Strona główna

luty 2021

Osiedle Ursus Factory Victorii Dom z tytułem „Inwestycja Roku 2020”

2021-02-25  |  08:48
Strona główna

Osiedle Ursus Factory dewelopera Victoria Dom zostało nagrodzone tytułem „Inwestycja Roku 2020” platformy obido. To wyjątkowe wyróżnienie, bo przyznawane przez użytkowników tego serwisu.

Odwiedzający obido.pl to nasi obecni i przyszli klienci, tym bardziej więc cieszy nas tytuł – mówi Waldemar Wasiluk, wiceprezes zarządu Victorii Dom. To jak ważnym jest, że to właśnie użytkownicy dokonali takiego wyboru, podkreśla organizator rankingu. – Ranking dot. inwestycji powstaje na bazie m.in. ocen użytkowników, ale też tego, jak wielu z nich dodaje mieszkania z danej inwestycji do ulubionych i kontaktuje się z deweloperem. Nie ma w nim uznaniowości, a całość jest ważona wielkością inwestycji, by małe realizacje na kilkadziesiąt mieszkań miały szansę z tymi na tysiąc lokali. Cieszymy się, że w zestawieniu wygrywają firmy pracujące nad podnoszeniem jakości oferty mieszkaniowej. Jak widać, poszukujący mieszkań też to doceniają – powiedział Marian Bruliński, wiceprezes i dyrektor marketingu obido.

Odpowiedź na bieżące oczekiwania nabywców

Oferta Victorii Dom w Ursusie to odpowiedź na bieżące oczekiwania nabywców, które ewoluują wraz z sytuacją finansową i społeczną Polaków. – Nasze mieszkania są ergonomiczne, wykonane z dobrej jakości materiałów i z troską o dostarczenie mieszkańcom wszystkiego, co niezbędne do wygodnego funkcjonowania na co dzień – mówi Anna Krystecka, dyrektor marketingu Victorii Dom. 

Osiedle Ursus Factory jest realizowane w szybko rozwijającej się części dzielnicy. Ta dawniej przemysłowa okolica od kilku lat zmienia, także za sprawą Victoria Dom, swój charakter, przekształcając się w nowoczesną i przyjazną strefę mieszkalną. Widzą to inwestorzy, których coraz więcej w Ursusie. Gwarantuje to, że w niedalekiej przyszłości ten rejon będzie jeszcze bardziej zyskiwać na wartości. Za wyborem tej lokalizacji niewątpliwie przemawia jej otoczenie mieszkańcy mają dostęp do ciekawych miejsc rekreacyjnych, m.in. pierwszego w Warszawie parku ekologicznego, placu zabaw Hasanka z tyrolką dla najmłodszych oraz Parku Czechowickiego. Obok placówek edukacyjnych jest zaplecze handlowo-usługowe, w pobliżu znajdują się m.in. CH Ursus Factory, Galeria Gawra, Leroy Merlin oraz Targowisko przy ul. Gierdziejewskiego.  Codzienne zakupy można zrobić także w sklepach usytuowanych na parterze nowych budynków. To udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić czas i usprawnić funkcjonowanie każdej rodzinie.  

Atutem inwestycji jest także jej lokalizacja umożliwiająca sprawną komunikację z innymi częściami miasta. Infrastruktura pozwala w 15 minut dotrzeć do centrum Warszawy. Mieszkańcy chętnie korzystają z często kursujących autobusów i pociągów WKD oraz z tras szybkiego ruchu. Obecnie dzielnica cieszy się zainteresowaniem zarówno wśród młodych rodzin, jak i szukających komfortowego miejsca do życia singli.

Klienci doceniają nasze starania. To cieszy. Od etapu projektu po finalizację budowy myślimy o nich i chcemy, by oni o tym wiedzieli. Dlatego słuchamy ich uważnie, by w swoich inwestycjach odzwierciedlać ich potrzeby – podsumowuje Waldemar Wasiluk.

Victoria Dom to deweloper z 23-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne uproszczenie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. Victoria Dom oddała do użytku ponad 6,4 tys. mieszkań i domów. Obecnie w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 10 tys. mieszkań. Spółka, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, w ubiegłym roku rozpoczęła również budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od 5 lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim – w Berlinie, a od roku w Lipsku.  

Victoria Dom jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług.

Więcej informacji na stronie: www.victoriadom.pl

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.

Informacje z dnia: 25 lutego

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Lotnictwo

UE nie radzi sobie z przywracaniem ruchu lotniczego. Paszport szczepionkowy może się okazać ratunkiem dla europejskich przewoźników

Trwające w wielu europejskich krajach lockdowny nie sprzyjają zwiększaniu liczby połączeń lotniczych w ruchu regularnym i czarterowym. – Unia Europejska niestety najgorzej sobie radzi w lotnictwie ze względu na to, że jest tak duża niepewność – mówi Artur Tomasik, prezes zarządu Katowice Airport i Związku Regionalnych Portów Lotniczych. W konsekwencji europejskie linie lotnicze przeżywają głęboki kryzys. Ratunkiem może się okazać Cyfrowy Zielony Certyfikat, czyli tzw. paszport szczepionkowy, który umożliwi bezpieczne podróżowanie w sezonie wakacyjnym.

Transport

Przesyłki kurierskie już w tym roku staną się bardziej ekologiczne. DHL powiększy flotę elektryków do blisko 150 aut, a w najbliższych latach do ponad 500

Sektor transportu ma znaczący udział w emisji dwutlenku węgla w Europie. Bez zdecydowanych proekologicznych działań może ona wzrosnąć w branży o 60 proc. do 2050 roku – wynika z szacunków Międzynarodowego Forum Transportu. Dlatego coraz więcej firm logistycznych i kurierskich decyduje się na zielone inwestycje w elektryczne auta dostawcze. Poza aspektem ekologicznym mają one także inne korzyści – są niemal bezgłośne, mogą korzystać z buspasów i pozwalają uniezależnić się od wahań cen na rynku paliw. Na samochody elektryczne stopniowo przesiadają się m.in. kurierzy DHL Parcel. Firma będzie sukcesywnie w kolejnych latach inwestować w zieloną flotę.

Problemy społeczne

Wydłuża się kolejka potrzebujących rehabilitacji postcovidowej. Czas rozpoczęcia zabiegów gra istotną rolę

Na początku kwietnia ruszył w Polsce szeroki program rehabilitacji postcovidowej. Mogą z niego skorzystać wszyscy pacjenci, który przechorowali COVID-19 i borykają się z problemami wydolnościowymi dłużej niż cztery–sześć tygodni. Usługi mogą świadczyć wszystkie placówki, które mają podpisane umowy z NFZ i odpowiednie zasoby kadrowe. – Rehabilitacja jest prowadzona przez trzy tygodnie, a po tym czasie badamy efekty. W większości przypadków następuje poprawa możliwości wysiłkowych, jakości życia pacjenta, zmniejszenie duszności i powrót do codziennej sprawności – mówi prof. Jan Szczegielniak ze Szpitala MSWiA w Głuchołazach, który rozpoczął pierwszy pilotażowy program takiej rehabilitacji.

Transport

Gazy używane w przemyśle i medycynie będą wytwarzane ekologicznie. Producenci rezygnują z paliw kopalnych i sięgają po OZE

Gazy przemysłowe wykorzystywane są w przemyśle chemicznym, rafineryjnym, metalurgicznym i spożywczym, a także w ochronie środowiska czy medycynie. Tlen medyczny podawany jest chociażby w szpitalach pacjentom chorym na COVID-19. Wodór z kolei jest postrzegany jako przyszłość ekologicznego transportu. Proces produkcji gazów przemysłowych jest jednak energochłonny, a przez to i wysoce emisyjny. Dlatego producenci stopniowo przestawiają się na bardziej ekologiczne metody i zamieniają energię z paliw kopalnych na źródła odnawialne. Jednym z przykładów takich inwestycji jest zakład produkcyjny Linde Gaz Polska pod Wrocławiem, który w 100 proc. do produkcji gazów wykorzystuje energię z OZE.