Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Przegląd mediów

Taśmy PET niemieckiego producenta Cyklop na rynku polskim

2018-05-11  |  09:45
Przegląd mediów

Taśmy PET niemieckiego producenta Cyklop

Taśmy PET niemieckiego producenta Cyklop GmbH to jedne z najlepszych dostępnych na polskim rynku taśm spinających. Wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka jakość taśmy PET, powtarzalność dostaw i doskonała obsługa serwisowa firma DI-ZET, wieloletni dystrybutor firmy Cyklop na rynku polskim spotyka się z potrzebami Klientów.

Co to jest taśma poliestrowa PET

Taśmy poliestrowe Cyklop PET to twarde taśmy spinające mające zastosowanie w zabezpieczaniu i stabilizacji ładunków w transporcie. Taśma poliestrowa PET polecana jest do spinania ciężkich ładunków.

Taśmy PET stosuje się m.in. do zabezpieczania:

 • materiałów budowlanych (kostka brukowa, galanteria betonowa, ceramika budowlana, beton komórkowy)
 • tektury falistej i litej
 • materiałów drewnianych (listwy, profile)
 • papieru w rolach
 • ceramiki łazienkowej (płytki i kafelki)
 • rur i profili PCV
 • płyt wiórowych (MDF, HDF i sklejka)
 • lekkich wyrobów metalowych (listwy, pręty, produkty gotowe)
 • włóknin, pianek, wykładzin​

Standardowy kolor taśmy PET jest zielony (możliwość produkcji taśm wielokolorowych i z nadrukiem).

Czego oczekują Klienci od dostawcy taśmy PET: wysoka jakość, ciągłość i powtarzalność dostaw taśmy

​Taśmy PET Cyklop stosowane są w wiodących zakładach produkcyjnych i magazynach w całej Polsce.

Czynnikiem decydującym o wyborze naszej firmy jest zapewnienie ciągłości dostaw oraz doskonała obsługa. W zakładach produkcyjnych gdzie proces technologiczny przebiega w trybie ciągłym odbiorca wymaga od dostawcy taśmy gwarancji ciągłości dostaw oraz powtarzalności jakości dostarczanej taśmy.

Wysoka jakość taśmy PET wymagana jest ze względu na specyfikę maszyn wiążących, które często pracują tylko na taśmach o określonych parametrach.

Także dobre relacje pomiędzy odbiorcą i dostawcą gwarantują rozwiązanie niespodziewanych sytuacji, gdy np. trzeba dostarczyć kilka rolek taśmy w trybie natychmiastowym na produkcję lub do magazynu.

Cyklop to także popularne urządzenia do spinania taśmą PET

Cyklop CHT 450 to popularne akumulatorowe urządzenie zgrzewające o najwyższej sile napinania w grupie urządzeń akumulatorowych 4000 N. 
​Pełną moc tego urządzenia można wykorzystać dopiero z taśmami poliestrowymi, chociaż z powodzeniem można korzystać również z taśm polipropylenowych. Elektroniczny panel sterowania daje możliwość błyskawicznego ustawienia parametrów wiązania w zależności od aktualnych potrzeb.
Urządzenie wyposażone jest ładowarkę i baterie zapewniające ciągłą pracę. Napinanie, zgrzewanie i odcinanie taśmy realizowane jest przy pomocy przycisków.

O firmie Cyklop GmbH

​Cyklop GmbH jako jeden z pierwszych producentów taśmy PET na rynku europejskim wyprodukował ponad 60 000 000 km taśm poliestrowych od 1978 roku. Jest to odpowiednik 1500 długości równika. W świetle tej wysokiej wielkości produkcji kwestia zrównoważonego rozwoju jest mocno ugruntowana w filozofii korporacyjnej firmy.

Wszystkie taśmy poliestrowe Cyklop są wykonane z surowców wtórnych i w 100% można je ponownie wykorzystać. Uważa się, że Cyklop Premium produkowany w głównym zakładzie w Kolonii jako najsilniejsza taśma PET na rynku. Firma oferuje również klientom zindywidualizowane drukowanie na taśmach PET. To sprawia, że taśmy PET Cyklop są nie tylko wyjątkowe, ale i niepowtarzalne.

O firmie DI-ZET

Firma DI-ZET Sp. z o.o. Sp. K. jest od wielu lat dystrybutorem wysokiej jakości taśmy PET niemieckiego producenta Cyklop GmbH.

Nasza firmy jest elastyczna w zakresie ustalania warunków współpracy z odbiorcami:

 • przy zamówieniu pełnej palety bezpłatna dostawa
 • termin realizacji w zależności od produktu bezpośrednio z magazynu centralnego w Warszawie bądź według grafiku dostaw
 • warunki współpracy długofalowej do indywidualnego ustalenia
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.

Informacje z dnia: 11 maja

Kalendarium

Patronaty Newserii

XXIX Forum Ekonomiczne - Krynica
MSPO - Targi Obronne Zbrojeniowe 2019 - Kielce

Konsument

Prawo

Prosta spółka akcyjna wcale nie taka prosta. Nowa forma działalności ma pobudzić działalność innowacyjnych firm, ale na początku może stwarzać problemy

W 2023 roku potencjał polskich start-upów sięgnie 2,2 mld zł wartości dodanej dla gospodarki, ponad 50 tys. miejsc pracy i 757 mln zł przychodów dla gospodarstw domowych – pokazują dane Deloitte przytaczane przez MPiT. Żeby ułatwić start-upom działalność i pozyskiwanie kapitału, resort stworzył prostą spółkę akcyjną, która zafunkcjonuje od marca 2020 roku. Nowa i elastyczna forma prowadzenia działalności ma być następcą obecnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

IFA 2019 Berlin

Firma

Rekrutacja studentów i absolwentów wyzwaniem dla firm. Zmienia się proces poszukiwania i kryteria oceny młodych kandydatów

Dla niemal 80 proc. menadżerów i HR-owców proces rekrutacyjny dwudziestoparo- i trzydziestolatków stanowi wyzwanie – wynika z badania Bigram. Znalezienie odpowiedniego pracownika wymaga od rekruterów zmiany sposobu działania i myślenia, także o obowiązkach pracowników. Zacząć należy od aktywnych poszukiwań tam, gdzie młodzi ludzie realizują swoje pomysły na życie.

Złote Spinacze 2019

Ochrona środowiska

Nietoperze mają być lepiej chronione. W Polsce występuje 26 gatunków, ale ich populacja jest coraz mniejsza

W Polsce występuje 26 gatunków nietoperzy. 16 z nich można spotkać na terenie Nadleśnictwa Jabłonna. Dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej umożliwi nadleśnictwu monitoring latających ssaków występujących na tym terenie oraz aktywną ochronę. Więcej ma być miejsc rozrodu, noclegowisk i schronień w okresach migracji. Wszystko po to, by zwiększyć wciąż malejącą populację nietoperzy. Te zwierzęta są niezastąpione w gospodarce leśnej, ale i dla ludzi – w ciągu nocy jeden nietoperz zjada nawet kilka tysięcy komarów.