Komunikaty PR

Premiera 3D najnowszego modelu Mercedesa

2014-06-05  |  18:55
Biuro prasowe
Kontakt
Michał Górski
Exaity Group Sp. z o.o.

ul. Racławicka 15/19
53-149 Wrocław
m.gorski|exaity.pl| |m.gorski|exaity.pl
+48 508 912 472
www.exaity.pl/

Podczas turnieju MercedesTrophy 2014, który odbył się w dniach 31 maja-1 czerwca na polu golfowym Toya Golf &Country Club we Wrocławiu, Exaity Group  zaprezentowało nowy model Mercedesa. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że prezentacja odbyła się w technologii 3D, przy wykorzystaniu stołu interaktywnego.

Stół interaktywny pozwolił w ciekawy i angażujący sposób przedstawić prezentowany model. Jego dostawca - Exaity Group może się poszczycić dotychczasową współpracą min. z marką Samsung, jak i obsługą największej w Europie ściany interaktywnej w Galerii Handlowej Sky Tower we Wrocławiu. Podczas prezentacji nie zabrakło ambasadorów marki Mercedes w postaci Kamila Stocha i Mateusza Kusznierewicza.

Zwycięzcy turnieju - Grzegorz Gawroński, Przemysław Mazurkiewicz oraz Krzysztof Burdalski będą pod koniec września reprezentować Polskę w światowym finale MercedesTrophy 2014, który zostanie rozegrany w Stuttgarcie. 

Ponadto turniej MercedesTrophy od wielu lat wpiera działalność charytatywną. Pieniądze zebrane z opłat turniejowych jak co roku zostały w całości przekazane fundacji Mam Marzenie. Symboliczny czek na rekordową sumę 38 888 złotych podczas sobotniego bankietu wręczył przedstawicielom fundacji Niels Kowollik, Prezes Zarządu Mercedes-Benz Polska.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie System HDF WMS - profesjonalne zarządzanie magazynem Biuro prasowe
2018-12-14 | 11:20

System HDF WMS - profesjonalne zarządzanie magazynem

Głównym zadaniem Systemu WMS  (Warehouse Management System) jest wspomaganie organizacji w zarządzaniu oraz optymalizacji prac magazynowych. Wdrożenie profesjonalnego systemu WMS
IT i technologie MyWebEye - nowa aplikacja dla lekkich pojazdów dostawczych już dostępna
2018-12-14 | 10:30

MyWebEye - nowa aplikacja dla lekkich pojazdów dostawczych już dostępna

Zgodnie z danymi “Fleet Management in Europe” rynek LCVs od kilku lat dynamicznie się rozwija. Trend ten dostrzega węgierska spółka WebEye, która od
IT i technologie CRM HDF Offerion 5.0
2018-12-14 | 10:25

CRM HDF Offerion 5.0

System CRM HDF Offerion 5.0 jest rozwiązaniem dedykowanym wszystkim podmiotom gospodarczym, które prowadzą komunikację z otoczeniem biznesowym. Wdrożenie systemu CRM jest nieodzowne w

Kalendarium

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także realizuje wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Rolnictwo

Rośnie liczba katastrof naturalnych. Powodują o 20 proc. wyższe straty niż kilka lat temu

Każda katastrofa naturalna kosztuje dziś gospodarkę znacznie więcej, niż miało to miejsce w przeszłości. Gdyby wielka powódź z 2010 roku miała miejsce w tym roku, straty przekroczyłyby 16 mld zł, czyli byłyby wyższe o ponad 20 proc. Takie zdarzenia przekładają się szczególnie na rynek ubezpieczeniowy. Eksperci zaznaczają, że Polacy muszą mieć świadomość ubezpieczenia zanim powstanie ryzyko. Ze względu na to, że ryzyko klimatyczne rośnie, trzeba szybko podjąć działania prewencyjne – podkreśla Jan Grzegorz Prądzyński, prezes Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Transport

Problem na lotnisku w Gdańsku rozwiązany. System może już nawigować w trudnych warunkach pogodowych

Problem na gdańskim lotnisku im. Lecha Wałęsy został rozwiązany. Od listopada nie działał tam system radionawigacyjny ILS, który umożliwia samolotom lądowanie w trudnych warunkach. Powodem było pominięcie przez firmę instalującą system specjalnych osłon, przez co anteny obsiadały ptaki, zakłócając jego działanie. Lotnisku groziły opóźnienia, konieczność odwoływania lotów i odsyłania pasażerów do innych portów. Polska Agencja Żeglugi Powietrznej kontaktowała się w tej sprawie bezpośrednio z  producentem systemu, który sprowadził niezbędne elementy ze Stanów Zjednoczonych. Montaż nowych osłon i testy bezpieczeństwa zostały już przeprowadzone, a system radionawigacyjny ILS II kategorii na gdańskim lotnisku działa już sprawnie.

Patronat Newserii

Ochrona środowiska

Trudne negocjacje w końcówce COP24 w Katowicach. Pozostało wiele kwestii spornych

Dziś powinny się zakończyć negocjacje w ramach szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach. Nie wiadomo jednak, czy negocjatorom reprezentującym 195 państw, które w 2015 roku przyjęły Porozumienie Paryskie, uda się ustalić kształt, w jakim będzie wdrażana ta międzynarodowa umowa. Wciąż są kwestie sporne do rozwiązania. Niewątpliwie najważniejsze jest ograniczenie efektu cieplarnianego – mówił minister Jerzy Kwieciński.

Konsument

Konsumenci coraz częściej szukają mięs o zdrowszym składzie. Choć spożycie wołowiny rośnie, ciągle stanowi ułamek rynku

Wieprzowina i drób to wciąż dominujące gatunki mięsa na polskim rynku. Ich spożycie jest stabilne. Eksperci zaznaczają, że dwucyfrowo wzrasta rynek wołowiny, ale to wciąż niszowy produkt. Konsumenci zaczynają natomiast szukać wyrobów tradycyjnych, ekologicznych czy prozdrowotnych.