Komunikaty PR

Skandynawowie wciąż najbardziej cenią Lexusa

2017-06-19  |  16:00
Biuro prasowe

Lexus zajął pierwsze miejsce w rankingu AutoIndex, największym badaniu zadowolenia posiadaczy samochodów w Szwecji i Norwegii. Już po raz szósty z rzędu!

Marka Lexus zwyciężyła w tegorocznym norweskim rankingu AutoIndex, zdobywając rekordowy wynik 932 punktów, najwyższy w 16-letniej historii badań. Oprócz zwycięstwa w klasyfikacji ogólnej, Lexus uzyskał również najwyższą punktację we wszystkich czterech ocenianych obszarach: zadowolenia z samochodu i jazdy, lojalności wobec marki, zadowolenia z procesu zakupu oraz obsługi serwisowej.

Lexus zajął także najwyższą pozycję z wynikiem 892 punktów i dużą przewagą nad konkurentami w rankingu przeprowadzonym w Szwecji – również po raz szósty z rzędu.

– „Uzyskanie tej nagrody po raz szósty z rzędu to niesamowita sprawa” – mówi Tone Thunes, dyrektor ds. marketingu i obsługi klientów norweskiego oddziału Lexusa – „Jednocześnie jest to potwierdzenie nie tylko jakości naszych samochodów, ale i zaangażowania wszystkich pracowników salonów. Jesteśmy wdzięczni klientom za zaufanie, jakim darzą nas od lat. To dla nas najlepsza motywacja do ciągłego doskonalenia”.

AutoIndex to coroczny ranking przeprowadzany przez Loyalty Group International. W tym roku badaniem objęto 15934 losowo wybranych posiadaczy samochodów w Norwegii i ponad 15 tysięcy użytkowników aut w Szwecji oraz 23 producentów pojazdów. Samochody objęte badaniem musiały być zarejestrowane po raz pierwszy w latach od 2010 do 2016.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Motoryzacja Siedmiomiejscowy Lexus RX już wkrótce Biuro prasowe
2017-06-28 | 17:00

Siedmiomiejscowy Lexus RX już wkrótce

Jak podaje japoński magazyn Mag-X, premiera wydłużonej wersji bestsellerowego crossovera Lexus RX z kabiną o trzech rzędach siedzeń ma nastąpić już na jesiennym Tokyo Motor Show, a do
Motoryzacja Jak dbać o silnik Diesla?
2017-06-28 | 16:00

Jak dbać o silnik Diesla?

W porównaniu do silników benzynowych, nowoczesne Diesle są bardziej złożone technologicznie - znajdują się w nich dziesiątki czujników, rozbudowane instalacje i układy.
Motoryzacja 5 najpopularniejszych hybryd w USA
2017-06-28 | 15:00

5 najpopularniejszych hybryd w USA

Samochody hybrydowe to przystępny cenowo sposób na ograniczanie zużycia paliwa i emisji spalin. Na amerykańskim rynku samochody hybrydowe są już stałym elementem krajobrazu, do

Kalendarium

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także realizuje wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Dziś w serwisie Innowacje

Współczesne urządzenia 3D w niczym nie przypominają topornych drukarek sprzed kilku lat. Polskie firmy z tej branży przodują pod względem innowacyjności

Urządzenia służące do druku 3D to jedna z tych branż, które mają być kołem zamachowym przyszłości światowej gospodarki. Prognozy mówią o sześciokrotnym globalnym wzroście tego rynku – do ponad 30 mld dol. w ciągu najbliższych sześciu lat. Polskie firmy odnoszą w branży 3D coraz większe sukcesy, stawiając szczególnie na innowacje kompleksowe rozwiązania dla firm i użytkowników domowych. ​ 

Handel

Właściciel marek Reserved, Cropp i Mohito stawia na produkcję w Polsce. W przyszłym roku podwoi produkcję ubrań w polskich zakładach

Do końca tego roku LPP zleci polskim szwalniom i zakładom uszycie 5 mln sztuk odzieży pod marką Mohito, a w 2018 roku ta wielkość ma się podwoić. W tym samym czasie dwukrotnie wzrośnie też produkcja ubrań z metką Reserved, które zostaną uszyte w Polsce. Na zlecenie gdańskiej spółki szyje obecnie 50 krajowych zakładów. LPP zwiększa produkcję na polskim rynku, żeby usprawnić logistykę. Plusem jest też wysoka jakość produkowanych w Polsce ubrań.

Zdrowie

Na lipcowej liście refundacyjnej po raz kolejny nie znalazły się nowoczesne leki na raka prostaty. Polska niemal jedynym krajem w Europie, który ich nie refunduje

Rak prostaty to drugi najczęstszy wśród mężczyzn nowotwór złośliwy. Każdego roku w Polsce notuje się prawie 10 tys. nowych przypadków. Życie chorych na zaawansowaną postać raka prostaty nawet o kilka lat mogłyby wydłużyć nowoczesne leki hormonalne. Jednak polscy pacjenci w przeciwieństwie do tych z większości krajów UE wciąż nie mają do nich dostępu.

Problemy społeczne

Bezrobocie będzie dalej spadać. W wakacje może paść kolejny rekord

Według Głównego Urzędu Statystycznego maj był kolejnym miesiącem spadków bezrobocia. Poziom 7,4 proc. jest najniższy od ćwierćwiecza. Według prognoz w wakacje bezrobocie może spaść nawet do 7 proc., co będzie efektem zwiększonego zapotrzebowania na pracowników sezonowych w takich sektorach jak rolnictwo czy budownictwo. Zdaniem ekonomisty Marka Zubera w 2018 roku możliwe są jeszcze większe spadki stopy bezrobocia.

Konsument

Tylko 8 proc. Polaków korzysta z usług prawnika. Ponad połowa samodzielnie interpretuje przepisy albo szuka odpowiedzi w internecie i wśród znajomych

Blisko 90 proc. Polaków przynajmniej raz w roku potrzebuje porady prawnej. W razie potrzeby połowa szuka informacji samodzielnie – w internecie, mediach albo wśród znajomych. Zaledwie 8 proc. decyduje się zapłacić i skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnika lub radcy prawnego. Polaków odstraszają wysokie koszty usług prawniczych, dlatego na polskim rynku ma się szansę upowszechnić rozwiązanie znane z zachodniej Europy – ubezpieczenia od ochrony prawnej.