Komunikaty PR

Premiera 3D najnowszego modelu Mercedesa

2014-06-05  |  18:55
Biuro prasowe
Kontakt
Michał Górski
Exaity Group Sp. z o.o.

ul. Racławicka 15/19
53-149 Wrocław
m.gorski|exaity.pl| |m.gorski|exaity.pl
+48 508 912 472
www.exaity.pl/

Podczas turnieju MercedesTrophy 2014, który odbył się w dniach 31 maja-1 czerwca na polu golfowym Toya Golf &Country Club we Wrocławiu, Exaity Group  zaprezentowało nowy model Mercedesa. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że prezentacja odbyła się w technologii 3D, przy wykorzystaniu stołu interaktywnego.

Stół interaktywny pozwolił w ciekawy i angażujący sposób przedstawić prezentowany model. Jego dostawca - Exaity Group może się poszczycić dotychczasową współpracą min. z marką Samsung, jak i obsługą największej w Europie ściany interaktywnej w Galerii Handlowej Sky Tower we Wrocławiu. Podczas prezentacji nie zabrakło ambasadorów marki Mercedes w postaci Kamila Stocha i Mateusza Kusznierewicza.

Zwycięzcy turnieju - Grzegorz Gawroński, Przemysław Mazurkiewicz oraz Krzysztof Burdalski będą pod koniec września reprezentować Polskę w światowym finale MercedesTrophy 2014, który zostanie rozegrany w Stuttgarcie. 

Ponadto turniej MercedesTrophy od wielu lat wpiera działalność charytatywną. Pieniądze zebrane z opłat turniejowych jak co roku zostały w całości przekazane fundacji Mam Marzenie. Symboliczny czek na rekordową sumę 38 888 złotych podczas sobotniego bankietu wręczył przedstawicielom fundacji Niels Kowollik, Prezes Zarządu Mercedes-Benz Polska.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Zarabiają krocie i wciąż liczą na więcej, czyli płacowy boom w branży IT Biuro prasowe
2018-08-17 | 01:00

Zarabiają krocie i wciąż liczą na więcej, czyli płacowy boom w branży IT

 Z danych opublikowanych przez portal z ogłoszeniami o pracę No Fluff Jobs wynika, że oczekiwania dotyczące wzrostu płac w branży kształtują się na poziomie od 25 do aż 44%. Jak to
IT i technologie Pracujesz zespołowo? Zobacz, w czym pomoże Ci SharePoint
2018-08-15 | 01:00

Pracujesz zespołowo? Zobacz, w czym pomoże Ci SharePoint

Współpraca, z którą można więcej Jak działa SharePoint? Aplikacja tworzy wirtualny obszar roboczy, w którym zespoły mogą współpracować.
IT i technologie NEC MultiSync® V z rozdzielczością UHD
2018-08-14 | 01:00

NEC MultiSync® V z rozdzielczością UHD

NEC V754Q, V864Q, V984Q zaprojektowano w celu wyświetlania jak najbardziej naturalnego i realistycznego obrazu. Najnowsze modele z serii V dostępne są w trzech rozmiarach: 75 "i

Kalendarium

31 sierpnia
4 września

Patronat Newserii

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także realizuje wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Transport

Protekcjonizm hamuje rozwój m.in. firm transportowych i producentów żywności. To zagrożenie dla globalnej gospodarki

W ocenie OECD i Europejskiego Banku Centralnego narastający protekcjonizm to obecnie największe zagrożenie dla światowej gospodarki. Z tegorocznego raportu Euler Hermes wynika, że tylko w 2017 roku na całym świecie wdrożono 467 nowych środków protekcjonistycznych. Z problemem mierzą się już m.in. polskie firmy transportowe i producenci żywności. Rosnąca skala protekcjonizmu w światowym handlu i gospodarce oraz przyczyny tego zjawiska będą jednym z zagadnień szeroko omawianych podczas tegorocznego 28. Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju. Największa konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się w dniach 4–6 września.

Handel

Konsumenci oczekują już nie tylko dobrej jakości za odpowiednią cenę. Głównym motorem decyzji zakupowych staje się wygoda

Konsumenci są dziś bardziej zabiegani niż kiedykolwiek wcześniej, a z drugiej strony dzięki dostępowi do technologii coraz bardziej świadomi. Dlatego oczekują rozwiązań wygodnych, użytecznych, które ułatwiają im życie i oszczędzają czas, a przy tym zdrowych i ekologicznych. Te oczekiwania to wyzwanie dla branży FMCG i handlu detalicznego. Obok dobrej jakości za odpowiednią cenę, to właśnie wygoda staje się dziś głównym motorem decyzji zakupowych – wynika z globalnego raportu Nielsena „The Quest for Convenience”.

 

Firma

Wzrost cen materiałów budowlanych i brak pracowników przekładają się na rosnącą popularność budownictwa modułowego. Ta metoda jest znacznie szybsza w porównaniu z tradycyjną

Z modułów powstaje szereg obiektów, przy czym prym na świecie wiodą hotele, szkoły czy budynki o funkcji akademików. Jednym z ciekawych trendów opartych na tej technologii jest dogęszczanie tkanki miejskiej poprzez lokalizowanie modułów mieszkalnych na dachach centrów handlowych czy wielokondygnacyjnych parkingów. – Mówimy o budownictwie, które niczym nie odstaje od technologii tradycyjnej, a wręcz ją przewyższa w zakresie jakościowym – mówi Ewelina Woźniak-Szpakiewicz, prezes spółki DMDmodular.

Problemy społeczne

Freelancerzy i menadżerowie wyższego szczebla szczególnie narażeni na pracoholizm. To grozi wypaleniem zawodowym i problemami zdrowotnymi

Pracoholizm to coraz poważniejszy problem społeczny. Może prowadzić do szybkiego wypalenia zawodowego oraz kłopotów ze zdrowiem, m.in. zawału serca i udaru mózgu. Podatność wynika z indywidualnych cech osobowości, np. skłonności do perfekcjonizmu, i przynależności do określonych grup zawodowych. Na uzależnienie od pracy narażeni są przede wszystkim freelancerzy oraz menadżerowie wyższego szczebla, mający elastyczny czas pracy i zmuszani do stałego wykazywania osiągnięć. Pracoholizm jest groźny nie tylko dla pracownika, lecz także dla pracodawcy.