Przegląd mediów

23
kwiecień
Najnowszy wpis

Rok RODO

Taśmy PET niemieckiego producenta Cyklop na rynku polskim

2018-05-11  |  09:45
Przegląd mediów

Taśmy PET niemieckiego producenta Cyklop

Taśmy PET niemieckiego producenta Cyklop GmbH to jedne z najlepszych dostępnych na polskim rynku taśm spinających. Wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka jakość taśmy PET, powtarzalność dostaw i doskonała obsługa serwisowa firma DI-ZET, wieloletni dystrybutor firmy Cyklop na rynku polskim spotyka się z potrzebami Klientów.

Co to jest taśma poliestrowa PET

Taśmy poliestrowe Cyklop PET to twarde taśmy spinające mające zastosowanie w zabezpieczaniu i stabilizacji ładunków w transporcie. Taśma poliestrowa PET polecana jest do spinania ciężkich ładunków.

Taśmy PET stosuje się m.in. do zabezpieczania:

 • materiałów budowlanych (kostka brukowa, galanteria betonowa, ceramika budowlana, beton komórkowy)
 • tektury falistej i litej
 • materiałów drewnianych (listwy, profile)
 • papieru w rolach
 • ceramiki łazienkowej (płytki i kafelki)
 • rur i profili PCV
 • płyt wiórowych (MDF, HDF i sklejka)
 • lekkich wyrobów metalowych (listwy, pręty, produkty gotowe)
 • włóknin, pianek, wykładzin​

Standardowy kolor taśmy PET jest zielony (możliwość produkcji taśm wielokolorowych i z nadrukiem).

Czego oczekują Klienci od dostawcy taśmy PET: wysoka jakość, ciągłość i powtarzalność dostaw taśmy

​Taśmy PET Cyklop stosowane są w wiodących zakładach produkcyjnych i magazynach w całej Polsce.

Czynnikiem decydującym o wyborze naszej firmy jest zapewnienie ciągłości dostaw oraz doskonała obsługa. W zakładach produkcyjnych gdzie proces technologiczny przebiega w trybie ciągłym odbiorca wymaga od dostawcy taśmy gwarancji ciągłości dostaw oraz powtarzalności jakości dostarczanej taśmy.

Wysoka jakość taśmy PET wymagana jest ze względu na specyfikę maszyn wiążących, które często pracują tylko na taśmach o określonych parametrach.

Także dobre relacje pomiędzy odbiorcą i dostawcą gwarantują rozwiązanie niespodziewanych sytuacji, gdy np. trzeba dostarczyć kilka rolek taśmy w trybie natychmiastowym na produkcję lub do magazynu.

Cyklop to także popularne urządzenia do spinania taśmą PET

Cyklop CHT 450 to popularne akumulatorowe urządzenie zgrzewające o najwyższej sile napinania w grupie urządzeń akumulatorowych 4000 N. 
​Pełną moc tego urządzenia można wykorzystać dopiero z taśmami poliestrowymi, chociaż z powodzeniem można korzystać również z taśm polipropylenowych. Elektroniczny panel sterowania daje możliwość błyskawicznego ustawienia parametrów wiązania w zależności od aktualnych potrzeb.
Urządzenie wyposażone jest ładowarkę i baterie zapewniające ciągłą pracę. Napinanie, zgrzewanie i odcinanie taśmy realizowane jest przy pomocy przycisków.

O firmie Cyklop GmbH

​Cyklop GmbH jako jeden z pierwszych producentów taśmy PET na rynku europejskim wyprodukował ponad 60 000 000 km taśm poliestrowych od 1978 roku. Jest to odpowiednik 1500 długości równika. W świetle tej wysokiej wielkości produkcji kwestia zrównoważonego rozwoju jest mocno ugruntowana w filozofii korporacyjnej firmy.

Wszystkie taśmy poliestrowe Cyklop są wykonane z surowców wtórnych i w 100% można je ponownie wykorzystać. Uważa się, że Cyklop Premium produkowany w głównym zakładzie w Kolonii jako najsilniejsza taśma PET na rynku. Firma oferuje również klientom zindywidualizowane drukowanie na taśmach PET. To sprawia, że taśmy PET Cyklop są nie tylko wyjątkowe, ale i niepowtarzalne.

O firmie DI-ZET

Firma DI-ZET Sp. z o.o. Sp. K. jest od wielu lat dystrybutorem wysokiej jakości taśmy PET niemieckiego producenta Cyklop GmbH.

Nasza firmy jest elastyczna w zakresie ustalania warunków współpracy z odbiorcami:

 • przy zamówieniu pełnej palety bezpłatna dostawa
 • termin realizacji w zależności od produktu bezpośrednio z magazynu centralnego w Warszawie bądź według grafiku dostaw
 • warunki współpracy długofalowej do indywidualnego ustalenia
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.

Informacje z dnia: 11 maja

Kalendarium

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także realizuje wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Partner sekcji zdrowie

Prawo

Od niedzieli ważna zmiana w przepisach dotyczących zadłużonych lokatorów. Może ona oznaczać problemy dla właścicieli lokali

21 kwietnia wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie praw lokatorów oraz Kodeksu postępowania cywilnego. Na zmianę art. 1046 kodeksu powinni zwrócić uwagę zwłaszcza nabywcy lokali w licytacjach komorniczych, ale również wynajmujący mieszkania osobom, które zalegają z czynszem. Zniknie bowiem zapis, że na wniosek komornika gmina powinna w ciągu 6 miesięcy znaleźć dłużnikowi lokal zastępczy. Teraz to będzie mogło trwać znacznie dłużej.

Handel

Jajka są nawet o połowę tańsze niż na Boże Narodzenie. W najbliższych latach ceny mogą jednak znacznie wzrosnąć

Znacznie niższe ceny jaj w porównaniu do końcówki 2018 roku to wynik dużej nadpodaży, bo produkcja rośnie, a konsumpcja pozostaje na stabilnym poziomie. Jeśli zostaną wprowadzone zapowiedzi o wycofywaniu jaj z chowu klatkowego, to w najbliższych latach konsumenci muszą się liczyć z dużymi podwyżkami. Ten rodzaj jaj ze względu na cenę jest dziś najchętniej wybierany. Coraz częściej też kupujemy je na bazarkach. Jeśli decydujemy się na zakup jaj w miejscach poza systemem weterynaryjnym, bierzemy na siebie ryzyko przede wszystkim różnych zakażeń bakteryjnych – podkreśla Mariusz Szymyślik, dyrektor Krajowej Izby Producentów Drobiu i Pasz.

 

Handel

Polacy bardziej niż Niemcy i Brytyjczycy są przywiązani do tradycyjnych sklepów. Mimo to już połowa robi zakupy w sieci

Handel internetowy rozwija się w Polsce bardzo szybko – w tym roku będzie wart już 50 mld zł, a zakupy online robi już 15 mln Polaków. Z drugiej strony polscy konsumenci wyróżniają się na tle innych nacji przywiązaniem do tradycyjnego kanału sprzedaży. 49 proc. chce mieć możliwość przetestowania produktów w fizycznym sklepie przed zakupem – wynika z badań SAP. Polacy oczekują spójnego podejścia marek do klientów we wszystkich kanałach sprzedaży. To dla sprzedawców wyzwanie, w którym wsparciem może być wdrożenie odpowiednich technologii.