News powiązane z Piano media

2013-03-21 | 06:10
Media i PR
Piano Media będzie oferować w Polsce dostęp do dokumentalnych filmów wideo News powiązane z Piano media

Piano Media będzie oferować w Polsce dostęp do dokumentalnych filmów wideo

W systemie płatnych treści internetowych obok artykułów i treści audio pojawi się wideo. Za kilka tygodni oferta Piano Media będzie zawierała filmy dokumentalne. Po sukcesie na trzech rynkach – polskim, słowackim i słoweńskim, firma zamierza wejść na dwa kolejne, z czego jeden spoza Europy.
więcej
2012-09-07 | 06:15
Media i PR
Piano Media: ilość płatnych treści w internecie będzie rosła

Piano Media: ilość płatnych treści w internecie będzie rosła

Piano Media chce przekonać Polaków, że warto płacić za dostęp do niektórych informacji w internecie. – Naszym celem jest zdobycie w ciągu roku 1 proc. czytelników naszych portali – mówi Tomas Bella, prezes spółki, która w lipcu zadebiutowała na polskim rynku. W ciągu kolejnych lat z systemu płatnego dostępu do treści internetowych ma korzystać nawet 15 proc. użytkowników serwisów.
więcej
2012-08-16 | 06:35
Media i PR
Piano Media: czytelnicy zyskają unikalne treści, a wydawcy - nowe przychody

Piano Media: czytelnicy zyskają unikalne treści, a wydawcy - nowe przychody

Polski internet wkracza w nową erę. Ponad 40 krajowych wydawców zdecydowało się udostępnić wybrane treści tylko zarejestrowanym internautom, a od września dostęp będzie płatny. Miesięczna opłata to 19,90 zł. – To jest uczciwa opłata za takie bogactwo treści, które oferujemy w systemie Piano Media. Z badań wynika, że również akceptowalna dla czytelników – tłumaczy Mirosław Kowalski, odpowiedzialny za rozwój produktu w Polsce.
więcej