Komunikaty PR

DRB po raz drugi uzyskało tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play

2016-12-30  |  06:00
Biuro prasowe
Kontakt
Joanna Walczak
Good One PR

Edwarda Jelinka 38
01-646 Warszawa
joanna.walczak|goodonepr.pl| |joanna.walczak|goodonepr.pl
+48 796 996 272
www.goodonepr.pl
Do pobrania Press ( 0 MB )

25 listopada br. w warszawskiej hali EXPO XXI odbyła się gala finałowa programu Przedsiębiorstwo Fair Play 2016, gdzie po raz drugi tym zaszczytnym tytułem zostało nagrodzone Centrum Odszkodowań DRB. W imieniu zarządu firmy odznaczenie odebrała Marta Dec-Supierz, specjalista do spraw public relations.  

Program Przedsiębiorstwo Fair Play jest najstarszym, polskim programem certyfikacji jakości biznesu. Jego główną ideą jest zachęcenie firm do zachowań etycznych, stworzenia pozytywnych relacji ze środowiskiem lokalnym, jak również dbałości o środowisko naturalne.   

Proces weryfikacji kandydatów trwa rok i podzielony jest na dwa etapy. Podczas pierwszego etapu zainteresowani certyfikatem muszą wypełnić ankietę, w której pojawiają się między innymi pytania dotyczące stosunków z pracownikami, klientami, konkurencyjnymi firmami oraz społecznością lokalną. Za każdą udzieloną odpowiedź firmie przyznawane są punkty. Przedsiębiorstwa, które uzyskają minimum punktowe wymagane przez organizatora przechodzą do kolejnego etapu.  W drugim etapie komisja powołana przez kapitułę konkursu przeprowadza audyt w centralach firm zainteresowanych otrzymaniem certyfikatu. Dwuetapowy proces weryfikacji zgłoszeń jest gwarancją, że nagrodzone zostaną tylko najlepsze przedsiębiorstwa, które respektując wartości etyczne na co dzień, doskonale radzą sobie na rynku odnosząc liczne sukcesy gospodarcze.

Uzyskanie drugi raz z rzędu tytułu Przedsiębiorstwa Fair Play ukazuje, że w swojej codziennej pracy kierujemy się profesjonalizmem, a nasze usługi realizowane są na najwyższym poziomie. Etyczne, przejrzyste działania oraz indywidualne podejście do Klienta i jego problemu stanowią trzon naszej działalności, dlatego jesteśmy dumni z faktu, że podejmowane przez nas działania doceniane są przez niezależnych ekspertów. Dziękujemy za przyznane wyróżnienie i już dziś mogę zapewnić, że na tym nie poprzestaniemy – komentuje Arkadiusz Bochnak, Prezes Zarządu Centrum Odszkodowań DRB.

Przedsiębiorstwo Fair Play to inicjatywa, która niesie za sobą wiele korzyści. Dzięki niej firmy mogą sprawdzić, z kim warto podjąć współpracę biznesową, a konsumenci – komu warto zaufać.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Ubezpieczenia Lato 2019 z assistance Biuro prasowe
2019-09-10 | 11:55

Lato 2019 z assistance

Europ Assistance Polska podsumowała strukturę spraw assistance zrealizowanych podczas tegorocznych wakacji. Najczęściej zgłoszenia dotyczyły assistance samochodowego (56%) a sprawy z zakresu
Ubezpieczenia BRAK ZDJĘCIA
2019-08-30 | 11:25

Ponad 3 tys. poszkodowanych w wypadkach przy pracy w piątki

W I kwartale tego roku prawie 16 tys. osób zostało poszkodowanych w wypadkach przy pracy. Ponad 3 tys. z nich w piątki. Nie każdy SOR wystawia zwolnienia lekarskie, a w soboty przychodnie są nieczynne. Odstęp pomiędzy datą wypadku a
Ubezpieczenia Polskie sklepy ponoszą ogromne straty przez kradzieże – czy pomoże polisa?
2019-08-30 | 01:00

Polskie sklepy ponoszą ogromne straty przez kradzieże – czy pomoże polisa?

Sklepy w Polsce odnotowują rocznie 1,1 mld euro straty w towarach*. Najczęstszymi przyczynami strat są kradzieże sklepowe, rabunki oraz kradzieże z włamaniem. Właściciele

Kalendarium

Telekomunikacja

Minister cyfryzacji: Cyberbezpieczeństwo fundamentem przy budowie sieci 5G. W 2020 roku będzie działać w co najmniej jednym mieście w Polsce

Priorytetem we wdrażaniu 5G jest cyberbezpieczeństwo, to jeden z głównych warunków stawianych dostawcom nowej technologii i jej komponentów – podkreśla minister cyfryzacji Marek Zagórski. Zgodnie z wymogami Unii Europejskiej pod koniec 2020 roku nowy standard telekomunikacyjny ma objąć zasięgiem przynajmniej jedno miasto w Polsce. W ubiegłym tygodniu Orange Polska i Ericsson wspólnie uruchomili w Warszawie testową sieć 5G. Podobne próby prowadzi też Huawei.

Patronaty Newserii

European Business & Investment Summit 2019 Warsaw

Firma

Zagrożenia terrorystyczne napędzają rynek środków ochrony indywidualnej. Wykorzystuje je nie tylko wojsko i służby specjalne, lecz także przemysł

Rynek środków ochrony indywidualnej nieustannie rośnie. Wpływają na to m.in. ryzyka związane z atakami terrorystycznymi mogącymi wykorzystywać broń chemiczną i biologiczną czy przenoszenie się wirusów. Powodzenie akcji ratowniczych czy misji wojskowych zależy w dużej mierze od stosowanego sprzętu. Rozwiązania ochrony dróg oddechowych, ale też ochrony słuchu i wzroku są już codziennością w przemyśle.  

Farmacja

Polska firma farmaceutyczna szuka młodych talentów już w liceach. Na najlepszych czekają stypendia naukowe

Adamed, jedna z największych w Polsce firm farmaceutyczno-biotechnologicznych, poszukuje młodych talentów. 5 lat temu uruchomiła program ADAMED SmartUP, którego celem jest wyszukiwanie i wspieranie utalentowanych młodych ludzi w dziedzinie nauk ścisłych oraz przyrodniczych już na etapie liceum. Najlepsi z nich mają szansę na udział w indywidualnych konsultacjach edukacyjnych oraz zdobycie stypendium finansowego, które mogą przeznaczyć na wymarzone studia i dalszy rozwój, ułatwiający im start kariery naukowej. Kolejna 6. edycja rekrutacji do programu ruszyła z początkiem września.

Transport

Polski rynek kurierski jest jednym z najszybciej rosnących w Europie. To napędza inwestycje branży w innowacje

Szacuje się, że w 2021 roku wolumen przesyłek może wzrosnąć do 500 mln sztuk z niecałych 392 w roku 2018. Szybki rozwój branży napędza inwestycje firm logistycznych w technologie i innowacje, dyktowane oczekiwaniami klientów, które są związane głównie z jak najszybszym czasem dostawy. Dlatego DHL Parcel uruchomił właśnie pod Warszawą nowy terminal, wyposażony w najnowocześniejsze urządzenie sortujące w Europie. Ten pozwala rozdzielić 7,5 tys. paczek w ciągu godziny i umożliwi dostarczanie klientom przesyłek w czasie, który jest dla nich najbardziej dogodny.