy w tym obiekcie olbrzymi potencjał –
Handel eMAG Polska rozwija dział B2B
2017-03-21 | 09:30

eMAG Polska rozwija dział B2B

eMAG Polska, (dawniej Agito.pl) jeden z pionierów biznesu online w Polsce, wchodzący w skład grupy Naspers, aktywnie rozwija z partnerami współpracę B2B. Dla firm

Kalendarium

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także realizuje wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Telekomunikacja

Orange podłączy do światłowodu 4,5 tys. szkół w całej Polsce. Do 2019 roku wspólna sieć ma połączyć wszystkie placówki edukacyjne

Orange Polska na mocy umowy z resortem cyfryzacji w ciągu najbliższych trzech lat nieodpłatnie podłączy do światłowodu 4,5 tys. polskich szkół, dzięki czemu placówki zyskają dostęp do szybkiego internetu. To część większego planu Ministerstwa Cyfryzacji, który zakłada połączenie wszystkich 30 tys. polskich placówek edukacyjnych wspólną siecią. Ma to nastąpić w roku szkolnym 2018/2019 i umożliwić wykorzystanie cyfrowych narzędzi w edukacji na szeroką skalę.

Bankowość

Sektor bankowy przechodzi wielką zmianę technologiczną. Przyspieszają inwestycje w rozwiązania informatyczne

Jeszcze w tym roku ma się rozpocząć budowa Trasy Łagiewnickiej, jednej z największych i najbardziej wyczekiwanych inwestycji w Małopolsce. Ma ona nie tylko odciążyć zakorkowany Kraków, lecz także przyczynić się do rozwoju gospodarczego regionu. W ramach planu Junckera przedsięwzięcie sfinansują wspólnie Bank Gospodarstwa Krajowego i Europejski Bank Inwestycyjny. Cała inwestycja będzie kosztować prawie 1 mld zł i zgodnie z harmonogramem ma się zakończyć za trzy lata.

Patronat Newserii

Handel

Carrefour stawia na innowacje. Sieć będzie szukać ciekawych pomysłów wśród małych firm technologicznych oraz innowacji z zakresu e-commerce

Francuska sieć handlowa chce budować swoją przewagę dzięki innowacjom. Carrefour stworzył właśnie pierwszy polski inkubator dla start-upów, których zadaniem jest opracowanie nowoczesnych rozwiązań dla branży handlowej. Tegoroczne plany sieci zakładają też rozwijanie e-commerce i kanału mobilnego.

Rolnictwo

Rolnicy mogą uzyskać 60 tys. zł premii na rozwój małych gospodarstw. Nabór wniosków rusza 30 marca

Od 30 marca Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) będzie przyjmować wnioski o dofinansowanie restrukturyzacji małych gospodarstw w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Rolnicy mogą liczyć na premie w wysokości 60 tys. zł. Będą mogli je wykorzystać na takie zmiany, dzięki którym ich gospodarstwa staną się bardziej rentowne i konkurencyjne. Na przeprowadzenie tego procesu będą mieli trzy lata.