Komunikaty PR

III Konferencja RE/MAX Polska

2016-04-07  |  09:25
Biuro prasowe
Do pobrania RE/MAX ( 0.2 MB )

Sieć biur nieruchomości RE/MAX zaprasza do wzięcia udziału w III Konferencji RE/MAX Polska, skierowanej do osób aktywnie związanych z branżą nieruchomości, którym zależy na pogłębieniu wiedzy z zakresu najskuteczniejszych form sprzedaży, filarów przewagi konkurencyjnej, a także business i personal brandingu. Gośćmi specjalnymi konferencji będą Gil Li-ran - międzynarodowy szkoleniowiec branży nieruchomości z Izraela oraz Mariusz Łodyga – trener specjalizujący się w brandingu. Wydarzenie odbędzie się 14 kwietnia 2016 roku w Michałowicach (pod Warszawą). 

Uczestnicy konferencji w trakcie całodniowego wydarzenia będą mogli zapoznać się z zagadnieniami dotyczącymi budowania marki osobistej, autopromocji agenta, e-marketingu, a także sposobów efektywnego podejścia do klienta. Podczas wydarzenia zostaną rozdane nagrody i wyróżnienia za 2015 rok, a ponadto odbędzie się przedstawienie najlepszych agentów nieruchomości. Zaproszeni prelegenci skupią się na praktycznych aspektach prezentowanych zagadnień korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia, a także prezentując konkretne case studies.

Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Gil Li-ran, czyli światowej sławy trener oraz dyrektor Israel Real Estate School, który do tej pory przeszkolił ponad 3000 agentów nieruchomości na całym świecie. Podczas III Konferencji RE/MAX Polska, Gil Li-ran przeprowadzi specjalną sesję motywacyjną „Mind of Steel”, a po krótkiej przerwie wykład na temat: „Pokazuj mniej, sprzedawaj więcej – krótki przewodnik na temat pracy z kupującym”. Podczas spotkania z międzynarodowym trenerem, agenci nieruchomości będą mogli zapoznać się z najskuteczniejszymi technikami sprzedaży, a także tymi pozwalającymi kontrolować proces pozyskiwania nowych klientów. Gil Li-ran już po raz czwarty przyjedzie do Polski na specjalne zaproszenie RE/MAX Polska. 

Swoją prelekcję na owym wydarzeniu będzie miał także Mariusz Łodyga - szkoleniowiec specjalizujący się w doradztwie sprzedaży, marketingu, Public Relations, budowaniu wizerunku oraz kreowaniu silnych i wyrazistych marek. Podczas konferencji wystąpi i wygłosi wykłady, m.in. na temat: „Marka agenta nieruchomości oraz filary jego przewagi konkurencyjnej”. Na wydarzeniu zostaną poruszone także inne zagadnienia, dotyczące tego: czym jest business i personal branding w pracy agenta nieruchomości, jakimi kanałami marketingowymi docierać do potencjalnych klientów, a także jak zwiększyć konwersję w e-marketingu.

Poprzednie wydarzenia organizowane przez RE/MAX spotkały się z zainteresowaniem ze strony branży nieruchomości, co wpłynęło na decyzję o zorganizowaniu kolejnej edycji wydarzenia.  Jednym z głównych założeń kwietniowej konferencji jest dogłębne poruszenie tematów istotnych dla nowoczesnego agenta nieruchomości, któremu zależy na polepszaniu swoich wyników sprzedażowych i pogłębianiu wiedzy na temat branży. 

Więcej informacji o wydarzeniu oraz możliwość rejestracji na stronie: http://remax-sklep.pl/. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Podsumowanie spotkania ekspertów rynku nieruchomości w Gdańsku Biuro prasowe
2020-08-04 | 13:38

Podsumowanie spotkania ekspertów rynku nieruchomości w Gdańsku

Zdjęcia i wizualizacje: https://we.tl/t-7uz6wB0I6e Pierwsze tygodnie rozprzestrzenia się COVID-19 wywołały burzę na wielu rynkach, w tym także na rynku nieruchomości. Spowodowały m.in.
Nieruchomości Budowa parku MLP Gliwice zakończona
2020-08-04 | 11:20

Budowa parku MLP Gliwice zakończona

Realizację projektu MLP Gliwice rozpoczęto w 2017 roku i zakończono na koniec II kwartału 2020 r. Inwestycja składa się z 3 nowoczesnych hal magazynowych  klasy A o łącznej
Nieruchomości Pośrednicy podsumowują II kwartał na rynku mieszkaniowym. Jak widzą przyszłość?
2020-08-03 | 14:35

Pośrednicy podsumowują II kwartał na rynku mieszkaniowym. Jak widzą przyszłość?

Niedawno Główny Urząd Statystyczny opublikował informację o sytuacji w budownictwie mieszkaniowym w okresie od stycznia do czerwca 2020 roku. Pozwala ona na podsumowanie ostatniego

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Złote Spinacze 2020 - zgłoszenie

Prawo

Nowe obowiązki dla użytkowników dronów. Powstanie spis urządzeń i ich właścicieli

Obecnie nad polskim niebem może latać nawet 250 tys. dronów. Wraz z popularyzacją tego typu urządzeń, które w zdecydowanej większości wyposażone są w kamery do rejestrowania obrazu, coraz poważniejsza staje się kwestia ochrony danych osobowych i prywatności. Od 31 grudnia tego roku mają w Polsce wejść w życie przepisy unijne, które znacząco wpłyną na sposób korzystania z dronów. Zostanie utworzony m.in. spis osób i instytucji posiadających drony wyposażone w urządzenia do rejestracji danych.

Finanse

Pandemia może negatywnie wpłynąć na realizację pracowniczych planów kapitałowych. W Polsce brakuje zaufania do systemu emerytalnego

W pierwszym etapie do pracowniczych planów kapitałowych przystąpiło w sumie 39 proc. pracowników firm zatrudniających co najmniej 250 osób.  – Wskaźnik partycypacji wśród osób do 50. roku życia wyniósł około 50 proc., a mógłby być jednak wyższy – mówi Małgorzata Rusewicz, prezes Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami oraz Izby Gospodarczej Towarzystw Emerytalnych. Takiego zdania jest też zdecydowana większość przedstawicieli instytucji prowadzących PPK. Problemem jest brak zaufania pracowników do systemu emerytalnego i rynku kapitałowego. Sytuacja gospodarcza wywołana pandemią koronawirusa może negatywnie wpłynąć na realizację drugiego i trzeciego etapu wdrażania PPK.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Ochrona środowiska

UE musi uznać fotowoltaikę za sektor strategiczny. Inaczej nie ma szans, żeby dogonić w produkcji Chiny

Zdecydowana większość, bo aż 97 proc. światowej produkcji modułów fotowoltaicznych, odbywa się poza Europą, z czego za 2/3 odpowiadają Chiny. Mimo to Stary Kontynent wciąż ma potencjał, aby zbudować silny przemysł słoneczny. Wymaga to jednak większego wsparcia finansowego i regulacyjnego ze strony UE oraz uznania fotowoltaiki za sektor o znaczeniu strategicznym – wskazuje koalicja Solar Energy Now, w której uczestniczą również polskie instytucje i firmy z branży PV.

Konsument

Niepewna przyszłość teatrów. Coraz większą popularnością cieszą się spektakle plenerowe i online

Zgodnie z wytycznymi GIS i resortu zdrowia teatry mogą grać przy maksymalnie 50 proc. zajętych miejsc na widowni, a publiczność jest zobowiązana do noszenia maseczek i podawania swoich danych osobowych w celu identyfikacji, w razie gdyby doszło do zakażenia. Placówki – dla których wpływy z biletów to główne źródło przychodów – liczą na zniesienie tych obostrzeń, ale decyzja zapadnie dopiero po wakacjach. Na razie dużą popularnością cieszą się spektakle plenerowe i online, dzięki którym teatry dotarły do szerszego grona widzów. W Ministerstwie Kultury trwają też prace nad uruchomieniem dla nich programu wsparcia, który zrekompensowałby im część strat finansowych.