Przegląd mediów

Taśmy PET niemieckiego producenta Cyklop na rynku polskim

2018-05-11  |  09:45
Przegląd mediów

Taśmy PET niemieckiego producenta Cyklop

Taśmy PET niemieckiego producenta Cyklop GmbH to jedne z najlepszych dostępnych na polskim rynku taśm spinających. Wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka jakość taśmy PET, powtarzalność dostaw i doskonała obsługa serwisowa firma DI-ZET, wieloletni dystrybutor firmy Cyklop na rynku polskim spotyka się z potrzebami Klientów.

Co to jest taśma poliestrowa PET

Taśmy poliestrowe Cyklop PET to twarde taśmy spinające mające zastosowanie w zabezpieczaniu i stabilizacji ładunków w transporcie. Taśma poliestrowa PET polecana jest do spinania ciężkich ładunków.

Taśmy PET stosuje się m.in. do zabezpieczania:

 • materiałów budowlanych (kostka brukowa, galanteria betonowa, ceramika budowlana, beton komórkowy)
 • tektury falistej i litej
 • materiałów drewnianych (listwy, profile)
 • papieru w rolach
 • ceramiki łazienkowej (płytki i kafelki)
 • rur i profili PCV
 • płyt wiórowych (MDF, HDF i sklejka)
 • lekkich wyrobów metalowych (listwy, pręty, produkty gotowe)
 • włóknin, pianek, wykładzin​

Standardowy kolor taśmy PET jest zielony (możliwość produkcji taśm wielokolorowych i z nadrukiem).

Czego oczekują Klienci od dostawcy taśmy PET: wysoka jakość, ciągłość i powtarzalność dostaw taśmy

​Taśmy PET Cyklop stosowane są w wiodących zakładach produkcyjnych i magazynach w całej Polsce.

Czynnikiem decydującym o wyborze naszej firmy jest zapewnienie ciągłości dostaw oraz doskonała obsługa. W zakładach produkcyjnych gdzie proces technologiczny przebiega w trybie ciągłym odbiorca wymaga od dostawcy taśmy gwarancji ciągłości dostaw oraz powtarzalności jakości dostarczanej taśmy.

Wysoka jakość taśmy PET wymagana jest ze względu na specyfikę maszyn wiążących, które często pracują tylko na taśmach o określonych parametrach.

Także dobre relacje pomiędzy odbiorcą i dostawcą gwarantują rozwiązanie niespodziewanych sytuacji, gdy np. trzeba dostarczyć kilka rolek taśmy w trybie natychmiastowym na produkcję lub do magazynu.

Cyklop to także popularne urządzenia do spinania taśmą PET

Cyklop CHT 450 to popularne akumulatorowe urządzenie zgrzewające o najwyższej sile napinania w grupie urządzeń akumulatorowych 4000 N. 
​Pełną moc tego urządzenia można wykorzystać dopiero z taśmami poliestrowymi, chociaż z powodzeniem można korzystać również z taśm polipropylenowych. Elektroniczny panel sterowania daje możliwość błyskawicznego ustawienia parametrów wiązania w zależności od aktualnych potrzeb.
Urządzenie wyposażone jest ładowarkę i baterie zapewniające ciągłą pracę. Napinanie, zgrzewanie i odcinanie taśmy realizowane jest przy pomocy przycisków.

O firmie Cyklop GmbH

​Cyklop GmbH jako jeden z pierwszych producentów taśmy PET na rynku europejskim wyprodukował ponad 60 000 000 km taśm poliestrowych od 1978 roku. Jest to odpowiednik 1500 długości równika. W świetle tej wysokiej wielkości produkcji kwestia zrównoważonego rozwoju jest mocno ugruntowana w filozofii korporacyjnej firmy.

Wszystkie taśmy poliestrowe Cyklop są wykonane z surowców wtórnych i w 100% można je ponownie wykorzystać. Uważa się, że Cyklop Premium produkowany w głównym zakładzie w Kolonii jako najsilniejsza taśma PET na rynku. Firma oferuje również klientom zindywidualizowane drukowanie na taśmach PET. To sprawia, że taśmy PET Cyklop są nie tylko wyjątkowe, ale i niepowtarzalne.

O firmie DI-ZET

Firma DI-ZET Sp. z o.o. Sp. K. jest od wielu lat dystrybutorem wysokiej jakości taśmy PET niemieckiego producenta Cyklop GmbH.

Nasza firmy jest elastyczna w zakresie ustalania warunków współpracy z odbiorcami:

 • przy zamówieniu pełnej palety bezpłatna dostawa
 • termin realizacji w zależności od produktu bezpośrednio z magazynu centralnego w Warszawie bądź według grafiku dostaw
 • warunki współpracy długofalowej do indywidualnego ustalenia
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)

Informacje z dnia: 11 maja

Kalendarium

CES 2019

Farmacja

Liczba aptek spadła do poziomu sprzed 4 lat. W 2019 roku z rynku może zniknąć kolejnych 600 placówek

Przez ostatnich kilkanaście lat liczba aptek nieprzerwanie rosła. Rok 2018 jednak ten trend zakończył. Liczba otwarć aptek zmniejszyła się trzykrotnie, a liczba zamknięć pozostała na tym samym poziomie. Tym samym na koniec grudnia działało w Polsce nieco ponad 14,3 tys. aptek i punktów aptecznych, czyli o ponad pół tysiąca mniej niż rok wcześniej – wynika z danych IQVIA. W tym roku z rynku może zniknąć kolejnych 500–600 placówek. Dla aptek, które pozostaną na rynku, oznacza to coraz większe obroty.

Konsument

Natrętny telemarketing na celowniku UODO. Konsumenci nieostrożnie udzielają zgody na przetwarzanie swoich danych

Niechcianych telefonów od telemarketerów można uniknąć. UODO przypomina, że należy przykładać większą wagę do tego, gdzie, komu i w jakich okolicznościach udzielamy zgody na przetwarzanie informacji o sobie. W trakcie rozmowy z telemarketerem można też zażądać usunięcia swoich danych przez firmę albo odnotowania sprzeciwu wobec przetwarzania ich w celach marketingowych. Mając informację o tym, kto jest administratorem naszych danych osobowych, można złożyć do UODO skargę na bezprawne działania. 

Prawo

Inwestycje w Polsce mogą nabrać tempa. Potrzebne stabilne prawo i polityka imigracyjna

Po załamaniu w 2016 roku i dłuższym zastoju inwestycje w ostatnich kwartałach przyspieszyły. W 2018 roku nakłady brutto na środki trwałe wzrosły o 7,3 proc. wobec 3,9 proc. rok wcześniej. To dobra wiadomość dla polskiej gospodarki, której nie da się budować tylko na konsumpcji. Wciąż jednak wielu przedsiębiorców wstrzymuje się z inwestowaniem, m.in. ze względu na niepewne otoczenie regulacyjne i niekorzystną sytuację na rynku pracy. Jak podkreśla prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, rząd musi przestać fundować przedsiębiorcom legislacyjny rollercoaster i jak najszybciej wdrożyć politykę migracyjną, która pozwoli uzupełnić luki kadrowe.